Centrum Terapii Laserowej

4,2 / 5  - 101 opinii
Wygląd zewnętrzny Centrum Terapii Laserowej
Gabinet zabiegowy Centrum Terapii Laserowej
Gabinet zabiegowy Centrum Terapii Laserowej
Wygląd zewnętrzny Centrum Terapii Laserowej
Gabinet zabiegowy Centrum Terapii Laserowej
Wygląd zewnętrzny Centrum Terapii Laserowej
Leczenie, terapia Centrum Terapii Laserowej
Leczenie, terapia Centrum Terapii Laserowej
Leczenie, terapia Centrum Terapii Laserowej
Leczenie, terapia Centrum Terapii Laserowej
Wygląd zewnętrzny Centrum Terapii Laserowej
Klinika Centrum Terapii Laserowej

Opis placówki

Centrum Terapii Laserowej jest pierwszą w Polsce placówką, która wprowadziła lasery do leczenia chorób skóry i zabiegów estetycznych oraz leczenie rezonansem magnetycznym. Dzięki połączeniu wiedzy i bogatego doświadczenia naszych profesjonalistów oraz innowacyjnego sprzętu medycznego, oferujemy pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. 

Zapraszamy do CTL na całą gamę zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych laserów. Od ponad trzech dekad przeprowadzamy zabiegi laserowego usuwania różnego rodzaju zmian skórnych, takich jak znamiona barwnikowe, brodawki, włókniaki, prosaki, zaskórniki, grudki perliste, naczyniaki czy ziarniniaki. Terapia laserowa stanowi w tym przypadku doskonałą nieinwazyjną alternatywę dla tradycyjnej dermatochirurgii. Każdorazowo przed zabiegiem zmiana jest badana przez lekarza, a w przypadku wątpliwości wykonywane jest badanie dermatoskopowe.

Urządzenia laserowe są w naszej placówce wykorzystywane także do zabiegów depilacji. Zapraszamy na bezbolesne i trwałe zabiegi laserem aleksandrytowym także pacjentów z nadmiernym owłosieniem w każdej okolicy ciała, również o podłożu hormonalnym. Z wykorzystaniem lasera usuwamy również tatuaże, przebarwienia, blizny oraz zamykamy naczynka. Rewelacyjne efekty w kształtowaniu sylwetki, leczeniu blizn, cellulitu i rozstępów uzyskujemy dzięki urządzeniu ICOONE (nazywanym endermologią nano-3d) redukcji tkanki tłuszczowej i-lipo

W ofercie CTL znajduje się również terapia z zastosowaniem rezonansu magnetycznego. Specjaliści z Centrum jako pierwsi w Polce wprowadzili metodę MBST, w której po raz pierwszy na świecie wykorzystano jądrowy rezonans magnetyczny dla naturalnego łagodzenia bólu oraz regeneracji chrząstki w stanach zwyrodnieniowych występujących w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego. Metoda ta jest również wykorzystywana u pacjentów zmagających się z osteoporozą oraz w przypadku urazów, kontuzji i procesu rehabilitacji.

Centrum oferuje także usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, w tym w szczególności nowoczesne zabiegi usuwania rozstępów i odmładzania skóry z wykorzystaniem RF Infini, rewitalizacji skóry z użyciem aparatu Skin Master Plus, masażu rehabilitacyjnego, drenażu limfatycznego oraz zabiegu modelowania sylwetki Icoone, nieinwazyjnego niwelowania zmarszczek, pielęgnacji dłoni i stóp, termoliftingu Zaffiro oraz redukcji tkanki tłuszczowej i-lipo. Młodego i zdrowego wyglądu skórze doda zabieg Infini, który doskonale sprawdzi się również w redukcji rozstępów.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W Centrum Terapii Laserowej dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami laserowymi, m.in. laserem do zabiegów kształtowania sylwetki i frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej w technologii i-lipo, laserami Pixel, Q-switch Sinon, IPL-Photoderm oraz Nd:Yag (neodymowo-yagowymi), laserem frakcyjnym eCO2, rezonansem magnetycznym do terapii MBST, video-dermatoskopem służącym ocenie zmian skórnych. Wykonujemy również zabiegi odmładzające z wykorzystaniem urządzenia medycznego RF Infini, które działa w oparciu o radiofrekwencję aplikowaną do skóry na zasadzie termoliftingu. Wszelkie niedoskonałości skóry związane z jej procesem starzenia, zaburzeniami hormonalnymi oraz wpływem czynników zewnętrznych możemy natomiast zniwelować za pomocą urządzenia Skin Master Plus. Kolejnym innowacyjnym urządzeniem jest Icoone, wykorzystywane do masażu modelującego sylwetkę. 

Udogodnienia dla pacjentów

 • profesjonalny zespół specjalistów o bogatym doświadczeniu klinicznym,
 • nowoczesna aparatura zabiegowa i terapeutyczna,
 • najnowsze sposoby leczenia,
 • szeroki zakres usług z zakresu laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej, wykorzystania rezonansu magnetycznego,
 • dogodna lokalizacja, wydzielony bezpłatny parking dla pacjentów
 • nowoczesne, przestronne, komfortowo urządzone wnętrza,

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Terapii Laserowej we Wrocławiu.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Terapii Laserowej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Więcej o usługach w Centrum Terapii Laserowej

W naszym Centrum oferujemy szeroki zakres zabiegów opartych w dużej mierze na działaniu urządzeń laserowych. Usuwamy w ten sposób m.in. znamiona, pieprzyki, grudki perliste, włókniaki i kaszaki, również z narządów płciowych oraz usuwamy owłosienie. Usuwamy również tatuaże, blizny oraz zamykamy popękane naczynka. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty terapii rezonansem magnetycznym MBST oraz medycyny estetycznej, chirurgii i konsultacji ortopedycznych.

Opinie z internetu

Placówka Centrum Terapii Laserowej została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.2 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 101 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,2

101 ocen
(z 3 źródeł)
3,7 / 5  (43 ocen placówki na Google.pl)
4,9 / 5  (13 ocen placówki na Facebook.pl)
4,0 / 5  (45 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Zespół Centrum Terapii Laserowej tworzą wykwalifikowani specjaliści chirurgii, ortopedii i traumatologii, rehabilitacji, posiadający wieloletnie doświadczenie zdobyte w placówkach medycznych w kraju i zagranicą. Nasi profesjonaliści stale doskonalą swój warsztat, poprzez udział w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych, a także sami dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą uzyskanymi w czasie wieloletniej praktyki zawodowej.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Terapii Laserowej.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

71 305pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Centrum Terapii Laserowej
ul. Komuny Paryskiej 56
50-452 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek16:00-10:00
 • wtorek16:00-10:00
 • środa16:00-10:00
 • czwartek16:00-10:00
 • piątek16:00-10:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Terapii Laserowej jest zlokalizowane we Wrocławiu, przy ulicy Komuny Paryskiej 56 (róg Pułaskiego), w odległości około 1,1 kilometra od dworca kolejowego Wrocław Główny i 1,5 kilometra od dworca autobusowego. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się zaledwie 16 metrów od naszego centrum (autobus) oraz 150 metrów (tramwaj).