Kępki żółte - usuwanie laserem Luboń i okolice

Bezpośrednio w Luboniu nie dysponujemy placówką wykonującą kępki żółte - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Lubonia. Kępki żółte - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w MySkin Clinic w Poznaniu (7 km od Lubonia) w cenie 300 zł lub w MedicaLaser Mosina (11 km od Lubonia) gdzie cena za kępki żółte - usuwanie laserem wynosi 200 zł. W wymienionej placówce kępki żółte - usuwanie laserem wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący kępki żółte - usuwanie laserem w Luboniu

W Luboniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa kępki żółte - usuwanie laserem w Luboniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Livia Duszkiewicz

dermatolog

w MySkin Clinic

ocena 2,0 / 5  (1 opinii)
lek. Dorota Grzywacz

lekarz

w MedicaLaser

Kępki żółte - usuwanie laserem Luboń - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury kępki żółte - usuwanie laserem w 3 placówkach w Luboniu. Najniższa cena wynosi 100 zł w Med & Spa Centrum Urody i Zdrowia, najwyższa to 300 zł, natomiast średni koszt to 200 zł.

Ile kosztuje kępki żółte - usuwanie laserem w Luboniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi kępki żółte - usuwanie laserem w Luboń placówkach:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny kępki żółte - usuwanie laserem w innych miastach.