SILVER Clinic

9,3 / 10   •   Znakomita   •  124 opinii
 • Klinika SILVER Clinic
 • Klinika SILVER Clinic
 • Klinika SILVER Clinic
 • Klinika SILVER Clinic
 • Klinika SILVER Clinic
 • Klinika SILVER Clinic
 • Klinika SILVER Clinic
 • Klinika SILVER Clinic
Łódź, ul. Kilińskiego 121 lok. 9/10
 • Konsultacja chirurgiczna • 130 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 100 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej • 130 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Silver Clinic powstała z chęci zapewniania pacjentom najwyższej jakości usług z zakresu chirurgii, dermatochirurgii, dermatologii oraz medycyny estetycznej. Otaczamy kompleksową opieką pacjentów w trakcie zabiegu, jak również w okresie przed- i pozabiegowym. Nasze doświadczenie pozwala na łączenie technik zabiegowych, dlatego proponowane przez nas metody są unikalne i charakteryzują się zwiększoną skutecznością. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i komfort pacjenta – stosujemy tylko sprzęt sprawdzonych marek oraz najwyższej jakości preparaty.

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które w minimalnie inwazyjny sposób pozwalają zatrzymać upływ czasu i usunąć oznaki starzenia się skóry. Zapraszamy na zabiegi Plasma, wykorzystujące technologię strumienia elektronów i jonów (plazmy). Stosowane urządzenie sprawdza się w nieoperacyjnej plastyce opadających powiek, modelowaniu opadającego owalu twarzy, usuwaniu zmarszczek oraz w korekcji wiotkiej i opadającej skóry.

Wykorzystujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Kwas hialuronowy stosujemy przy wypełnianiu zmarszczek (m.in. „lwiej zmarszczki”, doliny łez, bruzd nosowo-wargowych i „zmarszczek marionetki”), korekcji opadających kącików ust, modelowaniu policzków i ust. Toksyna botulinowa sprawdza się w usuwaniu i profilaktyce zmarszczek mimicznych oraz w leczeniu nadpotliwości. Modelujemy kontur twarzy i wypełniamy zmarszczki biostymulatorami takimi jak: Radiesse, Ellanse, Sculptra i Linerase.

Przeprowadzamy mezoterapię, będącą panaceum na zmarszczki, cienie pod oczami, rozstępy czy cellulit. Wykonujemy ją u osób z problemem łysienia. Polecamy ją również pacjentom, którzy pragną zrewitalizować, poprawić napięcie, jędrność oraz elastyczność skóry.

Oferujemy Państwu terapię osoczem oraz fibryną bogatopłytkową (PRP, iPRF) uzyskanymi z niewielkiej ilości krwi pacjenta. Zabiegi wybierają osoby poszukujące naturalnych metod odmładzania i rewitalizacji skóry, oraz alergicy – z uwagi na autologiczny charakter preparatu nie występuje ryzyko wystąpienia alergii. Osocze i fibryna sprawdzają się w redukcji zmarszczek i wiotkości skóry, w terapii wypadania włosów oraz w usuwaniu rozstępów i blizn. Autologiczny przeszczep komórek macierzystych jako sposób na łysienie androgenowe realizujemy dzięki Regenera Activa

Wykonujemy nieoperacyjny lifting twarzy i ciała nićmi liftingującymi. Zabiegi z użyciem nici zapewniają efekt głębokiego liftingu bez skalpela. Nici są niewidoczne i niewyczuwalne przez skórę, z czasem ulegają całkowitego wchłonięciu. Materiał, z którego są wykonane, wykorzystuje się w medycynie od lat m.in. w chirurgii plastycznej, ogólnej oraz ginekologii. Nici są biokompatybilne i całkowicie bezpieczne dla pacjenta. W rezultacie zabiegu owal twarzy się podnosi, zmarszczki ulegają spłyceniu, a obwisłe tkanki ulegają wzmocnieniu.

Wykonujemy lipolizę iniekcyjną, małoinwazyjną alternatywę dla chirurgicznego odsysania tłuszczu. Polega na wstrzyknięciu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej preparatu, który rozbija komórki tłuszczowe. Efektem jest redukcja tkanki tłuszczowej w obszarze poddanym zabiegowi. Przeprowadzamy lipolizę takich miejsc jak brzuch, uda, podbródek, pośladki i wiele innych.

Przeprowadzamy lipofilling, zabiegi polegające na wypełnianiu i modelowaniu skóry twarzy i ciała przy pomocy autologicznej tkanki tłuszczowej, pozyskanej metodą odsysania. To bardziej naturalna alternatywa dla zabiegów z użyciem implantów i wypełniaczy. Tkanka tłuszczowa może być wykorzystana do wymodelowania dowolnej partii ciała. Najczęściej służy do wypełniania zmarszczek, powiększania i modelowania piersi czy pośladków, korekcji kształtu łydek czy korekty blizn.

