Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka

8,5 / 10   •   Bardzo dobra   •  64 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Gabinet konsultacyjny Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Wygląd zewnętrzny Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Gabinet konsultacyjny Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Gabinet zabiegowy Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Gabinet zabiegowy Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Udogodnienia dla pacjentów Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
 • Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Warszawa, ul. Łowicka 21b lok. 1
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • 200 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 200 zł
 • Konsultacja dietetyczna • 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Klinika La Perla Łowicka znajduje się w nowoczesnym obiekcie, położonym w zaciszu warszawskiego Starego Mokotowa. To właśnie tu, na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym, pracują najwyższej klasy specjaliści. Swoim pacjentom mogą oni zaoferować pełen pakiet usług z zakresu chirurgii plastycznej, nieinwazyjnej kosmetyki Hi-Tech oraz medycyny i ginekologii estetycznej.

La Perla Łowicka to jedna z dziesięciu ekskluzywnych klinik położonych na terenie całej Polski. Firma już od 20 lat cieszy się zaufaniem najbardziej wymagających klientów: gwiazd, polityków i ludzi sukcesu. Pacjenci mogą skorzystać tu m.in. ze znanych na całym świecie zabiegów odmładzających czy procedur modelujących sylwetkę. Możliwe jest również usunięcie włókniaków i brodawek, a następnie poddanie tych zmian badaniom histopatologicznym.

Klinika jest wyposażona w nowoczesną salę operacyjną oraz innowacyjny, najbardziej poszukiwany na rynku sprzęt medyczny.

Klinika La Perla Łowicka jest liderem liposukcji w Polsce. Nasi doświadczeni specjaliści wykonali już setki zabiegów. Oferujemy różne rodzaje liposukcji m.in.:

Body Jet Evo – zabieg liposukcji wodnej. Metoda jest na tyle delikatna, że pozyskana w jej wyniku tkanka tłuszczowa może zostać przeszczepiona w inne rejony ciała, wymagające modelowania, jak na przykład biust czy pośladki. Jako lider liposukcji – w ciągu kilku ostatnich lat wykonaliśmy ponad 700 zabiegów Body Jet, z czego aż 200 klientek zdecydowało się na przeszczepienie pozyskanego tłuszczu do piersi.

Vibro Lipo – innowacyjny rodzaj liposukcji wykorzystujący infradźwięki, które stymulują nerwy, dzięki czemu odczuwanie bólu i dyskomfortu przez pacjentów jest zniwelowane.

Body Tite – to pierwszy na świecie zabieg chirurgiczny liposukcji, który w jednocześnie łagodny, szybki i bezpieczny sposób intensywnie ujędrnia skórę zarówno twarzy, jak i ciała. Specjalna głowica Cellu Tite, służy do trwałej likwidacji cellulitu. Metoda jest uznawana przez lekarzy z całego świata za jeden z najbardziej skutecznych sposobów walki z pomarańczową skórką, dlatego Klinika La Perla jako pierwsza na polskim rynku zaproponowała ją swoim pacjentom, a także Liposukcję Klasyczną i Laserową.

W Klinice La Perla Łowicka dostępny jest pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej. W naszej ofercie jest powiększanie piersi implantami, własnym tłuszczem pacjenta lub metodą hybrydową – jest to połączenie powiększenia piersi implantami w wypełnieniem własnym tłuszczem w celu uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu. Wykonujemy również Lifting twarzy całkowity lub Minilifting, który odmładza wygląd twarzy o co najmniej 10 lat, a czas rekonwalescencji wynosi jedynie 10 dni. Ofertę liftingów uzupełnia Lifting ust, który trwale powiększa i eksponuje usta. Najpopularniejsze zabiegi chirurgiczne przeprowadzane w naszej klinice to również plastyka powiek, korekta nosa, korekta uszu, plastyka brzucha czy ginekomastia – dzięki której mężczyźni odzyskują prawidłowy wygląd klatki piersiowej oraz pewność siebie.

