Dobry stomatolog w Warszawie

By wyszukać prawdziwego profesjonalistę w dziedzinie stomatologii, należy poświęcić czas na znalezienie informacji o jego wykształceniu, przebytych kursach doskonalących, a także trzeba dowiedzieć się, czy uczestniczy w zjazdach i kongresach naukowych. Poznanie tych faktów umożliwi nam wybranie stomatologa, który ustawicznie dąży do unowocześnienia oferty i wdrażania innowacyjnych zabiegów do swojego gabinetu - a to zapewni nam komfort i bezpieczeństwo leczenia. Znalezienie dobrego dentysty wymaga czasu, ale z całą pewnością opłaca się pacjentowi.

Czas czytania
9 min.

Osoby, które chcą powierzyć swoje zdrowie prawdziwemu profesjonaliście, poszukują informacji w Internecie, a także wypytują znajomych i użytkowników sieci o sprawdzonego lekarza. Tzw. marketing szeptany bywa dużo skuteczniejszą formą zachęcenia przyszłych pacjentów niż jawna reklama. Tym bardziej, że – jak wynika z analizy przygotowanej w styczniu 2013 roku przez Gemiusa – 40,97% polskich internautów korzysta z portali poświęconych zdrowiu. Z danych zebranych przez Agencję Whites wynika, iż sprawdzanie informacji o zdrowiu jest na trzecim miejscu na liście najpopularniejszych aktywności w sieci.

Wielu dentystów aktywnie udziela się na takich serwisach, doradzając użytkownikom sposoby pielęgnacji uzębienia. Ich troska jest doceniana przez czytelników – zarówno przez tych, którzy zadają pytania, jak i przez osoby biernie przeglądające serwis. Spory odsetek użytkowników postanawia leczyć się u stomatologa, który poświęca czas na pomoc anonimowym osobom w sieci. Lekarza z powołania można poznać po zaangażowaniu w leczenie – można zwrócić się do niego również po zakończeniu terapii, prosząc o radę bądź wskazówkę. Dobry lekarz zdecydowanie odradzi pacjentowi zabieg, który nie jest dla niego wskazany. Będzie mieć na uwadze dobro leczącej się u niego osoby, a takiemu lekarzowi można zaufać.

Czym się kierować podczas poszukiwań dentysty?

W Warszawie bez problemu znajdziemy wiele bardzo dobrych gabinetów stomatologicznych

Mimo, iż w Warszawie nie brakuje stomatologów, wcale nie tak łatwo znaleźć naprawdę dobrego specjalistę. Można stracić wiele godzin, wertując kolejne strony w sieci i napotykać się głównie na reklamy, które prócz obietnic niewiele powiedzą czytającemu. Czym się zatem kierować przy poszukiwaniach dentysty? Przede wszystkim należy wyszukać wszelkie dostępne źródła informacji – dokładnie sprawdzić stronę internetową interesującej nas placówki (jeśli istnieje), a potem poświęcić uwagę opiniom na forach tematycznych i innych serwisach, na których byli pacjenci oceniają lekarzy. Przeglądanie stron opisujących konkretną klinikę bądź stomatologa z pewnością zajmuje czas, ale za to może oszczędzić przyszłemu pacjentowi rozczarowania i pieniędzy. Trzeba zdawać sobie sprawę, że na tego typu portalach zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny nie muszą być wcale wiarygodne. Pochlebne wypowiedzi mogą być dziełem firm zajmujących się PR, których zadaniem jest sztuczne kreowanie w sieci wizerunku lekarza jako fachowca. Z drugiej strony, negatywne opinie mogą pochodzić od konkurencji, która w ten sposób stara się zdyskredytować stomatologa w oczach ewentualnych przyszłych klientów. Dlatego tak istotne jest, by wyszukać możliwie najwięcej informacji z różnych źródeł i je porównać.

