Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz

4,4 / 5  - 86 opinii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii

Opis placówki

Możemy się poszczycić kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym w klinikach chirurgicznych zarówno w kraju, jak i za granicą. Sukcesywne pogłębianie wiedzy umożliwia nam wykorzystywanie w codziennej pracy możliwie najnowocześniejszych metod terapeutycznych. Kadra Centrum to wysoko wykwalifikowani specjaliści oraz personel medyczny, a do bogatego wyposażenia należy nowoczesny specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i leczniczy.

Przeprowadziliśmy ponad 20000 zabiegów, z czego większość w ramach tzw. Chirurgii Jednego Dnia. Wykonanie zabiegu w takim trybie oznacza, że pacjent może samodzielnie powrócić do domu już w dniu operacji. W 1992 roku jako jedni z nielicznych ośrodków w Polsce zaczęliśmy wdrazać tego rodzaju usługi.

W ciągu długich lat działalności nasza klinika dynamicznie się rozwijała, dzięki czemu mieliśmy możliwość poszerzania oferty o kolejne specjalizacje. Obecnie poza chirurgią ogólną, naczyniową i plastyczną naszą specjalnością jest również ortopedia, urologia oraz zabiegi z zastosowaniem komórek macierzystych – wykorzystywanych m.in. w medycynie regeneracyjnej oraz estetycznej. Ponadto zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu pokarmowego oraz przeprowadzamy zabiegi proktologiczne przy użyciu najlepszych dostępnych metod.

Prywatne Centrum Chirurgii przeszło również generalny remont budynku. Na bieżąco wyposażamy je w najnowocześniejszą aparaturę, dostosowując się do aktualnych potrzeb technologicznych i najwyższych standardów leczenia. Na naszych pacjentów czeka 30-osobowy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem oraz kameralne, przytulne separatki wyposażone w zaawansowany sprzęt monitorujący.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Nowoczesne wnętrza – w 2015 roku klinika przeszła generalny remont. Nasz budynek spełnia najwyższe standardy europejskie. 

 • Udogodnienia dla pacjentów niepełnosprawnych – zadbaliśmy o to, aby budynek, w którym mieści się placówka, był wolny od barier architektonicznych. Dysponujemy windą z wyjściem na zewnątrz, specjalną toaletą i innymi udogodnieniami.

 • Komfortowe pokoje dla pacjentów – większość zabiegów wykonywana jest w trybie chirurgii jednego dnia, jednak dysponujemy salami dla pacjentów, którzy wymagają hospitalizacji. Zapewniamy 24-godzinną opiekę oraz pobyt w komfortowych pokojach z łazienkami.

 • Dogodne formy płatności – istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz w Toruniu.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz

Od 1992 roku przeprowadziliśmy ponad 20 tysięcy zabiegów, głównie w trybie chirurgii jednego dnia. Mamy ogromne doświadczenie w leczeniu przepuklin i żylaków. Łączymy tradycję z nowoczesnością. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne zabiegi chirurgiczne, jak i leczenie małoinwazyjne za pomocą m.in. laserów i fal radiowych. Wykonujemy zabiegi z zakresu ortopedii, urologii, proktologii, gastroenterologii i wielu innych specjalizacji. Specjalne miejsce w naszej ofercie zajmują zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych.

Poniżej znajduje się pełna lista świadczonych w placówce usług medycznych.

Opinie z internetu

Placówka Prywatne Centrum Chirurgii została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.4 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 86 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,4

86 ocen
(z 3 źródeł)
3,7 / 5  (49 ocen placówki na Google.pl)
4,6 / 5  (10 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (27 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją. Zatrudniamy trzydzieści osób, które każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo, a leczenie przebiegało w przyjemnej atmosferze. Założycielami placówki są dwaj chirurdzy: dr n. med. Jacek Winczakiewicz i lek. Marek Borkiewicz – pionierzy polskiej chirurgii jednego dnia.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Prywatne Centrum Chirurgii.

Certyfikaty

Uznanie wśród pacjentów zawdzięczamy dynamicznemu rozwojowi oraz umiejętnościom współpracujących z placówką specjalistów. To lekarze z kilkudziesięcioletnim stażem pracy, którzy kwalifikacje zdobywali w kraju i za granicą. Dysponują certyfikatami i dyplomami, potwierdzającymi uczestnictwo w rozmaitych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Poza działalnością usługową prowadzimy także badania naukowe. Nasza praca w dziedzinie patofizjologii układu żylnego została uhonorowana pierwszą nagrodą na Europejskim Forum Żylnym w 2004 roku. Współpracujemy również z Uniwersytetem im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

56 444pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 19:00)

Adres placówki

Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz
ul. Kołłątaja 10A
87-100 Toruń

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:00-9:00
 • wtorek19:00-9:00
 • środa19:00-9:00
 • czwartek19:00-9:00
 • piątek19:00-9:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Prywatne Centrum Chirurgii jest zlokalizowane w dzielnicy Chełmińskie Przedmieście, w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Torunia. Placówka leży w pobliżu zjazdu z Trasy Średnicowej Północnej, co ułatwia dojazd pacjentom zmotoryzowanym. Od Dworca PKP dzieli nas dystans ok. 2,5 km. Najbliższe lotnisko (Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy) znajduje się w odległości ok. 60 km.