Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący zwężanie pochwy laserem

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 25 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 58 różnych placówkach. Usługa zwężanie pochwy laserem jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

lek. Joanna Wasiuta-Śniegowska

ginekolog-położnik

w Stadmedica Centrum Medyczne

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk

lekarz

w Twoja Klinika

ocena 5,0 / 5  (4 opinii)
lek. Bożena Klimczyk

ginekolog-położnik

w Centrum DER-MED

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Kamil Zalewski

ginekolog, ginekolog-położnik

w Ars Estetica Warszawa

ocena 4,6 / 5  (5 opinii)
dr n. med. Andrzej Rogoza

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

ocena 4,5 / 5  (3 opinii)
lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek

ginekolog-położnik

w Gabinet MoJa estetyka

ocena 4,3 / 5  (3 opinii)
lek. Jakub Kunkiewicz

ginekolog plastyczny

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

ocena 4,3 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Tomasz Basta

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny, ginekolog

w Intima Clinic

ocena 4,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Beata Makowska

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

ocena 4,0 / 5  (3 opinii)
lek. Magdalena Korus

ginekolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

dermatolog, wenerolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

dr n. med. Agnieszka Kuczyńska

lekarz

w Twoja Klinika

lek. Jadwiga Homa

ginekolog-położnik, seksuolog

w Gabinet MoJa estetyka

lek. Anna Nieć (Kij)

ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej

w Intima Clinic

lek. Anna Horbaczewska

ginekolog-położnik, ginekolog, ginekolog plastyczny

w Intima Clinic

lek. Andrzej Kałamacki

ginekolog-położnik, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny

w Intima Clinic

lek. Paulina Przyłucka

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

dr n. med. Mariusz Markuszewski

ginekolog-położnik

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

lek. Wojciech Rogala

ginekolog-położnik

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

lek. Marek Kowalik

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

w KOWALIKmedica

Zwężanie pochwy laserem - informacje

Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica

Zespół luźnej pochwy (VRS) zwany również zespołem relaksacji pochwy jest zjawiskiem występującym w następstwie licznych porodów lub wskutek powikłań porodowych i poporodowych. Jego przyczyną jest również zanik hormonów płciowych spowodowany okresem menopauzy, prowadząc do zaburzeń funkcji tego narządu. Nowoczesna technologia napięcia tkanek za pomocą zabiegu laserowego, pozwala uniknąć ryzyka powikłań i długiego okresu rekonwalescencji, jakie niesie ze sobą inwazyjna procedura chirurgiczna.

Laserowa plastyka pochwy – odzyskać satysfakcję seksualną

Spadek napięcia tkanek pochwy spowodowany licznymi porodami, okresem menopauzy oraz zmianami tkanki łącznej są wskazaniami do zabiegu nieoperacyjnego obkurczania pochwy IntimaLase, jaki wykonamy w Gin Medic w Szczecinie. Zabieg laserem Fotona Spectro Line Er-Yag przeprowadza dr n. med. Kazimierz Kowalski, specjalista położnictwa i ginekologii w zakresie laserowego obkurczania pochwy i  leczenia nietrzymania moczu. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, jest certyfikowanym ultrasonografistą m.in. The Fetal Medicine Foundation oraz Sekcji USG-PTG.

W Opolu, w Przychodni Ginekologiczno-Położniczej Jola- Med NZOZ, laserowe ujędrnianie ścian pochwy po porodzie i w okresie menopauzy jest procedurą równoległą do nieinwazyjnego leczenia nietrzymania moczu, stanowiąc nowość w ofercie Ginekologii estetycznej. Zabieg, który polega na wzmocnieniu ścianek pochwy i zwiększeniu napięcia jej tkanek wykonują specjaliści ginekolodzy-położnicy: lek. med. Jolanta Wiśniewska oraz dr n. med. Krzysztof Wiśniewski. Wsparciem dla rewitalizacji ścian pochwy jest nowoczesna pessaroterapia w przypadku m.in. obniżenia ścian pochwy oraz wypadania narządu rodnego.  

Na rogu ulicy Poklasztornej i Krakowskiej w Kielcach, w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej, zespół rozluźnienia pochwy jest jedną z procedur w panelu zabiegów z zakresu Ginekologii estetycznej, która korzysta z metody MonaLisa Touch włoskiej firmy Deka. Centrum jest jedyną placówką w Kielcach, która oferuje nie tylko poprawę wyglądu tą metodą, ale także usunięcie m.in. menopauzalnej suchości pochwy. Zabiegi wykonuje lek. med. Michał Jarosiński, ginekolog-położnik, certyfikowany w zakresie procedur laserowych MonaLisa Touch.

Małoinwazyjne zabiegi w zakresie zwężenia światła pochwy, oferuje również Gabinet Ginekologii Estetycznej i Medycyny Estetycznej w Lublińcu, gdzie wykorzystywany jest system laserowy Fotona Spectro SP. Przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej Er:YAG Fotona Dualis SP, wykonywany w gabinecie zabieg nie wymaga hospitalizacji, zapewniając zwiększenie napięcia i elastyczności tkanek pochwy oraz poprawę doznań seksualnych. Procedurę wykonuje lek. med. Marek Kowalik, specjalista ginekologii i położnictwa, certyfikowany w zakresie m.in. ginekologii plastycznej.

Częste, nawracające infekcje oraz rozluźnienie tkanek, są wskazaniem do rewitalizacji pochwy, jaką w Warszawie wykonamy w Klinice Kobiet Medifem. Zabieg zmniejszania jej światła polega na naświetlaniu jej tkanek laserem EdgeOne, które poprzedza wizyta konsultacyjna oraz dokładny wywiad i badanie ginekologiczne. Krótkie, bezbolesne zabiegi przeprowadza w klinice m.in. jej właściciel, dr n. med. Andrzej Berwijuk, ginekolog-plastyk i prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP), w ramach którego placówka realizuje szkolenia z ginekologii plastycznej.

Ze wskazań atrofii pochwy, małoinwazyjne leczenie jej schorzeń oraz poprawa komfortu życia intymnego kobiety dzięki zastosowaniu terapii laserem MonaLisa Touch, stanowi również ofertę Prywatnego Centrum Ginekologiczno–Położniczego Victotia NZOZ w Bydgoszczy. Zespół specjalistów posiada certyfikat z zakresu obsługi lasera MonaLisa Touch wydany przez twórcę metody prof. Nicola Zerbinati. Powstała w 1999 r. z inicjatywy dr n. med. Jerzego Sarapa, specjalisty położnictwa i ginekologii, placówka specjalizuje się m.in. w diagnostyce położniczej, ginekologicznej i onkologicznej.  

Cena zabiegu waginoplastyki w Polsce i w UK

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka

W celu poprawy funkcji seksualnych, w zakresie leczenia zmian strukturalnych pochwy i cewki moczowej, brytyjska sieć klinik Courthouse oferuje innowacyjną procedurę Alma Lasers „FemiLift” w cenie 1,800 £ (10,080 zł).