Chiron

9,3 / 10   •   Znakomita   •  3 opinii
 • Wygląd zewnętrzny Chiron
 • Recepcja, poczekalnia Chiron
 • Gabinet zabiegowy Chiron
 • Wygląd zewnętrzny Chiron
 • Recepcja, poczekalnia Chiron
 • Gabinet konsultacyjny Chiron
 • Zabieg, operacja Chiron
 • Gabinet zabiegowy Chiron
 • Recepcja, poczekalnia Chiron
 • Wygląd zewnętrzny Chiron
Józefów, ul. 11 Listopada 7
 • Konsultacja gastroenterologiczna
 • Konsultacja reumatologiczna
 • Konsultacja urologiczna • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

N.Z.O.Z. Chiron znajduje się w podwarszawskiej, spokojnej i pełnej zieleni miejscowości Józefów. Poradnia powstała dzięki ciężkiej pracy, dużemu doświadczeniu, a przede wszystkim wielkiej pasji  prof. nadzw. dr n. med. Jacka Ogrodnika, który utworzoną w 1990 roku Indywidualną Praktykę Lekarską specjalizującą się w poradnictwie urologicznym przekształcił w 2009 roku w niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, poszerzając zakres usług o inne specjalności. W chwili obecnej oferujemy Państwu szeroki wachlarz kompleksowych usług świadczonych przez specjalistów z zakresu urologii, nefrologii oraz gastrologii. Znajdujący się w gabinecie sprzęt umożliwia wykonanie badań diagnostycznych z zakresu urologii, w tym cystoskopii, biopsji prostaty, USG i uroflometrii oraz badanie urodynamiczne.

Posiadamy również możliwość wykonywania drobnych zabiegów z zakresu urologii i ginekologii. Dodatkowo, aby proces leczenia przebiegał sprawnie i prawidłowo, uruchomiliśmy punkt pobrań krwi w celu wykonania badań laboratoryjnych. Dzięki temu nasi specjaliści, najczęściej w trakcie jednej wizyty, mogą ustalić wiarygodną wstępną diagnozę, a jeśli to konieczne, w krótkim czasie wykonać inne niezbędne badania. Jesteśmy jednym z pierwszych prywatnych gabinetów lekarskich, które rozpoczęły współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Aktualnie oferujemy Państwu możliwość refundacji w ramach NFZ wizyt u specjalisty urologa.

Wszystkie przeprowadzone u nas procedury medyczne są odpowiednio dokumentowane i archiwizowane elektronicznie, a poprzez zarejestrowanie naszej placówki w Ogólnopolskim Systemie Ochrony Zdrowia (OSOZ) istnieje możliwość przekazywania informacji medycznych dotyczących pacjentów zarejestrowanych w systemie za pośrednictwem Internetu.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Zdajemy sobie sprawę, że ważną częścią gabinetów lekarskich jest odpowiednie wyposażenie, dlatego staramy się, aby nasze zaplecze sprzętowe pozwalało nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Obecnie posiadamy narzędzia  do przeprowadzenia wszystkich  elementów diagnostyki i terapii możliwej do wykonania w warunkach ambulatoryjnych, m.in.: sprzęt  do badań diagnostycznych z zakresu urologii takich jak cystoskopia, biopsja prostaty, USG, uroflometria oraz badanie urodynamiczne. Mamy też  możliwość wykonania  badań laboratoryjnych.


Udogodnienia dla pacjentów

W trakcie wizyty w naszej poradni pragniemy zapewnić bezpieczeństwo, komfort oraz profesjonalną opiekę. Aby sprostać oczekiwaniom pacjentów, staramy się na bieżąco wprowadzać pewne udogodnienia. Należy do nich m.in.:

 • kontrakt z NFZ - usługi z zakresu urologii, reumatologii i chirurgii onkologicznej refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
 • dogodna forma kontaktu z Poradnią - oprócz rejestracji osobistej i telefonicznej oferujemy Państwu możliwość kontaktu z recepcją za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 • indywidualne podejście do pacjenta - każdy pacjent naszej poradni traktowany jest indywidualnie.  Najlepszy sposób leczenia dobierany jest na podstawie wnikliwej konsultacji oraz odpowiednich badań diagnostycznych. Dokumentacja medyczna naszych pacjentów jest od odpowiednio wykonywana i archiwizowana elektronicznie.
 • obsługa pacjenta zagranicznego - aby ułatwić komunikację z pacjentem obcojęzycznym, umożliwiamy komunikację w języku angielskim.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Chiron Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Józefowie.

