Tulipan Centrum Medyczne

4,2 / 5  - 224 opinie
Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne
Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne
Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne
Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne
Wygląd zewnętrzny Tulipan Centrum Medyczne
Gabinet zabiegowy Tulipan Centrum Medyczne
Wygląd zewnętrzny Tulipan Centrum Medyczne
Gabinet konsultacyjny Tulipan Centrum Medyczne
Gabinet konsultacyjny Tulipan Centrum Medyczne
Gabinet konsultacyjny Tulipan Centrum Medyczne
Gabinet konsultacyjny Tulipan Centrum Medyczne
Wyposażenie Tulipan Centrum Medyczne
Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne
Certyfikaty, dyplomy Tulipan Centrum Medyczne
Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne
Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne
Wygląd zewnętrzny Tulipan Centrum Medyczne
Tulipan Centrum Medyczne - logo

Opis placówki

Centrum Medyczne Tulipan to wyjątkowe miejsce na mapie Lublina, w którym otaczamy kompleksową opieką mamy i dzieci. Naszą misją było stworzenie przyjaznej placówki, do której pacjenci – również ci najmłodsi – będą przychodzić z przyjemnością. W naszych gabinetach znajdą Państwo doświadczoną i sympatyczną kadrę, która rozumie obawy pacjentów i stara się im zaradzić. Szanujemy Państwa czas, w związku z czym oferujemy szeroką dostępność specjalistów w dogodnym terminie.

Pierwotnym celem kliniki było świadczenie usług najmłodszym pacjentom, jednak z czasem postanowiliśmy poszerzyć zakres usług o medycynę estetyczną dla mam. Dzięki temu nie tylko wydobywamy z kobiet naturalne piękno, lecz także dbamy o ich samopoczucie i komfort wewnętrzny, a jak wiadomo, szczęśliwa mama to szczęśliwy maluch. W osiągnięciu celu pomaga nam doskonale wykwalifikowana kadra, wysokiej klasy urządzenia i preparaty oraz innowacyjne technologie, które sukcesywnie wdrażamy.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe leczenie dzieci w zakresie m.in. laryngologii, hematologii, onkologii, kardiologii, ortopedii, nefrologii, psychologii, neurologii, rehabilitacji, chirurgii, reumatologii  a także wielu innych dziedzin. W ramach medycyny estetycznej przeprowadzimy  zabiegi w postaci mezoterapii, modelowania ust i wypełniania zmarszczek, zamykania naczynek  czy mikrodermabrazji, zabiegi laserowe.

Posiadamy  bogate zaplecze diagnostyczne wyposażone m.in. w sprzęt USG, fiberoskop i elektrokardiogram. Dysponujemy też laboratorium. Do Państwa dyspozycji są lekarze specjaliści, psycholodzy, logopedzi, fizjoterapuci oraz wykształceni kosmetolodzy, którzy nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje, uczestnicząc w certyfikowanych kursach i szkoleniach.

Dla najmłodszych pacjentów przygotowaliśmy kącik z zabawkami, a dla mam przytulną poczekalnię i gustownie zaaranżowane gabinety. W trosce o Państwa wygodę umożliwiamy opłatę za zabiegi i leczenie w ratach. 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W trosce o jak najwyższą jakość usług stosujemy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. W naszym gabinecie znajdą Państwo m.in.:

 • Laser Frakcyjny CO2 Flaming-frax – wielofunkcyjne urządzenie laserowe, znajdujące zastosowanie zwłaszcza w medycynie estetycznej. Powoduje drobne uszkodzenia skóry, przez co pobudza jej naturalne procesy odnowy. Dzięki niemu skóra jest jędrna, napięta i wyraźnie odmłodzona.
 • Laser Salsa 120 –  wysokiej jakości chirurgiczny laser diodowy, który stosujemy do  przezskórnego zamykania rozszerzonych naczyń włosowatych (tzw. pajączków). Jego parametry gwarantują bezpieczeństwo zabiegu.
 • AccelaFuze-DermaFrac – innowacyjny system do odmładzania skóry. Za pomocą jednego urządzenia można wykonać zabiegi mikrodermabrazji medycznej, mezoterapii bezigłowej oraz terapii światłem LED. Jego zaletą jest to, iż nie pozostawia żadnych widocznych śladów na skórze, a efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu.
 • IPL+RF – urządzenie emitujące fale radiowe, które „penetrują” głębsze warstwy skóry, dzięki czemu umożliwiają skuteczne pozbycie się zbędnego owłosienia. Dzięki optymalnej dawce energii urządzenie jest bardzo skuteczne i bezpieczne.
 • Fiberoskop – sonda wyposażona w wiązkę światła oraz kamerę dokonującą zapisu obrazu, który wyświetla się na monitorze. Urządzenie umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak drogi oddechowe, gardło oraz krtań.

