Klinika AKMED

4,7 / 5  - 858 opinii
Recepcja, poczekalnia Klinika AKMED
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Klinika AKMED
Gabinet zabiegowy Klinika AKMED
Leczenie, terapia Klinika AKMED
Gabinet zabiegowy Klinika AKMED
Leczenie, terapia Klinika AKMED
Gabinet zabiegowy Klinika AKMED
Leczenie, terapia Klinika AKMED
Gabinet konsultacyjny Klinika AKMED
Leczenie, terapia Klinika AKMED
Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika AKMED
Leczenie, terapia Klinika AKMED
Udogodnienia dla pacjentów Klinika AKMED
Leczenie, terapia Klinika AKMED
Recepcja, poczekalnia Klinika AKMED
Leczenie, terapia Klinika AKMED
Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika AKMED
Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika AKMED
Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika AKMED
Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika AKMED
Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika AKMED
Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika AKMED
Gabinet zabiegowy Klinika AKMED
Gabinet Klinika AKMED

Opis placówki

Klinika AKMED to nowoczesna wielospecjalistyczna placówka medyczna prowadzona przez dra n. med. Andrzeja Kupilasa, specjalistę urologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym zarówno w Polsce, jak i za granicą, oraz dr n. med. Kalinę Górę-Kupilas, specjalistę okulistyki oraz okuloplastyka, pioniera w dziedzinie okulistyki estetycznej. Klinika oferuje pacjentom szeroki zakres usług w ramach okulistyki klinicznej i estetycznej, medycyny estetycznej, jak również urologii (włącznie z dziecięcą), uroginekologii, ginekologii oraz ginekologii estetycznej.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje okulistyka klinicznaokulistyka estetyczna, a także medycyna estetyczna. W ramach okulistyki klinicznej zajmujemy się usuwaniem zmian skórnych w okolicy oczu przy zastosowaniu metod chirurgicznych, lasera CO2 oraz plazmy. Wykonujemy zabiegi plastyczne powiek. W trakcie konsultacji przeprowadzamy dokładny wywiad oraz szczegółowe badanie lekarskie – poświęcamy pacjentom wiele uwagi, dzięki czemu możemy dobrać najlepszą metodę zabiegową.

Sukcesywnie doskonalimy umiejętności poprzez kursy i szkolenia organizowane w Polsce i za granicą. Jesteśmy pionierami w zakresie okulistyki estetycznej. Dzięki łączeniu wiedzy klinicznej z zaawansowanymi technologiami w medycynie estetycznej udaje nam się uzyskać optymalne efekty procedur i spowolnić procesy starzenia, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu pacjenta oraz zdrowia jego oczu.

Jako jedna z nielicznych w Polsce placówek Akmed oferuje pacjentom kompleksowe leczenie defektów estetycznych okolicy oczu. Zakres usług obejmuje zarówno mało- i nieinwazyjne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, jak i chirurgię plastyczną powiek. Zajmujemy się kwalifikowaniem do zabiegów oraz wykonywaniem ich. Omawiamy z pacjentami wszelkie kwestie i wyjaśniamy wątpliwości, by finalnie dobrać metodę, która umożliwi uzyskanie najlepszych rezultatów. Zapewniamy pacjentom pełną kontrolę medyczną, komfort i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie (przed, w trakcie oraz po zabiegu).

Mamy dostęp do urządzeń najwyższej jakości, posiadających odpowiednie certyfikaty. Dysponujemy m.in. aparatem Ultraformer III, wykorzystującym technologię zogniskowanej fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości. Efektem jego działania jest stymulacja regeneracji skóry i wytwarzanie się nowych włókien kolagenu. Wibracja fal wpływa ponadto na kurczenie się tkanek, co przekłada się na przywrócenie skórze napięcia (lifting). Zabieg Ultraformer jest dedykowany osobom chcącym unieść opadające powieki, poprawić owal twarzy, ujędrnić skórę dekoltu, ramion czy brzucha. Sprawdzi się również w obszarze ud, pośladków czy kolan.

