Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna

5,0 / 5  - 20 opinii
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna - logo

Opis placówki

Szczecińska klinika MEDIMEL specjalizuje się w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, zatrudnia przyjazny personel i tworzy prawdziwie domowe warunki pobytu.

W klinice od wielu lat z powodzeniem wykonywane są różnego rodzaju operacje korekcji powiek. W razie potrzeby standardowa blepharoplastyka uzupełniania jest zabiegami poprawiającymi szerokość szpary powiekowej oka, wysokość kącików oczu lub ich równomierność oraz wypełnianiem tłuszczem własnym doliny łez. Dzięki kompleksowemu podejściu do leczenia pacjenci odzyskują młody wygląd i jasne pogodne spojrzenie.

Specjalnością kliniki MEDIMEL jest operacja ginekomastii, czyli zabieg wycięcia męskich gruczołów piersiowych. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Europie, który usprawnił zabieg tak, aby ingerencja chirurga była jak najmniej widoczna. Technika i renoma wykonywania tego zabiegu sprawiają, że gościmy wielu pacjentów zagranicznych, m.in. z Wielkiej Brytanii, gdzie zabieg ten jest szczególnie popularny.

Personel kliniki zapewnia swoim pacjentom szczególnie dobrą atmosferę przez cały proces leczenia. Dba o indywidualne podejście do każdego z pacjentów, stosuje najlepsze materiały oraz stale podnosi kwalifikacje. Dzięki temu klinikę odwiedzają pacjenci nie tylko z Polski, ale również z Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii, Danii, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Pacjentów zachęca polityka, jaką się kierują lekarze w klinice, czyli indywidualne podejście do każdego z pacjentów, wysoko wyspecjalizowany personel oraz najlepsze materiały stosowane w praktyce lekarskiej.

Pomieszczenia kliniki MEDIMEL urządzone są ze smakiem i pomyślane tak, aby pacjent czuł się w niej jak w domu. Klinika składa się z trzech części: gabinetowo-konsultacyjnej, zabiegowej oraz wypoczynkowej. Centralnym punktem kliniki jest certyfikowana sala operacyjna wyposażona w najnowszy sprzęt światowej klasy. Dzięki temu możliwe jest wykonanie nawet bardzo skomplikowanych zabiegów operacyjnych. Dużym atutem kliniki jest ogród, w którym podczas ładnej pogody można odpocząć i zrelaksować się przed i po zabiegu. Fachowość personelu, znakomite efekty leczenia i dobre samopoczucie pacjentów podczas zabiegu potwierdzają liczne pozytywne opinie pacjentów.


Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika MEDIMEL świadczy usługi medyczne na bardzo wysokim poziomie. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem renomowanych marek, bardzo dobrze wyposażaną salą operacyjną i własną nowoczesną sterylizacją. Wśród nowoczesnego sprzętu w klinice znajdują się m.in.

Platforma energetyczna Forcetriad firmy Covidien jest nowoczesnym urządzeniem wykorzystywanym w zabiegach chirurgicznych. W klinice MEDIMEL Forcetriad wykorzystywany jest w czasie zabiegów chirurgii plastycznej jako skalpel elektrochirurgiczny do cięcia, elektrokoagulacji tkanek oraz zamykania naczyń.

radioSurg 2200 urządzenie elektrochirurgiczne wykorzystywane przede wszystkim w zabiegach chirurgii plastycznej. Umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnych i niewielkich cięć, co sprzyja szybkiemu gojeniu praktycznie bez pozostawienia blizn.

Aparat do znieczulenia Saturn Evo to wysokiej klasy wyposażenie sali zabiegowej. Służy po podawania gazów medycznych (O2, N2O, powietrze) podczas zabiegu operacyjnego i wspomaga oddychanie pacjenta.

Lampa operacyjna Sim Led 3500+/4500 to oświetlenie oparte na rewolucyjnej technologii białych diod LED trzeciej generacji. Lampa emituje perfekcyjne światło, co jest szczególnie ważne przy zabiegach chirurgii plastycznej.

