Leczenie nadpotliwości laserem

Lekarze wykonujący leczenie nadpotliwości laserem

Posiadamy w ofercie 7 specjalistów w 9 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 16 różnych placówkach. Usługa leczenie nadpotliwości laserem jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Michał Kowalczewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

w Ars Estetica Warszawa

ocena 4,8 / 5  (29 opinii)
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,7 / 5  (41 opinii)
dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,7 / 5  (12 opinii)
lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

ocena 4,5 / 5  (68 opinii)
lek. Antoni Krajewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

ocena 4,5 / 5  (3 opinii)

Leczenie nadpotliwości laserem - informacje

Kadra w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia Kadra w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Osoby, zmagające się z problemem nadmiernej potliwości coraz chętniej korzystają z laserowych zabiegów leczenia nadpotliwości. Ich największą zaletą jest fakt, że przy pomocy lasera można pozbyć się problemu raz na zawsze: pozwala on trwale zlikwidować nawet 97% podskórnych gruczołów potowych. Zabieg trwa około godziny, a jego efekty widoczne są po około sześciu dobach. W większości przypadków nie ma konieczności powtarzania zabiegu.

Laser w nowoczesnych polskich klinikach

Zabiegi laserowego leczenia nadpotliwości przeprowadza także dr dr Kamila Stachura – kosmetolog i specjalista w zakresie dermatologii estetycznej, która przyjmuje pacjentów w szczecińskiej placówce MediKlinika. To jednak z najnowocześniejszych polskich klinik, w której można zarówno poddać się zabiegom chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, jak i skorzystać z konsultacji specjalistycznych, udzielanych przez grupę doświadczonych specjalistów: chirurgów ogólnych i plastycznych, dermatologów, ginekologów, urologów czy ortopedów. W placówce funkcjonuje też Klinika Snu, zajmująca się leczeniem chrapania oraz bezdechu sennego.

Leczenie nadpotliwości laserem w Polsce

Gabinet zabiegowy w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia Gabinet zabiegowy w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Laserowe leczenie nadpotliwości ma w swojej ofercie częstochowskie Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone. Zabiegi z zakresu laseroterapii w placówce przeprowadza dr Jarosław Rządkowski. Pacjenci placówki mogą się też poddać zabiegom z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz medycyny estetycznej, takim jak laserowe usuwanie żylaków czy usuwanie blizn i przebarwień.

Kolejną placówką, w której można pozbyć się problemu nadpotliwości z pomocą lasera jest MedBeauty – Medycyna Estetyczna, gdzie zabiegi laseroterapii wykonuje dr Andrzej Kępa. Dr Kępa jest doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, członkiem licznych prestiżowych towarzystw naukowych, w tym American Academy of Aesthetic Medicine, European College of Aesthetic Medicine oraz Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

Pacjenci z problemem nadpotliwości chętnie odwiedzają też Elite – Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki w Warszawie, gdzie zabiegi laserowego leczenia nadmiernej potliwości wykorzystuje się nowoczesny laser Palomar SmartLipo 3D. Wśród pracujących w klinice lekarzy warto wymienić dr n. med. Tadeusza Witwickiego – doświadczonego chirurga plastyka, który swoje kwalifikacje podnosił na licznych szkoleniach w światowej klasy ośrodkach chirurgii plastycznej w Pekinie, Los Angeles i Glasgow.

Zabiegi laserowego leczenia nadpotliwości oferuje swoim pacjentom także Klinikę Medycyny Estetycznej i Laseroterapii ArsEstetica we Wrocławiu. Placówka wyposażona jest w nowoczesne urządzenia medyczne do wykonywania mało inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i modelowania sylwetki, w tym laser Mosaic. Zabiegi z wykorzystaniem lasera w klinice przeprowadzają dr Ewa Rybicka, dr n. med. Ireneusz Siewiera oraz dr n. med. Maria Rybak – certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Nadpotliwości przy pomocy lasera pozbyć się można także w katowickiej Klinice Chirurgii Plastycznej NZOZ Euroklinika. Ta nowoczesna placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, a pacjenci po zabiegach odpoczywają w komfortowych pokojach pobytowych. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza jej właściciel – dr Jerzy Wilgus, który w trakcie swojej kariery zawodowej wykonał ponad 27 tys. operacji.

Więcej na temat leczenie nadpotliwości laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…