 Prócz oceniających wypowiedzi, będących z oczywistych względów subiektywnymi, wiele uwagi powinno się poświęcić informacjom o wykształceniu i doświadczeniu stomatologa. Dziś z łatwością można znaleźć w Internecie dane na temat tytułów naukowych lekarza, odbytych przez niego szkoleń popartych certyfikatami oraz udziału w konferencjach naukowych. Uczestnictwo w kursach doskonalących i w zjazdach naukowych dobitnie potwierdza chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji danego stomatologa. Świadczy też o tym, iż lekarz pragnie unowocześniać swoją ofertę i oferować pacjentom wysoki poziom leczenia. Ciągła chęć wiedzy wiąże się z jeszcze jednym aspektem, na który powinien zwrócić uwagę przyszły pacjent – wyposażeniem gabinetu. Aby móc wykonywać zabiegi przy użyciu nowoczesnej aparatury medycznej, stomatolog musi przejść odpowiednie szkolenie i zdobyć certyfikat. Zatem zaawansowany technologicznie sprzęt, jakim operuje podczas zabiegów, świadczy o tym, że specjalista inwestuje w swoją wiedzę i śledzi na bieżąco nowinki techniczne.

Czy w gabinecie dobrego stomatologa musi być drogo?

Spory odsetek osób chcących poddać się leczeniu stomatologicznemu poszukuje informacji o kosztach zabiegów i podczas wybierania lekarza kieruje się ceną. Nie jest to do końca rozsądne, ponieważ zbyt niskie stawki mogą świadczyć o gorszej jakości materiałów wykorzystywanych przez dentystę. Wyposażenie gabinetu stomatologicznego w nowoczesny sprzęt wiąże się z poniesieniem przez lekarza dużych kosztów, podobnie jest w przypadku zakupienia produktów stosowanych przy zabiegach, np. materiałów światłoutwardzalnych wykorzystywanych w stomatologii zachowawczej. Średni koszt zakupu Rins Endo, zautomatyzowanego urządzenia do płukania kanałów zębowych w trakcie leczenia endodontycznego, oscyluje w granicach 4,2 tys. zł, cena endometra Raypex 6 VDW może wynosić 3,6 tys. zł, zaś akceleratora wybielającego Beyond – ok. 6 tys. złotych. Zabiegi wykonywane przy zastosowaniu urządzeń wymagających dobrej jakości materiałów muszą wiązać się z wyższymi kosztami, ale za to gwarantują trwały i estetyczny efekt leczenia.

dr Adam Okoń - stomatolog,implantolog (Warszawa)

 Warto porównać koszt kilku wybranych usług medycznych, by móc zorientować się w wysokości cen zabiegów. Przykładowo, jednowizytowe wybielanie zębów w Klinice Stomatologicznej Dentic Art kosztuje 900 złotych, natomiast lek. dent. Michał Pelc z kliniki Dentistica wybiela uzębienie pacjentów za 700 złotych. Różnice mogą występować także w cenach zabiegów implantologicznych. W Specjalistycznej Klinice Chirurgii Szczękowo Twarzowej i Stomatologii Estetycznej DeClinic koszt wszczepiania implantu waha się w granicach od 3,2 tys. zł (implant AstraTech Dental/Osstem) do 3,4 tys. zł (implant Straumann), z kolei dr Paweł Niewada z kliniki Niewada Clinic przeprowadza zabiegi wszczepienia implantu Profile Dentsply Implants za 4 tys. złotych (inny implant – 3,5 tys. zł). Zabiegi implantologiczne przeprowadza również dr Piotr Stępień z Implant-Art. Koszt wszczepienia implantu w jego gabinecie waha się w granicach 2-2,5 tys. zł.

W Warszawie z łatwością można znaleźć placówki, w których leczenie stomatologiczne jest o wiele tańsze, ale przeprowadzający je dentyści nie posiadają ani takiego doświadczenia, ani sprzętu jak wymienieni wyżej stomatolodzy.

Najlepsi stomatolodzy w Warszawie

W stolicy Polski swoje gabinety stomatologiczne prowadzi wielu wybitnych specjalistów. Na uwagę bez wątpienia zasługuje dr Nicolas J. Hahn z kliniki AsterMed, specjalista implantologii, chirurgii stomatologicznej i periodontologii, a także ceniony klinicysta. Przez ponad 10 lat był pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Wydziale Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Amsterdamie, a obecnie jest uznanym wykładowcą Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej, Środkowoeuropejskiej Akademii Implantologii oraz renomowanych ośrodków m.in. w Niemczech, Holandii, USA, RPA, Bułgarii, Izraelu i Włoszech. Jest członkiem wielu stowarzyszeń naukowych w kraju i za granicą, podobnie jak drugi stołeczny stomatolog, lek. dent. Piotr Wieczorek, przeprowadzający zabiegi w Smile Design Clinic. To specjalista chirurgii stomatologicznej i certyfikowany implantolog Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej – European Association of Dental Implantologists (OSIS-EDI) oraz członek Ogólnopolskiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej. 

