NovoDENT-MED Łódź

Recepcja, poczekalnia NovoDENT-MED Łódź
Kadra NovoDENT-MED Łódź
Gabinet zabiegowy NovoDENT-MED Łódź
Recepcja, poczekalnia NovoDENT-MED Łódź

Opis placówki

NovoDent-Med oferuje pacjentom najwyższej jakości specjalistyczne usługi medyczne z zakresu szeroko rozumianej stomatologii. Podążając z duchem czasu i realizując założenia nowoczesnej medycyny, zapewniamy naszym pacjentom nie tylko wysoką skuteczność proponowanego w klinice leczenia, ale także bezpieczeństwo, komfort oraz bezbolesność zabiegów. Dzięki zastosowaniu nowatorskich metod i zaawansowanego technologicznie sprzętu udało nam się zerwać z mitem bolesnych i nieprzyjemnych wizyt u stomatologa, a pobyt w klinice przebiega w miłej i przyjemnej atmosferze. Sekretem dobrego samopoczucia naszych pacjentów jest piękny i zdrowy uśmiech oraz młody wygląd.

Nasza oferta obejmuje leczenie implantologiczne. Implanty zębowe są obecnie najdoskonalszą metodą uzupełniania braków uzębienia, a komfort z ich użytkowania sprawia, że pacjenci nie dostrzegają najmniejszej różnicy pomiędzy implantem a naturalnym, utraconym w wyniku urazu czy choroby zębem. Do oferty należą nie tylko same zabiegi osadzenia implantu w kości, ale także procedury przygotowawcze, takie jak sterowana regeneracja kości czy podniesienie dna zatoki szczękowej (sinus lift). Wykonujemy korony porcelanowe i pełnoceramiczne, a także protezy osadzone na implantach.

Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej. Poprawiając estetykę uśmiechu, dodajemy naszym pacjentom pewności siebie. Zapewniamy doskonałe efekty kosmetyczne zabiegów wybielania zębów. Do oferty należą zabiegi wybielania lampą BEYOND oraz wybielania nakładkowego. Wybielamy również zęby martwe. Ponadto zainteresowaniem naszych pacjentów cieszy się biżuteria nazębna z kryształkami Swarovskiego.

Nasza oferta obejmuje zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej. Proponujemy Państwu zarówno prace protetyczne stałe, jak i ruchome. Wykonujemy, między innymi korony, wkłady koronowo-korzeniowe oraz mosty. Dużą popularnością wśród pacjentów cieszą się licówki, które skutecznie zakrywają przebarwienia zębów czy duże ubytki. Ponadto do oferty należą protezy całkowite oraz częściowe.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, począwszy od prostych ekstrakcji, aż po bardziej skomplikowane procedury chirurgiczne wykonywane w obrębie jamy ustnej. Wykonujemy ekstrakcje zębów mlecznych, stałych oraz ekstrakcje chirurgiczne. Przeprowadzamy również operacyjne usuwanie zatrzymanych zębów ósmych. Ponadto zajmujemy się resekcjami korzeni zębów. Oferujemy także zabiegi chirurgicznego odsłonięcia zęba. Wykonujemy plastykę wędzidełka wargi, języka oraz wiele innych procedur chirurgicznych.

Do oferty należą procedury z zakresu stomatologii zachowawczej. Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługują zabiegi ozonowania, które pozwalają na bezbolesne usuwanie próchnicy, co ma szczególne znaczenie w przypadku najmłodszych pacjentów. Zapraszamy dzieci na wizyty adaptacyjne, które pomogą zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Mamy szerokie doświadczenie w opracowywaniu ubytków i wypełnianiu zębów mlecznych. Świadczymy również usługi w dziedzinie stomatologii zachowawczej dla dorosłych. Oferujemy trwałe wypełniania kompozytowe. Do oferty należy również odbudowa zębów.

Leczenie kanałowe jeszcze nigdy nie było tak proste i bezbolesne. Korzystamy z nowoczesnych technik – w trakcie zabiegów wykorzystujemy, między innymi, mikroskopy, które pozwalają na opracowanie niedostępnych tradycyjnymi metodami kanałów. Przeprowadzamy również powtórne leczenie kanałowe w przypadku zębów, które w przeszłości nie zostały wyleczone w sposób prawidłowy.

Ponadto świadczymy usługi z zakresu periodontologii. Zajmujemy się leczeniem chorób przyzębia, czyli dziąseł i kości.

Ofertę NovoDENT-MED uzupełniają zabiegi z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej. Niesłabnącym zainteresowaniem naszych pacjentów cieszą się iniekcje kwasu hialuronowego. Swoją popularność zabiegi zawdzięczają doskonałym efektom kosmetycznym przy zastosowaniu minimalnej ingerencji. Kwas hialuronowy jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm, a w naszym gabinecie preparaty na jego bazie wykorzystywane są podczas zabiegów wypełnienia i wygładzania zmarszczek. Rezultatem zabiegu jest jędrna, prawidłowo napięta skóra. Wykonujemy również modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym oraz zabiegi podnoszenia owalu twarzy. W naszej ofercie znalazły się również zabiegi wygładzania zmarszczek mimicznych toksyną botulinową. Przeprowadzamy także terapię nadpotliwości.

Przeprowadzamy zabiegi mezoterapii, nazywane „zastrzykiem młodości”. Mezoterapia to nie tylko zabieg o działaniu odmładzającym. Nasza oferta obejmuje leczenie nadmiernego wypadania włosów i łysienia.

Proponujemy Państwu również peelingi medyczne oraz laseroterapię. Przeprowadzamy zabiegi usuwania blizn, trądziku, a także fotoodmładzanie.

