Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc

8,8 / 10   •   Bardzo dobra   •  5 opinii
 • Wygląd zewnętrzny Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc
 • Gabinet zabiegowy Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc
 • Kadra Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc
 • Wygląd zewnętrzny Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc
Wrocław, ul. Gwarna 6a
 • Konsultacja chirurgiczna • 200 zł
 • Konsultacja urologiczna • 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc to placówka oferująca pacjentom profesjonalne leczenie schorzeń urologicznych. W naszym ośrodku chorzy znajdą pomoc w każdym przypadku, począwszy od problemu stulejki i kamicy dróg moczowych, a skończywszy na onkologii urologicznej. Kierujący gabinetem dr Szulc zajmuje się kwalifikowaniem pacjentów do leczenia operacyjnego, prowadzi obserwację i opiekę pooperacyjną chorych, zwłaszcza w przypadkach onkologicznych. Przeprowadza operacje techniką endoskopową, a także małe zabiegi otwarte. Wykonuje operację plastyczną napletka oraz obrzezanie u mężczyzn ze stulejką. Leczy wodniaka, kamicę moczową i przerost prostaty, zajmuje się również łagodnym przerostem stercza. Ostatnio poszerzył zakres pomocy medycznej o leczenie niepłodności męskiej. W jego gabinecie znajdą pomoc pacjenci cierpiący na zaburzenia erekcji – doktor Szulc może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu terapii osób z dysfunkcją seksualną.

Dysponujemy doskonale wyposażonymi gabinetami, w których przeprowadzamy konsultacje, rzetelną diagnostykę (w tym USG transrektalne i biopsję stercza) oraz zabiegi. Posiadamy również nowoczesną salą operacyjną z pełnym zapleczem szpitalnym. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem nietrzymania moczu u mężczyzn i kobiet. Przy ścisłej współpracy z wykwalifikowanym fizjoterapeutą przeprowadzamy terapię metodą elektrostymulacji, a zabiegi łączymy z terapią behawioralną, gimnastyką i treningami Biofeetback. Dzięki nowoczesnym metodom leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu (NTM) pomogliśmy już wielu pacjentom uporać się z wstydliwym problemem.

Gwarantujemy dyskrecję, życzliwą atmosferę i profesjonalną pomoc. Nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksową diagnostykę poprzedzoną długim i dokładnym badaniem lekarskim, a także na indywidualnie dobraną metodę leczenia swojego schorzenia.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, jak ważną rolę w szybkim i skutecznym leczeniu schorzeń natury urologicznej spełnia zaawansowana technologicznie aparatura. Dzięki niej możemy oferować naszym pacjentom zabiegi nowoczesne, minimalnie inwazyjne i zapewniające krótką rekonwalescencję. Wśród posiadanego przez nas wyposażenia znajduje się, między innymi:

 • Aparatura do elektrostymulacji – nowoczesne urządzenie medyczne wykorzystywane przez nas do terapii osób cierpiących na nietrzymanie moczu. Przy jego pomocy stymulujemy mięśnie dna miednicy do skurczu, posługując się przy tym prądem zmiennym w postaci szeregu impulsów. Aparat jest wyposażony w specjalne elektrody (dopochwowe dla kobiet, doodbytnicze dla mężczyzn oraz doodbytnicze lub powierzchniowe dla dzieci).
 • Endoskop – wziernik wyposażony we własne źródło światła, służący do przeprowadzania procedur endoskopowych. Przy jego użyciu nasi specjaliści mogą dokonać oceny stanu wewnętrznych ścian narządów.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Przykładamy dużą wagę do zapewnienia leczącym się u nas osobom poczucia komfortu i bezpieczeństwa, dbając o to, by wizytę w naszym ośrodku wspominali wyłącznie pozytywnie. Dobre samopoczucie naszych gości jest dla nas wartością priorytetową. W celu zapewnienia odwiedzającym nas pacjentom wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

 • Nowoczesne gabinety – wszystkie zabiegi i konsultacje są przeprowadzane w nowoczesnych, dobrze wyposażonych gabinetach, w których pacjenci mogą poczuć, że znajdują się pod opieką profesjonalistów.
 • Intymna atmosfera – mając na względzie, iż dla dużej części pacjentów wizyta u urologa może być sprawą wstydliwą i krępującą, zapewniamy leczącym się u nas osobom kameralną, życzliwą atmosferę oraz pełną dyskrecję.
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych – osoby mające problemy z samodzielnym poruszaniem się i pacjenci na wózkach mogą z łatwością dostać się do gabinetu dzięki wygodnemu, szerokiemu podjazdowi znajdującemu się przed budynkiem.
 • Miejsca parkingowe – pacjenci, którzy przyjechali do naszego gabinetu własnym samochodem, mogą zostawić swój pojazd na parkingu, bezpośrednio przed ośrodkiem.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc we Wrocławiu.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  200
  Konsultacja urologiczna
  Ewentualne USG w cenie konsultacji.
  200
 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Diagnostyka i badania


Placówka Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Kliniki.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,8 w skali 10 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 5 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Kliniki.pl
8,8
/ 10
Bardzo dobra
5 ocen
4,4 / 5  (5 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(2)
(2)
Bardzo dobra:
(3)
(3)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Ocena Kliniki.pl

