Euromed

9,0 / 10   •   Znakomita   •  4 opinii
 • Wnętrza, wystrój Euromed
 • Zabieg, operacja Euromed
 • Wnętrza, wystrój Euromed
 • Gabinet zabiegowy Euromed
 • Gabinet zabiegowy Euromed
 • Zabieg, operacja Euromed
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy Euromed
Łódź, ul. Gdańska 26
Wrocław, ul. Ślężna 112 lok. U5
 • Konsultacja chirurgiczna • 300 zł
 • Konsultacja chirurgiczna profesorska • 300 zł
 • Konsultacja onkologiczna • 300 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Euromed to nowoczesna, wyspecjalizowana placówka oferująca pacjentom bogatą gamę usług medycznych z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej i proktologii. Większość procedur chirurgicznych wykonujemy metodami małoinwazyjnymi tzn.: wideoskopia, laparoskopia i endoskopia. W ramach zabiegów z dziedziny chirurgii ogólnej przeprowadzamy operacje przepuklin brzusznych i pachwinowych, a także leczymy schorzenia przewodu pokarmowego. Pomagamy cierpiącym na dolegliwości bólowe związane z chorobami wątroby i jelit, trzustki oraz pęcherzyka i dróg żółciowych. Zajmujemy się również leczeniem schorzeń tarczycy.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi także proktologia. Leczymy guzki krwawnicze (hemoroidy), wykorzystując przy tym różne techniki zabiegowe i niezabiegowe, dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta. Zajmujemy się problemem nietrzymania stolca, schorzeniami odbytnicy i jelit, a także leczeniem szczelin i przetok odbytu. Stosowane przez nas techniki zabiegowe nie wymagają długiej rehabilitacji ani zwolnienia się z pracy – niektóre z zabiegów wykonujemy w trybie ambulatoryjnym tzw.: chirurgia 1 dnia. Umożliwiamy pacjentom powrót do codziennych obowiązków zaraz po opuszczeniu kliniki.

Można się do nas zwrócić w przypadku zmian naczyniowych – w ramach chirurgii naczyniowej leczymy żylaki kończyn dolnych. Pomagamy chorym z odleżynami i owrzodzeniami podudzi. Nasza działalność obejmuje również diagnostykę, podczas której wykonujemy badania endoskopowe, obrazowe i laboratoryjne. Przeprowadzamy badania endoskopowe jak: kolonoskopia, rektoskopia i gastroskopia, oferujemy pacjentom także badania ultrasonograficzne oraz umawiamy pacjentów na badanie tomografii komputerowej.

Pomagamy pacjentom również w ramach wizyt domowych. W  trakcie odwiedzin zakładamy opatrunki i zajmujemy się odleżynami. Odwiedzamy chorych cierpiących na zaparcia i bóle brzucha.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, że w skutecznym leczeniu, umożliwiającym szybki powrót do zdrowia pacjentów niezbędne jest posługiwanie się nowoczesną aparaturą medyczną. Sukcesywnie nabywamy zaawansowane technologicznie urządzenia, by móc służyć pacjentom najwyższą jakością usług. Wśród naszego wyposażenia znajduje się, między innymi:

 • Ultrasonograf – urządzenie medyczne służące do ultrasonografii, czyli badania USG. Technologia aparatury wykorzystuje fale ultradźwiękowe w celu obrazowania narządów i tkanek z wyjątkiem narządów wypełnionych powietrzem typu żołądek czy płuca, a także kości i narządów położonych wewnątrzczaszkowo.
 • EMED ES 120 – urządzenie do elektrochirurgii, wykorzystywane w naszym gabinecie m.in. do usuwania brodawek wirusowych, włókniaków skóry i leczenia kłykcin kończystych. Cechuje się dużą skutecznością przy tamowaniu krwawień, posiada również możliwość diatermii jednobiegunowej i dwubiegunowej z regulacją mocy cięcia i koagulacji tkanek.
 • Gastroskop – giętki instrument medyczny służący do wykonywania gastroskopii (wziernikowania żołądka). Przeprowadzenie badania umożliwia lekarzom ocenę przełyku, żołądka i dwunastnicy wraz z ujściem przewodu żółciowego. Gastroskop ma postać cienkiej rurki – jest zbudowany z wiązki światłowodów zamkniętych w osnowie z giętkiego tworzywa.
 • Kolonoskop – giętki instrument medyczny w kształcie długiej, cienkiej rurki, służący do diagnostyki schorzeń jelita grubego. Jest na tyle długi, że z jego pomocą specjalista może zbadać metodą endoskopową jelito grube na całej jego długości
 • Rektoskop – wziernik medyczny przeznaczony do obrazowania końcowego odcinka jelita grubego (odbytu, odbytnicy i końcowego odcinka esicy). Ma postać sztywnego aparatu w kształcie rurki o średnicy 18 mm. Przy jego pomocy lekarze dokonują oceny wyglądu śluzówki odbytnicy, a także mogą wykryć ewentualne polipy, zmiany zapalne bądź malformacje naczyniowe.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Dobre samopoczucie odwiedzających nas pacjentów jest dla nas wartością priorytetową. Choremu poświęcamy całą swoją uwagę, dostosowując do jego przypadku najlepszą metodę terapii. Nieustannie zgłębiamy wiedzę, by móc służyć leczącym się u nas osobom najwyższą jakością usług medycznych. W celu zapewnienia pacjentom poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

