VitMeUp Kiełczów Wrocław

 • Klinika VitMeUp Kiełczów Wrocław
 • Klinika VitMeUp Kiełczów Wrocław
 • Klinika VitMeUp Kiełczów Wrocław
Wrocław, ul. Wrocławska 91
 • Konsultacja dietetyczna • 250 zł
 • Konsultacja fizjoterapeutyczna • 150 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Znajdujące się w podwrocławskim Kiełczowie centrum medyczne VitMeUp dostosowało swą ofertę medyczną do najpilniejszych potrzeb współczesnych pacjentów. W tej nowoczesnej klinice można zaplanować i wdrożyć odpowiednią profilaktykę zdrowotną, poddać się szczegółowym badaniom (w tym badaniom genetycznym), zapewnić regenerację swojemu ciału, jak i zadbać o dietę.

Kluczem do zdrowia jest zapewnienie organizmowi odpowiedniej ilości witamin, dlatego VitMeUp - Kiełczów oferuje bardzo wiele terapii i wlewów witaminowych, które stanowią dla organizmu prawdziwą odżywczą bombę. Mogą być one skuteczne w walce z takimi dolegliwościami jak np. cukrzyca, łuszczyca, nieprawidłowości związane z wątrobą, podwyższone ciśnienie, choroba Parkinsona, niewydolność mięśnia sercowego i wiele innych. W arsenale kliniki znajdują się najcenniejsze substancje – witamina C, cynk, kwasy tłuszczowe omega-3, miedź, koenzym Q10, L-karnityna, magnez, kwas foliowy czy witamina B12. Dbając o poziom tych i wielu innych cennych substancji w organizmie, można spodziewać się siły i witalności. Mimo że naturalnie występują one w pożywieniu, to niekiedy ich ilość w ciele człowieka może być zachwiana i wtedy ważna jest ich odpowiednia suplementacja.

Oferta centrum medycznego VitMeUp jest pokaźna i znajdują się w niej, chociażby konsultacje lekarskie, wizyta u dietetyka klinicznego, a także medycyna regeneracyjna, medycyna Anti-Aging czy trychologia. Zwłaszcza ostatnia z dziedzin stanowi remedium na wiele współczesnych problemów. Dzięki pomocy trychologicznej można wyeliminować takie dolegliwości jak np. łysienie, łupież, łuszczyca, nadmierne wypadanie włosów, przetłuszczanie się włosów, atopowe zapalenie skóry czy łojotokowe zapalenie skóry. Specjaliści z VitMeUp oferują np. konsultację trychologiczną z badaniem trichoskopowym skóry głowy, mezoterapię tlenową skóry głowy z ampułką lub masaż trychologiczny skóry głowy z ampułką. 

Warto zwrócić uwagę również na oferowane przez klinikę zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Iniekcje toksyny botulinowej, mezoterapia, peelingi, lipoliza iniekcyjna czy terapie wykonywane w oparciu o nici to bardzo ważne pozycje na liście usług centrum medycznego. 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • HIFU V-Max - urządzenie, które opiera się o działanie fal ultradźwiękowych o wysokich częstotliwościach. Wykorzystuje się je w celu ujędrniania i wyszczuplania ciała. Metoda HIFU to nic innego jak bezoperacyjny lifting skóry, a dzięki urządzeniu V-Max zyskuje on na precyzji. Jest to bardzo ważny czynnik, ponieważ zabieg bywa wykonywany w trudnodostępnych obszarach ciała;
 • TC CRYO - sprzęt, który umożliwia wykonywanie kriolipolizy kontrastowej. Odbywa się ona poprzez schładzanie, a następnie podgrzewanie tkanki tłuszczowej.

Udogodnienia dla pacjentów

Lista udogodnień, jakie przygotowano dla pacjentów, jest naprawdę obszerna. Czekają na nich nowoczesne i przestronne przestrzenie gabinetów i poczekalni, dzięki którym będą czuli się komfortowo i wygodnie. Centrum medyczne jest doskonałe wyposażone w najpotrzebniejsze do badań i zabiegów sprzęty. 

Dla pacjentów ważne jest też to, że w VitMeUp mogą oni korzystać z atrakcyjnych rabatów i ofert specjalnych. 

Miła atmosfera panująca w klinice, jest zasługą przede wszystkim sympatycznego personelu. 


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w VitMeUp Kiełczów Wrocław we Wrocławiu.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja dietetyczna
  pierwsza wizyta - 250 zł
  wizyta kontrolna - 150 zł
  Opis testów nutrigenetyczny NutriGen - 300 zł
  250
  Konsultacja fizjoterapeutyczna
  konsultacja treningowa
  150
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  Konsultacja trychologiczna
  Konsultacja holistyczna
  konsultacja lekarska VitMeUp - 200 zł
  konsultacja specjalistyczna - 220 zł
  200
 • Chirurgia ogólna

 • Leczenie łysienia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Dietetyka

 • Diagnostyka i badania

 • Medycyna naturalna


Opinie pacjentów


Zespół

Interdyscyplinarna kadra VitMeUp - Kiełczów składa się z pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, trychologa, dietetyka klinicznego czy lekarza medycyny estetycznej. To świetnie współpracujący ze sobą zespół specjalistów, który doskonale spełnia się w codziennej pracy dla pacjentów. 

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

VitMeUp Kiełczów Wrocław
ul. Wrocławska 91
Wrocław

Godziny otwarcia

poniedziałek
nieczynne
wtorek
9:00-14:00
lub 14:00 - 18:00
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Centrum medyczne VitMeUp znajduje się w Kiełczowie 55-093, przy ulicy Wrocławskiej 91. Gabinety znajdują się w Salonie kosmetologii estetycznej Mesange Studio. 


Najczęstsze pytania o placówkę VitMeUp Kiełczów Wrocław

 • Jakie usługi oferuje VitMeUp Kiełczów Wrocław we Wrocławiu?

  Placówka VitMeUp Kiełczów Wrocław z Wrocławia posiada w cenniku usług 84 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia ogólna , leczenie łysienia , medycyna estetyczna , dietetyka oraz diagnostyka i badania - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z VitMeUp Kiełczów Wrocław?

  VitMeUp Kiełczów Wrocław znajduje się we Wrocławiu - ul. Wrocławska 91. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 58 38

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka VitMeUp Kiełczów Wrocław?

  Placówka VitMeUp Kiełczów Wrocław z Wrocławia otwarta jest średnio 5 godzin dziennie, w poniedziałki jest zamknięta, we wtorki od 09:00 do 14:00, w środy jest zamknięta, w czwartki jest zamknięta, a w piątki jest zamknięta. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…