W ofercie SILVER Clinic znalazła się laseroterapia. Wykorzystujemy lasery przy usuwaniu zmian skórnych, przebarwień oraz blizn i rozstępów. Leczymy laserowo zmiany naczyniowe, a także usuwamy zmarszczki. Posiadamy HIFU 3D – urządzenie do bezpiecznego liftingu twarzy i remodelingu ciała, wykorzystujące ultradźwięki.

Wykonujemy zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia. Oferta obejmuje drobne procdury z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej i naczyniowej. Wykonujemy plastykę opadających powiek, korekcję odstających małżowin usznych, oferujemy małoinwazyjne leczenie żylaków kończyn dolnych metodą laseroterapii, skleroterapii, jak również klasyczne zabiegi na żylakach. Leczymy przepukliny brzuszne.

Wychodząc naprzeciw osobom cierpiącym z powodu łysienia, wprowadziliśmy do oferty przeszczep włosów metodą S.A.F.E.R. uznawany za najmniej inwazyjną spośród dostępnych technik transplantacji włosów oraz przeszczep biowłosów BIOFIBRE dla osób oczekujących natychmiastowego efektu.

Świadczymy usługi w zakresie dermatochirurgii. Leczymy znamiona i zmiany skórne (włącznie z nowotworami łagodnymi i złośliwymi). Korygujemy blizny.

Przeprowadzamy pełną diagnostykę i leczenie chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci o charakterze wirusowym, bakteryjnym, alergicznym i grzybiczym. Zajmujemy się leczeniem schorzeń wenerycznych.

W SilverClinic prowadzone są badania kliniczne nad nowymi lekami, zabiegami i procedurami anty-agingowymi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • SAFER – urządzenie do przeszczepu własnych włosów, wykorzystujące technikę FUE. Zabieg z wykorzystaniem tego sprzętu zapewnia obecnie największe bezpieczeństwo i odsetek przyjętych graftów.

 • BIOFIBRE – sprzęt do przeszczepu biozgodnych włosów BIOFIBRE. Doskonała alternatywa bądź uzupełnienie dla przeszczepu własnych włosów. Efekt natychmiastowy, utrzymujący się wiele lat. Biowłosy można skracać i farbować.

 • HIFU 3D – nieinwazyjne urządzenie do liftingu twarzy i remodelingu ciała z wykorzystaniem ultradźwięków.

 • Laser CO2 – laser przeznaczony do usuwania zmian skórnych, redukcji zmarszczek, przebarwień, a także likwidowania blizn i rozstępów.

 • Plasma 3D – innowacyjne urządzenie do przeprowadzania zabiegów dermatochirurgii oraz niechirurgicznej korekcji opadających powiek i nieinwazyjnego liftingu twarzy za pomocą zjawiska plazmy.

 • Laser zimny LLLT – urządzenie do biostymulacji cebulek włosów, wykorzystywane u pacjentów z utratą włosów bądź po przeszczepach włosów.

 • Videodermatoskop – sprzęt do diagnostyki i archiwizacji zmian barwnikowych skóry oraz trichoskopii.

 • Regenera Activa – autologiczny przeszczep komórek macierzystych jako sposób na łysienie androgenowe.


Udogodnienia dla pacjentów

Klinika funkcjonuje już od ponad dziesięciu lat. Kiedy rozpoczęliśmy działalność w 2007 roku, placówka była małym gabinetem, a dzisiaj cieszymy się zaufaniem ponad tysiąca pacjentów, którzy skorzystali z naszych usług i polecają nas swoim bliskim i znajomym. Zawdzięczamy to nie tylko kwalifikacjom personelu, nowoczesnemu sprzętowi i spełniającym najwyższe normy jakości preparatom, ale także przyjaznej atmosferze i indywidualnemu podejściu do każdego z pacjentów. Zabiegi przeprowadzane są w przestronnych, elegancko urządzonych gabinetach. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne promocje i rabaty cenowe.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w SILVER Clinic Dr Adam Srebrzyński w Łodzi.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Terapie uzależnień

  Leczenie alkoholizmu
  Wszycie Esperalu
  460 zł - 8 tabletek (waga Pacjenta do 80kg),
  480 zł - 9 tabletek (waga Pacjenta 80-90kg),
  500 zł - 10 tabletek (waga Pacjenta powyżej 90kg)
  280 zł - implantacja własnego leku Pacjenta,
  350 zł - usunięcie implantu (leku) (do dwóch miesięcy po zabiegu)
  od 460 do 500 
 • Konsultacje

