Kraków, ul. Św. Tomasza 30 lok. 3

Lea Clinic

4,8 / 5  (471 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja dermatologiczna 180 zł

  Lea Clinic to placówka, którą tworzą jedni z najlepszych dermatologów w Krakowie. Porad udzielają tu: lek. Karolina Kozicka, lek. Justyna Kostyra-Grabowska, lek. Marta Janowska, lek. Agnieszka Bronikowska i lek. Agnieszka Rewera.

  Pokaż więcej wyników

  Lekarze wykonujący konsultacja dermatologiczna

  Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 51 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 177 różnych placówkach. Usługa konsultacja dermatologiczna jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

  dr n. med. Aleksandra Szlachcic

  dermatolog, wenerolog

  w Ośrodek Medyczny Osteomed

  ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
  lek. Renata Bieniek

  lekarz medycyny estetycznej

  w Centrum Medyczne Bieniek

  ocena 4,0 / 5  (1 opinii)
  lek. Magdalena Strzała-Siedlerska

  dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

  w Centrum Medyczne Bieniek

  lek. Agnieszka Dragan

  dermatolog, wenerolog

  w Bona Dea Medycyna Estetyczna

  lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

  dermatolog, wenerolog

  w Stadmedica Centrum Medyczne

  lek. Małgorzata Putała-Pośpiech

  dermatolog, wenerolog

  w CODE Centrum Medyczne

  lek. Karolina Malinowska-Łukaszewska

  dermatolog, wenerolog

  w CODE Centrum Medyczne

  dr n. med. Dominik Ludew

  lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

  w Ruczaj Clinic

  lek. Agnieszka Bronikowska

  dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

  w Lea Clinic

  lek. Marta Janowska

  dermatolog

  w Lea Clinic

  lek. Justyna Kostyra-Grabowska

  dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

  w Lea Clinic

  lek. Paulina Kiluk

  lekarz

  w Twoja Klinika

  dr n. med. Marek Niczyporuk

  dermatolog, wenerolog

  w Twoja Klinika

  dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

  dermatolog, wenerolog

  w Centrum Medyczne Skopia

  lek. Joanna Łudzik

  lekarz

  w Centrum Medyczne Skopia

  dr n. med. Katarzyna Osipowicz

  dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

  w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

  lek. Bartosz Pawlikowski

  dermatolog, wenerolog

  w Klinika Pawlikowski

  lek. Klaudia Orłowska-Orlik

  dermatolog

  w Klinika Pawlikowski

  lek. Magda Kutwin

  lekarz

  w Klinika Pawlikowski

  lek. Hanna Kowalska

  lekarz

  w Klinika Pawlikowski

  Dobry dermatolog - informacje

  Schorzenia skóry i jej przydatków – włosów i paznokci oraz ich przyczyny i mechanizmy powstawania, to wszystko należy do działu dermatologii, która w połączeniu z wenerologią jest jedną z podstawowych lekarskich, klinicznych specjalności niezabiegowych. Dolegliwości z tego zakresu zawsze wymagają konsultacji, a ich zakres obejmuje również choroby ogólnoustrojowe występujące na skórze w postaci m.in. łagodnych i złośliwych zmian nowotworowych oraz kosmetologię wraz z medycyną estetyczną.

  Gabinet zabiegowy w ARKMEDIC Gabinet zabiegowy w ARKMEDIC

  Gdzie skonsultować problem skórny?

  Przeprowadzenie wywiadu lekarskiego, badanie skóry, dobór odpowiednich leków bądź zabiegów kosmetologicznych i estetycznych, to etapy konsultacji w Instytucie Zdrowia i Urody Aspazja w Poznaniu. Podczas wizyty określony zostaje fototyp skóry, co ma ogromne znaczenie przy doborze zabiegów. Cennik konsultacji dermatologicznej obejmuje testy na alergię kontaktową, badanie dermatoskopowe, konsultację z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Konsultacje świadczy m.in. lek. med. Przemysław Trzeciak, dermatolog-wenerolog, członek m.in. Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

  Warto pamiętać, że wielu dermatologów z całej Polski oferuje konsultacje dermatologiczne online. W trakcie takiej zdalnej wizyty specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, co skutkuje otrzymaniem odpowiednich zaleceń, a w razie potrzeby także e-recepty.

  Prawidłowe rozpoznanie choroby wymaga często dużego doświadczania klinicznego lekarza. Wiedzę o stanie swojej skóry oraz skutecznych zabiegach leczniczych i kosmetycznych uzyskamy podczas konsultacji z zakresu dermatologii ogólnej w Gabinecie Dermatologicznym we Wrocławiu. Grono medyczne tworzy m.in. dr n. med. Ewa Plomer-Niezgoda, specjalista dermatolog-wenerolog, specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu skórnych infekcji grzybiczych. W zakresie konsultacji prowadzi obszerny wywiad dotyczący zarówno zakażeń bakteryjnych, wirusowych oraz rogowacenia, jak i chorób autoimmunologicznych skóry.

  Znani polscy dermatolodzy

  Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS

  Specjalistycznej porady i diagnostyki w zakresie chorób skóry, rekcji alergicznych, a także leczenia nadpotliwości, łysienia i zmian naczyniowych udzielają dermatolodzy z Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor w Krakowie: dr n. med. Joanna Sułowicz, lekarz medycyny estetycznej  i dr n. med. Ana Alekseenko. Zakres konsultacji dermatologicznej obejmuje ponadto poradnictwo dotyczące zabiegów medycyny estetycznej, jak również badania dermatoskopowe w przypadku znamion.

  Zanim podejmiemy decyzję o jakiejkolwiek terapii dermoestetycznej, chcąc skorzystać z oferty zabiegów medycyny kosmetycznej Beauty Center Medical Wellness & SPA w Pabianicach powinniśmy to skonsultować z lek. med. Beatą Cisiecką, specjalistą dermatologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej. Poradnictwo dotyczy długotrwałych problemów skórnych w postaci trądziku czy blizn, a także łysienia oraz znamion. Cena konsultacji nie obejmuje badań i diagnostyki. 

  Zakres konsultacji przeprowadzanych w Gabinecie prywatnym Specjaliści Dermatolodzy przy ul. Grójeckiej 186/309 w Warszawie uwzględnia konsultacje dermatologiczne dorosłych, dermatologa – pediatry, co dotyczy dzieci do 10. roku życia, konsultacje dotyczące wypadania włosów u dzieci do 10. roku życia oraz konsultacje dotyczące zabiegów medycyny estetycznej. Każda z tych konsultacji jest inaczej wyceniana z racji kwalifikacji do innych zabiegów, a zespół medyczny w zakresie poradnictwa i diagnostyki tworzy m.in. dermatolog, prof. dr hab. med. Lidia Rudnicka.

  Konsultacje z zakresu diagnozowania i leczenia chorób skóry u dorosłych i dzieci w Gabinecie dermatologicznym w Rykach obejmują szeroki wachlarz przewlekłych zmian skórnych oraz zaburzeń czynnościowych w postaci nadpotliwości czy łojotoku. Konsultacja może objąć dermatoskopię oraz kwalifikację do zabiegu dermatochirurgicznego (krioterapia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie). Gabinet prowadzi lek. med. Alicja Parysek, dermatolog-wenerolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, związana z Kliniką Dermatologiczną Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.