Prócz tego posiadamy nowoczesny aparat USG, który pozwala na zwiększenie szans szybszego zdiagnozowania nieprawidłowości i chorób w najwcześniejszych stadiach zaawansowania zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Dysponujemy również elektrokardiogramem do badania prawidłowego funkcjonowania mięśnia sercowego u dzieci.

Udogodnienia dla pacjentów

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny w przypadku najmłodszych pacjentów jest komfort i poczucie bezpieczeństwa, dlatego wprowadziliśmy liczne udogodnienia:

 • Kącik zabaw dla dzieci – z myślą o dzieciach przygotowaliśmy specjalny kącik z zabawkami, który umili najmłodszym oczekiwanie na wizytę.
 • Przytulnie zaaranżowane wnętrza – zarówno nasze gabinety jak i poczekalnia są urządzone tak, aby czuli się w nich Państwo komfortowo i bezpiecznie.
 • Dostępność specjalistów – szanujemy czas pacjentów, więc w naszej klinice unikną Państwo długich kolejek w oczekiwaniu na wizytę u specjalisty.
 • Klinika przyjazna osobom niepełnosprawnym – budynek pozbawiony jest barier architektonicznych, dzięki czemu z naszych usług mogą korzystać pacjenci niepełnosprawni. Także wizyta z niemowlakiem w wózku nie będzie stanowiła problemu.
 • Promocje na zabiegi – oferujemy rabaty i promocje na zabiegi, dzięki czemu można skorzystać z naszej oferty jeszcze taniej! Ponadto za konsultacje można płacić u nas kartą.
 • Parking – nasi pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu znajdującego się przy budynku kliniki.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Tulipan Centrum Medyczne w Lublinie.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Tulipan Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Tulipan Centrum Medyczne

W naszym centrum otaczamy opieką dzieci oraz ich mamy. Posiadamy bogatą ofertę medyczną dla najmłodszych pacjentów, wśród której znajdują się konsultacje oraz zabiegi z niemal każdej dziedziny, łącznie z onkologią, kardiologią oraz chirurgią bądź rehabilitacją. Posiadamy bogate zaplecze diagnostyczne, w którym wykonujemy m.in. USG dzieci i dorosłych, fiberoskopię, echo serca oraz standardowe badania laboratoryjne.

W ramach medycyny estetycznej dbamy o piękny, zdrowy i młody wygląd każdej mamy i nie tylko. Przeprowadzamy zabiegi mezoterapii igłowej (DermaFrac) oraz bezigłowej (AccelaFuze), mikrodermabrazję oraz peelingi. Za pomocą botoksu i kwasu hialuronowego usuwamy zmarszczki, powiększamy usta przy użyciu wype łniaczy.  Stosujemy nowoczesne lasery do depilacji, zamykania naczyń, liftingu twarzy, usuwania rozstępów, blizn i przebarwień, a także odmładzania skóry.

Pełną listę naszych usług znajdą Państwo w znajdującym się poniżej cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Tulipan Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.2 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 224 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,2

224 ocen
(z 2 źródeł)
3,8 / 5  (10 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (214 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Do Państwa dyspozycji jest kilkunastu lekarzy specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Charakteryzuje ich fachowe podejście oraz empatia. Nasi specjaliści są dostępni w dogodnych dla Państwa terminach, dzięki czemu pacjenci mogą zaoszczędzić czas. W trosce o jakość swoich usług systematycznie przechodzą szkolenia z dziedziny swoich zainteresowań, których efektem są liczne certyfikaty i dyplomy. Dzięki innowacyjnym technikom oraz procedurom medycznym, które wdrażamy w naszej klinice, możemy konkurować z najlepszymi tego typu jednostkami nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przeprowadza lek. med. Patrycja Tokarzewska. W 2004 ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie, a w 2010 roku studia podyplomowe z kosmetologii w medycynie, zorganizowane przez Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia przy współpracy z Podyplomową Szkołą Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Tulipan Centrum Medyczne.

Certyfikaty

Jesteśmy jedną z niewielu w Polsce klinik oferujących kompleksową opiekę nad matką i dzieckiem. Spełniamy wszelkie normy wyznaczone przez Ministerstwo Zdrowia, a nasz sprzęt posiada niezbędne atesty i certyfikaty.

Czynnie włączamy się w akcje propagujące zdrowy tryb życia i wczesną diagnostykę, m.in. poprzez udział w Światowych Dniach Promocji Zdrowia. Naszą kadrę stanowią doskonale wykwalifikowani specjaliści, którzy w swoim dorobku posiadają dyplomy oraz zaświadczenia potwierdzające ich wiedzę i umiejętności praktyczne.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

81 478pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Tulipan Centrum Medyczne
ul. Kawaleryjska 10 2
20-552 Lublin

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Nasza klinika znajduje się w Lublinie, przy ulicy ul. Kawaleryjskiej 10, w lokalu nr 2. Jesteśmy oddaleni ok. 8 kilometrów od centrum miasta i 5 km od dworca PKP. Najbliższe lotnisko znajduje się w oddalonym o ok. 17 km Świdniku.