Klinika Krajewski

8,7 / 10   •   Bardzo dobra   •  86 opinii
 • Wnętrza, wystrój Klinika Krajewski
 • Wnętrza, wystrój Klinika Krajewski
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Krajewski
 • Recepcja, poczekalnia Klinika Krajewski
 • Nagrody, wyróżnienia Klinika Krajewski
 • Wygląd zewnętrzny Klinika Krajewski
 • Zabieg, operacja Klinika Krajewski
Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
Warszawa, ul. Bukowińska 22A
 • Konsultacja dermatologiczna • od 150 zł
 • Konsultacja kosmetologiczna
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Klinika Krajewski jest nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką zlokalizowaną w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Specjalizuje się w zabiegach dermatologii estetycznej oraz kosmetologii. Główne obszary działania to profilaktyka i pielęgnacja skóry oraz pomoc Pacjentom z problemami dermatologicznymi. Wieloletnie doświadczenie w dermatologii estetycznej jest gwarancją profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Klinika wyposażona jest w najskuteczniejsze urządzenia dermatologiczne pochodzące od renomowanych producentów, m.in. lasery frakcyjne Fraxel DUAL i Fraxel re;pair, laser naczyniowy VariLite, kabina UVB 311 służąca do leczenia łuszczycy i bielactwa oraz innowacyjne urządzenie do thermoliftingu Zaffiro. Nowoczesny sprzęt, szeroka wiedza specjalistyczna, wieloletnie doświadczenie oraz troska o satysfakcję i bezpieczeństwo klientów sprawia, że zabiegi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta.

Właścicielem kliniki jest dr n. med. Maciej Krajewski, który na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie obronił pracę doktorską dotyczącą autoimmunologicznych chorób skóry, a dwa lata później ukończył specjalizację z dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał w uznanych krajowych placówkach medycznych, m.in. w Centralnym Szpitala klinicznym MSWiA. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Obecnie jest także nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stosowanie nowoczesnych technik laserowych z użyciem Fraxela Re:Pair® i resurfacingu skóry Fraxelem Dual® oraz łączenia ich z zabiegami liftingu skóry.

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu: trądziku i blizn potrądzikowych (m.in. peelingi TCA, laseroterapia), problemów z łysieniem (m.in. leczenie farmakologiczne, mezoterapia klasyczna i z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego), a także w zabiegach: liftingu skóry (Thermage, Zaffiro, nici APTOS) i nowoczesnym usuwaniu tatuaży. Przeprowadza zabiegi skutecznego usuwania rumienia oraz wszelkiego pochodzenia przebarwień skóry twarzy i rąk. Usuwa zmarszczki Botoxem® i kwasem hialuronowym (od ponad 12 lat), ponadto posiada doświadczenie w małoinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, światłolecznictwie i leczeniu lampami  UVB 311 i PUVA.

To autor publikacji, doniesień, komentarzy eksperckich i wykładów, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, że skuteczne zabiegi dermatologii estetycznej możliwe są tylko przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w najwyższej klasy urządzenia, pochodzące od czołowych producentów sprzętu medycznego na świecie. Na wyposażeniu placówki znajdują się m.in.:

 • Laser Fraxel DUAL – nowoczesny laser frakcyjny, pozwalający na szybkie i skuteczne odmłodzenie skóry, redukcję blizn i rozstępów oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Jego skuteczność zasadza się na równomiernym naświetlaniu skóry w głąb, dzięki czemu powstają mikroskopijne „kolumny” pobudzonej do odnowy tkanki.
 • Laser Fraxel re:pair – frakcyjny laser CO2, wykorzystywany w zabiegach małoinwazyjnej dermabrazji skóry. Pozwala na intensywne odmłodzenie i odświeżenie skóry, likwidację blizn potrądzikowych dzięki dużej ilości mikronakłuć na powierzchni skóry.
 • Laser RevLite Q-Swich – laser wykorzystywany w zabiegach usuwania tatuaży bez pozostawiania blizn, umożliwia także likwidację przebarwień, zmian pigmentowych i piegów. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich, nanosekundowych impulsów światła, pochłanianych wyłącznie przez melaninę lub inny barwnik, a także czterem długościom fali, możliwe jest skuteczne i bezpieczne usunięcie tatuażu niezależnie od jego głębokości oraz barwy.
 • Laser VariLite – niezawodny laser do usuwania wszelkiego typu zmian naczyniowych dzięki wykorzystaniu podwójnej długości fali. Umożliwia likwidację rozszerzonych naczynek powierzchniowych twarzy oraz tzw. „pajączków” na nogach. Jest wyposażony jest w głowicę skanującą co pozwala na precyzyjne przeprowadzenie zabiegu na dużych powierzchniach skóry.
 • Thermage – innowacyjne urządzenie stymulujące głębokie części skóry bez uszkodzenia jej powierzchni przy pomocy fal radiowych wysokiej częstotliwości (RF). Wpływa stymulująco na produkcję kolagenu, co pozwala ujędrnić i napiąć skórę, zapewnia jej także odpowiednie nawilżenie i skutecznie wygładza zmarszczki.
 • Zaffiro – nowoczesne urządzenie, wykorzystywane do poprawy gęstości skóry, jej odmłodzenia oraz napięcia. Dzięki działaniu promieniowania podczerwonego IR podgrzewa głębsze warstwy skóry, co prowadzi do obkurczenia się obecnych w skórze włókien kolagenowych oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Pozwala skutecznie zlikwidować wiotką skórę twarzy i szyi, podnieść opadające powieki i policzki, usunąć zmarszczki oraz napiąć skórę brzucha, ud i ramion, a skuteczność zabiegu potwierdzona jest badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE.
 • CoolSculpting Zeltiq – urządzenie do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej dzięki działaniu kriolipolizy, czyli zamrażania komórek tłuszczowych. Urządzenie posiada certyfikat CE i zostało zatwierdzone przez FDA, co stanowi gwarancję jego skuteczności i bezpieczeństwa.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Satysfakcja naszych Pacjentów ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego zależy nam, by każda wizyta w Klinice przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze. W trosce o komfort Pacjentów wprowadziliśmy następujące udogodnienia:

 • Komfortowa poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w nowoczesnej, komfortowo urządzonej poczekalni, utrzymanej w uspokajających tonacjach brązu i beżu, gdzie mogą zrelaksować się i wyciszyć przy lekturze najnowszej prasy.
 • Kompetentny i sympatyczny personel – pragniemy, by każda wizyta w naszej klinice była dla Pacjenta przyjemnością, dlatego dbamy o sympatyczną, domową atmosferę, tworzoną przez kompetentny, zawsze uśmiechnięty personel, który chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

 • Bezpłatne konsultacje – nasi Pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych, w trakcie których nasi specjaliści ocenią stan skóry i potrzeby organizmu oraz dobiorą odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne, a w razie potrzeby zalecą zabiegi lecznicze.

 • Atrakcyjne promocje – dla niższych Pacjentów regularnie organizujemy atrakcyjne promocje, które pozwalają skorzystać z nowoczesnych zabiegów w jeszcze niższych cenach.

 • Zabiegi na raty – pragniemy, by nasze usługi dostępne były dla szerszego grona Pacjentów, dlatego w naszej klinice istnieje możliwość skorzystania z ratalnego systemu finansowania zabiegów. Wszystkie formalności można przeprowadzić w trakcie jednej wizyty, oferta charakteryzuje się także wysoką kwotą finansowania oraz okresem kredytowania nawet do 60 miesięcy.

 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami spoza granic kraju, nasz personel porozumiewa się w języku angielskim.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika Krajewski w Warszawie.

Klinika Krajewski świadczy usługi w 2 placówkach w Warszawie. Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że powyższa usługa jest dostępna pod wybranym adresem.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja dermatologiczna
  U Dr Macieja Kraszewskiego 200zł
  od 150 do 200 
  Konsultacja kosmetologiczna
  konsultacja bezpłatna
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  150
 • Dermatologia

 • Chirurgia podologiczna i podologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Klinika Krajewski została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 8,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 86 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

8,7
/ 10
Bardzo dobra
86 ocen z 2 źródeł
4,7 / 5
(13 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(10)
(10)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(1)
(1)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,0 / 5
(73 ocen placówki na Google.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Wiele razy umawiałem wizyty do Kliniki Krajewski w Warszawie i nigdy nie otrzymałem negatywnej opinii po odbytej konsultacji lub zabiegu. Zarówno dermatologia, ortopedia, medycyna estetyczna jak i chirurgia plastyczna, w opiniach naszych klientów, są na bardzo wysokim poziomie. Jednocześnie standardy obsługi personelu kliniki można porównać do standardów światowych. Na konsultacjach można spokojnie wszystkiego się dowiedzieć, a lekarze odpowiadają na każde zadane pytanie. Klinika może pochwalić się doskonałą organizacją, co przekłada się na świetną obsługę pacjentów." - Jerzy L. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(13 opinie)