Proponujemy szeroki wachlarz zabiegów ginekologii estetycznej, które mają na celu poprawę wyglądu oraz funkcjonalności miejsc intymnych, a także wpływają pozytywnie na komfort psychiczny naszych pacjentek. Wśród wykonywanych przez nas zabiegów możemy wyróżnić:

 • labioplastykę,
 • waginoplastykę,
 • hymenoplastykę,
 • hymenotomię,
 • perineoplastykę,
 • wypełnienie i rewitalizację warg sromowych,
 • Mona Lisa Touch.

W klinice dostępny jest pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej. Przeprowadzamy szereg zabiegów anti-aging typu botox, redukujący zmarszczki mimiczne na czole, w okolicach ust oraz oczu. Preparaty zawierające toksynę botulinową stosujemy również w korekcji uśmiechu dziąsłowego oraz w leczeniu bruksizmu.

Zapraszamy kobiety i mężczyzn w każdym wieku na zabieg rewitalizacji (mezoterapię), który doskonale kondycjonuje skórę, nawilża ją, odżywia i uelastycznia. Wykonujemy rewitalizację z użyciem komórek macierzystych i czynników wzrostu, stanowiącą naturalny sposób odmłodzenia skóry i poprawę jej kondycji. To najbezpieczniejsza metoda (polecana alergikom), ponieważ wykorzystuje składniki znajdujące się we własnej krwi pacjenta.

Przeprowadzamy zabiegi modelujące na bazie kwasu hialuronowego, w tym powiększanie ust oraz wolumetrię twarzy (niechirurgiczne modelowanie twarzy – podniesienie owalu, przywrócenie gęstości skórze, korekcja kształtu nosa, ust oraz kości policzkowych). 

Stosujemy nici liftingujące i modelujące twarz oraz ciało. W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów oferujemy zabieg korygujący wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu bądź podbródka, a także zagęszczający skórę w rejonie ramion wewnętrznych, kolan, brzucha czy ud (Złote nici), zapewniamy również przywrócenie objętości skóry w okolicy jarzmowej i poprawę wyglądu policzków (Silhouette soft). Wykonujemy lifting twarzy i modelowanie wybranych obszarów ciała, zalecane szczególnie pacjentom, którzy ukończyli 30. rok życia (First lift i PDO). W naszej ofercie znajduje się również zabieg z użyciem nici Happy lift, stosowany u osób pragnących skorygować zniekształcenia nabyte po urazach bądź chorobach oraz odmłodzić wygląd skóry i powstrzymać efekty starzenia. Nieinwazyjnie podnosimy i uwydatniamy pośladki, podkreślamy kości jarzmowe twarzy oraz poprawiamy strukturę twarzy i ciała poprzez zabieg z nićmi doktora Serdeva.

Alternatywą dla nici liftingujących jest zabieg Attiva – to wyjątkowa technologia działająca w oparciu o falę radiową monopolarną i bipolarną. Pozwala dostarczyć intensywną temperaturę w głąb skóry prowadząc do jej wielowymiarowego ujędrnienia, a także wyszczuplenia. Precyzyjnie jesteśmy w stanie zadziałać na miejsca w obszarze twarzy i ciała, na których obserwujemy wiotkość wynikającą z upływu czasu, ale także z utraty wagi, po zabiegach liposukcji lub ciąży.

Przedstawiciele naszej placówki z uwagą śledzą rozwój trendów w międzynarodowej medycynie, by klienci kliniki mieli zagwarantowany dostęp do najbardziej nowatorskich, skutecznych i jednocześnie bezpiecznych rozwiązań oraz technologii.

W naszej bogatej ofercie znajduje się zabieg Ultraformer III, bazujący na wykorzystaniu energii fal ultradźwiękowych, w celu uzyskania efektu liftingu, poprawy wyglądu i napięcia skóry twarzy, a także ramion i brzucha. Dzięki zabiegowi możemy złagodzić owal twarzy i podnieść powieki. Ultraformer III jest zabiegiem nieinwazyjnym i zapewnia długotrwałe rezultaty – bez skalpela.

