Ferreus Stomatologia Rodzinna

9,7 / 10   •   Znakomita   •  40 opinii
 • Gabinet Ferreus Stomatologia Rodzinna
 • Gabinet Ferreus Stomatologia Rodzinna
Warszawa, ul. Okrzei 18
 • Konsultacja chirurga stomatologa • 100 zł
 • Konsultacja implantologiczna • 100 zł
 • Konsultacja ortodontyczna • 100 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Nasza klinika istnieje od 2005 roku. Od tego czasu pomogliśmy już wielu pacjentom, a sami bardzo się rozwinęliśmy i poszerzyliśmy zakres oferowanych usług. Przeprowadzamy zabiegi stomatologiczne zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, sukcesywnie wdrażając kolejne innowacyjne techniki leczenia. Wykorzystujemy przy tym nowoczesne urządzenia, wśród których można wymienić: Variosurg, mikroskop zabiegowy, laser diodowy, cyfrową diagnostykę radiologiczną oraz fizjodyspenser. Każdy odwiedzający nas pacjent może liczyć na kompleksową obsługę i plan leczenia dostosowany indywidualnie do jego potrzeb. Wykonujemy procedury z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, pedodoncji i endodoncji, zajmujemy się również chirurgią stomatologiczną, protetyką i implantologią. Leczymy schorzenia stawu skroniowo-żuchwowego, choroby przyzębia i bruksizm.

Paleta oferowanych przez nas usług stomatologicznych jest bardzo bogata. Można się do nas zwrócić z problemem dolegliwości bólowych wywołanych zmianami próchniczymi, a także w przypadku chęci uzupełnienia ubytków – zarówno pojedynczych, jak i bardziej rozległych. Ratujemy bardzo zniszczone zęby, przeprowadzając złożone leczenie endodontyczne z wykorzystaniem mikroskopu. Korygujemy wady zgryzu, posługując się przy tym aparatami ortodontycznymi najlepszych producentów.

Leczymy dorosłych i dzieci. Zespół stomatologów kliniki Ferreus zapewnia leczenie bezbolesne, bezstresowe i szybkie.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Możemy się poszczycić bogatym wyposażeniem naszego gabinetu. Sukcesywnie nabywamy kolejne urządzenia stomatologiczne, dzięki którym możemy wykonywać zabiegi szybciej, mniej inwazyjnie i całkowicie bezboleśnie. Wśród posiadanej przez nas aparatury medycznej znajdują się, między innymi:

 • Mikroskopy zabiegowe – współczesna stomatologia to leczenie w powiększeniu. W naszej klinice mikroskopy używane są do niemal wszystkich zabiegów, a szczególnie do działań z zakresu endodoncji. Dzięki odpowiedniemu powiększeniu i oświetleniu pola zabiegowego możemy precyzyjnie zlokalizować i opracować kanały, nawet dodatkowe i o trudnej budowie anatomicznej. Mikroskop umożliwia usunięcie złamanych narzędzi, zamknięcie perforacji i inne trudne zabiegi endodontyczne.
 • Cyfrowa diagnostyka radiologiczna – powinna być standardem nowoczesnej stomatologii. Oprócz zwiększenia ilości widocznych na zdjęciach szczegółów i skrócenia czasu uzyskania obrazu znacząco zmniejszamy ilość promieniowania średnio 8-10-krotnie w stosunku do konwencjonalnych kliszy.
 • Laser diodowy – jest wielofunkcyjnym urządzeniem wykorzystywanym w zakresie chirurgii miękkiej (dotyczy śluzówki), dezynfekcji (endodoncja, periodontologia) oraz biostymulacji (przyspieszenie gojenia ran pozabiegowych, leczenie opryszczki, aft, zapalonych kącików ust itp.).
 • Fizjodyspenser – mikromotor z pompą perystaltyczną do chłodzenia jałowym roztworem soli fizjologicznej. Urządzenie wykorzystywane głównie w implantologii i chirurgii stomatologicznej.
 • Variosurg – ultradźwiękowy nóż chirurgiczny wykorzystywany do atraumatycznej preparacji kości. W wielu przypadkach zastosowanie urządzenia umożliwia rezygnację z użycia piły kostnej lub wiertła.
 • Urządzenia do ultradźwiękowej dezynfekcji kanałów – dzięki nowoczesnej aparaturze do dezynfekcji kanałów zębowych możemy oferować pacjentom bardziej skuteczne leczenie endodontyczne.
 • Systemy do wypełnień kanałów metodą gorącej gutaperki (System B, Obtura, Calamus)– rozgrzanie gutaperki powoduje jej upłynnienie, dzięki czemu zapływa w drobne zachyłeczki i szczelnie wypełnia światło kanałów. Taka temperatura (ok. 250° C) działa również jak dodatkowa sterylizacja kanałów na ostatnim etapie leczenia kanałowego.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Nasza klinika stara się zapewnić pacjentom pełnię wygód tak, by pobyt w przychodni był dla nich wyłącznie przyjemnością. Zabiegi przeprowadzamy w sympatycznej, bezstresowej atmosferze, a nasz zespół medyczny składa się ze specjalistów różnych dziedzin stomatologii. Personel cechuje się bardzo dobrym podejściem do pacjentów, z uwagą wysłuchując ich potrzeb i otaczając ich troskliwą opieką. W celu zapewnienia leczącym się u nas osobom poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