M
19 października 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Najlepsza klinika
Klinika Krajewski, Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
Wybór kliniki był strzałem w dziesiątkę. Dziękuję całemu personelowi za miłą i przyjazną atmosferę, podejście do pacjenta oraz życzliwość i opiekę. Szczerze polecam. Najlepsza klinika. Jestem ogromnie zadowolona i wdzięczna.
Ocena specjalisty:
dr n. med. Kamil Pietrasik, Chirurg plastyczny
Doktor podczas konsultacji jest miły, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania. Wszystko dokładnie wytłumaczył, jak przebiega zabieg i zalecenia po zabiegu. Dr Pietrasik to przyjazny i bardzo miły człowiek, od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie. Najlepszy chirurg! Pełen profesjonalizm, życzliwość i ciepło. Profesjonalne podejście do pacjenta oraz stworzenie ciepłej, domowej atmosfery. Dzięki doktorowi pozbyłam się okropnego kompleksu, który mocno obniżał moją wartość. Gdybym jeszcze raz miała wybierać, gdzie poddam się zabiegu, to na pewno byłaby to Klinika Krajewski.
Ocena leczenia:
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, październik 2017
Zabieg przebiegł bezproblemowo. To szybki i skuteczny sposób na usunięcie tatuażu, a przy okazji poprawę mojego samopoczucia ! Usunięcie tatuażu zostało rozłożone na dwa zabiegi w odstępie czasowym. Wszystko goi się super. Już nie mogę doczekać się efektu końcowego!!!!
Przydatna opinia?
(2)
(0)

G
9 listopada 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Klinika Krajewski, Warszawa, ul. Bukowińska 22A
Cały zespół Kliniki odbieram jako bardzo profesjonalny i zaangażowany
Ocena specjalisty:
Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych usług
Ocena leczenia:
Efekty są zgodne z otrzymaną w Klinice informacją
Przydatna opinia?
(0)
(0)

E
26 października 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Klinika Krajewski, Warszawa, ul. Bukowińska 22A
Jestem pacjentką Kliniki na ul. Bukowińskiej od ponad 3 lat. Jestem bardzo zadowolona z fachowości personelu jak i miłej atmosfery panującej w Klinice. Polecam każdemu kto ma dolegliwości dermatologiczne do skorzystania z usług Kliniki.
Nie ma takich.
Ocena specjalisty:
Dr Anna jest super lekarzem. Przemiła i kompetentna.
Ocena leczenia:
Bielactwo jest trudną i żmudną do leczenia chorobą. Na efekty trzeba długo czekać.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

K
20 września 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Klinika Krajewski, Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
Chciałbym, być może, ale osobiście nie nie ma się do czego przyczepić, super od a do do z. Polecam, aby nie nie czekać. Po prostu żyć dalej.
Nie ma. Po prostu, nie ma.
Ocena specjalisty:
Jednym słowem, tak trzymać.
Ocena leczenia:
Eleganckie.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

B
29 grudnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Klinika Krajewski, Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
Miałam wielką przyjemność korzystać z super profesjonalnej obsługi w klinice dr M.Krajewski, Przemiła i życzliwa atmosfera w klinice.Holistyczne podejście i opieka nad pacjentemP,dr.Krajewskiego. Cierpliwie i fachowo przekaze swoją wiedzę oraz doradzi właściwą terapię.Nadal będę korzystać z zabiegów medycyny estetycznej wlaśnie w tej klinice.
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(0)
(0)

B
24 lipca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Klinika Krajewski, Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, sympatyczna atmosfera, kadra kompetentna i służąca pomocą. SUPER!
Ocena specjalisty
Ocena leczenia:
Efekty widoczne już po połowie zabiegów, na końcu przedstawione statystyki przed/po.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

K
17 maja 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Kompetentny personel.
Klinika Krajewski, Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
Miłe, rzeczowe podejście do pacjentki. Wyczerpujące informacje dotyczące sprawy.
Ocena specjalisty:
dr n. med. Kamil Pietrasik, Chirurg plastyczny
Dr Mądry, widać, że doświadczony, kompetentny chirurg. Miły, serdeczny człowiek.
Ocena leczenia:
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, maj 2022
Fachowa konsultacja
Przydatna opinia?
(0)
(0)