"Doktor Piotr Szulc prowadzi we Wrocławiu prywatną praktykę urologiczną, gdzie zajmuje się leczeniem zaburzeń erekcji, infekcji dróg moczowych i kamicy moczowej. Pomaga w leczeniu nietrzymania moczu, zakażeniach układu moczowego i zapaleniu prostaty. Zgodnie z tym co mówią jego pacjenci, to lekarz z dużym doświadczeniem, świetny fachowiec, w pełni profesjonalnie zajmujący się chorymi. Zleca odpowiednie badania i na ich podstawie stawia diagnozę. Nie leczy w ciemno. Wyrozumiały, wyjaśniający wątpliwości, spokojny, ale zdecydowany. Dużo czasu poświęca pacjentowi, nie zbywa Klienta po 2 minutach. Niezwykle pomocny." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(5 opinie)

D
20 września 2017

Użytkownik zweryfikowany
Ocena placówki
Bardzo dobra
Polecam i to bardzo
Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc, Wrocław
Nie miałem przy sobie gotówki, co nie przeszkodziło w przeprowadzeniu badania i przyniesieniu pieniędzy później. lekarz doświadczony, fachowy, miły i nie wciska na sile płatnych zabiegów.
Nie mogłem zapłacić kartą, ale proszę to dopisać raczej do listy życzeń niż zażaleń :)
Przydatna opinia?
(0)
(0)

W
9 czerwca 2017

Użytkownik zweryfikowany
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc, Wrocław
Bardzo dobra
Przydatna opinia?
(0)
(0)
Ocena specjalisty:
lek. Piotr Szulc, Chirurg ogólny

K
14 października 2021

Użytkownik zweryfikowany
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc, Wrocław
Klasa lekarz
Przydatna opinia?
(0)
(0)
Ocena specjalisty:
lek. Piotr Szulc, Chirurg ogólny

D
23 października 2017

Użytkownik zweryfikowany
Ocena placówki
Bardzo dobra
Bardzo zadowolony
Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc, Wrocław
Ocena specjalisty:
lek. Piotr Szulc, Chirurg ogólny
Super podejście, świetny specjalista i bardzo konkretny lekarz !
Ocena leczenia:
Obrzezanie, wrzesień 2017
Szybko i sprawnie - względy estetyczne po zabiegu na najwyższym poziomie !

J
12 maja 2017

Użytkownik zweryfikowany
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc, Wrocław
Ocena specjalisty:
lek. Piotr Szulc, Chirurg ogólny

Zespół

Naszym gabinetem kieruje lek. med. Piotr Szulc, znakomicie wykwalifikowany specjalista chirurgii ogólnej II stopnia oraz urolog. Przeprowadza zabiegi, zajmuje się leczeniem wodniaka, przerostu prostaty i stulejki. Pomaga pacjentom z zaburzeniami erekcji i innymi schorzeniami urologicznymi. Prócz tego prowadzi badania z  wykorzystaniem preparatu Botox w leczeniu  zaburzeń  koordynacji zwieraczowo-wypieraczowej oraz objawów pęcherza nadreaktywnego.

Doktor Szulc współpracuje z mgr Katarzyną Bobras, doświadczoną fizjoterapeutką, specjalizującą się w leczeniu inkontynencji techniką elektrostymulacji.

lek. Piotr Szulc

chirurg ogólny, urolog

10 / 10

Lek. med. Piotr Szulc to specjalista chirurgii ogólnej oraz urologii, mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wiedzę medyczną zgłębiał, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, co potwierdzają posiadane przez niego dyplomy i ... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc
ul. Gwarna 6a
50-001 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałeknieczynne
 • wtoreknieczynne
 • środanieczynne
 • czwartek17:00-19:00
 • piąteknieczynne
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Gabinet Urologiczny mieści się w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia. Bliska odległość od Śródmieścia umożliwia naszym pacjentom zapoznanie się z największymi atrakcjami miasta – w tym z otaczającymi Rynek zabytkowymi kamienicami, z gotyckim ratuszem, a także z Pałacem Królewskim i słynną Panoramą Racławicką. W niedalekiej odległości od ośrodka ciągnie się Promenada Staromiejska, którą mieszkańcy Wrocławia lubią spacerować w weekendy wzdłuż Fosy Miejskiej.

Jednym z naszych największych atutów jest znakomita lokalizacja, ułatwiająca szybkie dostanie się do dowolnego punktu miasta. Najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się w odległości ok. 150 m. Pacjenci spoza miasta w ciągu ok. pół godziny mogą dojechać do Portu Lotniczego im. M. Kopernika (11,5 km), natomiast Dworzec Kolejowy PKP Wrocław Główny mieści się ok. 200 m od naszego gabinetu.

Posiadamy gabinet również w prywatnej klinice Mediconcept ul Krzycka 94.

Zabiegi operacyjne wykonujemy w Klinice Mediconcept oraz w Klinice na Rajskiej.


Najczęstsze pytania o placówkę Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc

 • Jakie usługi oferuje Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc we Wrocławiu?

  Placówka Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc z Wrocławia posiada w cenniku usług 48 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , chirurgia ogólna , urologia , leczenie nietrzymania moczu (ntm) oraz diagnostyka i badania - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc?

  Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc znajduje się we Wrocławiu, Wrocław, ul. Gwarna 6a. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 50 60

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc?

  Placówka Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc z Wrocławia otwarta jest średnio 2 godzin dziennie, w poniedziałki jest zamknięta, we wtorki jest zamknięta, w środy jest zamknięta, w czwartki od 17:00 do 19:00, a w piątki jest zamknięta. W weekend placówka jest zamknięta.