Soft Skin Dermaclinic

4,7 / 5  - 451 opinii
Wnętrza, wystrój Soft Skin Dermaclinic
Gabinet zabiegowy Soft Skin Dermaclinic
Recepcja, poczekalnia Soft Skin Dermaclinic
Recepcja, poczekalnia Soft Skin Dermaclinic
Udogodnienia dla pacjentów Soft Skin Dermaclinic
Kadra Soft Skin Dermaclinic
Gabinet zabiegowy Soft Skin Dermaclinic
Aparatura, sprzęt zabiegowy Soft Skin Dermaclinic
Wnętrza, wystrój Soft Skin Dermaclinic
Gabinet Soft Skin Dermaclinic

Opis placówki

Soft Skin to miejsce, w którym w centrum uwagi jest pacjent i jego skóra. Jesteśmy przekonani, że trudno pomijać człowieka, lecząc i dbając o jego skórę. Dlatego też stworzyliśmy zespół pasjonatów z dziedzin wzajemnie się uzupełniających, których wspólnym centrum jest skóra – dermatologów, psychologów, kosmetologów, dietetyków – którzy tej specjalizacji poświęcili swe życie zawodowe i naukowe. Soft Skin powstało z pasji do perfekcji we wszystkim co robimy. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, starając się spojrzeć z jak najszerszej perspektywy, aby nie pominąć żadnego z aspektów problemu.

Świadczymy usługi w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Efekty naszych działań są widoczne natychmiast, lecz największą radością i jednocześnie motywacją do dalszej pracy oraz rozwoju jest dla nas wzrost pewności siebie pacjenta, jego satysfakcja z własnego wyglądu. Proponujemy Państwu szereg małoinwazyjnych zabiegów, których celem jest redukcja oznak starzenia się skóry oraz likwidacja jej niedoskonałości (rozstępy, blizny, trądzik etc.). Usuwamy zmarszczki mimiczne za pomocą iniekcji toksyny botulinowej. Likwidujemy zmarszczki na skórze twarzy: poprzeczne bruzdy na czole, zmarszczki pomiędzy brwiami, „kurze łapki” oraz zmarszczki w okolicach ust, powiek i podbródka. Toksynę botulinową wykorzystujemy również w leczeniu nadpotliwości dłoni, pach i stóp.

Kolejną z naszych propozycji jest fotoodmładzanie laserowe, zalecane szczególnie osobom z widocznym oznakami starzenia się skóry (przebarwieniami, zmarszczkami, utratą jędrności). Zabiegi polegają na stymulacji warstwy brodawkowej skóry właściwej. Przy pomocy lasera wykonujemy bezinwazyjne zabiegi odmładzania, uzyskując efekt odnowienia mikronaczyń, stymulację fibroblastów oraz przebudowę kolagenu. Rezultatem laseroterapii jest poprawa kolorytu, napięcia i gładkości skóry.

Oferujemy Państwu laserowe zamykanie zmian naczyniowych. Wykorzystywany przez nas laser znajduje zastosowanie również w leczeniu trądziku różowatego, naczyniaków i rumienia. Likwiduje teleangiektazje już po pierwszym zabiegu. Aby uzyskać pełen efekt terapeutyczny, zaleca się poddanie serii 2-3 zabiegów.

Przeprowadzamy mezoterapię – zabiegi, których celem jest dostarczenie bezpośrednio do skóry głębokiej substancji odżywczych. Mezoterapia jest uważana za jeden z najskuteczniejszych zabiegów odmładzających, a jej efekty są widoczne już po opuszczeniu gabinetu. Wskazaniem do zabiegu są m.in. zmarszczki, bruzdy, utrata jędrności skóry, przebarwienia i inne zmiany.

Zapraszamy na zabiegi frakcyjnego mikronakłuwania skóry – Dermapen. Dzięki nim stymulujemy naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Zautomatyzowanie procesu podawania w głąb skóry koktajli witaminowych umożliwia skrócenie czasu zabiegu oraz znaczącą poprawę komfortu pacjenta. Dermapen sprawdza się w leczeniu zmarszczek, rozstępów i blizn. Zabiegi znajdują zastosowanie również w terapii łysienia i wypadania włosów.

Kolejną propozycją, jaką dla Państwa przygotowaliśmy, jest terapia osoczem bogatopłytkowym, pobudzająca komórki organizmu do regeneracji. Zabiegi z użyciem osocza są naturalne (biokompatybilny materiał), pozwalają na osiągnięcie długotrwałych rezultatów w postaci rewitalizacji skóry, poprawy jej napięcia, nawilżenia i jędrności oraz korekcji zmarszczek. Osocze bogatopłytkowe stosuje się także w wypełnianiu blizn i leczeniu nadmiernego wypadania włosów.