Kolejną propozycją jest PLEXR, generator plazmy (czwartego stanu skupienia). Urządzenie działa tylko na poziomie naskórka, przez co nie uszkadza głębszych warstw skóry – jest bezpieczne dla pacjenta. Aparat generuje łuk elektryczny odparowujący naskórek i obkurczający skórę w miejcu jego działania. PLEXR jest stosowany w niechirurgicznym liftingu skóry powiek górnych, niechirurgicznej plastyce wiotkości skóry powiek dolnych, jak również w zabiegach korekcji podwinięcia i odwinięcia powieki dolnej. Sprawdza się także w niechirurgicznym usuwaniu zmian skórnych powiek (włącznie z rozsianymi i mnogimi) oraz w spłycaniu zmarszczek skóry okolic oczu, okolicy przedusznej czy tzw. zmarszczek palacza.

Do naszego wyposażenia należy laser CO2 Smaxel, wykorzystywany w szeregu zabiegów, w tym w usuwaniu zmian skórnych powiek oraz w redukcji nadmiaru skóry powieki górnej (plastyka wiotkości skóry) z lub bez usuwania przepukliny tłuszczu oczodołowego. Laseroterapię systemem frakcyjnym stosujemy ponadto w plastyce opadnięcia powieki górnej oraz odwinięcia powieki dolnej (ektropionu). Oferujemy pacjentom także laserowy peeling powiek.

Do naszych najnowszych usług należą zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (Platelet Rich Plasma, PRP) oraz fibryny bogatopłytkowej. Osocze to w pełni biokompatybilny koncentrat trombocytów, preparat pozyskiwany z krwi własnej pacjenta, bezpieczny również dla alergików. Zabiegi z jego użyciem zaleca się osobom z problemem skóry z drobnymi zmarszczkami, zmęczonej, szarej i przesuszonej. Osocze cechuje się wszechstronnym działaniem: odmładza, regeneruje i odżywia, przyspiesza gojenie, wpływa także na odrastanie włosów. Fibryna jest pozyskiwana podobnie jak osocze – z krwi własnej pacjenta. Zawieszone w niej płytki krwi dłużej niż PRP uwalniają czynniki wzrostu oraz cytokiny. Wpływają też na przekierowanie komórek macierzystych w miejsca iniekcji. Fibryna jest podawana u osób, u których oznaki starzenia są bardziej zaawansowane (np. występują ubytki tkanek, bruzdy, głębokie zmarszczki, blizny zanikowe).

Istnieje możliwość połączenia obu metod w jednym zabiegu – podanie osocza wraz z fibryną w celu kompleksowej regeneracji kilku obszarów ciała.

W ramach medycyny estetycznej proponujemy Państwu m.in. zabiegi mezoterapii mikroigłowej z użyciem aparatu Dermapen – również z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Przeprowadzamy laseroterapię systemem CO2, w tym usuwanie zmian skórnych (pojedynczych i mnogich). W naszym gabinecie można usunąć laserem pojedynczą zmianę w okolicy oczu.

Zapraszamy osoby zainteresowane nieinwazyjnym liftingiem. Dzięki technologii HIFU (Ultraformer III) odmładzamy i poprawiamy elastyczność i jędrność skóry na twarzy oraz całym ciele. Ponadto przeprowadzamy niechirurgiczną blefaroplastykę systemem PLEXR.

W ramach urologii oferujemy konsultacje, w trakcie których doktor Kupilas skupia się na rzetelnej analizie problemu, z jakim przychodzi do niego pacjent. Wizyta składa się ze szczegółowego wywiadu, którego celem jest znalezienie najlepszego możliwego rozwiązania, dostosowanego indywidualnie do każdego przypadku. Pomimo tego, iż doktor – jako specjalista chirurgii – często przeprowadza operacje, zdecydowanie preferuje małoinwazyjne techniki zabiegowe, wykorzystywanie nowoczesnych technologii w służbie medycyny oraz nowe podejścia do leczenia znanych schorzeń. Sukcesywnie poznaje kolejne metody, wymieniając się doświadczeniami ze specjalistami z Polski i innych krajów oraz biorąc udział w szkoleniach i kursach. W obrębie jego zainteresowań zawodowych znajduje się uroonkologia i uroginekologia estetyczna

Zakres badań diagnostycznych wykonywanych w gabinecie urologicznym obejmuje USG narządów wewnętrznych, USG prostaty (przezodbytniczo) oraz biopsję cienkoigłową prostaty. W ofercie AKMED znajduje się leczenie oraz zabiegi chirurgiczne prącia, a także pobieranie wycinków do badania histopatologicznego. Pomoc w placówce znajdą osoby z grudkami perlistymi prącia.