 • Nowoczesna klinika – wszystkie konsultacje i zabiegi przeprowadzamy w znakomicie wyposażonym, nowoczesnym ośrodku, wykorzystując podczas leczenia zaawansowaną technologicznie aparaturę stomatologiczną.
 • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację lub zabieg pacjenci spędzają w przytulnej poczekalni, w której mogą się odprężyć i zrelaksować. Naszym gościom oferujemy pyszną kawę, aromatyczną malinową herbatę bądź sok.
 • Klimatyzacja – komfort przebywania w naszej klinice zapewnia także zamontowana we wszystkich pomieszczeniach klimatyzacja.
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych – otaczamy kompleksową opieką wszystkich pacjentów, także osoby mające problemy z samodzielnym poruszaniem się lub na wózkach inwalidzkich. Dysponujemy szerokim podjazdem, dzięki któremu z łatwością można dostać się do naszych gabinetów.
 • Leczenie stomatologiczne dzieci – oferujemy usługi z dziedziny stomatologii dziecięcej. 
 • Leczenie na raty – wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom pacjentów, umożliwiliśmy im rozłożenie płatności za zabiegi wykonane w naszej placówce na dogodne raty.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Ferreus Stomatologia Rodzinna w Warszawie.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurga stomatologa
  cena konsultacji odliczana od ceny późniejszych zabiegów
  100
  Konsultacja implantologiczna
  cena konsultacji odliczana od ceny późniejszych zabiegów
  100
  Konsultacja ortodontyczna
  cena konsultacji odliczana od ceny późniejszych zabiegów;
  50 zł - dzieci;
  100 zł - dorośli;
  50 zł - wycisk;
  100
  Konsultacja protetyczna
  cena konsultacji odliczana od ceny późniejszych zabiegów
  100
  Konsultacja stomatologiczna
  cena konsultacji odliczana od ceny późniejszych zabiegów;
  50 zł - przegląd stomatologiczny;
  100 zł - plan leczenia/kosztorys
  100
  Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny
  cena konsultacji odliczana od ceny późniejszych zabiegów
  50
 • Stomatologia


Opinie z internetu

Placówka Ferreus Stomatologia Rodzinna została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 40 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,7
/ 10
Znakomita
40 ocen z 3 źródeł
4,6 / 5  (14 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (17 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (9 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Zespół stomatologów naszej przychodni to doświadczona, znakomicie przeszkolona kadra, która nieustannie doskonali swoje umiejętności. Przeprowadzają zabiegi z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii, począwszy od profilaktyki, a skończywszy na złożonym leczeniu chirurgicznym.

Do naszego zespołu należy lek. dent. Aleksandra Marszow, regularnie uczestnicząca w kursach doskonalących z zakresu ortodoncji. Prócz tego bierze udział w zjazdach naukowych Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej zajmuje się lek. dent. Małgorzata Lipińska-Królikowska, chirurg stomatologiczny.

