O specjaliście

Dr n. med. Ewa Langner w 1996 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi, otrzymując dyplom oraz uprawnienia wykonywania zawodu lekarza medycyny. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej zdała w 2001 roku, natomiast tytuł specjalisty II stopnia otrzymała w 2007 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. pracując w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2005 roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi przystąpiła do egzaminów doktorskich oraz obrony rozprawy doktorskiej pt.: "Analiza mutacji i ekspresji genu hMSH2 u chorych na sporadycznego raka jelita grubego" , której promotorem był prof dr hab.  n.med. Adam Dziki.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi, pisząc liczne artykuły publikowane w takich specjalistycznych czasopismach jak: Polski Przegląd Chirurgiczny, Proktologia, Polish Journal of Pathology. Jest również współautorką rozdziałów w podręcznikach medycznych, np.: "Gastroenterologia". Jako lekarz świadomy ciągłej potrzeby aktualizowania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności systematycznie uczestniczy w szkoleniach, zjazdach naukowych oraz konferencjach organizowanych w kraju jak i poza jego granicami. Należy do wielu towarzystw i stowarzyszeń lekarskich, w tym m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich, Europejskiego Towarzystwa Koloproktologii oraz Polskiego Klubu Koloproktologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. E. Langner

Specjalista chirurg, dr n. med. Ewa Langner posiada duże doświadczenie oraz wiedzę w zakresie leczenia chorób jelit oraz proktologii. Przeprowadza badania diagnostyczne, w tym anoskopię, rektoskopię oraz kolonoskopię. W swojej pracy korzysta także z technik laparoskopowych oraz TEM. Zajmuje się patofizjologią i leczeniem choroby odbytu, odbytnicy i jelita grubego, w tym hemoroidów, szczeliny odbytu, przetoki, zapalenia jelita i zespół jelita drażliwego. Wykrywa i leczy zmiany nowotworowe końcowego odcinka przewodu pokarmowego.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Ewa Langner, wraz z cennikiem usług.

Szpital Pulsmed, Łódź

Szpital Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,2 / 10   •   Bardzo dobra   •  274 opinii
dr n. med. Ewa Langner
dr n. med. Ewa Langner
Umów wizytę w Szpital Pulsmed:
  • Konsultacje

    Konsultacja proktologiczna
    180
Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…