Kardiomonitory Mec – 1200 umożliwiają monitorowanie podstawowych parametrów ciała człowieka, takich praca serca, oddech, wysycenie tkanek tlenem i temperatura ciała.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Klinika jest położona w spokojnej i cichej okolicy, a jej urządzenie zapewnia kameralną atmosferę. Do dyspozycji pacjentów jest piękny ogród, w którym można odpocząć i zrelaksować się przed i po zabiegu.

Klinika zapewnia przytulne i komfortowe warunki. W trakcie jednego dnia wykonuje jeden, maksymalnie dwa zabiegi. Dzięki temu personel może otoczyć pacjentów wyjątkową opieką. Każda osoba traktowana jest wyjątkowo.

MEDIMEL jest otwarty na pacjentów zagranicznych. Już w tej chwili wielu pacjentów przyjeżdża z Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii, Danii, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Zagraniczne staże medyczne odbyte przez pracowników kliniki sprawiają, że pacjenci zagraniczni nie czują bariery językowej.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna w Szczecinie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna

Sztandarowym zabiegiem kliniki MEDIMEL jest korekcja powiek. Pani doktor Katarzyna Ostrowska-Clark – główny chirurg kliniki uważa, że oczy najmocniej przyciągają uwagę i dokłada wszelkich starań, aby pomóc swoim pacjentom jak najdłużej zachować ich piękno i młody wygląd. Pod opieką pani doktor pacjenci mogą przejść zabiegi plastyki powiek górnych i dolnych (blepharoplastyka), które polegają na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej w okolicy oczu. Plastyka powiek może być dodatkowo uzupełniona zabiegiem, który poprawia szerokość szpary powiekowej oka, wysokość kącików oczu lub ich równomierność (kantopeksia, kantoplastyka) i wypełnianiem tłuszczem własnym doliny łez. Plastyka powiek dolnych może być wykonana specjalną techniką bez nacięć na skórze (przezspojówkowo). Taka procedura operacyjna zarezerwowana jest dla pacjentów, którzy chcą usunąć tzw. worki pod oczami, a ich skóra jest w dobrym stanie. Po operacji pacjenci cieszą się długotrwałym odmłodzeniem twarzy oraz posiadaniem pięknie wyeksponowanych oczu.

Operacyjne leczenie ginekomastii wykonywane jest u mężczyzn, u których problemy pojawiły się naturalne w okresie dojrzewania, w wyniku zaburzeń hormonalnych lub nadużywania sterydów. Zabieg polega na wycięciu męskich gruczołów piersiowych. Technika wykonywania zabiegu łączy klasyczne chirurgiczne cięcie i liposukcję (odsysanie tłuszczu). Specjaliści z kliniki MEDIMEL, jako nieliczni w Europie udoskonali leczenie ginekomastii tak, aby ingerencja chirurgiczna była jak najmniej widoczna.

Lekarze przeprowadzają zabiegi poprawiające kształt piersi polegające na powiększaniu piersi za pomocą implantów, zmniejszaniu lub plastyki piersi. Dobór implantów renomowanej firmy Allergan wspomagany jest przez system Matrix – BioDynamic, który na podstawie pomiarów klatki piersiowej sugeruje odpowiedni model i rozmiar implantu. Co ważne, pacjentki mogą wypróbować przyszły kształt i wielkość piersi zakładając specjalne staniki z dobranymi implantami zewnętrznymi. Nasi specjaliści dbają o to, aby kształt i wielkość piersi dostosowane były do urody i figury pacjentki, a po zabiegu sylwetka pacjentki wyglądała naturalnie.

Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów odmładzających medycyny estetycznej przeprowadzanych bez skalpela takich, jak usuwanie zmarszczek botoksem, wypełnianie zmarszczek i modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (Juvaderm) lub nieinwazyjny lifting radiowy. Skalpel używany jest w inwazyjnych zabiegach takich jak otoplastyka, przeszczep tłuszczu (np. przy wypełnianiu doliny łez lub modelowaniu kształtu ust), usuwanie znamion barwnikowych i guzków. Efekty tych zabiegów utrzymują się znacznie dłużej. Wykonujemy również szereg zabiegów poprawy estetyki kobiecych stref intymnych (labioplastyka), a u mężczyzn prowadzimy operacyjne leczenie stulejki.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również zabiegi modelowania ciała za pomocą liposukcji wibracyjnej, plastyki ciała (body lifting) zabiegi flebologiczne, z których najpopularniejszym jest usuwanie żylaków.

Co leczymy

W klinice MEDIMEL pomagamy pacjentom wyglądać pięknie i młodo. Doktor Katarzyna Ossowska-Clark uważa, że przeprowadzana w tutejszej klinice plastyka powiek gwarantuje pacjentom odmłodzenie twarzy oraz wyeksponowanie oka. Pacjenci mogą również poprawić wygląd twarzy wykonując zabiegi medycyny estetycznej, w tym korekcję uszu i ust.

Poprawa wyglądu ciała obejmuje zabiegi powiększania, pomniejszania lub plastyki piersi oraz liposukcji wibracyjnej wybranych  okolic ciała. Piersi operuje się nie tylko ze względów kosmetycznych. Zabiegi wykonywane są też u kobiet wymagających korekty po operacjach w obrębie gruczołów piersiowych. Modelowanie sylwetki możliwe jest też dzięki przeszczepom własnego tłuszczu, co pozwala na powiększenie pośladków oraz modelowanie dłoni i twarzy.

Nasza klinika prowadzi operacyjne leczenie ginekomastii u mężczyzn. Do kliniki zgłaszają się pacjenci, u których powiększenie gruczołów piersiowych wystąpiło naturalnie w czasie dojrzewania, z powodu zaburzeń hormonalnych lub w wyniku nadużywania sterydów. Nasza klinika, jako jedyna w Polsce i jedna z niewielu w Europie, udoskonaliła zabieg i przeprowadza go w taki sposób, że blizna pooperacyjna jest bardzo mało widoczna.

Opinie z internetu

Placówka Medimel została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 20 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

5,0

20 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (2 ocen placówki na Kliniki.pl)
5,0 / 5  (10 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (10 ocen placówki na Facebook.pl)

Opinie pacjentów

Natalia
7 lutego 2018
5,0

Bardzo przyjemne doświadczenie

5,0 - Natalia
Bardzo miłe przywitanie od momentu przekroczenia progu kliniki... miła obsługa:) panie bardzo pomocne
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (luty 2018)
Lekarz:  
lek. Katarzyna Ostrowska-Clark
 
Szczegóły
Katarzyna
(Szczecin)
16 kwietnia 2018
5,0

Bardzo profesjonalne podejści do pacjenta.

5,0 - Katarzyna
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (kwiecień 2018)
Lekarz:  
lek. Katarzyna Ostrowska-Clark
 
Szczegóły

Zespół

Personel kliniki MEDIMEL tworzy zgrany zespół fachowców, dla którego naczelną zasadą jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjentów. Tutaj trudno rozdzielić pracę od pasji. Aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę medyczną wszystkie osoby posiadają bardzo wysokie kwalifikacje, które podnoszą podczas udziału w kursach i konferencjach, a także w codziennej pracy.

Głównym chirurgiem wykonującym wszystkie zabiegi jest pani doktor Katarzyna Ossowska-Clark. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Kształciła się w kraju jak i za granicą szkoląc się pod okiem wybitnych profesorów i uczestnicząc w kursach organizowanych przez m.in. Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Estetycznej Chirurgii Plastycznej i Europejską Akademię Chirurgii Plastycznej Twarzy. Pani doktor Ossowska-Clark dokłada wszelkich starań, aby oprócz najlepszej opieki medycznej dbać o psychologiczny aspekt leczenia. Z każdym pacjentem stara się zbudować pozytywne relacje oparte na zaufaniu, gdyż wtedy proces leczenia i rekonwalescencji przebiega znacznie szybciej.

