Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym Luboń i okolice

Bezpośrednio w Luboniu nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Lubonia. Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym można przeprowadzić m.in. w MySkin Clinic w Poznaniu (7 km od Lubonia) w cenie 1000 zł lub w Biogenica Klinika Piękna w Poznaniu (7 km od Lubonia) gdzie cena za leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym wynosi 800 zł. W wymienionej placówce leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym w Luboniu

W Luboniu posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym w Luboniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. dent. Agnieszka Majewska

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

w Medi Art Clinic

ocena 5,0 / 5  (5 opinii)
lek. Livia Duszkiewicz

dermatolog

w MySkin Clinic

ocena 2,0 / 5  (1 opinii)
lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

lek. Dorota Grzywacz

lekarz

w MedicaLaser

lek. dent. Paulina Zgoda

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

w MEDICA NATURA

lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica

Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym Luboń - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym w 10 placówkach w Luboniu. Najniższa cena wynosi 500 zł w MEDICA NATURA, najwyższa to 1700 zł, natomiast średni koszt to 963 zł.

Ile kosztuje leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym w Luboniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym w Luboń placówkach:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.