Centrum Medyczne Larmed

8,3 / 10   •   Bardzo dobra   •  651 opinii
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Larmed
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne Larmed
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Larmed
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Larmed
 • Zabieg, operacja Centrum Medyczne Larmed
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Larmed
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Larmed
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Larmed
Kraków, ul. Lwowska 17/1
 • Konsultacja chirurgiczna • 120 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym • 150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum Medyczne Larmed to wielospecjalistyczna placówka istniejąca na rynku medycznym od 2004 roku. W swoim gronie posiada prawie czterdziestu doświadczonych lekarzy, którzy codziennie oferują pomoc pacjentom w ramach kilkunastu poradni specjalistycznych.

Klinika Larmed specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń laryngologicznych zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Dzięki badaniom endoskopowym, wykonywanym przy pomocy endoskopu zakończonego kamerką, jesteśmy w stanie (już w trakcie badania) ocenić problem, jaki wiąże się z trzecim migdałkiem u dzieci (fibersokopia) lub na ocenę nosa i ujścia zatok w przypadku zapalenia zatok i bólów głowy. Dodatkowo wykonujemy niezbędne badania słuchu - audiometrię tonalną (PTA), która pozwala ocenić próg słyszenia pacjenta oraz tympanometrię – nieinwazyjne badanie słuchu, weryfikujące podatność błony bębenkowej na dźwięki. W przypadku problemów z zawrotami głowy przeprowadzamy videonystamografię (VNG), czyli badanie błędnika pozwalające zdiagnozować przyczyny zawrotów głowy i zaburzeń równowagi. Podejmujemy się także leczenia zaburzeń trąbki słuchowej z wykorzystaniem aparatu do inhalacji AMSA.

W naszej poradni zajmujemy się również diagnostyką i leczeniem zaburzeń snu oraz chrapania. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do przeprowadzenia badań polisomnografii (PSG), które polegają na ciągłym zapisie snu osoby badanej. Rejestracja snu obejmuje szereg czynności fizjologicznych, co pozwala nie tylko na rozpoznanie zaburzeń oddychania w czasie snu, ale także na ustalenie typu zaburzeń, określenie stopnia zaawansowania schorzenia oraz ocenę efektów leczenia. Całonocne badanie jest całkowicie bezbolesne i wykonywane w domu pacjenta.

Podejmujemy się także operacyjnego leczenia obturacyjnego bezdechu sennego małoinwazyjną metodą o dużej skuteczności (radiochirurgia). Jest to obecnie najnowocześniejsza i najmniej inwazyjna metoda leczenia chrapania i bezdechu sennego.  Radiochirurgia pozwala na przeprowadzenie zabiegów w warunkach ambulatoryjnych przy użyciu znieczulenia miejscowego. W wyniku zabiegu następuje usztywnienie podniebienia i nadanie mu pożądanego kształtu, co redukuje bezdech już w następnym dniu.

W ramach zabiegów laryngologicznych w pełnym znieczuleniu nasi specjaliści zmniejszają lub usuwają migdałki podniebienne oraz wycinają tzw. trzeci migdałek (adenotomia), podejmują się korekcji przegrody nosowej (septoplastyka) czy usunięcia polipów z nosa (polypectomia). Wykonują także operacje zatok obocznych nosa, zabiegi mikrochirurgiczne strun głosowych oraz operacje przetok i torbieli szyjnych.
Nasza placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala nam na miejscu prowadzić niezbędne badania w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej (USG Doppler duplex, stawów biodrowych, tkanek miękkich czy USG ginekologiczne).

W ramach specjalistycznych poradni oferujemy pomoc najmłodszym pacjentom w zakresie okulistyki (wraz z możliwością dobrania oprawek na miejscu u naszego optyka), logopedii, alergologii i pediatrii.

W ramach poradni dermatologicznej podejmujemy się oceny znamion skórnych przy użyciu dermatoskopu oraz zajmujemy się ich usuwaniem. Wykonujemy także elektrokoagulacje i krioterapie zmian skórnych oraz podejmujemy się leczenia chorób skóry o różnej etiologii.