Leczymy laserowo grzybicę paznokcia. Wspomagająco stosujemy metody farmakologicznego leczenia, zwiększając skuteczność wdrożonej terapii oraz zapobiegając nawrotom choroby.

W ofercie Soft Skin Dermaclinic znajdują się małoinwazyjne zabiegi usuwania rozstępów za pomocą frakcjonowania 3DFRAC3®. Metoda polega na kontrolowanym wywoływaniu mikrouszkodzeń w obrębie skóry głębokiej i stymulacji produkcji kolagenu. FRAC3 to pierwsza nieablacyjna technika odmładzania skóry głębokiej poprzez jej mocne naciąganie. Frakcjonowanie stymuluje naturalne zdolności ludzkiego organizmu do regeneracji. Zabieg jest delikatny i komfortowy dla pacjenta, zastosowanie tej metody znacznie skraca czas rekonwalescencji. Jej rezultatem jest poprawa gęstości i jędrności skóry oraz spłycenie zmarszczek i rozstępów.

Proponujemy Państwu peptydową terapię łysienia DR CYJ Hair Filler, która polega na podaniu w formie wkłuć (iniekcji) siedmiu peptydów oraz kwasu hialuronowego. Preparat hamuje wypadanie włosów, a także przyspiesza ich odrost. Nowe włosy są gęstsze i grubsze.

Zajmujemy się leczeniem brodawek wirusowych (kurzajek). Pacjenci mają możliwość wyboru spośród dostępnych metod terapeutycznych – wykonujemy krioterapię, laseroterapię, a także przeprowadzamy leczenie za pomocą miejscowych preparatów keratolitycznych.

Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie chorób dermatologicznych. Pomagamy osobom cierpiącym z powodu infekcji skóry, włosów i paznokci o charakterze wirusowym, bakteryjnym, grzybiczym oraz alergicznym. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem nowotworów łagodnych skóry oraz rozpoznawaniem nowotworów złośliwych. Oferujemy leczenie takich chorób jak trądzik zwykły i różowaty, atopowe i łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca, bielactwo i wiele innych. Przeprowadzamy badanie dermatoskopowe – diagnostykę zmian skórnych pod specjalnym dermatoskopem, umożliwiającym nawet piętnastokrotne powiększenie zmiany oraz jej dokładną ocenę.

Przyjmujemy dorosłych oraz dzieci. Oferujemy porady, konsultacje i zabiegi z zakresu dermatologii dziecięcej. Wykonujemy alergiczne testy naskórkowe i nieinwazyjną diagnostykę zmian oraz chorób skóry. Przeprowadzamy bezbolesne, komfortowe zabiegi – w tym laseroterapię.

Proponujemy Państwu małoinwazyjne zabiegi krioterapeutyczne, polegające na kontrolowanym zamrażaniu zmienionych chorobowo tkanek. Za pomocą krioterapii leczymy zmiany skórne takie jak łagodne rozrosty skóry, zmiany naczyniowe oraz przedrakowe, a także łagodne nowotwory skóry.

Zakres świadczonych usług obejmuje zabiegi dermatochirurgiczne w znieczuleniu miejscowym. Usuwamy znamiona barwnikowe oraz zmiany łagodne, w tym ziarniniaki, naczyniaki i włókniaki. Przeprowadzamy chirurgiczne leczenie zmian o charakterze nowotworowym – raka podstawnokomórkowego i raka kolczystokomórkowego.

Świadczymy usługi z zakresu wenerologii. Zapewniamy dyskretną pomoc w rozpoznaniu i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową. Do oferty należy diagnostyka i leczenie kiły, rzeżączki, chlamydiozy i innych zapaleń dróg moczowo-płciowych. Opiekujemy się pacjentami cierpiącymi z powodu opryszczki narządów płciowych, kłykcin kończystych, mięczaka zakaźnego oraz zakażeń HIV. Usuwamy zmiany skórne zewnętrzne narządów płciowych. Wykonujemy elektrokoagulację, krioterapię, laseroterapię oraz łyżeczkowanie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Do wyposażenia kliniki należy m.in.:

 • Laser Nd:Yag Fotona – laser stworzony z myślą o zabiegach zamykania zmian naczyniowych. Jest skuteczny także w leczeniu trądziku różowatego oraz rumienia. Jest wykorzystywany do przeprowadzania zabiegów fotoodmładzania.

 • FRAC3® Fotona – urządzenie do nieablacyjnego ujędrniania skóry i usuwania jej niedoskonałości, w tym zmarszczek oraz rozstępów.

 • Laser Fotona 4D – laser do nieinwazyjnego liftingu twarzy. Swoją skuteczność zawdzięcza zastosowaniu dwóch długości fali: Nd:Yag oraz Er:Yag.

