Dream-Med

9,0 / 10   •   Znakomita   •  75 opinii
 • Gabinet zabiegowy Dream-Med
 • Zabieg, operacja Dream-Med
 • Zabieg, operacja Dream-Med
 • Widok ogólny Dream-Med
Łódź, ul. Rydzowa 22
 • Konsultacja chirurgiczna • 50 zł
 • Konsultacja ginekologiczna • 100 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej • 100 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

W gabinecie Dream-Med zastaniecie Państwo miła atmosferę, zrozumienie Waszych potrzeb, brak pośpiechu oraz pełen profesjonalizm. Zabiegi z medycyny i chirurgii estetycznej oraz chirurgii ogólnej w połączeniu z prawidłowo ustawioną dietą pod kątem wykluczenia nietolerancji pokarmowych spowodują, że Państwa samopoczucie i wygląd będą źródłem satysfakcji.

Oferta gabinetu jest szeroka dzięki połączeniu klasycznych zabiegów medycyny estetycznej z chirurgią ogólną. Wykonujemy usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, uzupełnianie utraconej objętości w obrębie struktur twarzy za pomocą wypełniaczy oraz korektę owalu twarzy za pomocą chirurgicznych nici liftingujących Aptos  na twarz i ciało. W naszej ofercie znajduje się również lipofilling, który polega na przeszczepianiu własnego tłuszczu z możliwością dodania dodatkiem PRP czy komórek macierzystych. Transplantacja tkanki tłuszczowej odbywa się w obrębie twarzy, piersi i pośladków. Poprawa elastyczności skóry przeprowadzana jest z wykorzystaniem zabiegów mezoterapii, podczas której podawane są skoncentrowane preparaty rewitalizujące lub osocze bogatopłytkowe.

Sztandarowym zabiegiem naszego gabinetu jest liposukcja. Nasz personel ma bardzo duże doświadczenie w jej wykonywaniu. Oprócz niego nasi klienci mogą skorzystać z innych procedur modelujących sylwetkę i usuwających cellulit takich jak lipoliza iniekcyjna oraz mezoterapia z wykorzystaniem substancji aktywnych likwidujących tkankę tłuszczową.

Zabiegi chirurgiczne obejmują plastykę wrastających paznokci, wycięcie znamion i innych defektów skóry. Usuwamy szpecące zmiany skórne i żylaki. Prowadzimy również konsultacje przygotowujące pacjentów do operacji usunięcia żylaków kończyn dolnych, wycięcia pęcherzyka żółciowego oraz plastyki przepuklin pachwinowych i brzusznych. Wszystkie zabiegi operacyjne przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym w warunkach szpitalnych.

Po nieco wyczerpujących zabiegach proponujemy relaks jaki gwarantują nasi fizjoterapeuci – poczynając od masaży leczniczych , a kończąc na typowych zabiegach SPA.

Na znakomitą jakość naszych usług składają się wysokie kwalifikacje personelu i nowoczesne wyposażenia. Zabiegi przeprowadza pani doktor Marzenna Majcherczyk-Skulimowska, która jest chirurgiem, a ponadto certyfikowanym lekarzem posiadającym uprawnienia w zakresie wykonywania wielu procedur medycyny estetycznej. Nowoczesne urządzenia takie jak Body-Jet do liposukcji, aparat do pozyskiwania komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego gwarantują skuteczność leczenia.

Gabinet Dream-Med oferuje miłą atmosferę, dyskrecję i profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny i dogodne terminy wizyt, a na stałych gości czekają częste promocje. Dogodna lokalizacja gabinetu powoduje, że jest on dostępny dla klientów z całej Łodzi, którzy mogą dotrzeć do nas bez zbędnej straty czasu.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W gabinecie Dream-Med zabiegi przeprowadzane są z użyciem nowoczesnego sprzętu oraz materiałów i kaniul jednorazowego użytku. Dzięki urządzeniu Body-Jet możliwe jest odsysanie tłuszczu, czyli liposukcja wspierana strumieniem wodnym (WAL). Urządzenie to posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Na wyposażeniu znajdują się też aparat Angel System do przygotowywania osocza bogatopłytkowego oraz aparat do pozyskiwania komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej. Zabieg karboksyterapii wykonywany jest aparatem Venusian CO2 Therapy.


Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet Dream-Med gwarantuje konkurencyjne ceny i dogodne terminy wizyt. Gabinet jest otwarty codziennie w godzinach ustalonych indywidualnie z pacjentami. Stali klienci mogą korzystać z częstych promocji.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Dream-Med w Łodzi.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  50
  Konsultacja ginekologiczna
  100
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  100
 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Dream-Med została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 75 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

9,0
/ 10
Znakomita
75 ocen z 2 źródeł
4,0 / 5
(33 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(42 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Za przeprowadzanie zabiegów i konsultacji odpowiada pani doktor Marzenna Majcherczyk-Skulimowska, która jest właścicielką gabinetu Dream-Med. Z wykształcenia jest lekarzem chirurgiem, stąd zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są niezwykłą precyzją. Ponadto jest ekspertką w dziedzinie liposukcji wyróżnioną przez portal Estheticon. Pani doktor dba nie tylko o przeprowadzanie wszystkich procedur medycznych zgodnie z najnowszą wiedzą, ale gwarantuje swoim pacjentom miłą atmosferę, komfort i dyskrecję. Takie standardy zapewniają rozwój jej ośrodka i stale rosnącą liczbę lojalnych klientów.

lek. Marzenna Majcherczyk-Skulimowska

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Doktor Marzenna Majcherczyk-Skulimowska specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej oraz operacjach ogólnochirurgicznych. Poprawia wygląd twarzy stosując iniekcje toksyny botulinowej, uzupełnienie utraty objętości tkanek oraz implantację nici li... więcej »

Zadzwoń: 42 289 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Dream-Med
ul. Rydzowa 22
91-211 Łódź(gabinet w Poradni Medic-Centrum, wjazd od ul. Strzałkowskiego.)

Godziny otwarcia

poniedziałek
na telefon
wtorek
na telefon
środa
na telefon
czwartek
na telefon
piątek
na telefon
sobota
na telefon
niedziela
na telefon

Dojazd i mapa

Gabinet Dream-Med zlokalizowany jest w Łodzi przy ul. Rydzowej 22. Znajduje się w Poradni Medic-Centrum, do której można podjechać samochodem od ul. Strzałkowskiego. Lokalizacja niedaleko ulicy Aleksandrowskiego, przez którą przebiega droga krajowa nr 72 w kierunku Rawy Mazowieckiej i Poddębic znacznie ułatwia dojazd. Do gabinetu można równie wygodnie dojechać korzystając z komunikacji miejskiej liniami autobusów 6, 78, 83 i 84. Pacjenci zmotoryzowani nie mają problemów z parkowaniem pod drzwiami poradni, zaś przystanki komunikacji miejskiej znajdują się nieopodal. Bardzo dogodny jest również dojazd z łódzkiego lotniska.


Najczęstsze pytania o placówkę Dream-Med

 • Jak oceniana jest placówka Dream-Med?

  Placówka Dream-Med została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 75 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Dream-Med w Łodzi?

  Placówka Dream-Med z Łodzi posiada w cenniku usług 232 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , chirurgia ogólna , dermatologia , ortopedia oraz ginekologia estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Dream-Med?

  Dream-Med znajduje się w Łodzi - ul. Rydzowa 22. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 42 289 90 93

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Dream-Med?

  Placówka Dream-Med z Łodzi otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-20:00. W weekend placówka otwarta jest w soboty od 09:00 do 15:00, oraz w niedziele na telefon .

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…