Godnym polecenia implantologiem jest również lek. dent. Michał Pelc z kliniki Dentistica, który w 2011 roku ukończył Curicullum Implantologiczne akredytowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej OSIS. Tym samym stał się certyfikowanym implantologiem jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce.

Kolejnym polecanym warszawskim stomatologiem jest dr Piotr Stępień z Implant-Art, lekarz stomatolog z dużym doświadczeniem zawodowym. Jest specjalistą w zakresie chirurgii stomatologicznej oraz implantologii, uczestniczył w jednym z najlepszych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych szkoleń i umiejętności implantologicznych – w szkoleniu Instytucie Goethego we Frankfurcie (Curriculum implantologiczne). Był uczestnikiem szkoleń zorganizowanych w Stanach Zjednoczonych czy w Izraelu. Za granicą zgłębiał wiedzę także dr Paweł Niewada (Niewada Clinic), który doskonalił się w renomowanych ośrodkach implantologiczno-periodontologicznych, między innymi, w Niemczech i Szwecji. To specjalista periodontologii, zajmujący się implantologią, a także m.in. plastyczną mikrochirurgią periodontologiczną i kompleksowym leczeniem protetycznym z zastosowaniem minimalnie inwazyjnych technik. 

Dobry stomatolog (Warszawa) - ranking Kliniki.pl

Zespół Kliniki.pl przygotował ranking najlepszych warszawskich stomatologów. Tworząc go, braliśmy pod uwagę szereg istotnych czynników, takich jak doświadczenie zawodowe specjalistów, ich wykształcenie (tytuł naukowy), zakres oferowanych przez nich zabiegów, znajomość języków obcych oraz ukończone kursy i szkolenia doskonalące. Ważnym elementem zestawienia była także przynależność lekarzy do stowarzyszeń medycznych, ich udział w krajowych i zagranicznych konferencjach, staże i praktyki w zagranicznych ośrodkach oraz działalność dydaktyczno-naukowa, czyli organizowanie szkoleń i praca nad publikacjami naukowymi. Nie zapomnieliśmy również o opiniach samych pacjentów. Za każdy element przyznawaliśmy 1 punkt (np. za członkowstwo w stowarzyszeniu lub za udział w zagranicznych konferencjach).

Ostatecznie zdecydowaliśmy się oprzeć zestawienie na 10 wymienionych powyżej kryteriach, a opracowany przez nas ranking warszawskich stomatologów przedstawia się następująco:

1. dr Michał Pelc (Dentistica) 10/10
2. dr Piotr Stępień (Implant-Art) 10/10
3. dr Paweł Niewada (Niewada Clinic) 9/10
4. dr Piotr Wieczorek (Smile Design Clinic) 8/10
5. dr Nicolas J. Hahn (AsterMed) 7/10
6. dr Filip Brzozowski (Elektoralna Dental Clinic) 7/10
7. dr Marcin Łyżwa (Centrum Stomatologii Unident, Stadent) 7/10
8. dr Dżulietta Kiworkowa (Elektoralna Dental Clinic) 6/10
9. dr Grzegorz Klimek (Dentic Art) 5/10
10. dr Irmina Materna (DeClinic) 5/10

Obecnie w Warszawie pracuje ok. 1200 stomatologów. W tej grupie znajduje się wielu znakomicie wykwalifikowanych specjalistów, począwszy od stomatologów ogólnych, a skończywszy na lekarzach gruntownie wykształconych w jednej dziedzinie (np. chirurgach stomatologicznych i implantologach). Nasz ranking jest w pełni subiektywny, opracowaliśmy go w oparciu o własnoręcznie stworzony system punktacji. Przedstawia stan na czerwiec 2013 roku, każdego roku będziemy przygotowywać nowy i uzupełniać o kolejne sylwetki wybitnych stomatologów.

Ceniony stomatolog obsługuje także pacjentów zagranicznych

Najlepszych stomatologów najłatwiej znaleźć przez internet

Zdecydowana większość wykwalifikowanych warszawskich stomatologów biegle włada językami obcymi (minimum jednym – angielskim). Ułatwia im to nie tylko kontakty z zagranicznymi pacjentami, ale i wymienianie się wiedzą z innymi stomatologami podczas międzynarodowych kongresów. Przykładowo, dr n. med. Michał Pelc (Dentistica) posługuje się językiem angielskim, francuskim i niemieckim. Regularnie podnosi swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w zagranicznych kursach, czego potwierdzeniem są liczne dyplomy. Różnież należące do zespołu Dentistica lek. dent. Anna Cieślukowska-Skiba i lek. dent. Katarzyna Kornatowska posługują się językiem angielskim i niemieckim.