 • Stomatologia

 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Dermatologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie łysienia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Onkologia

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka SILVER Clinic została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 124 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,3
/ 10
Znakomita
124 ocen z 3 źródeł
5,0 / 5
(1 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,6 / 5
(26 ocen placówki na Google.pl)
4,4 / 5
(32 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5
(66 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(1 opinie)

M
2 grudnia 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
SILVER Clinic Dr Adam Srebrzyński, Łódź
Bardzo miła atmosfera. wspaniałe, indywidualne podejście do pacjentów. personel naprawdę zaangażowany w swoja pracę. perfekcja podczas zabiegów i dbałośc o pacejnta, żeby ograniczyć stres do minimum. 19 listopada 2021r. miałam wykonaną blefaroplastykę gorąco polecam!
Ocena specjalisty:
Pan doktor to wspaniały specjalista i wspaniały człowiek! obawiałam się zabiegu - miałam wykonaną blefaroplastykę i usunięcie przepuklin tłuszczowych. już podczas zabiegu podziwiałam jego perfekcjonizm i sprawność!
Ocena leczenia:
Jestem bardzo zadowolona z efektów. nareszcie mogę swobodnie otwierać oczy, nic mi nie przeszkadza, nie obsiąża oczu. oczy zrobiły się ładnie widoczne. blizny po nacięciach ładnie się kryją. oczywiście ważna jest tu higiena i stosowanie się do zaleceń.
Przydatna opinia?
(2)
(0)

Zespół

Zespół Silver Clinic składa się z doświadczonych specjalistów: lek. Adama Srebrzyńskiego, specjalisty chirurgii ogólnej i lekarza medycyny estetycznej, oraz lek. Katarzyny Płużańskiej-Srebrzyńskiej, lekarza w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii oraz certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Wykorzystują rozległą wiedzę oraz doświadczenie ambulatoryjne i kliniczne, aby pacjenci opuszczali gabinet zadowoleni z efektów leczenia. Nie ustają w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i zdobywaniu nowych umiejętności. Regularnie biorą udział w organizowanych w kraju i za granicą kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Dr Srebrzyński od kilku lat jest trenerem w zakresie zabiegów medycyny estetycznej i dermatochirurgii organizowanych dla lekarzy i kosmetologów. W Silver Clinic prowadzone są badania nad nowymi lekami stosowanymi podczas zabiegów estetycznych, tworzone są nowe protokoły zabiegów anty-agingowych.

lek. Adam Srebrzyński

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Lek. Adam Srebrzyński jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. W zakres świadczonych przez niego usług estetycznych wchodzą wszystkie zabiegi anty-agingowe, laseroterapia, HIFU, RF. Jak podkreśla, pragnie, ... więcej »

Zadzwoń: 42 289 pokaż numer

lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, dermatolog

Lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska leczy przewlekłe schorzenia skórne u dzieci i dorosłych. Przeprowadza diagnostykę i leczenie szeregu chorób skóry, w tym trądziku (pospolitego, różowatego), łuszczycy i łojotokowego zapalenia skóry oraz alergii skó... więcej »

Zadzwoń: 42 289 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w SILVER Clinic.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 19:00)

Adres placówki

SILVER Clinic Dr Adam Srebrzyński
ul. Kilińskiego 121 lok. 9/10
90-049 Łódź

Godziny otwarcia

poniedziałek
9:00-19:00
wtorek
9:00-19:00
środa
9:00-19:00
czwartek
9:00-19:00
piątek
9:00-16:30
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Klinika Silver Clinic znajduje się w obrębie dzielnicy Łodzi Retkinia, w sąsiedztwie Portu Lotniczego Łódź. Od Dworca PKP Łódź Fabryczna dzieli nas dystans ok. 7,5 km, autobus spod dworca kursuje co kilkanaście minut.


Najczęstsze pytania o placówkę SILVER Clinic

 • Jak oceniana jest placówka SILVER Clinic?

  Placówka SILVER Clinic została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 124 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje SILVER Clinic w Łodzi?

  Placówka SILVER Clinic z Łodzi posiada w cenniku usług 666 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , stomatologia , terapie uzależnień , chirurgia ogólna oraz urologia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z SILVER Clinic?

  SILVER Clinic znajduje się w Łodzi - ul. Kilińskiego 121 /9/10. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 42 289 96 42

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka SILVER Clinic?

  Placówka SILVER Clinic z Łodzi otwarta jest średnio 10 godzin dziennie, w poniedziałki od 09:00 do 19:00, we wtorki od 09:00 do 19:00, w środy od 09:00 do 19:00, w czwartki od 09:00 do 19:00, a w piątki od 09:00 do 16:30. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…