Euromed Centrum Medyczne

4,8 / 5  - 324 opinie
Wnętrza, wystrój Euromed
Zabieg, operacja Euromed
Wnętrza, wystrój Euromed
Gabinet zabiegowy Euromed
Gabinet zabiegowy Euromed
Zabieg, operacja Euromed
Aparatura, sprzęt zabiegowy Euromed
Logo Centrum Medyczne Euromed (Łódź)

Opis placówki

Euromed to nowoczesna, wyspecjalizowana placówka oferująca pacjentom bogatą gamę usług medycznych z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej i proktologii. Większość procedur chirurgicznych wykonujemy metodami małoinwazyjnymi tzn.: wideoskopia, laparoskopia i endoskopia. W ramach zabiegów z dziedziny chirurgii ogólnej przeprowadzamy operacje przepuklin brzusznych i pachwinowych, a także leczymy schorzenia przewodu pokarmowego. Pomagamy cierpiącym na dolegliwości bólowe związane z chorobami wątroby i jelit, trzustki oraz pęcherzyka i dróg żółciowych. Zajmujemy się również leczeniem schorzeń tarczycy.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi także proktologia. Leczymy guzki krwawnicze (hemoroidy), wykorzystując przy tym różne techniki zabiegowe i niezabiegowe, dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta. Zajmujemy się problemem nietrzymania stolca, schorzeniami odbytnicy i jelit, a także leczeniem szczelin i przetok odbytu. Stosowane przez nas techniki zabiegowe nie wymagają długiej rehabilitacji ani zwolnienia się z pracy – niektóre z zabiegów wykonujemy w trybie ambulatoryjnym tzw.: chirurgia 1 dnia. Umożliwiamy pacjentom powrót do codziennych obowiązków zaraz po opuszczeniu kliniki.

Można się do nas zwrócić w przypadku zmian naczyniowych – w ramach chirurgii naczyniowej leczymy żylaki kończyn dolnych. Pomagamy chorym z odleżynami i owrzodzeniami podudzi. Nasza działalność obejmuje również diagnostykę, podczas której wykonujemy badania endoskopowe, obrazowe i laboratoryjne. Przeprowadzamy badania endoskopowe jak: kolonoskopia, rektoskopia i gastroskopia, oferujemy pacjentom także badania ultrasonograficzne oraz umawiamy pacjentów na badanie tomografii komputerowej.

Pomagamy pacjentom również w ramach wizyt domowych. W  trakcie odwiedzin zakładamy opatrunki i zajmujemy się odleżynami. Odwiedzamy chorych cierpiących na zaparcia i bóle brzucha.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, że w skutecznym leczeniu, umożliwiającym szybki powrót do zdrowia pacjentów niezbędne jest posługiwanie się nowoczesną aparaturą medyczną. Sukcesywnie nabywamy zaawansowane technologicznie urządzenia, by móc służyć pacjentom najwyższą jakością usług. Wśród naszego wyposażenia znajduje się, między innymi:

 • Ultrasonograf – urządzenie medyczne służące do ultrasonografii, czyli badania USG. Technologia aparatury wykorzystuje fale ultradźwiękowe w celu obrazowania narządów i tkanek z wyjątkiem narządów wypełnionych powietrzem typu żołądek czy płuca, a także kości i narządów położonych wewnątrzczaszkowo.
 • EMED ES 120 – urządzenie do elektrochirurgii, wykorzystywane w naszym gabinecie m.in. do usuwania brodawek wirusowych, włókniaków skóry i leczenia kłykcin kończystych. Cechuje się dużą skutecznością przy tamowaniu krwawień, posiada również możliwość diatermii jednobiegunowej i dwubiegunowej z regulacją mocy cięcia i koagulacji tkanek.
 • Gastroskop – giętki instrument medyczny służący do wykonywania gastroskopii (wziernikowania żołądka). Przeprowadzenie badania umożliwia lekarzom ocenę przełyku, żołądka i dwunastnicy wraz z ujściem przewodu żółciowego. Gastroskop ma postać cienkiej rurki – jest zbudowany z wiązki światłowodów zamkniętych w osnowie z giętkiego tworzywa.
 • Kolonoskop – giętki instrument medyczny w kształcie długiej, cienkiej rurki, służący do diagnostyki schorzeń jelita grubego. Jest na tyle długi, że z jego pomocą specjalista może zbadać metodą endoskopową jelito grube na całej jego długości
 • Rektoskop – wziernik medyczny przeznaczony do obrazowania końcowego odcinka jelita grubego (odbytu, odbytnicy i końcowego odcinka esicy). Ma postać sztywnego aparatu w kształcie rurki o średnicy 18 mm. Przy jego pomocy lekarze dokonują oceny wyglądu śluzówki odbytnicy, a także mogą wykryć ewentualne polipy, zmiany zapalne bądź malformacje naczyniowe.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Dobre samopoczucie odwiedzających nas pacjentów jest dla nas wartością priorytetową. Choremu poświęcamy całą swoją uwagę, dostosowując do jego przypadku najlepszą metodę terapii. Nieustannie zgłębiamy wiedzę, by móc służyć leczącym się u nas osobom najwyższą jakością usług medycznych. W celu zapewnienia pacjentom poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

 • Nowoczesny gabinet – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w znakomicie wyposażonym, nowoczesnym gabinecie, w którym pacjenci mają pewność, że znajdują się pod opieką profesjonalisty.
 • Bezoperacyjne leczenie hemoroidów – pacjenci cierpiący z powodu dolegliwości wywołanych przez chorobę hemoroidalną otrzymają u nas pomoc w postaci leczenia ambulatoryjnego i bezoperacyjnego. Po wizycie w naszym gabinecie mogą powrócić do swoich codziennych zajęć i zapomnieć o schorzeniu.
 • Wizyty domowe – profesor Śmigielski leczy pacjentów również w ramach wizyt domowych. Osoby mające problemy z samodzielnym poruszaniem się lub zbyt chore, by udać się o własnych siłach do gabinetu, mogą poprosić o odwiedzenie w swoim domu – zarówno w dzień powszedni, jak i świąteczny. Podczas wizyty specjalista zajmuje się m.in. opatrywaniem odleżyn, leczeniem zaparć i bólu brzucha.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Euromed Centrum Medyczne w Łodzi.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Leczenie otyłości

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Euromed Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Więcej o usługach w Euromed Centrum Medyczne

Euromed to klinika oferująca pacjentom szeroką paletę zabiegów chirurgicznych. Zajmujemy się dokładną i rzetelną diagnostyką, by zapewnić leczącym się u nas osobom metodę terapii dostosowaną do ich konkretnego przypadku. Wykonujemy pełna gamę badań obrazowych, w zakres oferowanych przez nas badań wchodzi również gastroskopia, kolonoskopia i rektoskopia. Przeprowadzamy chirurgiczne leczenie przepuklin (pachwinowych i brzusznych), wykonując zabiegi metodą klasyczną oraz posługując się technikami laparoskopowymi. Operujemy również pacjentów cierpiących na schorzenia przewodu pokarmowego i tarczycy.

Nasza placówka oferuje pomoc chorym z owrzodzeniami podudzi, pacjentom z odleżynami i niewydolnością żylną. W ramach usług z dziedziny proktologii zajmujemy się leczeniem przetok i szczelin odbytu, chorobami jelit i odbytnicy oraz nietrzymaniem stolca. Ważną częścią działalności kliniki jest bezoperacyjne leczenie hemoroidów.

Pacjenci mogą zamówić wizytę domową, podczas której nasz specjalista zbada chorego i rozpocznie skuteczne leczenie, a także zmieni opatrunek lub opracuje odleżyny. Kierujący gabinetem lekarz odwiedza chorych również w przypadku problemu z zaparciami.

Co leczymy

W naszym gabinecie znajdą pomoc pacjenci wymagający leczenia w ramach chirurgii ogólnej, onkologicznej, proktologii bądź chirurgii naczyniowej. Zajmujemy się przeprowadzaniem operacji chorych z przepuklinami brzusznymi lub pachwinowymi, leczymy również schorzenia tarczycy. Oferujemy swoją pomoc pacjentom borykającym się z chorobami onkologicznymi jelit, wątroby i trzustki, a także pęcherzyka i dróg żółciowych.

W ramach leczenia chorych cierpiących z powodu zmian naczyniowych przeprowadzamy zabiegi na żylakach kończyn dolnych. Pomagamy pacjentom z owrzodzeniami żylnymi podudzi, a także z odleżynami. Oferujemy szeroką gamę usług z dziedziny proktologii. Leczymy hemoroidy bezoperacyjnie w trybie ambulatoryjnym, zajmujemy się również chorobami jelit i odbytnicy oraz szczelinami i przetokami odbytu. Na naszą pomoc mogą liczyć także pacjenci dotknięci problemem nietrzymania stolca.

Opinie z internetu

Placówka Euromed została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 324 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,8

324 ocen
(z 2 źródeł)
4,5 / 5  (4 ocen placówki na Kliniki.pl)
5,0 / 5  (320 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Euromed Centrum Medyczne jest kliniką prowadzoną przez wybitnego specjalistę w zakresie chirurgii ogólnej oraz onkologicznej – Prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacka Śmigielskiego. W Klinice wykonywane są zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej jamy brzusznej oraz przewodu pokarmowego metodami tradycyjnymi, jak również metodą laparoskopową. Profesor jest również specjalistą w zakresie chirurgii bariatrycznej, a na zabiegi laparoskopowej resekcji żołądka, umawiam klientów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Wszyscy podkreślają, że Pan prof. jest bardzo rzeczowy i konkretny. Posiada ogromną wiedzę i lubi się nią dzielić, odpowiada na wszystkie pytania pacjentów. To co ważne, szczególnie dla Klientów z zagranicy, to fakt, że czas oczekiwania na konsultację jest bardzo krótki (około tygodnia), natomiast terminy zabiegów ustalane są indywidualnie w zależności od preferencji pacjenta." - Karolina G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Helena
13 grudnia 2017
5,0

Było super

5,0 - Helena
Konsultacja z lekarzem. Uzyskałam szczegółowe informacje, dowiedziałam się wszystkiego, czego oczekiwałam
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (grudzień 2017)
Lekarz:  
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski
 
Szczegóły
Łukasz
5 lutego 2018
4,0

Wizyta odbyła się planowo.Dzięki niej uzyskałem szereg potrzebnych mi informacji.

4,0 - Łukasz
Profesjonalne podejście do pacjenta. Swoboda rozmowy z lekarzem, który potrafi wytłumaczyć pacjentowi, co trzeba zrobić i w jaki sposób się to odbędzie.
Zabieg:  
Wycięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowo (styczeń 2018)
Lekarz:  
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski
 
Szczegóły
Adraina
22 grudnia 2017
5,0

:)

5,0 - Adraina
:)
Zabieg:  
Operacja przetoki odbytu (listopad 2017)
Lekarz:  
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski
 
Szczegóły
Adriana
28 września 2017
4,0

Pierwsza konsultacja

4,0 - Adriana
Dotyczy:  
Konsultacja proktologiczna (wrzesień 2017)
Lekarz:  
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski
 
Szczegóły

Zespół

Naszym gabinetem kieruje prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski, chirurg ogólny z wieloletnim stażem zawodowym. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych, małoinwazyjnych technik zabiegowych, dzięki którym pacjenci nie muszą przechodzić długiej i bolesnej rekonwalescencji. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje, przechodząc kolejne szkolenia i kursy doskonalące, co potwierdzają posiadane przez niego dyplomy i certyfikaty. Wśród warsztatów, jakie ukończył, można wymienić kurs zorganizowany przez Uniwersytet Otto von Guercke w Magdeburgu, w którym wziął udział w 2013 roku. W tym samym roku w ukończył cykl warsztatów chirurgicznych poświęconych tematyce zastosowania laparoskopowych technik operacyjnych.

Profesor Śmigielski przykłada dużą wagę do zapewnienia pacjentowi komfortu podczas wizyty w jego gabinecie. Ma świadomość, że leczone schorzenia są dla chorych nie tylko źródłem dolegliwości bólowych, ale i wstydu, który niejednokrotnie blokuje ich przed wcześniejszą wizytą u lekarza.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Euromed.

Certyfikaty

Naszym największym atutem jest wiedza i doświadczenie kierującego gabinetem chirurga prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacka Śmigielskiego. Jego umiejętności pozwoliły mu na dołączenie do grona członków uznanych stowarzyszeń medycznych, wśród których można wymienić Towarzystwo Chirurgów Polskich, a także Polski i Europejski Klub Trzustkowy. Profesor Śmigielski należy również do Polskiego Klubu Przepuklinowego, jest też członkiem Sekcji Chirurgii Robotowej Towarzystwa Chirurgów Polskich, Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Sekcji Chirurgii Wojskowej Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Wiedzę zdobywał w renomowanych polskich i zagranicznych placówkach, w tym w Uniwersyteckich Klinikach w Niemczech. Odbył staż kierunkowy w Klinice Chirurgii Uniwersytetu MUL w Lubece pod kierownictwem prof. dr hab. med. Hansa Petera Brucha w 2002 roku, a także doskonalił się w Klinice Chirurgii Uniwersytetu Technicznego w Monachium pod kierownictwem prof. dr hab. med. Wolfganga Heitlanda w 2004 roku. Specjalista nie ustaje w podnoszeniu swoich kwalifikacji – regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych, podczas których zapoznaje się z najnowszymi doniesieniami medycznymi i wymienia doświadczeniem z chirurgami z innych krajów. Poznane techniki zabiegowe wdraża w swojej placówce, poszerzając zakres wykonywanych usług.

Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed
Klinika Euromed

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

42 289pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 15:00 - 19:00)

Adres placówki

Euromed Centrum Medyczne
ul. Gdańska 26
90-716 Łódź
Euromed Centrum Medyczne
ul. Ślężna 112 U5
53-111 Wrocław (Przychodnia Team-Med)

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:00-15:00
 • wtorek19:00-15:00
 • środa19:00-15:00
 • czwartek19:00-15:00
 • piątek19:00-15:00
 • sobota13:00-9:00
 • niedzielanieczynne
 • poniedziałek-
 • wtorek-
 • środa-
 • czwartek-
 • piątek-
 • sobota-
 • niedziela-

Dojazd

Nasze Centrum znajduje się w Łodzi, przy ulicy Gdańskiej 26, w bezpośrednim sąsiedztwie wielu zabytków stanowiących perły architektury. Odwiedzający nas pacjenci mogą zapoznać się z klimatycznymi kamienicami, a także z pałacami i willami fabrykanckimi. W niedalekiej odległości od gabinetu znajduje się pałac Karola Poznańskiego (obecnie siedziba Akademii Muzycznej), będący jednym z najciekawszych zabytków miasta. Turyści odwiedzający dzielnicę zwracają również dużą uwagę na neorenesansowy pałac Rudolfa Kellera oraz na pałac Maurycego Poznańskiego, w którym znajduje się dziś Muzeum Sztuki. Zabytkiem przyciągającymi wzrok osób poznających miasto jest także powstały w stylu secesji wiedeńskiej pałacyk Elektrowni Łódzkiej.

W odległości około 800 metrów od placówki znajduje się największy w Europie kompleks handlowo-rekreacyjno-usługowy Manufaktura. W tym miejscu można przenocować w hotelu, zjeść, zagrać w kręgle, pójść do kina czy zrobić zakupy.

Znakomita lokalizacja jest jednym z naszych największych atutów. Dojazd do ośrodka nie sprawia naszym pacjentom żadnych problemów. Najbliższy przystanek tramwajowy mieści się w odległości kilkudziesięciu metrów. Dojazd z Dworca Kolejowego Łódź Kaliska zajmuje komunikacja miejską ok. 15 minut. Dworzec Północny PKS dzieli od nas ok. 2,2 km, natomiast Port Lotniczy im. Władysława Reymonta znajduje się w odległości ok. 8,6 km.