 • Nowoczesny gabinet – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w znakomicie wyposażonym, nowoczesnym gabinecie, w którym pacjenci mają pewność, że znajdują się pod opieką profesjonalisty.
 • Bezoperacyjne leczenie hemoroidów – pacjenci cierpiący z powodu dolegliwości wywołanych przez chorobę hemoroidalną otrzymają u nas pomoc w postaci leczenia ambulatoryjnego i bezoperacyjnego. Po wizycie w naszym gabinecie mogą powrócić do swoich codziennych zajęć i zapomnieć o schorzeniu.
 • Wizyty domowe – profesor Śmigielski leczy pacjentów również w ramach wizyt domowych. Osoby mające problemy z samodzielnym poruszaniem się lub zbyt chore, by udać się o własnych siłach do gabinetu, mogą poprosić o odwiedzenie w swoim domu – zarówno w dzień powszedni, jak i świąteczny. Podczas wizyty specjalista zajmuje się m.in. opatrywaniem odleżyn, leczeniem zaparć i bólu brzucha.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Euromed Centrum Medyczne w Łodzi.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  300
  Konsultacja chirurgiczna profesorska
  300
  Konsultacja onkologiczna
  300
  Konsultacja onkologiczna profesorska
  300
  Konsultacja proktologiczna
  300
  Konsultacja proktologiczna profesorska
  300
 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Ginekologia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Onkologia

 • Leczenie otyłości

 • Diagnostyka i badania

 • Wizyty domowe


Placówka Euromed Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Kliniki.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,0 w skali 10 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Kliniki.pl
9,0
/ 10
Znakomita
4 ocen
4,5 / 5
(4 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(2)
(2)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Ocena Kliniki.pl

"Euromed Centrum Medyczne jest kliniką prowadzoną przez wybitnego specjalistę w zakresie chirurgii ogólnej oraz onkologicznej – Prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacka Śmigielskiego. W Klinice wykonywane są zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej jamy brzusznej oraz przewodu pokarmowego metodami tradycyjnymi, jak również metodą laparoskopową. Profesor jest również specjalistą w zakresie chirurgii bariatrycznej, a na zabiegi laparoskopowej resekcji żołądka, umawiam klientów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Wszyscy podkreślają, że Pan prof. jest bardzo rzeczowy i konkretny. Posiada ogromną wiedzę i lubi się nią dzielić, odpowiada na wszystkie pytania pacjentów. To co ważne, szczególnie dla Klientów z zagranicy, to fakt, że czas oczekiwania na konsultację jest bardzo krótki (około tygodnia), natomiast terminy zabiegów ustalane są indywidualnie w zależności od preferencji pacjenta." - Karolina G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(4 opinie)

Ł
5 lutego 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Wizyta odbyła się planowo.dzięki niej uzyskałem szereg potrzebnych mi informacji.
Euromed Centrum Medyczne, Łódź
Profesjonalne podejście do pacjenta. swoboda rozmowy z lekarzem, który potrafi wytłumaczyć pacjentowi, co trzeba zrobić i w jaki sposób się to odbędzie.
Ocena specjalisty
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski, Chirurg ogólny
Uważam pana jacka śmigielskiego za wysokiej klasy specjalistę. posiada wszechstronną wiedzę. jest konkretny i rzeczowy. godny zaufania.
Ocena leczenia:
Wycięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowo, styczeń 2018
Zabieg przebiegł bezproblemowo.po zabiegu czułem się dobrze, żadnych mdłości czy zawrotów głowy. blizny malutkie. po opuszczeniu placówki nie musiałem przyjmować środków przeciwbólowych.
Przydatna opinia?
(1)
(0)

H
13 grudnia 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Było super
Euromed Centrum Medyczne, Łódź
Konsultacja z lekarzem. uzyskałam szczegółowe informacje, dowiedziałam się wszystkiego, czego oczekiwałam
Ocena specjalisty:
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski, Chirurg ogólny
Bardzo kompetentny, cierpliwy, udzielający szczegółowych wyjaśnień.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

A
22 grudnia 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Euromed Centrum Medyczne, Łódź
:)
Ocena specjalisty:
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski, Chirurg ogólny
Rewelacyjny specjalista, otwarty, empatyczny, życzliwy, a przede wszystkim zaangażowany w przebieg leczenia zarówno przed, jak i po operacji. żałuję, że od razu nie trafiłam pod opiekę profesora zaoszczędzając sobie bólu, nerwów i strachu. człowiek o wielkim sercu zarówno do wykonywanej pracy, jak i do pacjenta, z ogromnym poczuciem humoru, które pozwala dostrzec pozytywy sytuacji, w której przyszło się znaleźć i patrzeć z nadzieją w przyszłość :) oby więcej takich specjalistów, a nawet chorowanie może stać się dobrym i pozytywnym doświadczeniem ;) profesorze, dziękuję :)!!!
Ocena leczenia:
Operacja przetoki odbytu, listopad 2017
Zabieg odbył się bezproblemowo i bez powikłań, co mnie bardzo cieszy. na ostateczny efekt czekam i wierzę, że będzie równie zadowalający :)
Przydatna opinia?
(0)
(0)

