SURGERY1DAY

8,9 / 10   •   Bardzo dobra   •  1980 opinii
 • Recepcja, poczekalnia SURGERY1DAY
 • Gabinet zabiegowy SURGERY1DAY
 • Gabinet konsultacyjny SURGERY1DAY
 • Gabinet konsultacyjny SURGERY1DAY
 • Gabinet konsultacyjny SURGERY1DAY
 • Gabinet konsultacyjny SURGERY1DAY
 • Gabinet zabiegowy SURGERY1DAY
 • Gabinet zabiegowy SURGERY1DAY
Wrocław, ul. Przyjaźni 6
 • Konsultacja chirurgiczna • 170 zł
 • Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging • 150 zł
 • Konsultacja proktologiczna • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

SURGERY1DAY powstało z myślą o pacjentach aktywnych zawodowo, odczuwających niechęć na myśl o przedłużającym się pobycie w szpitalu oraz długim okresie rekonwalescencji. Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę zabiegów przeprowadzanych w trybie chirurgii jednego dnia, poszerzoną o procedury z zakresu medycyny estetycznej. Wszystkie zabiegi są w pełni bezbolesne, a dzięki zastosowaniu małoinwazyjnych metod leczenia udało nam się ograniczyć do minimum okres, w którym pacjent pozostaje niezdolny do pracy.

Do każdego problemu zdrowotnego podchodzimy indywidualnie, proponując pacjentom najbardziej optymalną metodę leczenia. Nasi specjaliści wykorzystują dostępną współcześnie wiedzę oraz najnowsze osiągnięcia techniki, aby zapewnić Państwu wysoką jakość usług. Dobro pacjenta jest dla nas priorytetem – kierujemy się troską o jego bezpieczeństwo, a podczas zabiegów upiększających dbamy o to, aby ich rezultatem był piękny, a przy tym naturalny wygląd.

Wykonujemy mezoterapię urządzeniem Dermapen, które zapewnia wysoką skuteczność przy minimalnej inwazyjności zabiegu. Mezoterapia Dermapenem jest alternatywą dla klasycznej mezoterapii igłowej. Zabieg polega na wykonaniu mikronakłuć na tej samej, regulowanej głębokości skóry, czego rezultatem jest pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. To naturalny sposób na odnowę skóry. Wskazaniem do zabiegu są zmarszczki, blizny potrądzikowe i pooparzeniowe, a także rozstępy. Po mezoterapii Dermapenem można spodziewać się również efektów w postaci poprawy jędrności i kolorytu skóry.

Wykorzystujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Proponujemy Państwu zabiegi wygładzające zmarszczki w okolicy czoła, nosa i ust. Przeprowadzamy zabiegi usunięcia „kurzych łapek”. Odmładzanie okolic oka to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów odmładzających, gdyż to właśnie kondycja skóry wokół oczu świadczy o naszym wieku. Preparaty na bazie kwasu hialuronowego stosujemy są również przy modelowaniu i powiększaniu ust. Z kolei toksynę botulinową wykorzystujemy w leczeniu nadpotliwości.

Usuwamy chirurgicznie zmiany ze skóry, błon śluzowych oraz tkanek miękkich. Wycinamy kaszaki, włókniaki i tłuszczaki. Wykonujemy zabiegi usunięcia zmian barwnikowych, modzeli i nagniotków. Następnie materiał jest badany histopatologicznie. Przeprowadzamy zabiegi elektroresekcji zmian skórnych – usunięcia ich za pomocą prądu zmiennego o dużej częstotliwości. Wszystkie zabiegi wykonywane są w trybie ambulatoryjnym przez doświadczonych chirurgów.

Oferujemy diagnostykę i leczenie chorób proktologicznych. Posiadamy duże doświadczenie w usuwaniu w trybie chirurgii jednego dnia kłykcin kończystych, fałdów anodermy oraz wycinaniu zakrzepu splotu okołoodbytniczego. Przeprowadzamy leczenie zachowawcze oraz kwalifikacje do leczenia operacyjnego żylaków odbytu. Wykonujemy zabiegi usunięcia polipów z kanału i brzegu odbytu. Przeprowadzamy diagnostykę i kwalifikacje do leczenie nowotworów jelita grubego oraz odbytu.

Oferta usług placówki obejmuje chirurgię męskich narządów płciowych, m.in. plastykę wędzidełka, zabieg stulejki oraz usuwania wodniaków jądra. Ponadto wykonujemy zabiegi usunięcia kłykcin kończystych, żylaków powrózka nasiennego oraz usunięcie jądra ze wszczepieniem protezy.

Mamy doświadczenie w chirurgicznym leczeniu ginekomastii. Leczenie poprzedzone jest pełną diagnostyką, wraz z oceną gospodarki hormonalnej oraz badaniem USG. Zabiegi wykonywane są w trybie ambulatoryjnym, w znieczuleniu miejscowym.