Leczenie operacyjne wspierane jest przez specjalistów z różnych dziedzin. Z naszą kliniką współpracują lekarze radiolodzy, którzy zajmują się ultrasonograficzną oceną gruczołów piersiowych u kobiet przed zabiegami plastyki piersi oraz mężczyzn z ginekomastią. Pacjenci decydujący się na korekcję powiek obejmowani są specjalistyczną opieką okulistyczną przed i po zabiegu, co dotyczy w szczególności zabiegów wykonywanych przezspojówkowo. Wykwalifikowany zespół anestezjologów dba o bezpieczne i bez bólu przeprowadzanie pacjentów przez zabiegi operacyjne. Ponadto w zespole znajdują się pielęgniarki i instrumentariuszki mające duże doświadczenie w opiece nad pacjentami przechodzącymi operacje plastyczne.

Więcej 

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Medimel.

lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

Certyfikaty

Dla kliniki MEDIMEL najważniejsze jest zdrowie, dobre samopoczucie i wygląd pacjentów. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, najlepszych preparatów i przy udziale zaangażowanych specjalistów, którzy potrafią zdobyć zaufanie pacjentów. Zaletą pobytu w klinice jest nie tylko profesjonalizm świadczonych tutaj usług, ale również przyjazna atmosfera i komfortowe warunki.

Dumą naszej kliniki  jest sposób leczenia ginekomastii u mężczyzn. Udoskonalenie metody operacyjnej daje doskonałe efekty kosmetyczne, a blizna po zabiegu jest bardzo mało widoczna. MEDIMEL jest jedynym ośrodkiem w Polsce i jednym z nielicznych w Europie mogącym poszczycić się tak dobrymi efektami leczenia. Przeprowadzane tutaj zabiegi korekcji powiek dają również doskonałe rezultaty, gdyż wykonywane są z myślą o kompleksowej poprawie wyglądu.

Kierująca ośrodkiem pani dr Katarzyna Ostrowska-Clark odbywa cykliczne szkolenia organizowane przez prestiżowe międzynarodowe towarzystwa lekarskie. Dzięki temu jest na bieżąco z najnowszymi trendami chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, czego potwierdzeniem jest posiadanie licznych dyplomów i certyfikatów. Dużym umiejętnościom i wiedzy zawdzięcza przyjęcie w poczet członków Towarzystwa Chirurgów Polskich i Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel
Klinika Medimel

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

91 359pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna
ul. Nowowiejska 1E
71-219 Szczecin

Godziny otwarcia

  • poniedziałek18:00-11:00
  • wtorek18:00-11:00
  • środa18:00-11:00
  • czwartek18:00-11:00
  • piątek18:00-11:00
  • sobotanieczynne
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Prywatna Praktyka Chirurgiczna MEDIMEL jest położona przy ul.Nowowiejskiej 1E, na Bezrzeczu. Dzięki lokalizacji w dzielnicy o typowo mieszkaniowym charakterze nasi pacjenci mają gwarancję ciszy i kameralności. Pomimo oddalenia od centrum klinika jest łatwo dostępna. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości kilkudziesięciu metrów. Klienci przyjezdni mogą skorzystać z połączenia kolejowego (Dworzec Główny PKP położony jest niespełna 9 km od kliniki) lub lotniczego (port lotniczy Szczecin-Goleniów).

Dla pacjentów zagranicznych pobyt w Szczecinie jest również okazją do zwiedzenia miasta. Warto wspomnieć, że Szczecin jest miastem o ponad tysiącletniej historii. Jest tutaj prawie 300 zabytków, a samo miasto znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego.