City Clinic

4,4 / 5  - 1481 opinii
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
City Clinic - logo

Opis placówki

City Clinic jest wielospecjalistyczną przychodnią świadczącą usługi w obrębie blisko 30 dziedzin medycyny. Znajduje się w zacisznym miejscu w warszawskich Włochach. W rodzinnej atmosferze oraz poczuciu bezpieczeństwa specjaliści z Kliniki wspomagają Państwa w leczeniu różnego rodzaju schorzeń oraz dolegliwości zdrowotnych.

W wachlarzu proponowanych przez nas usług znajduje się szeroka diagnostyka laboratoryjna oraz obrazowa. Wykonujemy badania diagnostyczne z krwi, proponujemy pacjentkom cytologię cienkowarstwową, która jest bardziej dokładną metodą diagnostyczną w porównaniu z cytologią tradycyjną, ponadto umożliwia wykonanie dodatkowych testów np. na obecność wirusa HPV. W zakres oferowanej przez nas diagnostyki obrazowej wchodzi szerokie spektrum badań  ultrasonograficznych (USG).

Prowadzimy konsultacje lekarskie w zakresie 30 specjalizacji. W naszej placówce znajdziecie Państwo  lekarzy specjalistów praktykujących w najlepszych ośrodkach w kraju i za granicą oraz posiadających liczne certyfikaty dokumentujące udział w szkoleniach i kursach poszerzających ich doświadczenie oraz wiedzę.

Sukcesywnie poszerzamy ofertę, by zapewniać pacjentom dostęp do najwyższej jakości usług. Podjęliśmy decyzję o budowie zaplecza zabiegowego, które pozwala nam na zapewnianie chorym kompleksowej opieki – poza konsultacjami, diagnostyką i leczeniem zachowawczym również operowania. Dysponujemy nowym Blokiem Operacyjnym wyposażonym w najnowocześniejszą aparaturę, posiadamy przestronne sale pozabiegowe, urządzone z myślą o komforcie pacjenta. 

City Clinic zapewnia profesjonalną opiekę kobietom pragnącym założyć rodzinę i zajść w ciążę. Oferujemy pomoc w razie problemów z płodnością (u kobiet i mężczyzn – współpraca z andrologiem), prowadzimy ciąże (fizjologiczne, bliźniacze i ciąże wysokiego ryzyka) oraz zajmujemy się połogiem. Leczymy schorzenia ginekologiczne, jak również doradzamy najlepszą metodę antykoncepcji. 

W zakresie tzw. zdrowia reprodukcyjnego zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń narządu rodnego, a także onkologią ginekologiczną. Wykonujemy m.in. kolposkopię, zabiegi z zakresu ginekologii kosmetycznej, przeprowadzamy szczepienia przeciwko HPV. Poza standardowymi badaniami podczas ciąży (np. USG, KTG) wykonujemy nieinwazyjne badania prenatalne.  

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi szeroka gama procedur z dziedziny urologii. Przeprowadzamy konsultacje, pełną diagnostykę i zabiegi. Wykonujemy USG jąder, biopsję chirurgiczną jądra, biopsję BAC, a także biopsję prostaty oraz prącia. Przeprowadzamy plastykę stulejki i wędzidełka, leczenie operacyjne żylaków powrózka nasiennego, usuwanie polipów z cewki moczowej. Leczymy choroby przewlekłe i przypadki doraźne. Zajmujemy się diagnostyką i profilaktyką schorzeń nowotworowych nerek, moczowodów, pęcherza moczowego, stercza i jąder. Leczymy wady wrodzone i nabyte, choroby napletka, stany zapalne będące konsekwencją zakażenia dróg wyprowadzających nasienie oraz świąd i pieczenie w cewce moczowej. Prowadzimy poradnictwo urologiczne u osób z chorobami infekcyjnymi i nowotworowymi. Pomagamy pacjentom ze zmianami w częstości, ilości oddawanego moczu (oraz zmianami w samym moczu), jak również z uczuciem ciągłego bądź częstego parcia na pęcherz czy bólu przy oddawaniu moczu. Wykonujemy uroflometrię. Prowadzimy poradnictwo urologiczne u osób z dysfunkcjami seksualnymi typu zaburzenia wzwodu (ED). Leczymy zaburzenia płodności mężczyzn wywołane dysfunkcją jąder (żylaki powrózka nasiennego). Współpracujemy również ze specjalistą nefrologii.