A
28 września 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Pierwsza konsultacja
Euromed Centrum Medyczne, Łódź
Ocena specjalisty:
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski, Chirurg ogólny
Otwarty, miły, a przede wszystkim kompetentny i empatyczny człowiek na właściwym miejscu! z ogromną cierpliwością wyjaśnił wszystko z czym przyjdzie mi się zmierzyć, dając ogromną nadzieję na normalność.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Naszym gabinetem kieruje prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski, chirurg ogólny z wieloletnim stażem zawodowym. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych, małoinwazyjnych technik zabiegowych, dzięki którym pacjenci nie muszą przechodzić długiej i bolesnej rekonwalescencji. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje, przechodząc kolejne szkolenia i kursy doskonalące, co potwierdzają posiadane przez niego dyplomy i certyfikaty. Wśród warsztatów, jakie ukończył, można wymienić kurs zorganizowany przez Uniwersytet Otto von Guercke w Magdeburgu, w którym wziął udział w 2013 roku. W tym samym roku w ukończył cykl warsztatów chirurgicznych poświęconych tematyce zastosowania laparoskopowych technik operacyjnych.

Profesor Śmigielski przykłada dużą wagę do zapewnienia pacjentowi komfortu podczas wizyty w jego gabinecie. Ma świadomość, że leczone schorzenia są dla chorych nie tylko źródłem dolegliwości bólowych, ale i wstydu, który niejednokrotnie blokuje ich przed wcześniejszą wizytą u lekarza.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 13:00)

Adres placówki

Euromed Centrum Medyczne
ul. Gdańska 26
90-716 Łódź
Euromed Centrum Medyczne
ul. Ślężna 112 lok. U5
53-111 Wrocław (Przychodnia Team-Med)

Godziny otwarcia

 • poniedziałek15:00-19:00
 • wtorek15:00-19:00
 • środa15:00-19:00
 • czwartek15:00-19:00
 • piątek15:00-19:00
 • sobota9:00-13:00
 • niedzielanieczynne
 • poniedziałek-
 • wtorek-
 • środa-
 • czwartek-
 • piątek-
 • sobota-
 • niedziela-

Dojazd i mapa

Nasze Centrum znajduje się w Łodzi, przy ulicy Gdańskiej 26, w bezpośrednim sąsiedztwie wielu zabytków stanowiących perły architektury. Odwiedzający nas pacjenci mogą zapoznać się z klimatycznymi kamienicami, a także z pałacami i willami fabrykanckimi. W niedalekiej odległości od gabinetu znajduje się pałac Karola Poznańskiego (obecnie siedziba Akademii Muzycznej), będący jednym z najciekawszych zabytków miasta. Turyści odwiedzający dzielnicę zwracają również dużą uwagę na neorenesansowy pałac Rudolfa Kellera oraz na pałac Maurycego Poznańskiego, w którym znajduje się dziś Muzeum Sztuki. Zabytkiem przyciągającymi wzrok osób poznających miasto jest także powstały w stylu secesji wiedeńskiej pałacyk Elektrowni Łódzkiej.

W odległości około 800 metrów od placówki znajduje się największy w Europie kompleks handlowo-rekreacyjno-usługowy Manufaktura. W tym miejscu można przenocować w hotelu, zjeść, zagrać w kręgle, pójść do kina czy zrobić zakupy.

Znakomita lokalizacja jest jednym z naszych największych atutów. Dojazd do ośrodka nie sprawia naszym pacjentom żadnych problemów. Najbliższy przystanek tramwajowy mieści się w odległości kilkudziesięciu metrów. Dojazd z Dworca Kolejowego Łódź Kaliska zajmuje komunikacja miejską ok. 15 minut. Dworzec Północny PKS dzieli od nas ok. 2,2 km, natomiast Port Lotniczy im. Władysława Reymonta znajduje się w odległości ok. 8,6 km.


Najczęstsze pytania o placówkę Euromed

 • Jakie usługi oferuje Euromed w Łodzi?

  Placówka Euromed z Łodzi posiada w cenniku usług 76 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia ogólna , dermatologia , ginekologia , chirurgia naczyniowa i flebologia oraz onkologia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Euromed?

  Euromed znajduje się w Łodzi, Łódź, ul. Gdańska 26. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 42 289 90 75

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Euromed?

  Placówka Euromed z Łodzi otwarta jest średnio 4 godzin dziennie, w poniedziałki od 15:00 do 19:00, we wtorki od 15:00 do 19:00, w środy od 15:00 do 19:00, w czwartki od 15:00 do 19:00, a w piątki od 15:00 do 19:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 09:00 do 13:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.