Laserowe wybielanie odbytu

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący wybielanie odbytu laserem

Posiadamy w ofercie 10 specjalistów w 13 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 24 różnych placówkach. Usługa wybielanie odbytu laserem jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa plastycznego.

dr n. med. Robert Bartkowiak

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

10 / 10
lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

10 / 10
lek. Paweł Czerwik

ginekolog-położnik

w EsteDerm

10 / 10
dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10
lek. Jacek Szulc

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog-położnik

w Marina MedEstetic

lek. Anna Zubrzycka

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

lek. dent. Konrad Rylski

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Dr Rylski Clinic

dr n. med. Michał Leśniak

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w LK MED

lek. Ewa Piotrowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, w trakcje specjalizacji z dermatologii

w Centrum Medyczne Plus Med

lek. Ewa Iwan

ginekolog

w KCM Beauty & Medical Spa

Laserowe wybielanie odbytu - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana

Wybielanie staje się w ostatnich latach coraz popularniejszym zabiegiem. Wybielamy wszystko: zęby, skórę, usuwamy przebarwienia i piegi, a ostatnio moda na wybielanie dotarła także w regiony okolic intymnych. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się placówki, które w swojej ofercie mają zabiegi wybielania odbytu. Zwłaszcza, że wykonywane w salonach laserowe wybielanie odbytu daje efekty znacznie trwalsze, niż domowe zabiegi z zastosowaniem dostępnych w sieci kremów wybielających.

Na czym polega zabieg wybielania odbytu?

Zabieg laserowego wybielania odbytu przeprowadzany jest przy pomocy lasera erbowego Fotona, którym lekarz naświetla skórę okolic odbytu. Ponieważ zabieg może być dla pacjenta nieprzyjemny w odczuciach, w trakcie jego przeprowadzania stosuje się znieczulenie nawiewem zimnego powietrza. Po laserowym rozjaśnianiu skóra odbytu może być lekko zaczerwieniona i podrażniona, wymaga też intensywnego nawilżania. Wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu wymienić należy ciążę, nowotwory oraz uszkodzenia naskórka w okolicy odbytu. Warto zaznaczyć, że dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu często niezbędne jest wykonanie co najmniej dwóch zabiegów – wszystko zależy od naturalnego kolorytu skóry okolic odbytu.

Gdzie można wybielić okolice analne?

Kadra w Chiroplastica Kadra w Chiroplastica

Laserowe wybielanie odbytu można przeprowadzić w warszawskiej klinice Gold Clinic – Medycyna i Ginekologia Estetyczna. Tego typu zabiegi wykonuje dr Maciej Rogala – doświadczony specjalista z zakresu medycyny estetycznej i anestezjologii, członek Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej oraz wykładowca w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. W ofercie placówki znajduje się także wiele innych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, w tym laserowe wybielanie warg sromowych, rewitalizacja i obkurczanie warg sromowych i obkurczanie pochwy.

Kolejną doskonałą placówką, mającą w swojej ofercie zabieg laserowego wybielania odbytu jest Klinika Medifem, również zlokalizowana w Warszawie. Klinika mieści się w nowoczesnym budynku, wyposażonym w nowoczesną klimatyzację z filtrami Hepa, a zabiegi z zakresu ginekologii intymnej przeprowadzają dr n. med. Andrzej Barwijuk oraz dr Michał Barwijuk. W klinice można się również poddać zabiegom ginekologii plastycznej, takim jak waginoplastyka, powiększanie punktu G czy liporedukcja okolic intymnych (odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego). Personel na pierwszym miejscu stawia komfort i dobre samopoczucie pacjenta, dlatego zabiegi przeprowadzane są w atmosferze dyskrecji.

Osoby, pragnące poddać się zabiegowi laserowego wybielania odbytu mogą się także udać do dr Marka Kowalika, prowadzącego Gabinet Ginekologii Estetycznej i Medycyny Estetycznej w Lublińcu. Dr Kowalik systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, wśród których warto wymienić kurs szkoleniowy „Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych".

Wybielanie odbytu przy pomocy lesera wykonywane są także w krakowskim Studio Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna, gdzie takie zabiegi przeprowadza specjalista ginekolog-położnik dr Róża Sobocińska. Vesuna ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej, skierowanych do pań, pragnących poprawić wygląd okolic intymnych bądź podnieść satysfakcję z pożycia seksualnego. Klientki Vesuny mogą poddać się zabiegowi laserowego leczenia nietrzymania moczu, laserowego obkurczania pochwy czy wybielania warg sromowych.

Szeroki wachlarz zabiegów ginekologii estetycznej mają też w swojej ofercie gabinety Kliniki Ziemlewski, zlokalizowane w Warszawie, Łodzi oraz Wrocławiu. Wybielanie warg sromowych przeprowadza dr Agnieszka Osińska – członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, specjalista w zakresie laseroterapii i technikach iniekcyjnych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Dr Osińska systematycznie podnosi kwalifikację poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach: brała udział m.in. w kursie „Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych, Technologia Fal Radiowych w chirurgii" oraz „Nieinwazyjne metody rewitalizacji kobiecych zewnętrznych narządów płciowych".

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…