Nasz zespół specjalistów pomaga pacjentom borykającym się z różnymi schorzeniami w ramach szeregu poradni specjalistycznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Centrum Medyczne Larmed powstało w 2004 roku. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy i dbamy o to, aby nasza placówka posiadała wysokiej klasy sprzęt, niezbędny w wielu badaniach diagnostycznych i procedurach zabiegowych. W asortymencie naszej kliniki znajdują się następujące przyrządy:

 • Zestaw endoskopów laryngologicznych.
 • Aparat do radiochirurgii - radiochirurgia pozwala na przeprowadzenie zabiegów w warunkach ambulatoryjnych przy użyciu znieczulenia miejscowego. Możliwość wykonania zabiegu ambulatoryjnego występuje w przypadku przerostu małżowin nosowych, wiotkiego podniebienia miękkiego czy przerostu języczka.
 • Inhalator laryngologiczny AMSA – urządzenie francuskiej firmy do leczenia patologii trąbek słuchowych oraz wspomagające leczenie ostrego zapalenie zatok czy ucha środkowego. Wytworzony aerozol jest wprawiany w wibracje i aplikowany pacjentowi za pomocą specjalnej końcówki. Inhalacja wibracyjno-pulsacyjna jest dużo bardziej skuteczna niż aerozol wytwarzany tradycyjnymi metodami.
 • Sprzęt do badań polisomnograficznych (PSG) – badanie polega na ciągłym zapisie snu pacjenta i rejestracji szeregu czynności fizjologicznych. Wykonywane jest w domu pacjenta, w trakcie snu. Wymaga założenia na skórze głowy, klatki piersiowej i brzucha szeregu elektrod i czujników w sposób niekrępujący swobodnego snu.
 • Sprzęt do videonystamografii (VNG) czyli badania błędnika pozwalające zdiagnozować przyczyny zawrotów głowy i zaburzeń równowagi.
 • Pracownia badań słuchu wraz z kabiną ciszy.
 • Aparat ultrasonograficzny – wykorzystywany do diagnostycznych badań tkanek miękkich, USG stawów biodrowych u niemowląt, badań ginekologicznych oraz USG Doppler duplex z kolorowym obrazowaniem przepływu, stosowane w diagnostyce chorób żylnych i tętniczych.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Larmed to wielospecjalistyczna placówka medyczna powstała z myślą o niesieniu pomocy pacjentom borykającym się z różnymi schorzeniami. Nasz ośrodek jest wyposażony w wysokiej klasy sprzęt, a gabinety urządzone tak, aby przebywający w nich pacjenci czuli się komfortowo.

Nasza kadra lekarzy, pielęgniarek i personelu administracyjnego jest zawsze chętna do pomocy i otwarta na aktualne potrzeby pacjentów, a badania upływają w przyjaznej atmosferze.

Pacjenci mają możliwość ustalenia terminu konsultacji w najdogodniejszym dla siebie terminie.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medyczne Larmed w Krakowie.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  120
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  razem z USG Doppler
  150
  Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej
  Konsultacja dermatologiczna
  120
  Konsultacja dermatologiczna dziecięca
  Konsultacja flebologiczna
  z badaniem USG Doppler
  150
  Konsultacja gastroenterologiczna dziecięca
  Konsultacja ginekologiczna
  USG ginekologiczne w cenie wizyty
  100
  Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności
  Konsultacja lekarska w związku z antykoncepcją awaryjną + recepta
  Konsultacja internistyczna
  Konsultacja laktacyjna
  100
  Konsultacja laryngologiczna
  badanie endoskopowe w cenie wizyty
  200
  Konsultacja laryngologiczna dziecięca
  badanie endoskopowe w cenie wizyty
  200
  Konsultacja laryngologiczna z oceną endoskopową
  badanie endoskopowe w cenie wizyty
  200
  Konsultacja logopedyczna
  Konsultacja neurologiczna
  120
  Konsultacja neurochirurgiczna
  150
  Konsultacja okulistyczna
  100
  Konsultacja okulistyczna dziecięca
  120
  Konsultacja pediatryczna
  100
  Konsultacja proktologiczna
  220
  Konsultacja psychiatryczna
  120
  Konsultacja pulmonologiczna
  100
  Konsultacja radiologiczna
  100
  Konsultacja urologiczna
  badanie USG w cenie wizyty
  120
  Konsultacja w zakresie urologii onkologicznej
  150
  Konsultacja w zakresie chorób zakaźnych
  150
  Konsultacja okulistyczna z badaniami optometrycznymi
  120
  Konsultacja alergologiczna
  120
  Konsultacja alergologiczna dziecięca
  120
 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Medycyna dziecięca

