Proclinic

4,9 / 5  - 289 opinii
Kadra Proclinic
Widok ogólny Proclinic
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Proclinic
Aparatura, sprzęt zabiegowy Proclinic
Widok ogólny Proclinic
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Proclinic
Klinika Proclinic
Zabieg, operacja Proclinic
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Proclinic
Kadra Proclinic
Kadra Proclinic
Kadra Proclinic
Kadra Proclinic
Kadra Proclinic
Kadra Proclinic
Kadra Proclinic
Kadra Proclinic
Widok ogólny Proclinic
Logo Proclinic

Opis placówki

Centrum Medyczne ProClinic to nowoczesne miejsce, w którym grupa specjalistów branży medycznej- lekarzy i kosmetologów oferuje zabiegi mające na celu przywrócenie i poprawę zdrowia oraz pozbycie się kompleksów poprzez usunięcie lub zminimalizowanie wszelkich niedoskonałości twarzy i ciała. Nasza klinika udostępnia szeroki zakres usług z takich dziedzin jak: dermatologia, medycyna estetyczna, kosmetologia oraz chirurgia naczyniowa.

Profesjonalizm, wiedza oraz odpowiednie kwalifikację naszej kadry lekarskiej pozwalają nie tylko na uzyskanie oczekiwanego rezultatu leczenia, ale dają również poczucie bezpieczeństwa podczas terapii. Jesteśmy świadomi, że dobro oraz zadowolenie naszych pacjentów jest najważniejsze, dlatego staramy się korzystać tylko z nowoczesnych i sprawdzonych technik oraz urządzeń. Znajdujący się w naszej klinice, najbardziej zaawansowany na świecie, system laserowy Foton Spectro SP umożliwia skuteczne przeprowadzenie zabiegów dostosowanych do Państwa potrzeb takich jak: lipoliza,  usuwanie blizn i rozstępów, zamykanie naczyń krwionośnych. Posiadamy również najbardziej skuteczny laser diodowy do depilacji Light Sheer Duet, laser chirurgiczny CO2 oraz skuteczne urządzenie do usuwania cellulitu Endermologie LPG Allianz.

Oprócz wielospecjalistycznej opieki medycznej, oferujemy naszym gościom szereg badań kontrolno-diagnostycznych. Kompleksowe badania laboratoryjne przeprowadzane są w specjalistycznych placówkach diagnostycznych znajdujących się w 17 punktach na terenie Wrocławia.

ProClinic jest miejscem wyjątkowym, gdyż każdy z naszych gości oprócz zadowolenia z przeprowadzonego leczenia może liczyć na pełną dyskrecję oraz życzliwość personelu, a przestronne, jasne ale ciepło urządzone wnętrza kliniki pozwalają się odprężyć i zrelaksować.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza Klinika dysponuje nowoczesnym, bezpiecznym i sprawdzonym sprzętem medyczny. Wśród posiadanych przez nas urządzeń znajdują się m.in:
 • Laser Foton Spectro SP - system laserowy stosowany w estetyce, dermatologii oraz chirurgii wyposażony w technologię EFC (zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo) oraz technologię VSP (dającą najwyższą efektywność). Pozwala on na wykonanie zabiegów gwarantujących komfort oraz wygodę Pacjenta, a także na przeprowadzenie szybkiej procedury z minimalnym czasem rekonwalescencji.
 • Laser diodowy Light Sheer Duet - najbardziej skuteczny laser do usuwania owłosienia.

 • Endermologie® LPG Alliance - rewolucyjna technologia, która redukuje tkankę tłuszczową (miejscowo), wygładza cellulit, napina skórę oraz poprawia krążenie.

Udogodnienia dla pacjentów

Aby zadowolić wszystkich odwiedzających nas pacjentów, staramy się nieustannie wprowadzać korzystne dla nich udogodnienia. Są nimi m.in.:

 • kilka specjalizacji w jednym miejscu
 • obsługa klientów zagranicznych w języku angielskim
 • jasne, przestronne, a przy tym przytulnie urządzone wnętrza ProClinic
 • parking w sąsiedztwie kliniki
 • łatwy i szybki dostęp do badań laboratoryjnych

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Proclinic we Wrocławiu.

Konsultacje

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Proclinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Proclinic

Centrum Medyczne ProClinic oferuje szeroką paletę usług medycznych różnych dziedzin. W ramach opieki dermatologicznej nasi pacjenci mogą skorzystać z konsultacji oraz podstawowych terapii dermatologicznych takich jak leczenie trądzika, chorób alergicznych skóry , chorób włosów lub paznokci. Nasi dermatolodzy zajmują się również usuwaniem blizn i redukcją rozstępów, zamykaniem naczyń krwionośnych, usuwaniem przebarwień, a także wygładzają zmarszczki wykonując resurfacing. Osobom pragnący poprawić estetykę swojej twarzy w mało inwazyjny sposób proponujemy zabiegi redukcji lub wypełnienia zmarszczek wykonywanych przez specjalistę medycyny estetycznej, natomiast osoby wymagające bardziej radykalnych środków minimalizujących niedoskonałości twarzy zapraszamy na operacyjny lifting twarzy i szyi. Specjaliści chirurgii plastycznej przeprowadzają również zabiegi korekcji powiek, uszu i nosa, wykonują plastykę brzucha, powiększają piersi oraz usuwają nadmiar tkanki tłuszczowej metodą liposukcji.

