Prestige Dent

9,7 / 10   •   Znakomita   •  52 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Prestige Dent
 • Zabieg, operacja Prestige Dent
 • Recepcja, poczekalnia Prestige Dent
 • Kadra Prestige Dent
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prestige Dent
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy Prestige Dent
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prestige Dent
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prestige Dent
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prestige Dent
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prestige Dent
 • Kadra Prestige Dent
 • Kadra Prestige Dent
 • Kadra Prestige Dent
 • Kadra Prestige Dent
 • Wygląd zewnętrzny Prestige Dent
Wrocław, ul. Oławska 9
 • Konsultacja chirurga stomatologa • 100 zł
 • Konsultacja implantologiczna
 • Konsultacja ortodontyczna • 100 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent to placówka medyczna oferująca pełny zakres usług stomatologicznych. Klinika powstała z myślą o wymagających Pacjentach, dlatego naszym atutem jest doświadczony zespół lekarzy, nowoczesny sprzęt i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

W Prestige Dent specjalizujemy się w zabiegach z zakresu implantologii. Aby móc oferować usługi implantologiczne na najwyższym poziomie, niezbędne jest doświadczenie i szeroka wiedza w tym zakresie, a także systematyczne zapoznawanie się z najnowszymi technikami zabiegowymi. Nasi specjaliści korzystają z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, jakim są np. oprogramowanie Facilitate lub Digital Smile System, które pozwalają dokładnie zaplanować przebieg leczenia oraz sam efekt końcowy  jeszcze przed jego rozpoczęciem. Przy odbudowie uzębienia stosujemy implanty Global D oraz Astra Tech Implant System, gwarantujące najwyższy poziom komfortu użytkowania i bezpieczeństwa.

Dbamy o to, aby nasi Pacjenci mogli się cieszyć zadbanym i zdrowym uśmiechem. Zajmujemy się nowoczesnym leczeniem ortodontycznym, wykorzystując np. dedykowane rozwiązania jak aparat stały Incognito™ lub zaawansowane miniimplanty ortodontyczne, a także przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. W jej ramach zakładamy Pacjentom ultracienkie licówki Lumineers, korygując przy ich pomocy kształt, kolor i wielkość zębów. W naszej bogatej ofercie znajduje się również wybielanie uzębienia przy użyciu specjalnych preparatów.

Oferujemy nowoczesne rozwiązania protetyczne i implantoprotetyczne w oparciu o technologię Cresco i jej ewolucję oraz biokompatybilne materiały cyrkonowe Prettau, a także elementy bazujące na konwencjonalnych podbudowach tytanowych bądź ceramicznych.

W trakcie leczenia z zakresu stomatologii zachowawczej w naszej Klinice wykorzystujemy materiały światłoutwardzalne najwyższej klasy. Wiemy też, jak ważna jest właściwa diagnostyka, dlatego wykorzystujemy tomograf komputerowy CBCT oraz pantomogram w formacie cyfrowym.

W Prestige Dent podejmujemy się leczenia endodontycznego tylko przy użyciu mikroskopu z zastosowaniem narzędzi i metod zapewniających najlepszy możliwy efekt. Wykonujemy także zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, dbając o to, aby były w jak najmniejszym stopniu inwazyjne. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również periodontologia.

W Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent zapewniamy Gwarancję Opieki Stomatologicznej zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu leczenia. Daje to naszym Pacjentom możliwość skonsultowania się z lekarzem prowadzącym w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów stomatologicznych. Nasi Pacjenci zawsze zostają pod fachową opieką.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent może oferować Pacjentom usługi świadczone na najwyższym poziomie, gdyż posiada w swoim wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt taki jak m.in.:

 • Tomograf Komputerowy CBCT – kompleksowy system do obrazowania szczękowo-twarzowego, wykorzystywany w planowaniu leczenia implantologicznego oraz przy przeprowadzaniu zabiegów chirurgicznych,
 • Pantomogram Planmeca– do zdjęć pantomograficznych i kompleksowej diagnostyki stomatologicznej,
 • Mikroskop stomatologiczny Karl Kaps – wykorzystywany w leczeniu endodontycznym i zachowawczym,
 • Oprogramowanie Facilitate – dzięki zaawansowanej technologii 3D jesteśmy w stanie zaplanować prace protetyczne bazujące na implantach oraz przedstawić Pacjentowi efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem leczenia,
 • Oprogramowanie Digital Smile System – unikalny program pozwalający Pacjentowi wspólnie z lekarzem projektować uśmiech do jego twarzy jeszcze na etapie planowania leczenia, co daje gwarancję osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.  