 • Dermatologia

 • Ginekologia

 • Antykoncepcja

 • Laryngologia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Onkologia

 • Diagnostyka i badania

 • Medycyna pracy


Opinie z internetu

Placówka Centrum Medyczne Larmed została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 651 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

8,3
/ 10
Bardzo dobra
651 ocen z 3 źródeł
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
3,6 / 5  (106 ocen placówki na Google.pl)
3,8 / 5  (17 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (528 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Centrum Medyczne Larmed powstało 2004 r. To placówka wieloprofilowa, przychodnia lekarska udzielająca porad w blisko 15 specjalnościach lekarskich, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki i schorzeń laryngologicznych. Często klienci pytają mnie o możliwość umówienia wizyty u Pana dr Piotra Morawskiego. Z ich opinii wynika, że to bardzo kompetentny człowiek. Doktor Morawski to człowiek z ogromną pasją do leczenia ludzi. Ma ogromną wiedzę, którą świetnie potrafi wykorzystać w praktyce. Dla pacjenta zawsze miły i serdeczny. Szybka i trafna diagnoza, odpowiednio dobrane leczenie to najczęściej podkreślane słowa pod adresem lekarza. Ostatnio nawet usłyszałam słowa: „Lekarz skutecznie wyjaśnia istotę problemu. Polecany jest przez "kolegów" z branży, a to już samo w sobie o czymś świadczy. Doktor który rozumie człowieka potrafi mu wytłumaczyć i doradzić.” Rodzice małych pacjentów również chwalą Pana doktora." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

5,0
Wszystko bardzo dobrze ,wspaniały personel ,dobre nastawienie ,pomogliśmy psychicznie przygotować się do operacji
Roman B. , 12 kwietnia 2018
5,0 - Roman B.
wszystko bardzo dobrze, wspaniały personel, dobre nastawienie, pomogli psychicznie przygotować się do operacji
Zabieg: 
Usunięcie trzeciego migdałka (gardłowego) chirurgicznie (marzec 2018)
 
Szczegóły

Zespół

Centrum Medyczne Larmed to wielospecjalistyczna placówka, w której pracuje grupa specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Wieloletnie doświadczenie praktyczne oraz praca na oddziałach szpitalnych sprawiają, że nasi lekarze mogą zaoferować pacjentom wykonywanie świadczeń na najwyższym poziomie. Ponadto nasza kadra nieustannie doskonali swoje umiejętności zawodowe, aby pacjenci korzystający z ich usług czuli się pewnie i bezpiecznie.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Centrum Medyczne Larmed
ul. Lwowska 17/1
30-548 Kraków

Godziny otwarcia

 • poniedziałek8:00-20:00
 • wtorek8:00-20:00
 • środa8:00-20:00
 • czwartek8:00-20:00
 • piątek8:00-20:00
 • sobota8:00-13:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Centrum Medyczne Larmed mieści się w zabytkowej dzielnicy Krakowa (Kazimierz-Podgórze) przy ulicy Lwowskiej 17, na parterze, w lokalu 1 i 2. W najbliższej okolicy znajduje się dużo hoteli oraz atrakcji turystycznych (m.in. Muzeum Fabryka Oscara Schindlera). W pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy linii 3 i 24 (przy Placu Bohaterów Getta), do którego dostać się można pieszo w ciągu ok. 5 minut i dojechać bezpośrednio do Dworca Głównego w Krakowie.

Najbliższy Port Lotniczy w Krakowie-Balicach dzieli od kliniki około 20 kilometrów.


Najczęstsze pytania o placówkę Centrum Medyczne Larmed

 • Jak oceniana jest placówka Centrum Medyczne Larmed?

  Placówka Centrum Medyczne Larmed została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 651 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Centrum Medyczne Larmed w Krakowie?

  Placówka Centrum Medyczne Larmed z Krakowa posiada w cenniku usług 185 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia ogólna , urologia , dermatologia , ginekologia oraz antykoncepcja - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Centrum Medyczne Larmed?

  Centrum Medyczne Larmed znajduje się w Krakowie, Kraków, ul. Lwowska 17/1. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 12 202 45 92

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Centrum Medyczne Larmed?

  Placówka Centrum Medyczne Larmed z Krakowa otwarta jest średnio 11 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:00 do 20:00, we wtorki od 08:00 do 20:00, w środy od 08:00 do 20:00, w czwartki od 08:00 do 20:00, a w piątki od 08:00 do 20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 08:00 do 13:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.