Prestige Dent

9,3 / 10   •   Znakomita   •  72 opinii
 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent
Wrocław, ul. Oławska 9
 • Konsultacja chirurga stomatologa • 149 zł
 • Konsultacja implantologiczna • 139 zł
 • Konsultacja ortodontyczna • 189 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent to placówka medyczna oferująca pełny zakres usług stomatologicznych. Klinika powstała z myślą o wymagających Pacjentach, dlatego naszym atutem jest doświadczony zespół lekarzy, nowoczesny sprzęt i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

W Prestige Dent specjalizujemy się w zabiegach z zakresu implantologii. Aby móc oferować usługi implantologiczne na najwyższym poziomie, niezbędne jest doświadczenie i szeroka wiedza w tym zakresie, a także systematyczne zapoznawanie się z najnowszymi technikami zabiegowymi. Nasi specjaliści korzystają z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, jakim są np. oprogramowanie Facilitate lub Digital Smile System, które pozwalają dokładnie zaplanować przebieg leczenia oraz sam efekt końcowy  jeszcze przed jego rozpoczęciem. Przy odbudowie uzębienia stosujemy implanty Global D oraz Astra Tech Implant System, gwarantujące najwyższy poziom komfortu użytkowania i bezpieczeństwa.

Dbamy o to, aby nasi Pacjenci mogli się cieszyć zadbanym i zdrowym uśmiechem. Zajmujemy się nowoczesnym leczeniem ortodontycznym, wykorzystując np. dedykowane rozwiązania jak aparat stały Incognito™ lub zaawansowane miniimplanty ortodontyczne, a także przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. W jej ramach zakładamy Pacjentom ultracienkie licówki Lumineers, korygując przy ich pomocy kształt, kolor i wielkość zębów. W naszej bogatej ofercie znajduje się również wybielanie uzębienia przy użyciu specjalnych preparatów.

Oferujemy nowoczesne rozwiązania protetyczne i implantoprotetyczne w oparciu o technologię Cresco i jej ewolucję oraz biokompatybilne materiały cyrkonowe Prettau, a także elementy bazujące na konwencjonalnych podbudowach tytanowych bądź ceramicznych.

W trakcie leczenia z zakresu stomatologii zachowawczej w naszej Klinice wykorzystujemy materiały światłoutwardzalne najwyższej klasy. Wiemy też, jak ważna jest właściwa diagnostyka, dlatego wykorzystujemy tomograf komputerowy CBCT oraz pantomogram w formacie cyfrowym.

W Prestige Dent podejmujemy się leczenia endodontycznego tylko przy użyciu mikroskopu z zastosowaniem narzędzi i metod zapewniających najlepszy możliwy efekt. Wykonujemy także zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, dbając o to, aby były w jak najmniejszym stopniu inwazyjne. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również periodontologia.

W Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent zapewniamy Gwarancję Opieki Stomatologicznej zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu leczenia. Daje to naszym Pacjentom możliwość skonsultowania się z lekarzem prowadzącym w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów stomatologicznych. Nasi Pacjenci zawsze zostają pod fachową opieką.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent może oferować Pacjentom usługi świadczone na najwyższym poziomie, gdyż posiada w swoim wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt taki jak m.in.:

 • Tomograf Komputerowy CBCT – kompleksowy system do obrazowania szczękowo-twarzowego, wykorzystywany w planowaniu leczenia implantologicznego oraz przy przeprowadzaniu zabiegów chirurgicznych,
 • Pantomogram Planmeca– do zdjęć pantomograficznych i kompleksowej diagnostyki stomatologicznej,
 • Mikroskop stomatologiczny Karl Kaps – wykorzystywany w leczeniu endodontycznym i zachowawczym,
 • Oprogramowanie Facilitate – dzięki zaawansowanej technologii 3D jesteśmy w stanie zaplanować prace protetyczne bazujące na implantach oraz przedstawić Pacjentowi efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem leczenia,
 • Oprogramowanie Digital Smile System – unikalny program pozwalający Pacjentowi wspólnie z lekarzem projektować uśmiech do jego twarzy jeszcze na etapie planowania leczenia, co daje gwarancję osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.  

