Filtruj wyniki:

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Bellazone

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Agnieszka Tomala

lekarz medycyny estetycznej

w Beauty Club Lemone

Laserowe usuwanie zmian skórnych Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 50 zł za naczyniaki - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 500 zł (naczyniaki - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Grzybica paznokci - usuwanie laserem
Częstochowa, Kiedrzyńska 64
150 zł - 1 paznokieć, 250 zł - 2 paznokcie, 350 zł - 3 paznokcie 400 zł - 4 paznokcie 450 zł - 5 paznokci, 550 zł - 5 paznokci 650 zł - 7 paznokci 750 zł - 8 paznokci, 850 zł - 9 paznokci 900 zł - 10 paznokci;

od 150 zł do 150 zł

Częstochowa, Okólna 62
1-5 paznokci - 300 zł; 5-10 paznokci - 450 zł

od 300 zł do 300 zł

Częstochowa, Al. Wolności 34

od 100 zł do 100 zł

Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem
Częstochowa, Okólna 62

od 150 zł do 150 zł

Częstochowa, Sobieskiego 84

od 250 zł do 500 zł

Włókniaki - usuwanie laserem
Częstochowa, Kiedrzyńska 64

od 300 zł do 300 zł

Częstochowa, Okólna 62

od 150 zł do 150 zł

Częstochowa, Dekabrystów 33
od 2 do 5-ciu zmian - 80 zł / zmiana; powyżej 5-ciu zmian cena ustalana przed zabiegiem

100 zł

Częstochowa, Sobieskiego 84

od 250 zł do 500 zł

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem
Częstochowa, Kiedrzyńska 64

od 300 zł do 300 zł

Częstochowa, Okólna 62
Usunięcie jednej zmiany 200 zł, za każdą kolejną + 20 lub 25 zł w zależności od wielkości

od 200 zł do 200 zł

Częstochowa, Dekabrystów 33
od 2 do 5-ciu zmian - 80 zł / zmiana; powyżej 5-ciu zmian cena ustalana przed zabiegiem

100 zł

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem
Częstochowa, Kiedrzyńska 64

od 300 zł do 300 zł

Częstochowa, Dekabrystów 33
od 2 do 5-ciu zmian - 80 zł / zmiana; powyżej 5-ciu zmian cena ustalana przed zabiegiem

100 zł

Częstochowa, Sobieskiego 84

od 250 zł do 500 zł

Kępki żółte - usuwanie laserem
Częstochowa, Kiedrzyńska 64

od 300 zł do 300 zł

Częstochowa, Sobieskiego 84

od 250 zł do 250 zł

Naczyniaki - usuwanie laserem
Częstochowa, Kiedrzyńska 64
cena zależna od wielkości lub ilości

od 250 zł do 250 zł

Częstochowa, Okólna 62

od 199 zł do 199 zł

Częstochowa, Dekabrystów 33

50 zł

Częstochowa, Sobieskiego 84

od 250 zł do 500 zł

Posiadamy również ofertę w 49 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmian skórnych w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Beauty Club Lemone Gabinet zabiegowy w Beauty Club Lemone

Osoby, które chciałyby pozbyć się brodawek, włókniaków i naczyniaków inną metodą niż skalpel, mogą zdecydować się na laserowe usuwanie zmian skórnych. Usunąć laserem można również nieestetyczne znamiona barwnikowe w miejscach zwykle wyeksponowanych, m.in. na twarzy i dłoniach. Lekarze medycyny estetycznej korzystają najczęściej z lasera CO2 generującego wnikające wgłąb tkanek i zamykające naczynia ciepło, co w efekcie prowadzi do likwidacji zmiany skórnej. Po zabiegu trzeba przestrzegać zaleceń lekarza.

Laserowe usuwanie zmian skórnych w częstochowskich klinikach

W częstochowskim Gabinecie Kosmetyki Laserowej Studio Laser pacjenci mogą usunąć plamy starcze, które często umiejscawiają się na twarzy. Placówka dysponuje urządzeniem IPL- Quantum SR. Zabiegi zwykle należy kilkukrotnie powtarzać do osiągnięcia zamierzonego efektu. Terapia laserem jest tu wykorzystywana także do laserowego zamykania naczynek krwionośnych. Lekarze stosują wtedy Laser ND:YAG GEMINI KTP lub IPL Quantum SR.

