Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący konsultacja dermatologiczna

Posiadamy w ofercie 16 specjalistów w 50 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 179 różnych placówkach. Usługa konsultacja dermatologiczna jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

dr n. med. Aleksandra Szlachcic

dermatolog, wenerolog

w Ośrodek Medyczny Osteomed

ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
lek. Renata Bieniek

lekarz medycyny estetycznej

w Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4,0 / 5  (1 opinii)
lek. Magdalena Strzała-Siedlerska

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

w Centrum Medyczne Bieniek

lek. Agnieszka Dragan

dermatolog, wenerolog

w Bona Dea Medycyna Estetyczna

lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

dermatolog, wenerolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

lek. Małgorzata Putała-Pośpiech

dermatolog, wenerolog

w CODE Centrum Medyczne

lek. Karolina Malinowska-Łukaszewska

dermatolog, wenerolog

w CODE Centrum Medyczne

dr n. med. Dominik Ludew

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

w Ruczaj Clinic

lek. Justyna Kostyra-Grabowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Lea Clinic

lek. Marta Janowska

dermatolog

w Lea Clinic

lek. Agnieszka Bronikowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Lea Clinic

lek. Paulina Kiluk

lekarz

w Twoja Klinika

dr n. med. Marek Niczyporuk

dermatolog, wenerolog

w Twoja Klinika

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dermatolog, wenerolog

w Centrum Medyczne Skopia

lek. Joanna Łudzik

lekarz

w Centrum Medyczne Skopia

dr n. med. Katarzyna Osipowicz

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

Dobry dermatolog - informacje

Schorzenia skóry i jej przydatków – włosów i paznokci oraz ich przyczyny i mechanizmy powstawania, to wszystko należy do działu dermatologii, która w połączeniu z wenerologią jest jedną z podstawowych lekarskich, klinicznych specjalności niezabiegowych. Dolegliwości z tego zakresu zawsze wymagają konsultacji, a ich zakres obejmuje również choroby ogólnoustrojowe występujące na skórze w postaci m.in. łagodnych i złośliwych zmian nowotworowych oraz kosmetologię wraz z medycyną estetyczną.

Sala operacyjna w Raciborskie Centrum Medyczne Sala operacyjna w Raciborskie Centrum Medyczne

Gdzie skonsultować problem skórny?

Przeprowadzenie wywiadu lekarskiego, badanie skóry, dobór odpowiednich leków bądź zabiegów kosmetologicznych i estetycznych, to etapy konsultacji w Instytucie Zdrowia i Urody Aspazja w Poznaniu. Podczas wizyty określony zostaje fototyp skóry, co ma ogromne znaczenie przy doborze zabiegów. Cennik konsultacji dermatologicznej obejmuje testy na alergię kontaktową, badanie dermatoskopowe, konsultację z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Konsultacje świadczy m.in. lek. med. Przemysław Trzeciak, dermatolog-wenerolog, członek m.in. Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Warto pamiętać, że wielu dermatologów z całej Polski oferuje konsultacje dermatologiczne online. W trakcie takiej zdalnej wizyty specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, co skutkuje otrzymaniem odpowiednich zaleceń, a w razie potrzeby także e-recepty.

Prawidłowe rozpoznanie choroby wymaga często dużego doświadczania klinicznego lekarza. Wiedzę o stanie swojej skóry oraz skutecznych zabiegach leczniczych i kosmetycznych uzyskamy podczas konsultacji z zakresu dermatologii ogólnej w Gabinecie Dermatologicznym we Wrocławiu. Grono medyczne tworzy m.in. dr n. med. Ewa Plomer-Niezgoda, specjalista dermatolog-wenerolog, specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu skórnych infekcji grzybiczych. W zakresie konsultacji prowadzi obszerny wywiad dotyczący zarówno zakażeń bakteryjnych, wirusowych oraz rogowacenia, jak i chorób autoimmunologicznych skóry.

Znani polscy dermatolodzy

Kadra w Raciborskie Centrum Medyczne Kadra w Raciborskie Centrum Medyczne

Specjalistycznej porady i diagnostyki w zakresie chorób skóry, rekcji alergicznych, a także leczenia nadpotliwości, łysienia i zmian naczyniowych udzielają dermatolodzy z Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor w Krakowie: dr n. med. Joanna Sułowicz, lekarz medycyny estetycznej  i dr n. med. Ana Alekseenko. Zakres konsultacji dermatologicznej obejmuje ponadto poradnictwo dotyczące zabiegów medycyny estetycznej, jak również badania dermatoskopowe w przypadku znamion.

Zanim podejmiemy decyzję o jakiejkolwiek terapii dermoestetycznej, chcąc skorzystać z oferty zabiegów medycyny kosmetycznej Beauty Center Medical Wellness & SPA w Pabianicach powinniśmy to skonsultować z lek. med. Beatą Cisiecką, specjalistą dermatologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej. Poradnictwo dotyczy długotrwałych problemów skórnych w postaci trądziku czy blizn, a także łysienia oraz znamion. Cena konsultacji nie obejmuje badań i diagnostyki. 

Zakres konsultacji przeprowadzanych w Gabinecie prywatnym Specjaliści Dermatolodzy przy ul. Grójeckiej 186/309 w Warszawie uwzględnia konsultacje dermatologiczne dorosłych, dermatologa – pediatry, co dotyczy dzieci do 10. roku życia, konsultacje dotyczące wypadania włosów u dzieci do 10. roku życia oraz konsultacje dotyczące zabiegów medycyny estetycznej. Każda z tych konsultacji jest inaczej wyceniana z racji kwalifikacji do innych zabiegów, a zespół medyczny w zakresie poradnictwa i diagnostyki tworzy m.in. dermatolog, prof. dr hab. med. Lidia Rudnicka.

Konsultacje z zakresu diagnozowania i leczenia chorób skóry u dorosłych i dzieci w Gabinecie dermatologicznym w Rykach obejmują szeroki wachlarz przewlekłych zmian skórnych oraz zaburzeń czynnościowych w postaci nadpotliwości czy łojotoku. Konsultacja może objąć dermatoskopię oraz kwalifikację do zabiegu dermatochirurgicznego (krioterapia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie). Gabinet prowadzi lek. med. Alicja Parysek, dermatolog-wenerolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, związana z Kliniką Dermatologiczną Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.