W ramach chirurgii jednego dnia przeprowadzamy zabiegi kosmetyczne oraz operacje (m.in. przepukliny pachwinowe, usuwanie kurzajek, znamion, brodawek, torbieli, tłuszczaków i zmian ropnych, wycinanie wrastających paznokci, nacinanie przetoki). Posiadamy bogate zaplecze endoskopowe, umożliwiające wykonywanie procedur takich jak kolonoskopia, gastroskopia czy cystoskopia. Wykonujemy też zabiegi proktologiczne (leczenie hemoroidów tzw. gumkowaniem – metoda Barrona, usuwanie chirurgiczne zakrzepicy brzeżnej, fal anodermalnych, diagnostyka i leczenie przetok okołoodbytniczych).

Przeprowadzamy zabiegi ginekologiczne takie jak m.in. usuwanie polipów z jamy szyjki macicy, torbieli z pochwy i macicy, sprawdzanie drożności jajowodów czy inseminacja. Pobieramy wycinki, wykonujemy konizację, ablacje endometrium oraz diagnostykę i łyżeczkowanie jamy macicy. Przeprowadzamy diagnostykę histeroskopową jamy macicy i ujść macicznych jajowodów.

W ramach ginekologii estetycznej usuwamy przegrodę macicy i pochwy, przeprowadzamy operacje plastyczne warg sromowych, pochwy i krocza (waginoplastykę) oraz plastykę napletka łechtaczki (hoodoplastykę). Wykonujemy zabiegi rewitalizacji stref intymnych osoczem bogatopłytkowym, operacje zwężania pochwy oraz odtwarzania i usuwania błony dziewiczej (hymenoplastykę i hymenotomię).

Usuwamy żylaki kończyn dolnych z użyciem ClosureFast, metody znanej wcześniej pod nazwą VENEFIT RF®. Zabieg cechuje się małoinwazyjnością, jest krótki (30-60 minut), można go wykonać w każdym rodzaju znieczulenia, o każdej porze roku, jednoczasowo na obydwu kończynach.

Oferujemy usługi dermatologiczne dla dzieci i dorosłych. Ponadto wsparcie ze strony doświadczonych lekarzy znajdą u nas osoby borykające się z problemem cukrzycy (w City Clinic przyjmują wykwalifikowani diabetolodzy) i nadwagi (dietetycy).

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje także alergologia. W zespole kliniki pracują znakomicie wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, cieszący się renomą zarówno w środowisku medycznym, jak i wśród pacjentów oraz w mediach. Przyjmujemy dorosłych oraz dzieci. Przeprowadzamy konsultacje, pełną diagnostykę i leczenie – włącznie z odczulaniem. Pracujemy już z najmłodszymi pacjentami, od pierwszych dni życia. W City Clinic alergologia jest połączona z dermatologią i pulmonologią, między innymi przeprowadzamy spirometrię i USG płuc w ramach dopełnienia diagnostyki.

W City Clinic mogą skorzystać Państwo z szerokiej oferty szczepień. Posiadamy także ofertę rehabilitacyjną skierowaną do dzieci i dorosłych oraz specjalistyczną rehabilitację m.in. dla niemowląt z grupy ryzyka ciążowo-poporodowego, wcześniaków czy z zaburzonym rozwojem psychoruchowym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

City Clinic jest wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę medyczną oraz diagnostyczną, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usług. Stosowane przez nas urządzenia posiadają konieczne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Dysponujemy sprzętami takimi jak m.in.:

  • USG Voluson E8 – aparatura wykorzystująca zjawisko fal ultradźwiękowych do diagnostyki obrazowej narządów wewnętrznych, tkanek miękkich, stawów i innych. Badanie z jej zastosowaniem jest nieinwazyjne i bezbolesne. Voluson E8 posiada wysoką jakość obrazowania w technologii 4D. Aparatura ta wykorzystywana może być w diagnostyce ginekologiczno-położniczej (w tym USG 4D), badaniach naczyń, kardiologii, urologii i innych.
  • Kolposkop – urządzenie optyczne służące do diagnostyki szyjki macicy, dolnej części kanału macicy, pochwy oraz sromu. Podczas badania istnieje możliwość podjęcia procedur leczniczych za pomocą kolposkopu. Badanie przynosi doskonałe efekty w diagnostyce wczesnych postaci raka szyjki macicy.