Udogodnienia dla pacjentów

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent powstało z myślą o Pacjentach, którzy chcą się leczyć na najwyższym poziomie. To dla nich przygotowaliśmy szereg udogodnień, wśród których można wymienić m.in.:

 • Nowoczesne wnętrza – nasza Klinika mieści się w stylowej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Wrocławia. Pacjenci oczekują na zabiegi w przytulnej poczekalni, mają również do wyboru zielone patio z fontanną.
 • Gwarancja Opieki Stomatologicznej – dajemy naszym Pacjentom możliwość bezpośredniego skontaktowania się ze stomatologiem po to, aby zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu leczenia stomatologicznego czuli się bezpiecznie.
 • Symulacja kosztów leczenia – dzięki naszemu kosztorysowi Pacjenci znają koszty zaplanowanego leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem.
 • System ratalny – w naszej Klinice umożliwiamy Pacjentom formę płatności ratalnych, dopasowanych indywidualnie do możliwości finansowych każdego z nich.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent we Wrocławiu.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurga stomatologa
  149
  Konsultacja implantologiczna
  139
  Konsultacja ortodontyczna
  189
  Konsultacja protetyczna
  149
  Konsultacja stomatologiczna
  149
 • Stomatologia


Opinie z internetu

Placówka Prestige Dent została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 72 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,3
/ 10
Znakomita
72 ocen z 3 źródeł
4,6 / 5
(7 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(4)
(4)
Bardzo dobra:
(3)
(3)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,4 / 5
(39 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(26 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent to placówka medyczna oferująca pełny zakres usług stomatologicznych. Klienci, których umawiam do tej kliniki bardzo chwalą nie tylko lekarzy, ale również organizację panująca w placówce. Najwięcej wizyt umawiam chyba do dr Eugeniusza Nosowa, który zgodnie z opiniami klientów jest doskonałym specjalistą. Charakteryzuje go pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie i poświęca im dużo czasu. Jeśli chodzi o wyrywanie zębów to robi to rewelacyjnie. Pan doktor zakłada również implanty. I tu również klienci mówią, że wszystko jest fachowo wykonywane. Dzięki temu lekarzowi pacjent przestaje się stresować przed wizytą u dentysty." - Paulina J. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(7 opinie)

M
23 maja 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent, Wrocław
Odbyłam w prestige dent zabieg higienizacji u p. eweliny pełny profesjonalizmu w każdym detalu, a równocześnie bardzo empatyczne podejście do pacjenta. merytoryczny instruktaż jak dbać o higienę i z jakich urządzeń korzystać, by utrzymać uzyskane rezultaty. na podkreślenie zasługuje również bardzo miła komunikacja z pracownikami recepcji , szczegolnie p. ani:)polecam i serdecznie dziękuję. m.
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(0)
(0)

A
23 lutego 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent, Wrocław
Pani ewelina świetnie przeprowadziła zabieg higienizacji. na bieżąco informowała jakie kolejne kroki będzie podejmować i czego się spodziewać podczas jego trwania. na koniec poświęciła dużo czasu na przedstawienie swoich zaleceń oraz instruktaż jak najlepiej zadbać o stan zębów i dziąseł. serdecznie polecam!
Ocena specjalisty:
Bardzo kompetentna, staranna a przy tym co bardzo ważne delikatnie wykonany zabieg. Pełen profesjonalizm
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
11 stycznia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Bez komentarza 😂
Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent, Wrocław
Ocena specjalisty
lek. dent. Julia Nosow, Ortodonta
Ocena leczenia
Konsultacja ortodontyczna, styczeń 2022
Przydatna opinia?
(0)
(14)

