dr n. med. Katarzyna Michalska

chirurg plastyczny - Kraków, Kielce

dr n. med. Katarzyna Michalska chirurg plastyczny

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Katarzyna Michalska

Dr n. med. Katarzyna Michalska ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada specjalizacje z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w czasie wieloletniej pracy w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, a także jako zastępca Ordynatora Małopolskiego Centrum Oparzeniowo-Plastycznego. Regularnie uczestniczy w kursach, stażach i kongresach branżowych, podnosząc swoje kwalifikacje i nabywając nowe umiejętności. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. K. Michalska

Dr n. med. Katarzyna Michalska zaprasza pacjentów na konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej, a także medycyny estetycznej. Wykonuje operacje plastyczne brzucha, rekonstrukcyjne twarzy, piersi, ginekomastii oraz ginekologiczne. Pomaga również pacjentom z bliznami i przykurczami bliznowatymi po zabiegach operacyjnych i oparzeniach, leczy chirurgiczne zaburzenia wynikające z porażenia nerwu twarzowego oraz trudno gojące się i przewlekłe rany. Usuwa również zmiany nowotworowe skóry.

Zdjęcia dr n. med. Katarzyna Michalska

Szpital na Klinach

Plus Med

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Katarzyna Michalska