O specjaliście

Dr n. med. Maciej Krajewski jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, który na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie obronił pracę doktorską dotyczącą autoimmunologicznych chorób skóry, a dwa lata później ukończył specjalizację z dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał w uznanych krajowych placówkach medycznych, m.in. w Centralnym Szpitala klinicznym MSWiA. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Obecnie jest także nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Autor publikacji, doniesień, komentarzy eksperckich i wykładów, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Osiągnięcia lekarza

Dr Krajewski jest lekarzem, który szczególny nacisk kładzie na satysfakcję pacjentów oraz jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów. Dlatego bezustannie podnosi swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach naukowych i konferencjach. W ich trakcie zapoznaje się z nowościami z zakresu dermatologii estetycznej, które następnie wprowadza do swojej oferty. Szczególnie interesują go innowacyjne techniki zabiegowe: jako pierwszy w Polsce rozpoczął stosowanie nowoczesnych frakcyjnych-mikroablacyjnych technik laserowych z użyciem lasera Fraxel re:pair, jako pierwszy zaczął też przeprowadzać zabiegi frakcyjnego nieablacyjnego resurfacingu skóry laserem Fraxel DUAL. Również on zapoczątkował w naszym kraju łączenie tych technik z małoinwazyjnymi zabiegami liftingu skóry z wykorzystaniem urządzenia Thermage.

Dr Krajewski to lekarz, który szeroką wiedzę i doświadczenie łączy z indywidualnym podejściem do potrzeb pacjenta, cierpliwością w odpowiadaniu na pytania oraz umiejętnością klarownego, zrozumiałego tłumaczenia specyfiki zabiegu. Dzięki temu pacjenci obdarzają go szacunkiem i zaufaniem, które znajdują wyraz w ogromnej ilości pozytywnych komentarzy, publikowanych na forach oraz portalach internetowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Krajewski

Dr Krajewski przeprowadza liczne zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Wykonuje modelowanie kształtu twarzy przy pomocy liftingu wolumetrycznego, poprawia napięcie i nawilżenie skóry nowoczesnym nieinwazyjnym liftingiem Thermage, przeprowadza także thermolifting Zafirro. Wygładza zmarszczki i odmładza skórę iniekcjami kwasu hialuronowego, który wykorzystuje również w zabiegach modelowania kształtu ust. Wykonuje liczne zabiegi laserowe: odmładza skórę twarzy i poprawia jej jędrność leserem Fraxel DUAL, do zabiegów tego typu wykorzystuje także laser Fraxel re:pair. Usuwa rumień i zamyka rozszerzone pory źródłem światła pulsacyjnego VPL, przeprowadza laserowe usuwanie zmian skórnych i tatuaży, wykonuje także mezoterapię oraz zajmuje się leczeniem nadpotliwości. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów, w trakcie zabiegów stosuje tylko najnowocześniejszy sprzęt wysokiej klasy.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Maciej Krajewski, wraz z cennikiem usług.

Klinika Krajewski, Warszawa

Klinika Krajewski

Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
8,8 / 10   •   Bardzo dobra   •  138 opinii
dr n. med. Maciej Krajewski
dr n. med. Maciej Krajewski
Umów wizytę w Klinika Krajewski:
  • Konsultacje

    Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
    150
  • Dermatologia

  • Chirurgia podologiczna i podologia

  • Medycyna regeneracyjna

  • Medycyna estetyczna

  • Diagnostyka i badania

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…