 • Konsultacje

  Konsultacja gastroenterologiczna
  Konsultacja reumatologiczna
  Konsultacja urologiczna
  150
 • Urologia

 • Dermatologia

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Placówka Chiron Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Kliniki.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Kliniki.pl
9,3
/ 10
Znakomita
3 ocen
4,7 / 5  (3 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(2)
(2)
Bardzo dobra:
(1)
(1)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Ocena Kliniki.pl

"Chiron Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej znajduje się w podwarszawskiej, spokojnej i pełnej zieleni miejscowości Józefów. Gabinet Urologiczny istnieje od 1990 roku. Początkowo była to Indywidualna praktyka lekarska dr Jacka Ogrodnika. W obecnej lokalizacji gabinet działa od 1995 roku. W 2009 roku dotychczasowa Indywidualna Praktyka Lekarska została przekształcona w niepubliczny zakład opieki. Od tego momentu został poszerzony zakres usług o inne specjalności takie jak ginekologia, gastrologia i nefrologia oraz powstała możliwość wykonywania drobnych zabiegów z zakresu urologii i ginekologii. Uruchomiony został też punkt pobrań krwi dla pacjentów placówki. Zgodnie z relacjami pacjentów dr Ogrodnika, jest on doskonałym lekarzem. Posiada olbrzymią wiedzę, charakteryzuje go wysoki profesjonalizm, wrażliwość, i co ważne, kulturalne podejście do pacjenta. Wzbudza zaufanie, określa perspektywy leczenia zarówno zachowawczego, jak i zabiegowego. Posiada świetnie wyposażony gabinet i przystępne ceny." - Agata W. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

5,0
Piotr , 27 lipca 2017
5,0 - Piotr
Termin wizyty ustalony sprawnie zgodnie z prośbą pacjenta. Wizyta u specjalisty zgodnie z wyznaczonym terminem. Rzeczowa rozmowa , sprawne badanie. Ocena pracy : profesjonalna.
Dotyczy: 
Konsultacja urologiczna (lipiec 2017)
Lekarz: 
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik
 
Szczegóły
4,0
Spełnia oczekiwania
K. G , 18 września 2017
4,0 - K. G
Rzetelne podejście do pacjenta
Zabieg: 
Usunięcie kłykcin kończystych (wrzesień 2017)
Lekarz: 
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik
 
Szczegóły
5,0
Udana wizyta
MK (Warszawa) , 20 września 2017
5,0 - MK
Zabieg: 
Nakłucie i opróżnienie wodniaka jądra (lipiec 2017)
Lekarz: 
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik
 
Szczegóły

Zespół

Nasz ośrodek może poszczycić się doskonale wykwalifikowanym zespołem specjalistów, których wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na przeprowadzenie leczenia na najwyższym poziomie. Poradnictwem, diagnostyką i leczeniem chorób urologicznych oraz schorzeń układu płciowego męskiego zajmuje się dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik, profesor nadzw. WSA, natomiast konsultacje gastrologiczne przeprowadza absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, dr n. med. Stefan Batowski.

Kadrę lekarską wspiera pielęgniarka dyplomowana, Renata Kudło, zawsze uśmiechnięta i pomocna asystentka recepcji Magdalena Filipek oraz kierownik administracyjny mgr. Grażyna Ogrodnik.

prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik

urolog, chirurg ogólny

9,3 / 10

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Studia ukończył w 1976 roku, otrzymując tytuł lekarza medycyny oraz uprawnienia wykonywania zawodu. Pięć lat później zdał państwowy... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Rafał Ptaszyński

lekarz chorób wewnętrznych, reumatolog

Dr n. med. Rafał Ptaszyński w 1996 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Jest specjalistą drugiego stopnia chorób wewnętrznych oraz specjalistą reumatologii. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał w Oddziale Neurologii Szpitala Wo... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Stefan Batowski

lekarz chorób wewnętrznych, lekarz medycyny lotniczej, gastrolog

Dr n. med. Stefan Batowski pracuje w zawodzie od 1975 roku, kiedy ukończył studia medyczne i uzyskał dyplom. Jest lekarzem o wysokich kwalifikacjach i ogromnym doświadczeniu zawodowym. W 1978 roku otrzymał tytuł specjalisty medycyny lotniczej, aby nas... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 15:00 - 19:00)

Adres placówki

Chiron Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. 11 Listopada 7
05-410 Józefów

Godziny otwarcia

 • poniedziałek8:00-14:00
 • wtorek15:00-19:00
 • środa8:00-12:00
 • czwartek16:00-20:00
 • piątek9:00-11:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CHIRON znajduje się w miejscowości Józefów, zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy. Zmotoryzowani pacjenci, którzy jadą od strony Warszawy, dotrą do Józefowa drogą wojewódzką nr 801 (Trasa Nadwiślańska), a następnie drogą nr 711. Samochód można zaparkować pod budynkiem ośrodka. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej dojadą z Warszawy autobusami linii 521 i 161 (do Falenicy i dalej muszą przejść ok. 1500 m ulicą Patriotów). Można również dojechać autobusami linii prywatnych ARKA i MINIBUS - przystanek znajduje się przy stacji kolejowej Michalin (ok. 300 m od naszej placówki).

Najczęstsze pytania o placówkę Chiron

 • Jakie usługi oferuje Chiron w Józefowie?

  Placówka Chiron z Józefowa posiada w cenniku usług 36 pozycji, m.in z zakresu: dermatologia , urologia , medycyna estetyczna , diagnostyka i badania oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Chiron?

  Chiron znajduje się w Józefowie, Józefów, ul. 11 Listopada 7. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 50 82

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Chiron?

  Placówka Chiron z Józefowa otwarta jest średnio 4 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:00 do 14:00, we wtorki od 15:00 do 19:00, w środy od 08:00 do 12:00, w czwartki od 16:00 do 20:00, a w piątki od 09:00 do 11:00. W weekend placówka jest zamknięta.