Laserowe wybielanie odbytu

Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący wybielanie odbytu laserem

Posiadamy w ofercie 19 specjalistów w 17 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 31 różnych placówkach. Usługa wybielanie odbytu laserem jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk

lekarz

w Twoja Klinika

ocena 5,0 / 5  (4 opinii)
lek. Wojciech Mleczko

ginekolog-położnik

w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Paweł Czerwik

ginekolog-położnik

w EsteDerm

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Wojciech Puto

ginekolog-położnik

w Centrum Zdrowia i Urody Medstetica

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Andrzej Barwijuk

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

w Medifem

ocena 5,0 / 5  (6 opinii)
lek. Michał Barwijuk

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog plastyczny

w Medifem

ocena 4,4 / 5  (8 opinii)
dr n. med. Tomasz Basta

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny, ginekolog

w Intima Clinic

ocena 4,0 / 5  (1 opinii)
lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

dermatolog, wenerolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

dr n. med. Agnieszka Kuczyńska

lekarz

w Twoja Klinika

lek. Patrycja Stańczyk

lekarz

w Klinika Pawlikowski

lek. Andrzej Kałamacki

ginekolog-położnik, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny

w Intima Clinic

lek. Anna Nieć (Kij)

ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej

w Intima Clinic

lek. Beata Tulimowska

ginekolog-położnik

w Revival Clinic

lek. Dorota Pietrzyk

ginekolog

w Revival Clinic

lek. Marek Kowalik

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

w KOWALIKmedica

lek. Rafał Grabczak

ginekolog-położnik

w Profmed Klinika Grabczak

lek. Dawid Lisiecki

lekarz

w Klinika Intima Art&Este

lek. Martyna Sikora

lekarz

w Klinika Intima Art&Este

lek. Marta Mączka

ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej, ginekolog plastyczny

w Centrum Medyczne Kobieta i Matka

Laserowe wybielanie odbytu - informacje

dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska

Wybielanie staje się w ostatnich latach coraz popularniejszym zabiegiem. Wybielamy wszystko: zęby, skórę, usuwamy przebarwienia i piegi, a ostatnio moda na wybielanie dotarła także w regiony okolic intymnych. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się placówki, które w swojej ofercie mają zabiegi wybielania odbytu. Zwłaszcza, że wykonywane w salonach laserowe wybielanie odbytu daje efekty znacznie trwalsze, niż domowe zabiegi z zastosowaniem dostępnych w sieci kremów wybielających.

Na czym polega zabieg wybielania odbytu?

Zabieg laserowego wybielania odbytu przeprowadzany jest przy pomocy lasera erbowego Fotona, którym lekarz naświetla skórę okolic odbytu. Ponieważ zabieg może być dla pacjenta nieprzyjemny w odczuciach, w trakcie jego przeprowadzania stosuje się znieczulenie nawiewem zimnego powietrza. Po laserowym rozjaśnianiu skóra odbytu może być lekko zaczerwieniona i podrażniona, wymaga też intensywnego nawilżania. Wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu wymienić należy ciążę, nowotwory oraz uszkodzenia naskórka w okolicy odbytu. Warto zaznaczyć, że dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu często niezbędne jest wykonanie co najmniej dwóch zabiegów – wszystko zależy od naturalnego kolorytu skóry okolic odbytu.

Gdzie można wybielić okolice analne?

Laserowe wybielanie odbytu można przeprowadzić w warszawskiej klinice Gold Clinic – Medycyna i Ginekologia Estetyczna. Tego typu zabiegi wykonuje dr Maciej Rogala – doświadczony specjalista z zakresu medycyny estetycznej i anestezjologii, członek Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej oraz wykładowca w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. W ofercie placówki znajduje się także wiele innych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, w tym laserowe wybielanie warg sromowych, rewitalizacja i obkurczanie warg sromowych i obkurczanie pochwy.

Kolejną doskonałą placówką, mającą w swojej ofercie zabieg laserowego wybielania odbytu jest Klinika Medifem, również zlokalizowana w Warszawie. Klinika mieści się w nowoczesnym budynku, wyposażonym w nowoczesną klimatyzację z filtrami Hepa, a zabiegi z zakresu ginekologii intymnej przeprowadzają dr n. med. Andrzej Barwijuk oraz dr Michał Barwijuk. W klinice można się również poddać zabiegom ginekologii plastycznej, takim jak waginoplastyka, powiększanie punktu G czy liporedukcja okolic intymnych (odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego). Personel na pierwszym miejscu stawia komfort i dobre samopoczucie pacjenta, dlatego zabiegi przeprowadzane są w atmosferze dyskrecji.

Osoby, pragnące poddać się zabiegowi laserowego wybielania odbytu mogą się także udać do dr Marka Kowalika, prowadzącego Gabinet Ginekologii Estetycznej i Medycyny Estetycznej w Lublińcu. Dr Kowalik systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, wśród których warto wymienić kurs szkoleniowy „Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych".

Wybielanie odbytu przy pomocy lesera wykonywane są także w krakowskim Studio Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna, gdzie takie zabiegi przeprowadza specjalista ginekolog-położnik dr Róża Sobocińska. Vesuna ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej, skierowanych do pań, pragnących poprawić wygląd okolic intymnych bądź podnieść satysfakcję z pożycia seksualnego. Klientki Vesuny mogą poddać się zabiegowi laserowego leczenia nietrzymania moczu, laserowego obkurczania pochwy czy wybielania warg sromowych.

Szeroki wachlarz zabiegów ginekologii estetycznej mają też w swojej ofercie gabinety Kliniki Ziemlewski, zlokalizowane w Warszawie, Łodzi oraz Wrocławiu. Wybielanie warg sromowych przeprowadza dr Agnieszka Osińska – członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, specjalista w zakresie laseroterapii i technikach iniekcyjnych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Dr Osińska systematycznie podnosi kwalifikację poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach: brała udział m.in. w kursie „Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych, Technologia Fal Radiowych w chirurgii" oraz „Nieinwazyjne metody rewitalizacji kobiecych zewnętrznych narządów płciowych" .

Polskie kliniki z ofertą wybielania okolic intymnych

Gabinet zabiegowy w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej Gabinet zabiegowy w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Zabieg wybielania odbytu, choć stosunkowo mało popularny, ostatnimi czasy zaczyna cieszyć się coraz większym powodzeniem wśród przedstawicieli obu płci. Dotyczy to nie tylko mieszkańców naszego kraju: Brytyjczycy, Niemcy czy mieszkańcy Stanów Zjednoczonych także coraz chętniej wybielają okolice intymne, zwłaszcza odbyt. Ponieważ w zagranicznych klinikach tego typu zabiegi są znacznie droższe (np. w USA należy przygotować się na wydatek rzędu 1000$, podczas gdy w polskich placówkach zabieg można wykonać już za ok. 1000-1500zł), coraz więcej obcokrajowców decyduje się za wykonanie zabiegu, wykorzystując wizytę w naszym kraju również na zwiedzanie turystycznych atrakcji największych polskich miast.