Udogodnienia dla pacjentów

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent powstało z myślą o Pacjentach, którzy chcą się leczyć na najwyższym poziomie. To dla nich przygotowaliśmy szereg udogodnień, wśród których można wymienić m.in.:

 • Nowoczesne wnętrza – nasza Klinika mieści się w stylowej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Wrocławia. Pacjenci oczekują na zabiegi w przytulnej poczekalni, mają również do wyboru zielone patio z fontanną.
 • Gwarancja Opieki Stomatologicznej – dajemy naszym Pacjentom możliwość bezpośredniego skontaktowania się ze stomatologiem po to, aby zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu leczenia stomatologicznego czuli się bezpiecznie.
 • Symulacja kosztów leczenia – dzięki naszemu kosztorysowi Pacjenci znają koszty zaplanowanego leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem.
 • System ratalny – w naszej Klinice umożliwiamy Pacjentom formę płatności ratalnych, dopasowanych indywidualnie do możliwości finansowych każdego z nich.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent we Wrocławiu.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurga stomatologa
  100
  Konsultacja implantologiczna
  Konsultacja ortodontyczna
  100
  Konsultacja protetyczna
  100
  Konsultacja stomatologiczna
  100
 • Stomatologia


Opinie z internetu

Placówka Prestige Dent została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 52 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

9,7
/ 10
Znakomita
52 ocen z 4 źródeł
4,7 / 5  (3 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(2)
(2)
Bardzo dobra:
(1)
(1)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,7 / 5  (23 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (5 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (21 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent to placówka medyczna oferująca pełny zakres usług stomatologicznych. Klienci, których umawiam do tej kliniki bardzo chwalą nie tylko lekarzy, ale również organizację panująca w placówce. Najwięcej wizyt umawiam chyba do dr Eugeniusza Nosowa, który zgodnie z opiniami klientów jest doskonałym specjalistą. Charakteryzuje go pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie i poświęca im dużo czasu. Jeśli chodzi o wyrywanie zębów to robi to rewelacyjnie. Pan doktor zakłada również implanty. I tu również klienci mówią, że wszystko jest fachowo wykonywane. Dzięki temu lekarzowi pacjent przestaje się stresować przed wizytą u dentysty." - Paulina J. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

5,0
Prestige Dent
Wiktoria , 13 czerwca 2021
5,0 - Wiktoria
Miła obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta
Zabieg: 
Implanty zębowe (maj 2021)
Lekarz: 
dr n. med. Eugeniusz Nosow
 
Szczegóły
4,0
Polecam gabinet
Olga , 27 lipca 2020
4,0 - Olga
Zaangażowanie i miła atmosfera
Zabieg: 
Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) (lipiec 2020)
Lekarz: 
lek. dent. Julia Nosow
 
Szczegóły
5,0
Marzena , 26 kwietnia 2017
5,0 - Marzena
Zabieg: 
Szyna relaksacyjna miękka (kwiecień 2017)
Lekarz: 
lek. dent. Jacek Kozik
 
Szczegóły

Zespół

W Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent Pacjentów przyjmuje wykwalifikowana kadra ekspertów różnych dziedzin stomatologii, która nieustannie doskonali swoje umiejętności, zdobywa cenne doświadczenie i czynnie uczestniczy w prestiżowych szkoleniach i kursach.