Udogodnienia dla pacjentów

Nasza klinika oferuje Państwu usługi medyczne wykonywane przez specjalistów o wysokich kwalifikacjach oraz doświadczeniu, w rodzinnej atmosferze i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Jakość naszych usług gwarantuje nie tylko profesjonalny zespół, ale także najwyższej jakości aparatura medyczna oraz diagnostyczna.

Pomieszczenia w przychodni są klimatyzowane. Pacjenci w oczekiwaniu na wizytę lub zabieg mogą skosztować darmowych napojów (woda, kawa, herbata) oraz skorzystać z dostępu do Wi-Fi.

Paniom spodziewającym się dziecka oferujemy promocyjny Pakiet dla Przyszłej Mamy, dzięki któremu można skorzystać z pełnej gamy świadczonych przez nas usług w atrakcyjnej cenie.

Akceptujemy płatności za pomocą kart płatniczych oraz w przypadku większych kwot przelewami (po uprzednim uzgodnieniu). Płatności za wykonywane w naszej placówce zabiegi można rozłożyć na dogodne raty.

Nasi pacjenci mogą skorzystać z miejsc do parkowania przy ul. Czereśniowej.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w City Clinic w Warszawie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie niepłodności

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik City Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w City Clinic

Zgłaszający się do nas pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc lekarską oraz szeroką diagnostykę. Oferujemy badania laboratoryjne, w tym badania krwi oraz wymazu (m.in. cytologia). W zakresie diagnostyki obrazowej przeprowadzamy szereg badań ultrasonograficznych. Mogą Państwo wykonać m.in. badania USG narządów wewnętrznych (np. drogi moczowe, jama brzuszna), narządów płciowych, w tym także USG transwaginalne, podczas ciąży, USG prostaty i jąder. Za pomocą aparatury ultrasonograficznej monitorujemy cykl miesiączkowy. Wykonujemy także badania dopplerowskie, USG piersi, stawów i inne.

City Clinic oferuje Państwu możliwość skorzystania z konsultacji u lekarzy niemal 30 specjalizacji. W naszej placówce przyjmują lekarze interniści oraz pediatrzy, zajmujący się leczeniem chorób wewnętrznych, w razie potrzeby kierujący chorych do lekarzy specjalistów. Proponujemy również konsultacje u specjalistów chirurgii, kardiologii i urologii czy ginekologii.

Posiadamy szeroką ofertę usług z zakresu ginekologii. Pacjentki mogą wykonać kompleksowe badania, m.in. kolposkopię, badania USG, nieinwazyjne badania prenatalne i inne. Oferujemy dobór odpowiedniej metody antykoncepcyjnej, zajmujemy się zakładaniem oraz usuwaniem wkładek domacicznych, a także wykonujemy zabiegi krioterapii w leczeniu kłykcin kończystych oraz nadżerek. Przeprowadzamy inseminacje. Prowadzimy ciąże i otaczamy pacjentki opieką poporodową.

Oferujemy szeroki zakres szczepień ochronnych (m.in. grypa, żółtaczka, rotawirusy, pneumokoki) oraz rehabilitację dla dzieci i osób dorosłych. Prowadzimy specjalistyczną rehabilitację niemowląt z grupy ryzyka ciążowo-poporodowego, wcześniaków, osób z zaburzeniami genetycznymi, a także z nieharmonijnym rozwojem psychoruchowym i innymi schorzeniami wymagającymi szczególnego podejścia oraz właściwych kwalifikacji.

Opinie z internetu

Placówka City Clinic została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.4 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1481 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,4

