Wydłużenie wędzidełka prącia

Lekarze wykonujący wydłużenie wędzidełka prącia

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 40 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 68 różnych placówkach. Usługa wydłużenie wędzidełka prącia jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Łukasz Bełch

urolog

w Euromedica

10 / 10
lek. Aleksander Husak

chirurg ogólny

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

10 / 10
lek. Paweł Piotrów

urolog

w Krefft Clinic

10 / 10
lek. Witold Smoleński

urolog

w Klinika Galena

9,6 / 10
dr n. med. Artur Ruciński

urolog

w MINI-MEDICA dr Ruciński

9,4 / 10
dr n. med. Tomasz Tuchendler

urolog

w Centrum Medyczne T&T Medical

9,2 / 10
lek. Bartłomiej Stach

urolog

w Pro Medical Clinic Advanced

lek. Mateusz Kamiński

urolog

w Klinika Intima Art&Este

lek. spec. Przemysław Zimnoch

urolog

w Bora Clinic Centrum Medyczne

lek. spec. Kacper Jackowicz

urolog

w Bora Clinic Centrum Medyczne

lek. Michał Sut

urolog

w Cambridge Medical

lek. Karol Raczyński

lekarz w trakcie specjalizacji

w Euromedica

lek. Maciej Kmita

urolog

w Euromedica

lek. Jakub Szmer

urolog

w Euromedica

dr n. med. Mateusz Ciopiński

chirurg dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

dr n. med. Joanna Sondka-Migdalska

urolog

w Centrum Medyczne ENEL-MED Manufaktura Łódź

dr n. med. Adrian Czekaj

urolog

w Krefft Clinic

lek. Krzysztof Ratajczyk

urolog

w Krefft Clinic

dr n. med. Mateusz Dzięgała

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, urolog

w Dr n. med. Mateusz Dzięgała – ginekologia estetyczna i urologia estetyczna

dr n. med. Tomasz Drabarek

urolog, androlog

w Diamond Clinic

Wydłużenie wędzidełka prącia - informacje

Kadra w Klinika Galena Kadra w Klinika Galena

Plastyką wędzidełka nazywamy zabieg, stosowany w leczeniu krótkiego wędzidełka penisa, które utrudnia zsuwanie się napletka z żołędzi, co w efekcie może powodować ból i dyskomfort w trakcie współżycia płciowego. Zbyt krótkie wędzidełko niesie ryzyko jego naderwania w trakcie stosunku; wielokrotne naderwanie prowadzi do zbliznowacenia. Ratunkiem okazuje się właśnie zabieg plastyki wędzidełka, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Po wykonaniu poprzecznego nacięcia i plastyki lekarz zakłada szwy wchłanialne, które rozpuszczają się po kilku tygodniach.

Chirurgia męskich narządów płciowych

Wśród klinik, które w swojej ofercie mają zabiegi plastyki wędzidełka penisa warto wymienić Ośrodek Medyczny Osteomed w Krakowie, gdzie specjalistą w zakresie urologii jest dr Jacek Kotuła. Dr Kotuła przeprowadza także zabiegi plastyki stulejki, podwiązania nasieniowodów, obrzezania oraz wszczepienia protezy jądra. Placówka funkcjonuje na rynku usług medycznych już od kilkunastu lat, a zabiegi wykonywane są z użyciem nowoczesnego sprzętu, w tym lasera CO2 i lasera frakcyjnego.

Zabiegi plastyki wędzidełka można wykonać także w przychodniach Centrum Medycznego Enel-Med, mieszczących się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi oraz Krakowie. Zabiegi z zakresu urologii w placówkach Enel-Med wykonują doświadczeni lekarze, m.in. dr Roman Kopeć, dr n. med. Sławomir Gniadzik oraz dr n. med. Andrzej Gołębiewski. Wśród zabiegów urologicznych, oferowanych w placówkach Enel-Med znajduje się także odklejenie napletka, operacje stulejki oraz zabieg usunięcia wodniaka jądra.

Gdzie najlepiej na zabieg plastyki wędzidełka penisa?

NZOZ Aldemed Stomatologia Bożena Szcząchor - Aldemed Centrum Medyczne NZOZ Aldemed Stomatologia Bożena Szcząchor - Aldemed Centrum Medyczne

Operację plastyki wędzidełka penisa przeprowadza także prof. nadzw. dr hab. n. med. Wojciech Perdzyński, który pacjentów przyjmuje w warszawskim Centrum Medycznym Malbad. Prof. Perdzyński ma w swojej ofercie kompleksowe zabiegi chirurgii męskich narządów moczowo-płciowych, w tym leczenie wierzchniactwa i spodziectwa, operacje usunięcia napletka, operacyjne leczenie zwężeń cewki moczowej oraz wodniaka jądra.

Kolejną doskonałą placówką, która w swojej ofercie ma zabiegi plastyki wędzidełka jest Szpital Medyczny Pulsmed w Łodzi, gdzie zabiegi i konsultacje z zakresu urologii przeprowadza dr Dariusz Dobrowolski. Dr Dobrowolski przeprowadza także operacje żylaków powrózka i stulejki (w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym) oraz operacyjne usunięcie polipów pęcherza i wodniaka jądra.

Zabiegi plastyki wędzidełka oferuje swoim pacjentom także poznańska Profimedica, gdzie zabiegi przeprowadza dr Łukasz Wojnar, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, w tym najwyższej klasy UGS oraz aparat do elektrokoagulacji, a operacje przeprowadzane są w komfortowych salach zabiegowych.

Panowie, pragnący poddać się zabiegowi plastyki wędzidełka mogą udać się także do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Multimedica we Wrocławiu, który w swojej ofercie ma także wiele innych operacji z zakresu urologii, w tym elektroresekcję zmian w pęcherzu moczowym, leczenie zapalenia prostaty i wnętrostwa a także zabiegi obrzezania i cystoskopii. Leczeniem urologicznym pacjentów zajmuje się dr Marek Belda.

W celu wykonania zabiegu plastyki wędzidełka warto odwiedzić także Centrum Medyczne Medi Medic w Kolbudach, gdzie zabiegi z zakresu urologii przeprowadza dr Tomasz Podczarski.

Więcej na temat wydłużenie wędzidełka prącia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…