Medimel

10 / 10   •   Rewelacyjna   •  152 opinii
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
 • Klinika Medimel
Szczecin, ul. Nowowiejska 1E
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • od 150 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Szczecińska klinika MEDIMEL specjalizuje się w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, zatrudnia przyjazny personel i tworzy prawdziwie domowe warunki pobytu.

W klinice od wielu lat z powodzeniem wykonywane są różnego rodzaju operacje korekcji powiek. W razie potrzeby standardowa blepharoplastyka uzupełniania jest zabiegami poprawiającymi szerokość szpary powiekowej oka, wysokość kącików oczu lub ich równomierność oraz wypełnianiem tłuszczem własnym doliny łez. Dzięki kompleksowemu podejściu do leczenia pacjenci odzyskują młody wygląd i jasne pogodne spojrzenie.

Specjalnością kliniki MEDIMEL jest operacja ginekomastii, czyli zabieg wycięcia męskich gruczołów piersiowych. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Europie, który usprawnił zabieg tak, aby ingerencja chirurga była jak najmniej widoczna. Technika i renoma wykonywania tego zabiegu sprawiają, że gościmy wielu pacjentów zagranicznych, m.in. z Wielkiej Brytanii, gdzie zabieg ten jest szczególnie popularny.

Personel kliniki zapewnia swoim pacjentom szczególnie dobrą atmosferę przez cały proces leczenia. Dba o indywidualne podejście do każdego z pacjentów, stosuje najlepsze materiały oraz stale podnosi kwalifikacje. Dzięki temu klinikę odwiedzają pacjenci nie tylko z Polski, ale również z Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii, Danii, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Pacjentów zachęca polityka, jaką się kierują lekarze w klinice, czyli indywidualne podejście do każdego z pacjentów, wysoko wyspecjalizowany personel oraz najlepsze materiały stosowane w praktyce lekarskiej.

Pomieszczenia kliniki MEDIMEL urządzone są ze smakiem i pomyślane tak, aby pacjent czuł się w niej jak w domu. Klinika składa się z trzech części: gabinetowo-konsultacyjnej, zabiegowej oraz wypoczynkowej. Centralnym punktem kliniki jest certyfikowana sala operacyjna wyposażona w najnowszy sprzęt światowej klasy. Dzięki temu możliwe jest wykonanie nawet bardzo skomplikowanych zabiegów operacyjnych. Dużym atutem kliniki jest ogród, w którym podczas ładnej pogody można odpocząć i zrelaksować się przed i po zabiegu. Fachowość personelu, znakomite efekty leczenia i dobre samopoczucie pacjentów podczas zabiegu potwierdzają liczne pozytywne opinie pacjentów.


Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika MEDIMEL świadczy usługi medyczne na bardzo wysokim poziomie. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem renomowanych marek, bardzo dobrze wyposażaną salą operacyjną i własną nowoczesną sterylizacją. Wśród nowoczesnego sprzętu w klinice znajdują się m.in.

Platforma energetyczna Forcetriad firmy Covidien jest nowoczesnym urządzeniem wykorzystywanym w zabiegach chirurgicznych. W klinice MEDIMEL Forcetriad wykorzystywany jest w czasie zabiegów chirurgii plastycznej jako skalpel elektrochirurgiczny do cięcia, elektrokoagulacji tkanek oraz zamykania naczyń.

radioSurg 2200 urządzenie elektrochirurgiczne wykorzystywane przede wszystkim w zabiegach chirurgii plastycznej. Umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnych i niewielkich cięć, co sprzyja szybkiemu gojeniu praktycznie bez pozostawienia blizn.

Aparat do znieczulenia Saturn Evo to wysokiej klasy wyposażenie sali zabiegowej. Służy po podawania gazów medycznych (O2, N2O, powietrze) podczas zabiegu operacyjnego i wspomaga oddychanie pacjenta.

Lampa operacyjna Sim Led 3500+/4500 to oświetlenie oparte na rewolucyjnej technologii białych diod LED trzeciej generacji. Lampa emituje perfekcyjne światło, co jest szczególnie ważne przy zabiegach chirurgii plastycznej.

Kardiomonitory Mec – 1200 umożliwiają monitorowanie podstawowych parametrów ciała człowieka, takich praca serca, oddech, wysycenie tkanek tlenem i temperatura ciała.


Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Klinika jest położona w spokojnej i cichej okolicy, a jej urządzenie zapewnia kameralną atmosferę. Do dyspozycji pacjentów jest piękny ogród, w którym można odpocząć i zrelaksować się przed i po zabiegu.

Klinika zapewnia przytulne i komfortowe warunki. W trakcie jednego dnia wykonuje jeden, maksymalnie dwa zabiegi. Dzięki temu personel może otoczyć pacjentów wyjątkową opieką. Każda osoba traktowana jest wyjątkowo.