B
10 listopada 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Opinia o klinice
Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent, Wrocław
Bardzo profesjonalna obsluga
Brak
Ocena specjalisty:
Doktor Pani Katarzyna Borucka doskonała stomatolog. Szybko i perfekcyjnie wykonała zabieg. Jestem zachwycona efektem Jej pracy. Ze wszech miar polecam.
Ocena leczenia:
Licówki, październik 2021
Licówki wykonane perfekcyjnie i szybko. cieszę się, ze trafiłam do państwa kliniki, a w szczególności na panią doktor katarzynę borucka.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

W
13 czerwca 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Prestige dent
Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent, Wrocław
Miła obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta
Ocena leczenia:
Implanty zębowe, maj 2021
Zabieg, którego się bałam i odkładałam przez długi czas, a okazał się tak szybki i bezbolesny że naprawdę się zdziwiłam.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

O
27 lipca 2020

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Polecam gabinet
Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent, Wrocław
Zaangażowanie i miła atmosfera
Ocena leczenia:
Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki), lipiec 2020
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
26 kwietnia 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent, Wrocław
Ocena specjalisty:
lek. dent. Jacek Kozik, Stomatolog
Przydatna opinia?
(0)
(4)

Zespół

W Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent Pacjentów przyjmuje wykwalifikowana kadra ekspertów różnych dziedzin stomatologii, która nieustannie doskonali swoje umiejętności, zdobywa cenne doświadczenie i czynnie uczestniczy w prestiżowych szkoleniach i kursach.

Jesteśmy po to, aby oferować naszym Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną z zachowaniem najwyższych, światowych standardów.


Certyfikaty

Ambitna i doskonale wykwalifikowana kadra jest to jeden z największych atutów Europejskiego Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent. Zespół sukcesywnie podwyższa swoje kompetencje, śledząc na bieżąco najnowsze doniesienia naukowe i zdobywając kolejne certyfikaty. Pacjenci mają dzięki temu gwarancję, że znajdują się pod opieką profesjonalistów, dla których wysoka jakość usług to priorytet.

Potwierdzeniem najwyższych standardów był przyznany naszej Klinice w 2011 roku Medal Europejski za "Implantologię stomatologiczną z wykorzystaniem techniki wirtualnego planowania w 3D”.

Nasi stomatolodzy: lek. stom. Jacek Kozik, lek. stom. Damian Nasulicz oraz dr n. med. Eugeniusz Nosow są trzykrotnymi laureatami prestiżowej nagrody Kryształowego Tytana. Wyróżnienie certyfikowane przez Dentsply IH jest potwierdzeniem najwyższej jakości w implantologii stomatologicznej.

W trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 nasza Klinika objęła kompleksową opieką stomatologiczną piłkarzy drużyn narodowych, wszystkich pracowników i gości VIP związanych z tym sportowym wydarzeniem. Było to dla nas nobilitujące wyróżnienie, potwierdzające światowy standard usług.

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent posiada rekomendację Business Centre Club - największej w kraju organizacji indywidualnych pracodawców, będącą potwierdzeniem rzetelności i wiarygodności naszej Kliniki.

 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent
 • Klinika Prestige Dent

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
ul. Oławska 9
50-950 Wrocław

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent mieści się przy ul. Oławskiej 9 w ścisłym centrum Wrocławia. Od wrocławskiego Rynku dzieli Klinikę zaledwie 150 metrów. Odległość od najbliższego Portu Lotniczego we Wrocławiu wynosi niecałe 13 kilometrów.


Najczęstsze pytania o placówkę Prestige Dent

 • Jak oceniana jest placówka Prestige Dent?

  Placówka Prestige Dent została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 72 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Prestige Dent we Wrocławiu?

  Placówka Prestige Dent z Wrocławia posiada w cenniku usług 93 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Prestige Dent?

  Prestige Dent znajduje się we Wrocławiu - ul. Oławska 9. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 50 97

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Prestige Dent?

  Placówka Prestige Dent z Wrocławia otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…