Leczenie endodontyczne prowadzi lek. dent. Paweł Łachoda, specjalista, którego od zawsze fascynowała nowoczesna stomatologia, ze szczególnym uwzględnieniem endodoncji, implantologii i protetyki. Poświęca się zabiegom, w trakcie których wykorzystuje systemy laserowe, mikroskop zabiegowy i inne nowatorskie urządzenia stomatologiczne. 

Do zespołu należą również lek. dent.: Tomasz Kaźmierczak i Wojciech Oleksy, a także Paweł Fijałkowski.

Naszych stomatologów aktywnie wspiera zespół asystentek i higienistek. Należy do niego Sylwia Wiśniewska oraz Anna Czarnowska, dyplomowane higienistki stomatologiczne. Współpracuje z nami również Małgorzata Robak, która doskonaliła umiejętności w trakcie kursu oraz zajęć praktycznych w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Wśród pozostałych członków zespołu można wymienić znakomicie przeszkoloną i doświadczoną asystentkę stomatologiczną Annę Bruzdę

Więcej 

Certyfikaty

Wysoka jakość świadczonych usług stomatologicznych oraz komfort i zadowolenie pacjentów są naszym priorytetem. Nasze starania doceniają zarówno sami pacjenci, jak i środowisko medyczne. Potwierdzeniem kompetencji, umiejętności i wiedzy naszego zespołu jest otrzymanie w 2013 roku prestiżowego Certyfikatu „Europejska Gwarancja Najwyższej Jakości”, a także wprowadzenie systemu zarządzania jakością ISO 9001. Nieustannie podwyższamy swoje kwalifikacje, przechodząc kolejne szkolenia i kursy. Zdobywamy w ten sposób uprawnienia do posługiwania się nowoczesną aparaturą stomatologiczną oraz wykorzystywania nowatorskich technik zabiegowych. Dzięki temu leczące się u nas osoby mają dostęp do najwyższej jakości usług stomatologicznych, których zakres sukcesywnie rozszerzamy. Nasi specjaliści to posiadacze licznych dyplomów i certyfikatów potwierdzających ogromny zapał do zgłębiania wiedzy.

 • Gabinet Ferreus Stomatologia Rodzinna
 • Gabinet Ferreus Stomatologia Rodzinna
 • Gabinet Ferreus Stomatologia Rodzinna
 • Gabinet Ferreus Stomatologia Rodzinna

Filmy

Ferreus Stomatologia

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:30 - 20:00)

Adres placówki

Ferreus Stomatologia Rodzinna
ul. Okrzei 18
03-710 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek8:30-20:00
 • wtorek8:30-20:00
 • środa8:30-20:00
 • czwartek8:30-20:00
 • piątek8:30-20:00
 • sobotana telefon
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Nasz ośrodek znajduje się w warszawskiej dzielnicy Praga. Znakomite skomunikowanie stolicy pozwala na łatwe i szybkie dostanie się do dowolnego punktu miasta. Od najbliższego przystanku autobusowego dzieli nas ok. 300 metrów. Dworzec PKP Warszawa Wschodnia znajduje się w odległości ok. 2 km od naszej kliniki. Dworzec Główny PKS mieści się 8,5 km od ośrodka. Pacjenci spoza miasta lub kraju dostaną się na międzynarodowe lotnisko (Port lotniczy Warszawa-Okęcie im. Fryderyka Chopina) w ciągu ok. pół godziny.


Najczęstsze pytania o placówkę Ferreus Stomatologia Rodzinna

 • Jak oceniana jest placówka Ferreus Stomatologia Rodzinna?

  Placówka Ferreus Stomatologia Rodzinna została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 40 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Ferreus Stomatologia Rodzinna w Warszawie?

  Placówka Ferreus Stomatologia Rodzinna z Warszawy posiada w cenniku usług 123 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Ferreus Stomatologia Rodzinna?

  Ferreus Stomatologia Rodzinna znajduje się w Warszawie, Warszawa, ul. Okrzei 18. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 51 49

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Ferreus Stomatologia Rodzinna?

  Placówka Ferreus Stomatologia Rodzinna z Warszawy otwarta jest średnio 11 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:30 do 20:00, we wtorki od 08:30 do 20:00, w środy od 08:30 do 20:00, w czwartki od 08:30 do 20:00, a w piątki od 08:30 do 20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty na telefon , natomiast w niedziele jest zamknięta.