Wydłużenie wędzidełka prącia

Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący wydłużenie wędzidełka prącia

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 30 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 55 różnych placówkach. Usługa wydłużenie wędzidełka prącia jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Maciej Pozowski

urolog

w Klinika Nova

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Wiesław Moszczyński

urolog

w Gabinet urologiczny dr W. Moszczyński

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski

urolog

w Gabinety Lekarskie Jeżycka 44

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
lek. Piotr Szulc

chirurg ogólny, urolog

w Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc

ocena 5,0 / 5  (4 opinii)
lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Bellazone

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Rafał Olejnik

urolog

w Klinika Nova

ocena 4,9 / 5  (13 opinii)
dr n. med. Artur Ruciński

urolog

w Urologia Artur Ruciński

ocena 4,7 / 5  (56 opinii)
lek. Adam Mroczek

urolog

w City Clinic

ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik

urolog, chirurg ogólny

w Chiron

ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Tomasz Tuchendler

urolog

w Centrum Medyczne T&T Medical

ocena 4,6 / 5  (56 opinii)
dr n. med. Piotr Cieśliński

urolog

w Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań, Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Kalisz

ocena 4,5 / 5  (2 opinii)
lek. Paweł Pyrkosz

urolog

w Intima Clinic

lek. Michele Amico

lekarz

w CODE Centrum Medyczne

dr Sebastian Ciszewski

urolog

w Klinika Nova

lek. Michał Janiszewski

urolog

w Klinika Pawlikowski

lek. Marcin Radko

lekarz

w City Clinic

lek. Tomasz Wiśniewski

urolog

w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

dr n. med. Andrzej Kupilas

urolog

w Klinika AKMED

dr n. med. Krzysztof Dąbrowski

urolog

w Prywatny Gabinet Urologiczny - dr n.med. Krzysztof Dąbrowski

lek. Wiesław Jaskulski

urolog, chirurg ogólny

w „Jaskulski MEDICALL”

Wydłużenie wędzidełka prącia - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Plastyką wędzidełka nazywamy zabieg, stosowany w leczeniu krótkiego wędzidełka penisa, które utrudnia zsuwanie się napletka z żołędzi, co w efekcie może powodować ból i dyskomfort w trakcie współżycia płciowego. Zbyt krótkie wędzidełko niesie ryzyko jego naderwania w trakcie stosunku; wielokrotne naderwanie prowadzi do zbliznowacenia. Ratunkiem okazuje się właśnie zabieg plastyki wędzidełka, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Po wykonaniu poprzecznego nacięcia i plastyki lekarz zakłada szwy wchłanialne, które rozpuszczają się po kilku tygodniach.

Chirurgia męskich narządów płciowych

Wśród klinik, które w swojej ofercie mają zabiegi plastyki wędzidełka penisa warto wymienić Ośrodek Medyczny Osteomed w Krakowie, gdzie specjalistą w zakresie urologii jest dr Jacek Kotuła. Dr Kotuła przeprowadza także zabiegi plastyki stulejki, podwiązania nasieniowodów, obrzezania oraz wszczepienia protezy jądra. Placówka funkcjonuje na rynku usług medycznych już od kilkunastu lat, a zabiegi wykonywane są z użyciem nowoczesnego sprzętu, w tym lasera CO2 i lasera frakcyjnego.

Zabiegi plastyki wędzidełka można wykonać także w przychodniach Centrum Medycznego Enel-Med, mieszczących się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi oraz Krakowie. Zabiegi z zakresu urologii w placówkach Enel-Med wykonują doświadczeni lekarze, m.in. dr Roman Kopeć, dr n. med. Sławomir Gniadzik oraz dr n. med. Andrzej Gołębiewski. Wśród zabiegów urologicznych, oferowanych w placówkach Enel-Med znajduje się także odklejenie napletka, operacje stulejki oraz zabieg usunięcia wodniaka jądra.

Gdzie najlepiej na zabieg plastyki wędzidełka penisa?

Operację plastyki wędzidełka penisa przeprowadza także prof. nadzw. dr hab. n. med. Wojciech Perdzyński, który pacjentów przyjmuje w warszawskim Centrum Medycznym Malbad. Prof. Perdzyński ma w swojej ofercie kompleksowe zabiegi chirurgii męskich narządów moczowo-płciowych, w tym leczenie wierzchniactwa i spodziectwa, operacje usunięcia napletka, operacyjne leczenie zwężeń cewki moczowej oraz wodniaka jądra.

Kolejną doskonałą placówką, która w swojej ofercie ma zabiegi plastyki wędzidełka jest Szpital Medyczny Pulsmed w Łodzi, gdzie zabiegi i konsultacje z zakresu urologii przeprowadza dr Dariusz Dobrowolski. Dr Dobrowolski przeprowadza także operacje żylaków powrózka i stulejki (w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym) oraz operacyjne usunięcie polipów pęcherza i wodniaka jądra.

Zabiegi plastyki wędzidełka oferuje swoim pacjentom także poznańska Profimedica, gdzie zabiegi przeprowadza dr Łukasz Wojnar, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, w tym najwyższej klasy UGS oraz aparat do elektrokoagulacji, a operacje przeprowadzane są w komfortowych salach zabiegowych.

Panowie, pragnący poddać się zabiegowi plastyki wędzidełka mogą udać się także do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Multimedica we Wrocławiu, który w swojej ofercie ma także wiele innych operacji z zakresu urologii, w tym elektroresekcję zmian w pęcherzu moczowym, leczenie zapalenia prostaty i wnętrostwa a także zabiegi obrzezania i cystoskopii. Leczeniem urologicznym pacjentów zajmuje się dr Marek Belda.

W celu wykonania zabiegu plastyki wędzidełka warto odwiedzić także Centrum Medyczne Medi Medic w Kolbudach, gdzie zabiegi z zakresu urologii przeprowadza dr Tomasz Podczarski.

Dobre ceny dla pacjentów zagranicznych

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Coraz więcej mężczyzn, pragnących poddać się zabiegowi plastyki wędzidełka przyjeżdża do polskich klinik. Wynika to przede wszystkim ze znacznej różnicy w kosztach, gdyż zabiegi w polskich placówkach mogą być nawet dwukrotnie tańsze niż w klinikach niemieckich czy brytyjskich. W polskich placówkach ceny zabiegu to zazwyczaj około 1000zł (np. w krakowskiej klinice Osteomed plastykę wędzidełka wykonać można w cenie 900zł), to w klinikach brytyjskich koszt zabiegu to w przeliczeniu 2000-3000zł. Zagranicznych pacjentów przyciąga także wysoki standard polskich placówek oraz bogate doświadczenie kliniczne lekarzy. Brytyjczycy, Duńczycy czy Irlandczycy chętnie przyjeżdżają też do Polski na urlop, łącząc medyczny cel wyprawy z możliwością odpoczynku.