Wykonujemy szereg zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej. Należy do nich m.in. szycie i opracowywanie ran, wycinanie wrastających paznokci, a także leczenie ran głębokich i odleżyn. Przeprowadzamy operacje przepuklin pachwinowych metodą beznapięciową z wszczepieniem siatki sposobem Lichtensteina, a także metodą klasyczną. Wykonujemy plastykę przepukliny brzusznej. Oferujemy również chirurgiczne leczenie chorób gruczołu tarczowego oraz biopsje otwarte węzłów chłonnych z badaniem histopatologicznym.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nowoczesna aparatura medyczna – diagnostyczny i zabiegowy pozwala na szybkie i bezbolesne przeprowadzanie zabiegu. Pracujemy z użyciem sprzętu:

 • Dermapen – nowość na rynku medycyny estetycznej. Mezoterapia Dermapenem jest coraz chętniej wybierana przez pacjentów z uwagi na silne działanie odmładzające. Urządzenie może być z powodzeniem stosowane na takich obszarach zabiegowych jak twarz, szyja, dekolt, a także brzuch, uda czy pośladki. Sprawdza się również w terapii stymulującej porost włosów. Nasza klinika należy do zespołu autoryzowanych gabinetów Dermapen.

 • Aparat USG ALOKA – aparat ultrasonograficzny zapewniający dokładną diagnozę dzięki wysokiej jakości obrazu. Sprzęt posiada funkcję USG Dopplera (dzięki współpracy z Centrum Medycznym T&T Medical).


Udogodnienia dla pacjentów

Oferujemy wysoki komfort diagnostyki i leczenia:

 • Sprawdzone preparaty – w trakcie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykorzystywane są preparaty znanych marek (m.in. Juvederm).

 • Certyfikaty – nasi lekarze dysponują licznymi certyfikatami i dyplomami potwierdzającymi ich uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

 • Promocje – z myślą o naszych pacjentach przygotowujemy atrakcyjne promocje cenowe i rabaty. 

Dzięki bliskiej współpracy z Centrum Medycznym T&T Medical możemy zapewnić bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

 • Nowoczesna sala zabiegowa – wszystkie zabiegi wykonywane są w doskonale wyposażonej, spełniającej wysokie normy bezpieczeństwa sali zabiegowej.

 • Komfortowa sala pooperacyjna – po zabiegu pacjenci przewożeni są do sali, w której przebywają przez kilka godzin. Tam otacza ich opieką wykwalifikowany personel pomocniczy.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w SURGERY1DAY we Wrocławiu.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Terapie uzależnień

  Leczenie alkoholizmu
  Wszycie Esperalu
  750
 • Konsultacje

 • Konsultacje lekarskie online

 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Dermatologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka SURGERY1DAY została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 8,9 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1980 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

8,9
/ 10
Bardzo dobra
1980 ocen z 3 źródeł
5,0 / 5
(1 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,0 / 5
(253 ocen placówki na Google.pl)
4,4 / 5
(46 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5
(1681 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(1 opinie)

A
26 sierpnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
SURGERY1DAY, Wrocław
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy specjalistów, dla których praca jest źródłem satysfakcji. Naszym priorytetem jest zadowolony z efektów leczenia pacjent. Nieustannie podnosimy kwalifikacje w zakresie chirurgii i medycyny estetycznej. Sami od wielu lat łączymy życie zawodowe z prywatnym, dlatego rozumiemy potrzeby naszych pacjentów, którzy dążą do skrócenia okresu leczenia przy zachowaniu jego wysokiej skuteczności terapii. Potwierdzeniem naszych umiejętności są liczne certyfikaty i dyplomy z międzynarodowych konferencji, kursów oraz szkoleń.

lek. Paweł Tuchendler

lekarz

9,1 / 10

Lek. Paweł Tuchendler przeprowadza zabiegi chirurgiczne w trybie jednego dnia. Wykonuje zabiegi usunięcia zmian skórnych, plastykę blizn i przepuklin, a także szycie i opracowywanie ran. Zajmuje się leczeniem odleżyn i rozległych ran. Ponadto diagnozu... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Ewelina Tuchendler

lekarz chorób zakaźnych, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Lek. Ewelina Tuchendler specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się m.in. odmładzaniem wyglądu – swoim pacjentom proponuje procedury wygładzające zmarszczki i ujędrniające skórę. W trakcie zabiegów wykorzystuje renomowane ... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

SURGERY1DAY
ul. Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-18:00
wtorek
8:00-18:00
środa
8:00-18:00
czwartek
8:00-18:00
piątek
8:00-18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Dzielnica Krzyki, od ścisłego centrum i Dworca PKP – odległość 6 km, lotnisko oddalone – ok. 14 km. Współpracujemy z Centrum Medycznym T&T Medical, gdzie wykonujemy oferowane zabiegi.


Najczęstsze pytania o placówkę SURGERY1DAY

 • Jak oceniana jest placówka SURGERY1DAY?

  Placówka SURGERY1DAY została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,9 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1980 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje SURGERY1DAY we Wrocławiu?

  Placówka SURGERY1DAY z Wrocławia posiada w cenniku usług 129 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , konsultacje lekarskie online , terapie uzależnień , chirurgia ogólna oraz urologia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z SURGERY1DAY?

  SURGERY1DAY znajduje się we Wrocławiu - ul. Przyjaźni 6. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 58 21

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka SURGERY1DAY?

  Placówka SURGERY1DAY z Wrocławia otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…