Dr Piotr Stępień (Implant-Art) praktyki za granicą odbywał już w trakcie studiów (na Lubelskim Uniwersytecie Medycznym). Uczył się m.in. w Niemczech. Lek. dent. Marcin Łyżwa (Centrum Stomatologii Unident, Stadent) ukończył uczelnię w Bratysławie, później zgłębiał wiedzę w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz w trakcie szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie Polskich Lekarzy Stomatologów i Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Kolejny specjalista, dr Paweł Niewada (Niewada Clinic), w zagranicznych placówkach rozwijał swoje zainteresowania w dziedzinie implantologii, chirurgii tkanek twardych wyrostka zębodołowego oraz technik mikrochirurgicznych w zarządzaniu tkankami miękkimi. Posiada prawo wykonywania zawodu zarówno w Polsce, jak i w Niemczech (Approbationsurkunde Baden-Württemberg. Lek. dent. Piotr Wieczorek (Smile Design Clinic) nie ustaje w doskonaleniu umiejętności w dziedzinie implantologii, poszerzając wiedzę na Uniwersytecie w Nowym Jorku.

Zagraniczni turyści medyczni coraz częściej interesują się dobrą ofertą warszawskich stomatologów, co nie może dziwić, zważywszy na wykształcenie, umiejętności oraz sprzęt medyczny, jakim operują polscy specjaliści. Kiedy dodamy do tego znajomość języków obcych oraz niskie ceny leczenia, staje się zrozumiałe czemu obcokrajowcy wolą leczyć się w Warszawie.

Jak twierdzi Adam Woźniak, dziennikarz „Rzeczpospolitej”, polscy stomatolodzy cieszą się doskonałą opinią. Jakość ich usług jest na takim samym poziomie jak w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy USA. Cudzoziemców przyciąga korzystna różnica cenowa i szeroki wachlarz oferowanych usług stomatologicznych. Atutem stolicy jest również łatwy dojazd z kraju i zagranicy (będący zasługą międzynarodowego lotniska, węzła kolejowego oraz metra), a także bogactwo atrakcji turystycznych Warszawy, w tym Starówki i Łazienek Królewskich.

Skomentuj ten artykuł

Komentarze (26)

Piotr 3 lata temu

W Warszawie godnym polecenia jest gabinet Ferreus. Ostatnio usuwano mi operacyjnie ząb mądrości. Operacja przebiegła prawie bezboleśnie z wielką delikatnością. Wszystko na wielki plus. Odpowiedz

Marko 7 lata temu

Jak dla mnie najlepszym stomatologiem w warszawie jest Dr Alban i jego klinika na Mokotowie. Profesjonalizm, doświadczenie i fachowość Odpowiedz

Alicja 6 lata temu

Dla mnie numerem jeden w stolicy jest moja klinika, Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem u dentysty. Przybyłam do nich jako beznadziejny przypadek. 70% do leczenia plus konieczność założenia implantu górnej trójki. Okres leczenia przebiegł bez żadnych komplikacji, naprawdę polecam. Odpowiedz

michall29 7 lata temu

W Wawie warto tez zajrzeć do dobrej kliniki... Odpowiedz

zielone.jabłko 8 lata temu

A ja polecam klinikę dentystyczną w Wawie - Blue Dental Odpowiedz

Piotr 6 lata temu

W dzielnicy Wesoła to jaki możecie polecić gabinet stomatologiczny? Odpowiedz

Kamilkaa 5 lata temu

Ja chciałbym serdecznie polecić wszystkim doświadczonych specjalistów na Bielanach. Korzystałam z ich usług niejednokrotnie. Pierwszy raz poszłam tam, kiedy pracowali jeszcze w starym gabinecie – wypełniałam 2 ubytki i usuwałam kamień. Teraz chodzę do nich regularnie. Tanio i profesjonalnie :) Odpowiedz

Danka Stańka 6 lata temu

W Warszawie świetnym stomatologiem jest mój lekarz! Wyleczył mi moje zęby (mam słabe zęby, bardzo szybko coś się z nimi dzieje, mimo że staram się o nie dbać). Niestety jednego nie dało się już uratować więc skończyło się na implancie. Tutaj też pełen profesjonalizm, bez żadnych problemów czy powikłań. Odpowiedz

Anna 6 lata temu

Z zębami nie ma żartów. Miałam nieszczęście trafić na kilku dentystów-partaczy i to w samym centrum Warszawy. Długo szukałam kogoś, kto naprawi to co zostało zepsute, aż z polecenia trafiłam do lekarza w Nowym Dworze Mazowieckim. Jakby ktoś szukał dobrego i niedrogiego dentystę, to polecam. Odpowiedz

Monika 6 lata temu

Ja sobie bardzo chwalę swojego doktora. Pełen profesjonalizm, fachowość i dobre podejście do klienta :) Wstawiałam implant w zeszłym roku, z pewnością jeszcze do niego wrócę (choć mam nadzieję, że już tylko na przeglądy ;) ). Odpowiedz

wko 6 lata temu

Informuję przyszłych pacjentów, nie macie co liczyć na gwarancję bo lekarz nie udziela gwarancji za swoja prace przy implantach. Gwarancję daje producent implantu, a co z nim zrobi dr to już nie jest objęte gwarancją (proszę dokładnie przeczytać warunki gwarancji jakie proponuje klinika). Wybierając doktora Niesiobędzkiego opierałem się na opiniach jakie znalazłem w internecie. Niestety należało się obawiać tylko wspaniałych opinii pisanych jak sądzę na zamówienie na stronie Impladent. Nie twierdzę że czasami doktorowi udaje się też wykonać dobrze zabieg (z 3 moich implantów 2 jeszcze się trzymają ale to dopiero 1 rok) ale tak jak każdemu zdarzają się błędy, a wtedy musimy płacić za wszystko (oprócz implantu). Jak coś mu nie wyjdzie, a to się zdarza (nie twierdzę że umyślnie), to usłyszycie Państwo historyjkę o usunięciu nerki czy woreczka żółciowego, za co chirurg nie ponosi odpowiedzialności. Mieszkam za granicą i szczególnie odradzam podejmowanie takiego kosztownego ryzyka leczenia się w tym gabinecie, zdarzyło się że nie zostałem poinformowany o tym że dr Niesobędzki będzie na wakacjach w terminie, kiedy miałem zamówioną ważną wizytę z 4 miesięcznym wyprzedzeniem i byłem wtedy przyjęty przez jego asystentkę, ponieważ miałem już kupiony bilet samolotowy. Poza tym zaszokowany byłem brakiem jakiejkolwiek empatii dla pacjenta - tylko kasa, na dzień dobry i do widzenia, brak zaufania do pacjenta i jakichkolwiek rabatów nawet przy b. dużych pracach (rubryka rabat z formularza faktur powinna być usunięta bo denerwuje). Aby nie być posądzanym o publikowanie nierzetelnych opinii, dla zainteresowanych służę udostępnieniem drogą mailową ([email protected]) wszelkich dowodów i wyjaśnień dotyczących: - braku otrzymania faktury zbiorczej (zabiegi i koszty) po zakończeniu leczenia - odmowę wykonania leczenia gwarancyjnego na implant, który był nadwyrężony przy zakładaniu korony (zdejmowanie korony ponieważ została zacementowana na niewłaściwym implancie) oraz źle ustawiony zgryz - bezczelny zarzut nie przestrzegania zaleceń lekarza aby nie respektować gwarancji - ponowne fakturowanie podniesienia zatoki szczękowej po usunięciu implantu. Odpowiedz

Jolanta55 6 lata temu

Ja mogę polecić swojego lekarza, wszczepiała mi 3 implanty. Bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych powikłań. Odpowiedz

Wojciech do Jolanta55 6 lata temu

No to gratuluję, miała pani szczęście że nie był to dr Dariusz Niesiobędzki. Pisze pani "wszczepiła mi" nie wiem czy jest inna pani dr implantolog, czy chodziło Pani o klinkę Impladent. Ja miałem mniej szczęścia bo implanty wszczepiał mi dr Niesobędzki i tylko 2 z trzech pozostały po roku, natomiast dr. nie poczuwa się do naprawienia trzeciego implantu który nie przyjął się w ramach gwarancji (gwarancja obejmuje tylko implant, dana zresztą przez producenta - patrz warunki gwarancji). Dr Niesobędzki nigdy nie myli się i nie popełnia błędów, winny jest zawsze pacjent (żle ustawiony zgryz - pacjent mówił nieprawdę przy regulowaniu,potrzeba powtórnego podniesienie zatoki szczękowej też jest winą pacjenta. Profesjonalizm doktora polega na tym nie płacisz podwójne za implant odrzucony to nic ci nie zrobię i nic z tym nie możesz zrobić bo nikt nie chce poprawiać po takim partaczu. Gorąco odradzam jest tylu specjalistów, że nie ma sensu brać ryzyko w tym gabinecie. Odpowiedz

