Operacja żylaków powrózka nasiennego

Jelenia Góra, ul. Bankowa 5-7

KCM Clinic

4,3 / 5  (509 opinii)  rozwiń
  • Leczenie żylaków powrózka nasiennego laparoskopowo 6400 zł
  • Leczenie żylaków powrózka nasiennego chirurgicznie 4400 zł
  • Podwiązanie żyły nasiennej 2000 zł
  • Leczenie żylaków powrózka nasiennego mikrochirurgicznie 5400 zł
  • Konsultacja urologiczna (przedzabiegowa)  150 zł
Zadzwoń:  75 717pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń
Lublin, ul. Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21

Żagiel Med Szpital

4,6 / 5  (1529 opinii)  rozwiń
  • Leczenie żylaków powrózka nasiennego laparoskopowozadzwoń
  • Leczenie żylaków powrózka nasiennego chirurgiczniezadzwoń
  • Leczenie żylaków powrózka nasiennego metodą embolizacjizadzwoń
  • Konsultacja urologiczna (przedzabiegowa) zadzwoń
Zadzwoń:  81 478pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń
Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący leczenie żylaków powrózka nasiennego

Posiadamy w ofercie 15 specjalistów w 20 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 32 różnych placówkach. Usługa żylaki powrózka nasiennego jest najczęściej wykonywana przez urologa.

dr n. med. Magdalena Mikulska-Jovanović

chirurg ogólny, urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Piotr Szulc

chirurg ogólny, urolog

w Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc

ocena 5,0 / 5  (4 opinii)
lek. Maciej Pozowski

urolog

w Klinika Nova

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski

urolog

w Gabinety Lekarskie Jeżycka 44

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Robert Jarema

urolog, chirurg ogólny

w Prywatna Praktyka Lekarska dr n. med. Robert K. Jarema

ocena 4,9 / 5  (13 opinii)
lek. Rafał Olejnik

urolog

w Klinika Nova

ocena 4,9 / 5  (13 opinii)
dr n. med. Sławomir Mrozicki

urolog

w Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
dr n. med. Tomasz Tuchendler

urolog

w Centrum Medyczne T&T Medical

ocena 4,6 / 5  (56 opinii)
dr n. med. Piotr Cieśliński

urolog

w Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań, Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Kalisz

ocena 4,5 / 5  (2 opinii)
dr n. med. Jan Kawecki

chirurg ogólny, urolog

w NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

ocena 4,4 / 5  (7 opinii)
dr n. med. Aleksander Łapuć

urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

dr n. med. Krzysztof Dąbrowski

urolog

w Prywatny Gabinet Urologiczny - dr n.med. Krzysztof Dąbrowski

lek. Aleksandra Sitko-Saucha

urolog

w Klinika Nova

dr Sebastian Ciszewski

urolog

w Klinika Nova

dr n. med. Rafał Bogacki

urolog

w Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n. med. Rafał Bogacki

Operacja żylaków powrózka nasiennego - informacje

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

Żylaki powrózka nasiennego stanowią problem nie tylko kosmetyczny, ale i zdrowotny. Część mężczyzn uskarża się na ból w okolicy poszerzonych naczyń, a wielu dotkniętych tą przypadłością ma problem z płodnością. Istnieje kilka metod leczenia, należy dostosować metodę do konkretnego pacjenta.

Szukasz pomocy w usunięciu żylaków powrózka nasiennego?

W Łodzi w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Salve Medica żylaki powrózka nasiennego usuwane są metodą embolizacji. Metoda ta pozwala na uniknięcie blizn i kilkudniowej hospitalizacji, jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych. Zabieg przeprowadza lek. med. Oskar Pietraszun. Jest on specjalistą urologiem, doświadczenie zdobywa w Oddziale Urologii i Transplantacji Nerek Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Pirogowa w Łodzi. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Należy do Wojewódzkiego Zespołu ds. Transplantacji Nerek w Łodzi.

W Szpitalu Centermed w Krakowie można skorzystać z pomocy dr n. med. Marka Góniaka. Zajmuje się on problemem żylaków powrózka nasiennego u dzieci. Jest specjalistą chirurgii dziecięcej i urologii dziecięcej, przeprowadza zabiegi metodą klasyczną i laparoskopową. Tytuł doktora nauk medycznych obronił dzięki pracy na temat laparoskopowego leczenia żylaków powrózka nasiennego u dzieci i młodzieży. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgii i Polskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej.

Również w Krakowie, Oddziale Chirurgii Jednego Dnia Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie przyjmuje dr n. med. Sławomir Mrozicki. Wykonuje on zabieg usunięcia żylaków powrózka nasiennego metodą klasyczną i laparoskopową. Specjalista chirurgii ogólnej i urologii. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce stosuje laser GreenLight XPS do leczenia łagodnego przerostu gruczołu krokowego. W latach 1994-2007 pełnił funkcję Ordynatora Klinicznego Oddziału Urologicznego w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.

We Wrocławiu w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Multimedica zabiegi usunięcia żylaków powrózka nasiennego przeprowadza metodą laparoskopową lek. med. Marek Belda. Jest on specjalistą chirurgii ogólnej i urologii. W 1996r ukończył kurs „Laparoskopia w urologii”, a w 1997r w Monachium odbył kurs endourologiczny. Członek Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. Był starszym asystentem Oddziału Urologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

Prywatny Szpital Żagiel Med w Lublinie to miejsce, w którym można wykonać operację żylaków powrózka nasiennego zarówno klasycznie jak i metodą laparoskopową. Wykona ją dr n. med. Robert Klijer. Specjalista chirurgii ogólnej i urologii, autor wielu prac i publikacji. Szkolił się na Oddziale Onkologii Urologicznej w Bristolu, odbył kurs z zakresu onkologii urologicznej w Harvard University. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego.

Zabieg usuwania żylaków powrózka nasiennego metodą klasyczną jest przeprowadzany w Kutnie, w Prywatnym Szpitalu Specjalista. Można tutaj skorzystać z pomocy lek. med. Piotra Humańskiego. Jest on specjalistą w zakresie urologii. Poszerzał swoją wiedzę podczas stażu klinicznego w Klinice Urologii i Urologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Rotenburgu oraz w Klinice Urologii Szpitala Klinicznego w Neumarkt. W 2011r został laureatem „Medalu Europejskiego” BBC. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Będąc w Szczecinie można otrzymać pomoc w szpitalu Mediklinika u dr hab. n. med. Zbigniewa Ziętka. Wykonuje on operacje zarówno metodą laparoskopową, jak i klasyczną. Jest specjalistą urologii, chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej i transplantologii klinicznej. Doskonalił wiedzę i umiejętności podczas zagranicznych staży, m.in. w Instytucie Urologii w Paryżu, Uniwersytecie w Kopenhadze, Klinice Chirurgii w Berlinie i Klinice Urologii w Anglii. Pracuje w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym jako nauczyciel akademicki.

Usunąć żylaki w Polsce, czy szukać pomocy za granicą?

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

W Szczecińskiej Mediklinice koszt zoperowania żylaków powrózka nasiennego rozpoczyna się od 3500zł. Cena tego samego zabiegu w Spire Roding Hospital w Essex to 1839₤, czyli około 10800zł. Mieszkańcy Europy Zachodniej decydując się na zabieg powinni rozważyć, czy nie wykonać go w Polsce. Wydając taką samą kwotę mogą oprócz kosztów zabiegu i rekonwalescencji pokryć cenę wakacji w luksusowym hotelu. Oddychanie czystym, górskim powietrzem na pewno pomoże odzyskać pełnię sił i przyspieszy powrót do zdrowia.