 • Dermapen – urządzenie do przeprowadzania zabiegów mikronakłuwania frakcyjnego skóry.

Udogodnienia dla pacjentów

Zapraszamy Państwa do udziału w specjalnym programie lojalnościowym. Jego uczestnicy mają możliwość udziału w elitarnych spotkaniach oraz testowania nowych rozwiązań z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Ponadto przygotowaliśmy dla naszych stałych klientów atrakcyjne promocjekupony rabatowe, które można otrzymać za punkty zgromadzone w programie lojalnościowym. Polecamy Państwa uwadze oferty specjalne i pakiety zabiegów. Gwarantujemy miłą i serdeczną atmosferę w trakcie zabiegów, a także dyskrecję i poszanowanie intymności każdego z pacjentów.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Soft Skin Dermaclinic we Wrocławiu.

Konsultacje

Dermatologia

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Soft Skin Dermaclinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Soft Skin Dermaclinic

Oferujemy Państwu konsultacje z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Usuwamy zmarszczki, likwidujemy niedoskonałości skóry w postaci rozstępów, blizn, poprawiamy gęstość, elastyczność i poziom nawilżenia skóry. Do oferty Soft Skin Dermaclinic należy również laseroterapia: wykonujemy zabiegi takie jak fotoodmładzanie, resurfacing twarzy, laserowe leczenie grzybicy paznokcia, zamykanie zmian naczyniowych i inne.

Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie chorób skóry u dzieci i dorosłych. Zakres świadczeń obejmuje również dermatoskopię, nieinwazyjną metodę rozpoznawania zmian skórnych.

Zajmujemy się leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową – w naszej klinice pacjentów konsultują doświadczeni wenerolodzy.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę świadczonych w klinice usług.

Opinie z internetu

Placówka Soft Skin Dermaclinic została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 451 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,7

451 ocen
(z 3 źródeł)
4,6 / 5  (36 ocen placówki na Google.pl)
4,6 / 5  (36 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (379 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Zespół Soft Skin Dermaclinic składa się z doświadczonych dermatologów, wenerologów, chirurgów oraz kosmetologów. Wsparcie w trakcie procesu terapeutycznego zapewniają pacjentom wykwalifikowani psychoterapeuci. Członków kadry łączy zamiłowanie do perfekcji oraz postrzeganie każdego pacjenta jako indywidualną całość. W swojej pracy skupiają się nie tyle na leczeniu objawów, co na znalezieniu ich przyczyny. Sukcesywnie uczestniczą w konferencjach, kursach i szkoleniach, aby zapewnić pacjentom wysoką jakość usług.

Natalia Łątka jest absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, na kierunku kosmetologia. Ma na swoim koncie również szereg szkoleń z wizażu, jak również zarządzania i obsługi pacjenta w branży medycznej. Regularnie pogłębia swoją wiedzę z ty... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer

Lek. Anna Woźniczka w 2012 roku ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu. Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w zakresie chirurgii ogólnej w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Jest też słuchaczką stud... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer

Mgr Karolina Legut ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu i jest licencjonowanym kosmetologiem. Systematycznie poszerza zakres swojej wiedzy i doskonali umiejętności poprzez udział w specjalistycznych kursach, a także kongresach i targach b... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Soft Skin Dermaclinic.

Certyfikaty

Soft Skin Dermaclinic przyczynia się do rozwoju nauki dzięki badaniom klinicznym, prowadzonym od wielu lat. Ich celem jest wdrażanie innowacyjnych technologii, między innymi leków biologicznych.

Lekarze tworzący kadrę kliniki to specjaliści o wysokich kwalifikacjach i szerokiej wiedzy. Doświadczenie zawodowe zdobywali w kraju i za granicą. Dysponują wieloma certyfikatami i dyplomami potwierdzającymi ich umiejętności.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

71 305pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Soft Skin Dermaclinic
ul. Dąbrowskiego 32 a 1 u
50-457 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:00-11:00
 • wtorek19:00-11:00
 • środa19:00-11:00
 • czwartek19:00-11:00
 • piątek19:00-11:00
 • sobota13:00-9:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Soft Skin Dermaclinic mieści się w ścisłym centrum Wrocławia, w odległości kilkuset metrów od Dworca PKP Wrocław Główny. Wjazd do kliniki od strony ul. Dąbrowskiego lub Kościuszki. W pobliżu kliniki znajduje się kilka parkingów – w tym kilkanaście miejsc parkingowych tuż obok placówki. Zaparkować można również wzdłuż ul. Dąbrowskiego, na parkingu podziemnym przy dworcu lub przy ul. Kościuszki.