Zorrox 6 lata temu

Miałam przyjemność być leczona przez wybitnego doktora i na pewno jak tylko będę mieć coś do naprawy to mam już wybranego stomatologa na lata. Bardzo życzliwy człowiek, który każdego pacjenta traktuje wyjątkowo :) Pozdrawiam Odpowiedz

Domel27 6 lata temu

Ja również cenię sobie Warszawskim dentystów odwiedziłem kilku, ale chyba na Ursynowie zostane na dłużej. Bardzo dobra lekarka i co fajne ma dobre podejście do klienta. W sensie widać, że nie jest tylko nastawiona na bezosobowe leczenie kolejnej osoby. ;) Odpowiedz

Kasia 6 lata temu

Jesli ktos szuka dobrych stomatologów to polecam gabinety w Warszawie! Profesjonalizm, oraz bardzo mila atmosfera! Odpowiedz

Martyna 6 lata temu

Według mnie najlepsi stomatolodzy są w Warszawie w Środmieściu. Leczę się tam już od roku, a chodzę dość często, bo mam problemy z zębami... Jeżeli ktoś szuka dobrych specjalistów to polecam jak na Warszawę to ceny są całkiem przystępne. Odpowiedz

marzena 9 lata temu

jeśli chodzi o dentystę w Warszawie to jak dla mnie dr Awiłło jest absolutnym faworytem od lat - ogromna wiedza, pewność i fach w rękach... a w dodatku Pan Krzysztof to przesympatyczny człowiek Odpowiedz

gosc do marzena 7 lata temu

Polecam kliniki w warszawie. Fantastyczni lekarze, miła atmosfera i przystępne ceny. Odpowiedz

Janka do gosc 7 lata temu

W Warszawie polecam dobrego stomatologa, przyjmują w kilku miejscach. Ja leczyłam się na Woli, bo mam pod nosem :) Cały plan leczenia i leczenie przebiegło bardzo sprawnie, robiłam licówki. Poza tym w samym gabinecie jest miło i bardzo sympatyczna obsługa.

Marek 7 lata temu

Świetny implantolog przyjmuje w Łodzi. Zachęcam do wizyty, bo nie przypuszczałem, że wszczepienie implantu to tak prosta sprawa - pod warunkiem, że robi to profesjonalista. Odpowiedz

Sara 7 lata temu

Owszem, znalezienie dobrego specjalisty jest trudne. Po przeprowadzce do Warszawy dość długo szukałam stomatologa, który profesjonalnie zajmie się moimi zębami. Od wielu lat regularnie chodzę do dentysty, ponieważ natura obdarzyła mnie słabym uzębieniem. Odpowiedz

różyczka 7 lata temu

A ja z kolei polecam swój gabinet. Jest wielu specjalistów, oferuje każdy rodzaj zabiegu (od wyrwania zębów do ich ozonowania), nie trzeba u nich długo czekać na wizytę. Chodzą do nich całe rodziny już od 20 lat z powodu tego, że walczą o każdy ząb i wyjątkowo profesjonalnie podchodzą do wykonywanych przez siebie zadań. Odpowiedz

bogdanek 7 lata temu

ja bardzo cenię dentystów w warszawie, byłem tam zarówno u chirurga jak i ortodonty i super nam się współpracowało, ceny mają dobre do tego, a porady cenne, właśnie za tydzień idę na wyrywanie zęba mądrości heh i napadło mnie żeby czytać te artykuły wszystkie;) Odpowiedz

lidia 7 lata temu

Ja czytałam dużo dobrego o klinikach w Warszawie. Zapisałam się na piątek. Może ktoś z was był i poleca jakieś konkretne? Odpowiedz

Bartek 7 lata temu

Ja chodzę gabinetu w centrum Warszawy, bardzo dobrzy specjalisci tam przyjmują. Polecam. Odpowiedz

Stomatologia

Wybierz miasto, aby znaleźć placówkę

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…