Thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała Zbąszyń i okolice

Bezpośrednio Zbąszyń nie dysponujemy placówką wykonującą thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Zbąszyń. Thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała można przeprowadzić m.in. w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej w Zielonej Górze (45 km od Zbąszyń) w cenie 400 zł. W wymienionej placówce thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała Zbąszyń

Zbąszyń posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach.

lek. Marcin Wilczyński

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

ocena 4,7 / 5  (25 opinii)

Thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała Zbąszyń - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała Zbąszyń na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 400 zł za thermolifting - odmłodzenie szyi natomiast najwyższa cena Zbąszyń wynosi do 1000 zł (thermolifting - odmładzanie twarzy i szyi).

Ile kosztuje thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała Zbąszyń?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała w Zbąszyń placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała Zbąszyń

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Thermolifting - odmładzanie twarzy
Zielona Góra, Augustowska 13

700 zł

Thermolifting - odmładzanie twarzy i szyi
Zielona Góra, Augustowska 13

1000 zł

Thermolifting - odmłodzenie szyi
Zielona Góra, Augustowska 13

400 zł

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała w innych miastach.