1481 ocen
(z 4 źródeł)
4,7 / 5  (3 ocen placówki na Kliniki.pl)
3,9 / 5  (37 ocen placówki na Google.pl)
4,1 / 5  (14 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (1427 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"City Clinic jest rodzinną, prywatną placówką medyczną. To wielospecjalistyczna przychodnia świadcząca usługi w obrębie blisko 30 dziedzin medycyny. Centrum medyczne City Clinic skupia doświadczonych lekarzy, terapeutów i pielęgniarki z wieloletnią praktyką kliniczną i bogatym dorobkiem naukowym. Bardzo często umawiam do tej placówki pacjentów do Pana dr Adama Mroczka. Zgodnie z informacjami zwrotnymi od klientów, doktor nie skupia się na leczeniu objawów, lecz szuka przyczyny dolegliwości. W placówce można liczyć na wspaniałą, profesjonalną obsługę. Doktor Mroczek skutecznie diagnozuje chorobę, zleca szereg badań i dokonuje wnikliwej analizy historii choroby. Jest znanym i godnym polecenia lekarzem. Jego wiedza medyczna, doświadczenie i kultura osobista dają pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Wizyta czasem faktycznie trwa długo, ale to wszystko dla dobra pacjenta. Pan doktor jest bardzo otwarty i taktowny, komunikatywny, sympatyczny i cierpliwy - swoim zachowaniem, umiejętnością słuchania i wyciągania wniosków wzbudza zaufanie pacjenta" - Paulina J. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Paweł
26 września 2017
5,0

Zadowolony

5,0 - Paweł
Profesjonalna obsługa, bardzo mile Panie z recepcji
Dotyczy:  
Konsultacja urologiczna (wrzesień 2017)
Lekarz:  
lek. Adam Mroczek
 
Szczegóły
Marcin
(Warszawa)
25 października 2017
5,0
5,0 - Marcin
Dotyczy:  
Konsultacja urologiczna (październik 2017)
Lekarz:  
lek. Adam Mroczek
 
Szczegóły
Jaroslaw
26 września 2017
4,0

Bardzo dobra

4,0 - Jaroslaw
Zabieg:  
Podcięcie wędzidełka prącia (wrzesień 2017)
Lekarz:  
lek. Adam Mroczek
 
Szczegóły

Zespół

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami wielu dziedzin medycyny. W naszej placówce przyjmują m.in. lekarze chorób wewnętrznych, pediatrzy, specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa oraz onkologii ginekologicznej. Zatrudniamy urologów, alergologów i chirurgów. W skład zespołu City Clinic wchodzą również wykwalifikowani radiolodzy.

Nasi lekarze posiadają duże doświadczenie zawodowe. Kwalifikacje i umiejętności w zakresie nowoczesnych technik leczenia podnoszą poprzez uczestnictwo w szkoleniach. Są członkami medycznych towarzystw naukowych zrzeszających specjalistów poszczególnych dziedzin medycyny. W naszym zespole pracują również terapeuci, pielęgniarki oraz położne posiadające wieloletnią praktykę w pracy z pacjentem.

Lek. med. Adam Mroczek ukończył Wydział Lekarski łódzkiej Akademii Medycznej w 2002 roku, tym samym rozpoczynając swoją pracę zawodową. W 2011 roku, po otrzymaniu pozytywnego wyniku egzaminu specjalizacyjnego, otrzymał tytuł specjalisty z zakresu urol... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. med. Marcin Radko to absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego z 2007 r.oku Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu urologii. To członek Sekcji Adeptów Urologii Polskiego Towarzystwa Urologicznego, należy również do Polski... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. Jan Zmora ukończył studia na Wydziale Lekarskim Warszawskiej Akademii Medycznej. Posiada tytuł specjalisty II stopnia z dziedziny chirurgii ogólnej. Obecnie obejmuje stanowisko zastępcy kierownika Oddziału Chirurgii Ogólnej i Proktologii Szpitala... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Mgr Kinga Biernacka ukończyła studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji warszawskiej SGGW. Nie ustaje w poszerzaniu wiedzy i doskonaleniu swoich umiejętności, czego potwierdzeniem są liczne dyplomy zdobyte w trakcie szkoleń i warsztató... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w City Clinic.

Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic
Klinika City Clinic

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 21:00)

Adres placówki

City Clinic
ul. Popularna 62A
02-437 Warszawa

Godziny otwarcia

  • poniedziałek21:00-8:00
  • wtorek21:00-8:00
  • środa21:00-8:00
  • czwartek21:00-8:00
  • piątek21:00-8:00
  • sobota15:00-9:00
  • niedzielanieczynne

Dojazd

City Clinic jest usytuowana w warszawskich Włochach przy ul. Popularnej 62A. Znajduje się w odległości około 6 km od Dworca Centralnego i 4 km od dworca Warszawa Zachodnia. Od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina placówka oddalona jest o około 7 km. City Clinic posiada również dobre połączenia komunikacją miejską.