lek. Mateusz Jęckowski

specjalista chirurgii ogólnej - Łódź

lek. Mateusz Jęckowski specjalista chirurgii ogólnej

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Mateusz Jęckowski

Lek. Mateusz Jęckowski w 2011 roku ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbył w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne realizował w Klinice Chirurgii Endokrynologicznej, Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Oddziale Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Wideochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi. W 2019 roku otrzymał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej. Jednocześnie rozwija karierę naukową w ramach studiów doktoranckich w Zakładzie Chirurgii Doświadczalnej, Katedry Endokrynologii, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2020 roku współpracuje z Oddziałem Chirurgii Onkologicznej, Regionalnego Ośrodka Onkologicznego. Rozpoczął także specjalizację z chirurgii onkologicznej. Doktor Jęckowski należy do Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Europeen Association for Endoscopic Surgery (EAES).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Jęckowski

Lek. Mateusz Jęckowski specjalizuje się w chirurgii ogólnej, onkologicznej i małoinwazyjnej. Posiada duże doświadczenie w leczeniu nowotworów jelita grubego oraz chorób proktologicznych, w tym hemoroidów, przetok i ropni okołoodbytniczych oraz szczeliny odbytu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem żylaków kończyn dolnych, przeprowadzając zabiegi laserowe, skleroterapię i mikroskleroterapię. Swoim pacjentom oferuje także zabiegi laparoskopowego usunięcia pęcherzyka żółciowego. W kręgu szczególnych zainteresowań doktora Jęckowiskiego znajdują się:

  • chirurgiczne leczenie otyłości – laparoskopowa rękawowa resekcja żołądka i wyłączenie żołądkowo – jelitowe na pętli Roux – en – Y,

  • chirurgia kolorektalna, w tym m.in. usunięcie prawej/lewej połowy okrężnicy, usunięcie okrężnicy esowatej, przezodbytnicze całkowite wycięcie odbytnicy,

  • leczenie przepuklin – pachwinowej, pępkowej, brzusznej, pooperacyjnej, rozworu przełykowego.

Zdjęcia lek. Mateusz Jęckowski

Szpital Prywatny Pulsmed

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Mateusz Jęckowski