W zakres świadczeń wchodzą zabiegi z użyciem lasera. Przeprowadzamy laseroterapię liszaja twardzinowego, system laserowy wykorzystujemy w korekcji wędzidełka prącia i leczeniu stulejki, ponadto przy jego pomocy usuwamy zmiany skórne oraz kłykciny kończyste.

Przyjmujemy osoby borykające się z problemem nietrzymania moczu (NTM), zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Do stosowanych przez nas metod należy laseroterapia, przeprowadzamy również leczenie nadczynności pęcherza moczowego z użyciem toksyny botulinowej.

Zajmujemy się leczeniem schorzeń jąder (w tym wodniaka jądra) oraz pęcherza moczowego. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi cewnikowanie pęcherza moczowego, jak również wymiana oraz usuwanie cewnika z pęcherza moczowego.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej kliniki.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Wiedza i doświadczenie – pacjenci kliniki mają dostęp do najnowszych, a przy tym sprawdzonych metod leczenia. Jest to zasługą ciągłego dążenia kierujących placówką specjalistów do doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania zakresu wiedzy. Osoby korzystające z usług kliniki mają pewność, że znajdują się pod opieką profesjonalistów. Potwierdzeniem wysokich kompetencji lekarzy są dobre opinie i zaufanie, jakim darzą ich pacjenci.

  • Kompleksowe leczenie – placówka jest wyposażona w niezbędną aparaturę medyczną (m.in. aparat USG, system laserowy) oraz preparaty renomowanych producentów. Dzięki temu pacjenci mogą przejść diagnostykę i leczenie w jednym miejscu, bez konieczności przemieszczania się do różnych placówek czy długiego oczekiwania w kolejkach.

  • Lokalizacja – położenie kliniki umożliwia szybki dojazd z dowolnego punktu miasta.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika AKMED w Gliwicach.

Konsultacje

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Klinika AKMED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Więcej o usługach w Klinika AKMED

Klinika AKMED to placówka medyczna specjalizująca się w przeprowadzaniu zabiegów w ramach okulistyki klinicznej i estetycznej, a także medycyny estetycznej, urologii i urologii dziecięcej. Zakres usług obejmuje ponadto uroginekologię, ginekologię oraz ginekologię estetyczną.

Pełną listę wykonywanych procedur znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Klinika AKMED została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 858 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,7

858 ocen
(z 3 źródeł)
4,2 / 5  (22 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (6 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (830 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Do kadry kliniki należą znakomicie wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dzięki szerokiej wiedzy i umiejętnościom mogą zaoferować pacjentom minimalną inwazyjność procedur przy jednoczesnym osiągnięciu wysoce zadowalających rezultatów.

Lek. Łukasz Mądry jest absolwentem Ślaskiej Akademii Medycznej. Po odbyciu stażu podyplomowego podjął pracę w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Raciborzu, gdzie doskonalił umiejętności praktyczne. Od 2010 roku pracuje jako asystent w Oddziale Urologii Gliw... więcej »

Zadzwoń: 32 433pokaż numer

Lek. Dawid Halek jest rezydentem urologii na Oddziale Urologii Szpitala Nr 4 w Gliwicach. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Szczególnym obszarem jego zainteresowań są uroonkologia oraz uroginekologia. Regularnie bierze udzia... więcej »

Zadzwoń: 32 433pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Klinika AKMED.

Gabinet Klinika AKMED
Gabinet Klinika AKMED
Gabinet Klinika AKMED
Gabinet Klinika AKMED

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

32 433pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 19:00)

Adres placówki

Klinika AKMED
ul. Piwna 17 A
44-100 Gliwice

Godziny otwarcia

  • poniedziałek19:00-9:00
  • wtorek19:00-9:00
  • środa19:00-9:00
  • czwartek19:00-9:00
  • piątek19:00-9:00
  • sobotanieczynne
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Klinika AKMED znajduje się przy ul. Piwnej 17C w Gliwicach. Znakomita lokalizacja – w bliskim sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej, łączącej Gliwice z Katowicami i przebiegającej przez największe miasta aglomeracji śląskiej – zapewnia pacjentom szybki i bezproblemowy dojazd. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej (Gliwice Piwna) można dojść piechotą w ciągu ok. minuty.