Operacja żylaków powrózka nasiennego

Lekarze wykonujący leczenie żylaków powrózka nasiennego

Posiadamy w ofercie 6 specjalistów w 12 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 24 różnych placówkach. Usługa żylaki powrózka nasiennego jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Paweł Piotrów

urolog

w Krefft Clinic

10 / 10
dr n. med. Sławomir Mrozicki

urolog

w Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki

9,6 / 10
dr n. med. Tomasz Tuchendler

urolog

w Centrum Medyczne T&T Medical

9,2 / 10
dr n. med. Piotr Cieśliński

urolog

w Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Kalisz, Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań

9,0 / 10
lek. Krzysztof Ratajczyk

urolog

w Krefft Clinic

dr n. med. Adrian Czekaj

urolog

w Krefft Clinic

Operacja żylaków powrózka nasiennego - informacje

Sala operacyjna w Medistica Medical Group Sala operacyjna w Medistica Medical Group

Żylaki powrózka nasiennego stanowią problem nie tylko kosmetyczny, ale i zdrowotny. Część mężczyzn uskarża się na ból w okolicy poszerzonych naczyń, a wielu dotkniętych tą przypadłością ma problem z płodnością. Istnieje kilka metod leczenia, należy dostosować metodę do konkretnego pacjenta.

Szukasz pomocy w usunięciu żylaków powrózka nasiennego?

W Łodzi w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Salve Medica żylaki powrózka nasiennego usuwane są metodą embolizacji. Metoda ta pozwala na uniknięcie blizn i kilkudniowej hospitalizacji, jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych. Zabieg przeprowadza lek. med. Oskar Pietraszun. Jest on specjalistą urologiem, doświadczenie zdobywa w Oddziale Urologii i Transplantacji Nerek Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Pirogowa w Łodzi. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Należy do Wojewódzkiego Zespołu ds. Transplantacji Nerek w Łodzi.

W Szpitalu Centermed w Krakowie można skorzystać z pomocy dr n. med. Marka Góniaka. Zajmuje się on problemem żylaków powrózka nasiennego u dzieci. Jest specjalistą chirurgii dziecięcej i urologii dziecięcej, przeprowadza zabiegi metodą klasyczną i laparoskopową. Tytuł doktora nauk medycznych obronił dzięki pracy na temat laparoskopowego leczenia żylaków powrózka nasiennego u dzieci i młodzieży. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgii i Polskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej.

Również w Krakowie, Oddziale Chirurgii Jednego Dnia Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie przyjmuje dr n. med. Sławomir Mrozicki. Wykonuje on zabieg usunięcia żylaków powrózka nasiennego metodą klasyczną i laparoskopową. Specjalista chirurgii ogólnej i urologii. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce stosuje laser GreenLight XPS do leczenia łagodnego przerostu gruczołu krokowego. W latach 1994-2007 pełnił funkcję Ordynatora Klinicznego Oddziału Urologicznego w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.

We Wrocławiu w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Multimedica zabiegi usunięcia żylaków powrózka nasiennego przeprowadza metodą laparoskopową lek. med. Marek Belda. Jest on specjalistą chirurgii ogólnej i urologii. W 1996r ukończył kurs „Laparoskopia w urologii”, a w 1997r w Monachium odbył kurs endourologiczny. Członek Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. Był starszym asystentem Oddziału Urologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

Prywatny Szpital Żagiel Med w Lublinie to miejsce, w którym można wykonać operację żylaków powrózka nasiennego zarówno klasycznie jak i metodą laparoskopową. Wykona ją dr n. med. Robert Klijer. Specjalista chirurgii ogólnej i urologii, autor wielu prac i publikacji. Szkolił się na Oddziale Onkologii Urologicznej w Bristolu, odbył kurs z zakresu onkologii urologicznej w Harvard University. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego.

Zabieg usuwania żylaków powrózka nasiennego metodą klasyczną jest przeprowadzany w Kutnie, w Prywatnym Szpitalu Specjalista. Można tutaj skorzystać z pomocy lek. med. Piotra Humańskiego. Jest on specjalistą w zakresie urologii. Poszerzał swoją wiedzę podczas stażu klinicznego w Klinice Urologii i Urologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Rotenburgu oraz w Klinice Urologii Szpitala Klinicznego w Neumarkt. W 2011r został laureatem „Medalu Europejskiego” BBC. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Będąc w Szczecinie można otrzymać pomoc w szpitalu Mediklinika u dr hab. n. med. Zbigniewa Ziętka. Wykonuje on operacje zarówno metodą laparoskopową, jak i klasyczną. Jest specjalistą urologii, chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej i transplantologii klinicznej. Doskonalił wiedzę i umiejętności podczas zagranicznych staży, m.in. w Instytucie Urologii w Paryżu, Uniwersytecie w Kopenhadze, Klinice Chirurgii w Berlinie i Klinice Urologii w Anglii. Pracuje w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym jako nauczyciel akademicki.

 

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

Więcej na temat leczenie żylaków powrózka nasiennego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…