Lekarz dr Joanna Magdziarz-Orlitz, która brała udział w sympozjum pt. "Postępy w diagnostyce i Leczeniu zmian chorobowych i nowotworów skóry wywołanych promieniami UV", proponuje pacjentom usuwanie blizn i rozstępów laserem frakcyjnym MOSAIC F1. Lekarz pracuje w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Solmed. Współpracownikiem dr Orlitz jest dermatolog dr Elżbieta Petryńska, która ukończyła kurs pt. "Diagnostyka dermatoskopowa zmian barwnikowych skóry". W Solmed dostępne są też takie zabiegi jak laserowe usuwanie przebarwień na skórze i leczenie trądziku różowatego laserem.

Lekarze dr Krystyna Hubicka i dr Robert Hubicki z Częstochowy zajmują się laseroterapią znamion naskórkowych. Pacjenci mogą umówić się na usunięcie przebarwień laserem Varlite w Gabinecie Medycyny Estetycznej Laser-med. Popularny zabiegiem jest tu depilacja laserowa owłosienia m.in. na nogach. Po zlikwidowaniu znamion można jeszcze poddać się zabiegowi fotoodmładzania twarzy VPL. Fotoodmładzanie jest zalecane także w przypadku niewielkich przebarwień, ponieważ poprawia koloryt skóry twarzy i automatycznie rozjaśnia jego niedoskonałości.

Gabinet dermatologiczny Kinga Nicer&Arkadiusz Nicer oferuje zabiegi laseroterapii przy użyciu lasera CO2 w terapii drobniejszych defektów skóry. Gabinet dysponuje laserem IPL z głowicą Pixel 2940 do laserowego wygładzania zmarszczek. Dermatolog i wenerolog dr Kinga Nicer usuwa zmiany skórne, mi.in. brodawki przy pomocy krioterapii, a jej współpracownik dr Arkadiusz Nicer proponuje pacjentom tradycyjne chirurgiczne usunięcie znamiona.

Laserowe usuwanie zmian skórnych jest możliwe w Centrum Medycznym Veno-Med w Lublińcu położonym ok. 30 km od Częstochowy. Pracuje tu lekarz medycyny estetycznej i chirurg dr Bożena Jendrysik, która należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej. W Veno-Med stosuje laser CO2 frakcyjny w redukcji przerośniętych blizn i keloidów, a także wykonuje zabieg laserowego usunięcia blizn potrądzikowych. Placówka dysponuje niemieckim laserem firmy Asclepion. W Veno-Med można usunąć laserem takie zmiany jak kępki żółte, kaszaki i włókniaki.

Centrum Laseroterapii i Ultrasonografii Esmed posiada w ofercie usuwanie piegów laserem. Z dobrodziejstwa technologii laserowej mogą skorzystać też pacjenci z ostudą czy z przebarwieniami posłonecznymi spowodowanymi światłem UV. Pracuje tu lekarz dr Lucyna Kopeć-Pogorzelska, która posiada certyfikat z kursu praktyczno-teoretycznego pt."Biceutyka interaktywna. Innowacyjne zabiegi w procesach starzenia się i problemach elastycznych skóry". W przypadku zmian pigmentowych zalecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu laseroterapii. 

Leczenie zmian skórnych laserem w Częstochowie i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Usuwanie znamion skórnych laserem  w Polsce jest dużo tańsze niż za granicą. W angielskiej klinice Elan Medical Skin Clinic - Rayleigh w Essex koszt usunięcia znamiona laserem zaczyna się od 1300 zł. Polskie ceny laserowych zabiegów medycyny estetycznej i dermatologii przyciągają tu wielu pacjentów z zagranicy. Turyści medyczni maja możliwość usunięcia kilku zmian skórnych laserem frakcyjnym podczas pobytu w Polsce i tym samym zaoszczędzenia sporej kwoty. Przy okazji korzystania z usług medycznych można zwiedzić Częstochowę - miasto znane z pielgrzymek i Klasztoru na Jasnej Górze z podziwianym przez tysiące ludzi obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Poznawanie miasta można też połączyć z wędrówką jednym ze szlaków Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, np. Szlak Orlich gniazd czy Szlak Jury Wieluńskiej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmian skórnych w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.