MEDIMEL jest otwarty na pacjentów zagranicznych. Już w tej chwili wielu pacjentów przyjeżdża z Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii, Danii, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Zagraniczne staże medyczne odbyte przez pracowników kliniki sprawiają, że pacjenci zagraniczni nie czują bariery językowej.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna w Szczecinie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  200 zł - dot. operacji piersi
  od 150 do 200 
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  150
 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Dermatologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Medycyna estetyczna


Opinie z internetu

Placówka Medimel została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 152 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

10
/ 10
Rewelacyjna
152 ocen z 4 źródeł
5,0 / 5
(4 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(4)
(4)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
5,0 / 5
(19 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(50 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5
(79 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(4 opinie)

N
7 lutego 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Bardzo przyjemne doświadczenie
Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna, Szczecin
Bardzo miłe przywitanie od momentu przekroczenia progu kliniki... miła obsługa:) panie bardzo pomocne
Nic
Ocena specjalisty:
lek. Katarzyna Ostrowska-Clark, Chirurg ogólny
Pani doktor perfekcyjnie i obrazowo tłumaczy ze zrozumieniem i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. serdecznie polecam.
Przydatna opinia?
(1)
(0)

A
22 marca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna, Szczecin
Polecam z czystym sumieniem. efekty przeszły moje oczekiwania. pani doktor cudowna 👍🙂
Ocena specjalisty:
Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie, potrafi doradzić. wprowadza bardzo miła i bezstresowa atmosferę. budzi zaufanie.
Ocena leczenia
Efekt przeszedł moje oczekiwania. czyje się znakomicie.b
Przydatna opinia?
(1)
(0)

A
21 stycznia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna, Szczecin
Najlepiej zrobione powieki super doktor katarzyna wykonała plastyke pomniejszania piersi
Ocena specjalisty
Ocena leczenia
Odpowiedź placówki na opinię:
Pani Anno, bardzo dziękujemy!!!
Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna
Przydatna opinia?
(0)
(0)

K
16 kwietnia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Bardzo profesjonalne podejści do pacjenta.
Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna, Szczecin
Ocena specjalisty:
lek. Katarzyna Ostrowska-Clark, Chirurg ogólny
Ocena leczenia:
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, kwiecień 2018
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Personel kliniki MEDIMEL tworzy zgrany zespół fachowców, dla którego naczelną zasadą jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjentów. Tutaj trudno rozdzielić pracę od pasji. Aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę medyczną wszystkie osoby posiadają bardzo wysokie kwalifikacje, które podnoszą podczas udziału w kursach i konferencjach, a także w codziennej pracy.

Głównym chirurgiem wykonującym wszystkie zabiegi jest pani doktor Katarzyna Ossowska-Clark. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Kształciła się w kraju jak i za granicą szkoląc się pod okiem wybitnych profesorów i uczestnicząc w kursach organizowanych przez m.in. Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Estetycznej Chirurgii Plastycznej i Europejską Akademię Chirurgii Plastycznej Twarzy. Pani doktor Ossowska-Clark dokłada wszelkich starań, aby oprócz najlepszej opieki medycznej dbać o psychologiczny aspekt leczenia. Z każdym pacjentem stara się zbudować pozytywne relacje oparte na zaufaniu, gdyż wtedy proces leczenia i rekonwalescencji przebiega znacznie szybciej.

Leczenie operacyjne wspierane jest przez specjalistów z różnych dziedzin. Z naszą kliniką współpracują lekarze radiolodzy, którzy zajmują się ultrasonograficzną oceną gruczołów piersiowych u kobiet przed zabiegami plastyki piersi oraz mężczyzn z ginekomastią. Pacjenci decydujący się na korekcję powiek obejmowani są specjalistyczną opieką okulistyczną przed i po zabiegu, co dotyczy w szczególności zabiegów wykonywanych przezspojówkowo. Wykwalifikowany zespół anestezjologów dba o bezpieczne i bez bólu przeprowadzanie pacjentów przez zabiegi operacyjne. Ponadto w zespole znajdują się pielęgniarki i instrumentariuszki mające duże doświadczenie w opiece nad pacjentami przechodzącymi operacje plastyczne.

Więcej 

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Medimel.

lek. Katarzyna Ostrowska-Clark


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 11:00 - 18:00)

Adres placówki

Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna
ul. Nowowiejska 1E
71-219 Szczecin

Godziny otwarcia

poniedziałek
11:00-18:00
wtorek
11:00-18:00
środa
11:00-18:00
czwartek
11:00-18:00
piątek
11:00-18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Prywatna Praktyka Chirurgiczna MEDIMEL jest położona przy ul.Nowowiejskiej 1E, na Bezrzeczu. Dzięki lokalizacji w dzielnicy o typowo mieszkaniowym charakterze nasi pacjenci mają gwarancję ciszy i kameralności. Pomimo oddalenia od centrum klinika jest łatwo dostępna. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości kilkudziesięciu metrów. Klienci przyjezdni mogą skorzystać z połączenia kolejowego (Dworzec Główny PKP położony jest niespełna 9 km od kliniki) lub lotniczego (port lotniczy Szczecin-Goleniów).

Dla pacjentów zagranicznych pobyt w Szczecinie jest również okazją do zwiedzenia miasta. Warto wspomnieć, że Szczecin jest miastem o ponad tysiącletniej historii. Jest tutaj prawie 300 zabytków, a samo miasto znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego.


Najczęstsze pytania o placówkę Medimel

 • Jak oceniana jest placówka Medimel?

  Placówka Medimel została oceniona przez pacjentów jako Rewelacyjna. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 152 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Medimel w Szczecinie?

  Placówka Medimel ze Szczecina posiada w cenniku usług 141 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , chirurgia ogólna , urologia , dermatologia oraz ginekologia estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Medimel?

  Medimel znajduje się w Szczecinie - ul. Nowowiejska 1E. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 91 359 90 58

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Medimel?

  Placówka Medimel ze Szczecina otwarta jest średnio 7 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-18:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…