O specjaliście

Piotr Turkowski jest absolwentem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Wydziału Lekarskiego i Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. To wybitny specjalista chirurgii odtwórczej włosów oraz lekarz medycyny estetycznej z poczuciem smaku i estetyki. Aktualnie kończy szkolenie specjalizacyjne z chirurgii plastycznej w jednym z najlepszych ośrodków kształcenia w Polsce pod kierownictwem prof. B. Noszczyk. Umiejętności zdobywał i doskonalił w kraju i za granicą. Swoje pierwsze kroki z chirurgii plastycznej stawiał z najstarszym i najlepszym Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy-Zdroju i Mandala Beauty Clinic w Poznaniu. Przez kilkanaście miesięcy był związany z prestiżową Kliniką Ambroziak.

Piotr Turkowski ma na koncie publikacje naukowe w czasopismach krajowych i zagranicznych. Brał udział w licznych kursach i spotkaniach naukowych, w tym w Miami, Pradze, Orlando, Madrycie i Mediolanie. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako wykładowca na uczelni wyższej i podczas zjazdów naukowych. Zapraszany jest również jako ekspert w porannym magazynie "Dzień Dobry TVN".

Doktor Turkowski bierze czynny udział w życiu wielu towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, The International Society od Aesthetic Plastic Surgery oraz The International Society of Hair Restoration Surgery.

Zabiegi, w których specjalizuje się lekarz Piotr Turkowski

Piotr Turkowski specjalizuje się w chirurgii odtwórczej włosów. Wykonuje przeszczepy głównie metodą FUE oraz STRIP. Zajmuje się również chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną, w ramach której przeprowadza zabiegi w obrębie twarzy oraz ciała z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, wykonuje zabiegi mezoterapii oraz rewitalizacji skóry osoczem bogatopłytkowym. 

Zakres jego usług obejmuje także zabiegi chirurgii plastycznej. Doktor jest ekspertem modelowania sylwetki z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń Vaser Lipo i Renuvion.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Piotr Turkowski, wraz z cennikiem usług.

OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski Warszawa Mokotów, Warszawa

OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski Warszawa Mokotów

Warszawa, ul. Bartycka 24B lok. U1
9,6 / 10   •   Znakomita   •  365 opinii
lek. Piotr Turkowski
lek. Piotr Turkowski
Umów wizytę w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski Warszawa Mokotów:
 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  250
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  250
  Konsultacja trychologiczna
  330
 • Chirurgia plastyczna

 • Leczenie łysienia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Piotr Turkowski.

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie blizn

Joanna Skiba - Autor Kliniki.pl

Joanna Skiba

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Joanna Wróbel

Liposukcja ud zewnętrznych i wewnętrznych

Liposukcja ud zewnętrznych i wewnętrznych

Joanna Wróbel

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…