Posiadany przez nas najwyższej klasy system laserowy pozwala na przeprowadzanie m.in. terapii leczenia nadpotliwości, hemoroidów, żylaków lub nietrzymania moczu. Nasza klinika oferuje również leczenie i diagnostykę laryngologiczną takich schorzeń jak: stany zapalne nosa i zatok przynosowych, zapalenia ucha, zapalenia krtani czy chrapanie. W ramach leczenia ginekologicznego oferujemy naszym pacjentkom podstawową opiekę oraz diagnostykę oraz prowadzenie ciąży, w tym monitorowanie jej usg 3D/4D. Przeprowadzamy zabiegi estetyczne części intymnych np.: laserowe obkurczanie pochwy, plastykę pochwy i krocza  lub korektę warg sromowych.

Opinie z internetu

Placówka Proclinic została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.9 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 289 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,9

289 ocen
(z 4 źródeł)
5,0 / 5  (3 ocen placówki na Kliniki.pl)
4,7 / 5  (149 ocen placówki na Google.pl)
4,9 / 5  (32 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (105 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"ProClinik to placówka oferująca pacjentom zabiegi pozwalające poprawić niedoskonałości oraz pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości czy też kompleksów. Można tu skorzystać z usług z zakresu ginekologii, laryngologii, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjentom zagwarantowane jest bezpieczeństwo świadczonych usług oraz pełna dyskrecja, dzięki czemu mogą oni bez obaw dzielić się z personelem swoimi problemami. ProClinic korzysta z najlepszego sprzętu medycznego, w skład którego wchodzi zaawansowany i innowacyjny laser medyczny. Najczęściej chyba umawiam do dr. Wojciecha Wacławicza, chirurga plastycznego. Klienci po wizycie u niego mówią, że jest chirurgiem z dużym doświadczeniem, posiadającym wielki talent. W zasadzie każdy lekarz, który dużo operuje, ma fach w ręku, ale nie każdy ma to coś w rękach, co nazywane jest "Palecem Bożym". To talent, wyczucie, intuicja, zdolności manualne na pograniczu artyzmu - tego nie można się nauczyć, to po prostu trzeba mieć i z tym się urodzić. Jeśli z tymi przymiotami związane jest serce, dobroć i taka zwyczajna ludzka przyzwoitość, to mamy lekarza artystę z wielkim, dobrym sercem, czyli mieszanka bardzo rzadka w dzisiejszej rzeczywistości. Jest to wyjątkowo troskliwy i rzetelny specjalista. Opieka w szpitalu jest doskonała, a personel bardzo miły." - Jerzy L. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Anna L.
11 marca 2018
5,0

Pracę całego zespołu oceniam na wielką piątkę z plusem. Polecam!

5,0 - Anna L.
Profesjonalne podejście do pacjenta
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (styczeń 2018)
Lekarz:  
lek. Rafał Mulek
 
Szczegóły
Maria
26 kwietnia 2017
5,0
5,0 - Maria
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (kwiecień 2017)
 
Szczegóły
Elżbieta
25 kwietnia 2017
5,0
5,0 - Elżbieta
Lekarz:  
dr n. med. Wojciech Wacławowicz
 
Szczegóły

Zespół

Liczna kadra lekarska, z którą współpracuje nasza klinika, zapewnia pacjentom profesjonalną opiekę na każdym etapie leczenia. Do zespołu należą specjaliści w dziedzinie stomatologii, chirurgii naczyniowej, medycyny estetycznej, dermatologii i wenerologii. Członkami kadry są także specjaliści radiologii.

Współpracujemy ponadto z wykwalifikowanymi kosmetologami.

Anna Kober jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz studentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii. Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii, technik wizażu oraz odnowy biologicznej, sukcesywnie doskonali tak... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Proclinic.

Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic
Klinika Proclinic

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

71 305pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Proclinic
ul. Widok 2 4
50-052 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-9:00
 • wtorek20:00-9:00
 • środa20:00-9:00
 • czwartek20:00-9:00
 • piątek20:00-9:00
 • sobota15:00-9:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum medyczne ProClinic znajduje się przy ulicy Widok we Wrocławiu, w niedalekiej odległości od promenady Staromiejskiej oraz popularnej ulicy Świdnickiej. Taka lokalizacja umożliwia szybki i łatwy dostęp do kliniki zarówno osobom posiadającym własny środek transportu, jak i tym, którzy korzystają z komunikacji miejskiej. Od głównego dworca kolejowego dzieli nas zaledwie 17-minutowy spacer, natomiast czas dojazdu z najbliższego wrocławskiego lotniska zajmuje ok. 23 minut.