Nowością w naszej ofercie są zabiegi tak zwanej „medycyny estetycznej bez skalpela”. Stosujemy preparaty Jeunesse, które działając „od wewnątrz” odmładzają, nawilżają oraz regenerują skórę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej kliniki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Skuteczność leczenia stomatologicznego zależy w równej mierze od doświadczenia i umiejętności lekarza przeprowadzającego dany zabieg, jak i od dostępności wysokiej klasy sprzętu medycznego. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasi specjaliści mieli do dyspozycji nowoczesną aparaturę. Posiadamy, między innymi:

 • Urządzenie do ozonowania – aparat wykorzystywany do zabiegów ozonowania, czyli bezinwazyjnego leczenia próchnicy. Ta metoda sprawdza się szczególnie u dzieci, które nie chcą współpracować ze stomatologiem.
 • Skaler ultradźwiękowy – usuwanie kamienia nazębnego to jeden z podstawowych zabiegów profilaktycznych. Dzięki zastosowaniu skalera ultradźwiękowego sam przebieg procedury jest bezkrwawy i bardziej komfortowy dla pacjenta.
 • Kamera wewnątrzustna – to narzędzie znacznie ułatwia pracę lekarzowi oraz pozwala pacjentowi mieć pełen wgląd w leczenie. Ułatwia komunikację z pacjentem oraz wizualizuje źródło problemów stomatologicznych.
 • Laser biostymulacyjny – dzięki zastosowaniu lasera udaje się znacznie przyspieszyć proces regeneracji tkanek po zabiegu. Urządzenie sprawdza się również w leczeniu nerwobóli oraz stanów zapalnych.

Udogodnienia dla pacjentów

W gabinecie zawsze najważniejszy jest pacjent oraz jego potrzeby, dlatego dbamy o to, aby współpraca na linii lekarz-pacjent przebiegała sprawnie, szybko i przyjemnie. Sprawdź, co przygotowaliśmy w naszej klinice:

 • Pomoc w organizacji pobytu i transportu – pomagamy pacjentom z zagranicy w organizacji pobytu związanego z leczeniem w naszej klinice.
 • Indywidualny plan leczenia – przed rozpoczęciem leczenia szczegółowo omawiamy z pacjentem jego przypadek i przedstawiamy możliwe rozwiązania. Pacjent ma możliwość wyboru metody leczenia.
 • Bezpłatna wizyta adaptacyjna dla dzieci – pierwsza wizyta (tak zwana adaptacyjna) jest zwolniona od opłat.
 • Miła atmosfera – leczenie przebiega w przyjaznej, sympatycznej atmosferze.
 • Promocje i rabaty – przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne promocje cenowe.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w NovoDENT-MED Łódź w Łodzi.

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Ważna informacja

Prezentowany cennik NovoDENT-MED Łódź jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w NovoDENT-MED Łódź

Nasza oferta skierowana jest dla pacjentów świadomych swoich potrzeb i poszukujących gabinetu, który w sposób kompleksowy i holistyczny podejdzie do ich problemów natury zdrowotnej oraz estetycznej. NovoDent-Med to miejsce, w którym stomatologia i medycyna estetyczna uzupełniają się wzajemnie. Oferujemy Państwu nie tylko klasyczne zabiegi z zakresu chirurgii czy protetyki stomatologicznej, ale także najnowocześniejsze usługi z dziedziny implantologii i stomatologii estetycznej. Przeprowadzamy zabiegi wybielania zębów oraz uzupełniania ubytków estetycznymi licówkami. Ponadto zajmujemy się leczeniem endodontycznym z zastosowaniem innowacyjnych metod. Przyjmujemy zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci.

Pełną ofertę naszej kliniki znajdą Państwo poniżej, w zakładce „Cennik”

100% opinii zweryfikowanych pacjentów Kliniki.pl

Zespół

Dbamy o to, aby świadczone przez nas usługi medyczne były usługami o najwyższym poziomie. Zapewniamy pacjentom bezpieczeństwo poprzez nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych i poszerzanie wiedzy. Stomatologia i dermatologia estetyczna są stale zmieniającymi się dziedzinami medycyny, na rynku sukcesywnie pojawiają się kolejne nowości i techniki zabiegowe, dlatego stale śledzimy zmieniające się trendy i wprowadzamy je do naszej oferty. Bierzemy czynny udział w licznych kursach i szkoleniach, na których zdobywamy niezbędną wiedzę oraz praktykę. 

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w NovoDENT-MED Łódź.

Certyfikaty

Dowodem naszych umiejętności są certyfikaty i dyplomy potwierdzające uczestnictwo w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Przeprowadzająca w naszym gabinecie zabiegi lek. dent. Katarzyna Reczyńska-Chrzanowska dysponuje certyfikatami z takich szkoleń jak „Zabiegi w stomatologii estetycznej”, czy „Diagnostyka i prognozowanie w periodontologii”.

Powodem do dumy i najważniejszym dla nas osiągnięciem jest zadowolenie pacjentów z efektów leczenia. Zaufało nam wiele osób, nie tylko z okolic, ale również pacjentów zagranicznych.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

42 289pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

NovoDENT-MED Łódź
ul. Wygodna 1
Łódź

Godziny otwarcia

 • poniedziałekna telefon
 • wtorekna telefon
 • środana telefon
 • czwartek20:00-10:00
 • piątek20:00-10:00
 • sobotana telefon
 • niedzielana telefon

Dojazd

Nasza placówka jest zlokalizowana w obrębie centrum miasta, w pobliżu ważnych punktów komunikacyjnych. Samochodem dotrą Państwo do nas z  Dworca PKP Łódź Kaliska w ciągu zaledwie kilku minut. Lotnisko oddalone jest od gabinetu o około 5 km.