Centrum Medyczne Larmed

4,2 / 5  - 1094 opinie
Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Larmed
Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Larmed
Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Larmed
Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Larmed
Zabieg, operacja Centrum Medyczne Larmed
Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Larmed
Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Larmed
Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Larmed
Klinika Centrum Medyczne Larmed

Opis placówki

Centrum Medyczne Larmed to wielospecjalistyczna placówka istniejąca na rynku medycznym od 2004 roku. W swoim gronie posiada prawie czterdziestu doświadczonych lekarzy, którzy codziennie oferują pomoc pacjentom w ramach kilkunastu poradni specjalistycznych.

Klinika Larmed specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń laryngologicznych zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Dzięki badaniom endoskopowym, wykonywanym przy pomocy endoskopu zakończonego kamerką, jesteśmy w stanie (już w trakcie badania) ocenić problem, jaki wiąże się z trzecim migdałkiem u dzieci (fibersokopia) lub na ocenę nosa i ujścia zatok w przypadku zapalenia zatok i bólów głowy. Dodatkowo wykonujemy niezbędne badania słuchu - audiometrię tonalną (PTA), która pozwala ocenić próg słyszenia pacjenta oraz tympanometrię – nieinwazyjne badanie słuchu, weryfikujące podatność błony bębenkowej na dźwięki. W przypadku problemów z zawrotami głowy przeprowadzamy videonystamografię (VNG), czyli badanie błędnika pozwalające zdiagnozować przyczyny zawrotów głowy i zaburzeń równowagi. Podejmujemy się także leczenia zaburzeń trąbki słuchowej z wykorzystaniem aparatu do inhalacji AMSA.

W naszej poradni zajmujemy się również diagnostyką i leczeniem zaburzeń snu oraz chrapania. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do przeprowadzenia badań polisomnografii (PSG), które polegają na ciągłym zapisie snu osoby badanej. Rejestracja snu obejmuje szereg czynności fizjologicznych, co pozwala nie tylko na rozpoznanie zaburzeń oddychania w czasie snu, ale także na ustalenie typu zaburzeń, określenie stopnia zaawansowania schorzenia oraz ocenę efektów leczenia. Całonocne badanie jest całkowicie bezbolesne i wykonywane w domu pacjenta.

Podejmujemy się także operacyjnego leczenia obturacyjnego bezdechu sennego małoinwazyjną metodą o dużej skuteczności (radiochirurgia). Jest to obecnie najnowocześniejsza i najmniej inwazyjna metoda leczenia chrapania i bezdechu sennego.  Radiochirurgia pozwala na przeprowadzenie zabiegów w warunkach ambulatoryjnych przy użyciu znieczulenia miejscowego. W wyniku zabiegu następuje usztywnienie podniebienia i nadanie mu pożądanego kształtu, co redukuje bezdech już w następnym dniu.

W ramach zabiegów laryngologicznych w pełnym znieczuleniu nasi specjaliści zmniejszają lub usuwają migdałki podniebienne oraz wycinają tzw. trzeci migdałek (adenotomia), podejmują się korekcji przegrody nosowej (septoplastyka) czy usunięcia polipów z nosa (polypectomia). Wykonują także operacje zatok obocznych nosa, zabiegi mikrochirurgiczne strun głosowych oraz operacje przetok i torbieli szyjnych.
Nasza placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala nam na miejscu prowadzić niezbędne badania w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej (USG Doppler duplex, stawów biodrowych, tkanek miękkich czy USG ginekologiczne).

W ramach specjalistycznych poradni oferujemy pomoc najmłodszym pacjentom w zakresie okulistyki (wraz z możliwością dobrania oprawek na miejscu u naszego optyka), logopedii, alergologii i pediatrii.

W ramach poradni dermatologicznej podejmujemy się oceny znamion skórnych przy użyciu dermatoskopu oraz zajmujemy się ich usuwaniem. Wykonujemy także elektrokoagulacje i krioterapie zmian skórnych oraz podejmujemy się leczenia chorób skóry o różnej etiologii.

Nasz zespół specjalistów pomaga pacjentom borykającym się z różnymi schorzeniami w ramach szeregu poradni specjalistycznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Centrum Medyczne Larmed powstało w 2004 roku. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy i dbamy o to, aby nasza placówka posiadała wysokiej klasy sprzęt, niezbędny w wielu badaniach diagnostycznych i procedurach zabiegowych. W asortymencie naszej kliniki znajdują się następujące przyrządy:

 • Zestaw endoskopów laryngologicznych.
 • Aparat do radiochirurgii - radiochirurgia pozwala na przeprowadzenie zabiegów w warunkach ambulatoryjnych przy użyciu znieczulenia miejscowego. Możliwość wykonania zabiegu ambulatoryjnego występuje w przypadku przerostu małżowin nosowych, wiotkiego podniebienia miękkiego czy przerostu języczka.
 • Inhalator laryngologiczny AMSA – urządzenie francuskiej firmy do leczenia patologii trąbek słuchowych oraz wspomagające leczenie ostrego zapalenie zatok czy ucha środkowego. Wytworzony aerozol jest wprawiany w wibracje i aplikowany pacjentowi za pomocą specjalnej końcówki. Inhalacja wibracyjno-pulsacyjna jest dużo bardziej skuteczna niż aerozol wytwarzany tradycyjnymi metodami.
 • Sprzęt do badań polisomnograficznych (PSG) – badanie polega na ciągłym zapisie snu pacjenta i rejestracji szeregu czynności fizjologicznych. Wykonywane jest w domu pacjenta, w trakcie snu. Wymaga założenia na skórze głowy, klatki piersiowej i brzucha szeregu elektrod i czujników w sposób niekrępujący swobodnego snu.
 • Sprzęt do videonystamografii (VNG) czyli badania błędnika pozwalające zdiagnozować przyczyny zawrotów głowy i zaburzeń równowagi.
 • Pracownia badań słuchu wraz z kabiną ciszy.
 • Aparat ultrasonograficzny – wykorzystywany do diagnostycznych badań tkanek miękkich, USG stawów biodrowych u niemowląt, badań ginekologicznych oraz USG Doppler duplex z kolorowym obrazowaniem przepływu, stosowane w diagnostyce chorób żylnych i tętniczych.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Larmed to wielospecjalistyczna placówka medyczna powstała z myślą o niesieniu pomocy pacjentom borykającym się z różnymi schorzeniami. Nasz ośrodek jest wyposażony w wysokiej klasy sprzęt, a gabinety urządzone tak, aby przebywający w nich pacjenci czuli się komfortowo.