D
29 października 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Dobra
Ocena wizyty:
Klinika Krajewski, Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
Wszystko oceniam na 5 +👍👍👍
Ocena specjalisty:
dr n. med. Kamil Pietrasik, Chirurg plastyczny
Profesjonalista
Ocena leczenia:
Operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka, październik 2018
Dopiero jestem tydzień po zabiegu , więc nie ocenię
Przydatna opinia?
(1)
(15)

I
21 maja 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Zabieg wykonany perfekcyjnie.
Klinika Krajewski, Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
Podejście do pacjenta bez zastrzeżeń, bardzo miły personel. Pan doktor Pietrasik to wybitny fachowiec.
Bez uwag.
Ocena specjalisty
dr n. med. Kamil Pietrasik, Chirurg plastyczny
Wybitny specjalista w zakresie chirurgii ręki. Przemiły człowiek.
Ocena leczenia
Operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka, kwiecień 2018
Zabieg przebiegł bez problemów. Efekty bardzo dobre. Dolegliwości minęły. Ręka szybko wraca do sprawności.
Przydatna opinia?
(1)
(0)

M
21 marca 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Usuwanie tatuażu
Klinika Krajewski, Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
Miła obsługa, dogodne terminy i fachowa pomoc.
Ocena specjalisty:
dr n. med. Kamil Pietrasik, Chirurg plastyczny
Przemiły dr budzący zaufanie. Troskliwy, opiekuńczy, rzetelny, wiarygodny, a w moim przypadku również bardzo cierpliwy 😉
Ocena leczenia:
marzec 2018
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wręcz przeszcześliwa. Dzięki dr w końcu pozbyłam się tego szpecącego tatuażu z mojego palca. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna. Rana goi się rewelacyjnie !!!
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Personel Kliniki Krajewski tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej przeprowadza dr n. med. Maciej Krajewski – doświadczony dermatolog-wenerolog, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Dr Krajewski wykonuje m.in. zabiegi dermatochirurgiczne i laserowe, nowoczesne procedury nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. W skład personelu kliniki wchodzą także wykwalifikowane kosmetyczki i kosmetolożki: Anna Drożdż (zabiegi pielęgnacyjno-lecznicze i laseroterapia, manicure tradycyjny, biologiczny i hybrydowy oraz pedicure leczniczy), Magdalena Wrzesińska (kosmetolog specjalizujący się w problematyce i profilaktyce anti-aging ) i Sylwia Sito (kosmetolog i wykwalifikowana masażystka), a także Aleksandra Heba (kosmetolog i fizjoterapeuta, specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy) oraz kosmetolog Agnieszka Szymańska.

Naszym celem jest nieustannym rozwój oraz dostarczanie Pacjentom najnowocześniejszych metod leczenia i technik zabiegowych, dlatego pracujący w naszej Klinice specjaliści systematycznie uczestniczą w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach naukowych, organizowanych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Więcej 

dr n. med. Maciej Krajewski

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

9,0 / 10

Dr Krajewski jest lekarzem, który szczególny nacisk kładzie na satysfakcję pacjentów oraz jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów. Dlatego bezustannie podnosi swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz ... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Wybierz placówkę

Poniżej wybierz jedną z 2 placówek Klinika Krajewski:
Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Klinika Krajewski
ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
00-414 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
9:30-20:00
wtorek
9:30-20:00
środa
9:30-20:00
czwartek
9:30-20:00
piątek
9:30-20:00
sobota
10:00-13:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Klinika Krajewski
ul. Bukowińska 22A
02-703 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
9:00-20:00
wtorek
9:00-20:00
środa
9:00-20:00
czwartek
9:00-20:00
piątek
9:00-20:00
sobota
10:00-16:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa


Najczęstsze pytania o placówkę Klinika Krajewski

 • Jak oceniana jest placówka Klinika Krajewski?

  Placówka Klinika Krajewski została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 86 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Klinika Krajewski w Warszawie?

  Placówka Klinika Krajewski z Warszawy posiada w cenniku usług 342 pozycji, m.in z zakresu: dermatologia , chirurgia podologiczna i podologia , ginekologia estetyczna , medycyna estetyczna oraz diagnostyka i badania - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Klinika Krajewski?

  Klinika Krajewski znajduje się w Warszawie pod 2 różnymi adresami. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 51 11

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Klinika Krajewski?

  Placówka Klinika Krajewski z Warszawy otwarta jest średnio 10 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 09:30-20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 10:00 do 13:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…