Jesteśmy po to, aby oferować naszym Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną z zachowaniem najwyższych, światowych standardów.

lek. dent. Damian Nasulicz

implantolog, protetyk stomatologiczny

Specjalizuje się w dziedzinie implantologii i implantoprotetyki stomatologicznej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności zawodowe i pogłębia wiedzę poprzez uczestnictwo w różnych sympozjach, warsztatach i konferencjach organizowanych zarówno w kraju... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Eugeniusz Nosow

implantolog, chirurg stomatolog

Sukcesywnie doskonali swoje umiejętności zawodowe i pogłębia wiedzę w zakresie implantologii i chirurgii stomatologicznej. Był uczestnikiem wielu zagranicznych szkoleń, które odbył w prestiżowych ośrodkach implantologicznych we Francji, Wielkiej Bryta... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. dent. Julia Nosow

ortodonta, periodontolog

Swoje kwalifikacje zawodowe z zakresu ortodoncji pogłębiała na Uniwersytecie Palackiego w czeskim Ołomuńcu. Od tego momentu nieustannie doskonali swoje umiejętności zawodowe w zakresie ortodoncji i periodontologii, uczestnicząc w branżowych sz... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. dent. Jacek Kozik

stomatolog

10 / 10

Stale pogłębią swoją wiedzę w zakresie implantoprotetyki i protetyki stomatologicznej poprzez regularne uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach i sympozjach, podczas których wymienia się wiedzą  i doświadczeniem z innymi specjalist... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Certyfikaty

Ambitna i doskonale wykwalifikowana kadra jest to jeden z największych atutów Europejskiego Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent. Zespół sukcesywnie podwyższa swoje kompetencje, śledząc na bieżąco najnowsze doniesienia naukowe i zdobywając kolejne certyfikaty. Pacjenci mają dzięki temu gwarancję, że znajdują się pod opieką profesjonalistów, dla których wysoka jakość usług to priorytet.

Potwierdzeniem najwyższych standardów był przyznany naszej Klinice w 2011 roku Medal Europejski za "Implantologię stomatologiczną z wykorzystaniem techniki wirtualnego planowania w 3D”.

Nasi stomatolodzy: lek. stom. Jacek Kozik, lek. stom. Damian Nasulicz oraz dr n. med. Eugeniusz Nosow są trzykrotnymi laureatami prestiżowej nagrody Kryształowego Tytana. Wyróżnienie certyfikowane przez Dentsply IH jest potwierdzeniem najwyższej jakości w implantologii stomatologicznej.

W trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 nasza Klinika objęła kompleksową opieką stomatologiczną piłkarzy drużyn narodowych, wszystkich pracowników i gości VIP związanych z tym sportowym wydarzeniem. Było to dla nas nobilitujące wyróżnienie, potwierdzające światowy standard usług.

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent posiada rekomendację Business Centre Club - największej w kraju organizacji indywidualnych pracodawców, będącą potwierdzeniem rzetelności i wiarygodności naszej Kliniki.

 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 14:00)

Adres placówki

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
ul. Oławska 9
50-950 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek8:00-20:00
 • wtorek8:00-20:00
 • środa8:00-20:00
 • czwartek8:00-20:00
 • piątek8:00-20:00
 • sobota8:00-14:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent mieści się przy ul. Oławskiej 9 w ścisłym centrum Wrocławia. Od wrocławskiego Rynku dzieli Klinikę zaledwie 150 metrów. Odległość od najbliższego Portu Lotniczego we Wrocławiu wynosi niecałe 13 kilometrów.


Najczęstsze pytania o placówkę Prestige Dent

 • Jak oceniana jest placówka Prestige Dent?

  Placówka Prestige Dent została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 52 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Prestige Dent we Wrocławiu?

  Placówka Prestige Dent z Wrocławia posiada w cenniku usług 97 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Prestige Dent?

  Prestige Dent znajduje się we Wrocławiu, Wrocław, ul. Oławska 9. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 50 97

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Prestige Dent?

  Placówka Prestige Dent z Wrocławia otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:00 do 20:00, we wtorki od 08:00 do 20:00, w środy od 08:00 do 20:00, w czwartki od 08:00 do 20:00, a w piątki od 08:00 do 20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 08:00 do 14:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.