Nasza kadra lekarzy, pielęgniarek i personelu administracyjnego jest zawsze chętna do pomocy i otwarta na aktualne potrzeby pacjentów, a badania upływają w przyjaznej atmosferze.

Pacjenci mają możliwość ustalenia terminu konsultacji w najdogodniejszym dla siebie terminie.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medyczne Larmed w Krakowie.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Larmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne Larmed

Klinika Larmed specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń laryngologicznych u dzieci i dorosłych. Posiadamy wiedzę i niezbędny sprzęt do wykonania szeregu badań, w tym audiometrii, tympanometrii, videonystamografii czy też badań fibroskopowych oraz polisomnograficznych. Podejmujemy się leczenia zaburzeń słuchu i wykonujemy szereg zabiegów laryngologicznych w obrębie jamy ustnej. Oferujemy konsultacje specjalistów z zakresu okulistyki, alergologii, pediatrii oraz logopedii. Wykonujemy specjalistyczne badania dermatologiczne i zabiegi krioterapii oraz elektrokoagulacji znamion skórnych.

W ramach poradni specjalistycznych pacjenci mają możliwość uzyskania porady i podjęcia leczenia wielu schorzeń, m.in. kardiologicznych, ginekologicznych i neurologicznych czy angiologicznych.

Szczegółową ofertę zabiegów oferowanych przez Larmed znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Centrum Medyczne Larmed została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.2 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1094 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,2

1094 ocen
(z 3 źródeł)
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Kliniki.pl)
3,3 / 5  (55 ocen placówki na Google.pl)
4,2 / 5  (10 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (1029 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Centrum Medyczne Larmed powstało 2004 r. To placówka wieloprofilowa, przychodnia lekarska udzielająca porad w blisko 15 specjalnościach lekarskich, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki i schorzeń laryngologicznych. Często klienci pytają mnie o możliwość umówienia wizyty u Pana dr Piotra Morawskiego. Z ich opinii wynika, że to bardzo kompetentny człowiek. Doktor Morawski to człowiek z ogromną pasją do leczenia ludzi. Ma ogromną wiedzę, którą świetnie potrafi wykorzystać w praktyce. Dla pacjenta zawsze miły i serdeczny. Szybka i trafna diagnoza, odpowiednio dobrane leczenie to najczęściej podkreślane słowa pod adresem lekarza. Ostatnio nawet usłyszałam słowa: „Lekarz skutecznie wyjaśnia istotę problemu. Polecany jest przez "kolegów" z branży, a to już samo w sobie o czymś świadczy. Doktor który rozumie człowieka potrafi mu wytłumaczyć i doradzić.” Rodzice małych pacjentów również chwalą Pana doktora." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Roman B.
12 kwietnia 2018
5,0

Wszystko bardzo dobrze ,wspaniały personel ,dobre nastawienie ,pomogliśmy psychicznie przygotować się do operacji

5,0 - Roman B.
wszystko bardzo dobrze, wspaniały personel, dobre nastawienie, pomogli psychicznie przygotować się do operacji
Zabieg:  
Usunięcie trzeciego migdałka (gardłowego) chirurgicznie (marzec 2018)
 
Szczegóły

Zespół

Centrum Medyczne Larmed to wielospecjalistyczna placówka, w której pracuje grupa specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Wieloletnie doświadczenie praktyczne oraz praca na oddziałach szpitalnych sprawiają, że nasi lekarze mogą zaoferować pacjentom wykonywanie świadczeń na najwyższym poziomie. Ponadto nasza kadra nieustannie doskonali swoje umiejętności zawodowe, aby pacjenci korzystający z ich usług czuli się pewnie i bezpiecznie.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Medyczne Larmed.

Certyfikaty

W trosce o jak najwyższą jakość oferowanych przez nas usług podjęliśmy starania i pomyślnie wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2008. Dzięki temu nasi pacjenci mogą się czuć pewnie i bezpiecznie. Ponadto pracująca u nas kadra specjalistów stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, o czym świadczą zdobyte przez nich indywidualnie certyfikaty i zaświadczenia, potwierdzające poszerzenie swoich kompetencji.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

12 202pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Centrum Medyczne Larmed
ul. Lwowska 17/1
30-548 Kraków

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobota13:00-8:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Medyczne Larmed mieści się w zabytkowej dzielnicy Krakowa (Kazimierz-Podgórze) przy ulicy Lwowskiej 17, na parterze, w lokalu 1 i 2. W najbliższej okolicy znajduje się dużo hoteli oraz atrakcji turystycznych (m.in. Muzeum Fabryka Oscara Schindlera). W pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy linii 3 i 24 (przy Placu Bohaterów Getta), do którego dostać się można pieszo w ciągu ok. 5 minut i dojechać bezpośrednio do Dworca Głównego w Krakowie.

Najbliższy Port Lotniczy w Krakowie-Balicach dzieli od kliniki około 20 kilometrów.