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla „Łowicka” to nie tylko placówka wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i zatrudniająca wykwalifikowany zespół wybitnych lekarzy, w której dbamy o wygląd pacjentów. Naszym priorytetem jest również dobre samopoczucie i komfort psychiczny osób korzystających z usług kliniki, dlatego zatroszczyliśmy się o piękny wystrój wnętrz i inne udogodnienia mające wpływ na budowanie przyjaznej, gościnnej atmosfery. Do dyspozycji pacjentów potrzebujących dodatkowego wparcia w osiągnięciu swoich celów tak w życiu osobistym, jak zawodowym, pozostają specjaliści: dietetyk, psychoterapeuta oraz profesjonalny trener personalny.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Tym, co wyróżnia Klinikę Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla, jest dostęp do sprzętu medycznego najnowszej generacji. Innowacyjna technologia w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami lekarzy stanowią gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa świadczonych w placówce usług. Ośrodek jest wyposażony, między innymi, w:

 • Body Jet Evo – urządzenie pozwalające wykonywać zabiegi liposukcji wodnej, która stanowi mniej inwazyjną, a jednocześnie bardziej skuteczną alternatywę dla innych technik odsysania tłuszczu. Aparat działa w oparciu o metodę WAL (Water-Jet Assisted Liposuction), która polega na wypłukiwaniu tkanki tłuszczowej za pomocą kaniul ze specjalnym roztworem płynu, uwalniającym komórki tłuszczowe i nie naruszającym przy tym innych struktur. Tkanka tłuszczowa pobrana z problematycznych miejsc jest dobrze zachowana i może zostać przeszczepiona w wybrany przez pacjenta obszar w celu jego wymodelowania i poprawy jędrności,

 • Body Tite – aparat, za pomocą którego przeprowadzany jest łagodny, szybki i bezpieczny zabieg chirurgiczny liposukcji i jednoczesnego ujędrniania skóry za pomocą technologii RFAL, wykorzystującej fale radiowe. Sprzęt posiada również głowicę Cellu Tite, przeznaczoną do efektywnego usuwania cellulitu,

 • Ultraformer – urządzenie do nieinwazyjnego, efektywnego zabiegu redukcji zmarszczek, ujędrniania skóry twarzy i ciała oraz modelowanie sylwetki skoncentrowaną energią fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości (HIFU),

 • Ulthera – sprzęt wykorzystujący moc ultradźwięków do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu,

 • Attiva – aparat do zabiegów ujędrniających i wyszczuplających w oparciu o falę radiową monopolarną i bipolarną,

 • Alma Harmony XL PRO – wielofunkcyjne urządzenie posiadające aż pięć głowic przeznaczonych do wykonywania różnego rodzaju zabiegów: usuwania zmian naczyniowych, rumieni i trądziku różowatego, żylaków, rozstępów, blizn i przebarwień posłonecznych, a także likwidacji zbędnego owłosienia, zmarszczek oraz do resurfacingu, peelingu laserowego i odmładzania skóry,

 • Hydrafacial – hit z USA, ulubiony zabieg gwiazd Hollywood, łączy 4 funkcje: dogłębnie oczyszcza, nawilża, odmładza i rewitalizuje skórę – zabieg idealny przed wielkim wyjściem.


Udogodnienia dla pacjentów

 W trosce o komfort i zadowolenie naszych klientów w Klinice La Perla przygotowaliśmy szereg udogodnień:

 • Leczenie na raty – nasi pacjenci mogą rozłożyć koszty zabiegu na korzystne raty. Wszystkie formalności da się sfinalizować nie wychodząc z domu, a kwota finansowania wynosi nawet do 50 tys. złotych.

 • Pomoc trenera personalnego – do dyspozycji tych klientów, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia w osiągnięciu swoich celów w życiu osobistym, zawodowym oraz w sporcie, jest Mariusz Lenarczyk, certyfikowany trener personalny.

 • Atrakcyjne promocje – zabiegi z oferty Kliniki są obejmowane wyjątkowymi czasowymi zniżkami.

 • Karta prezentowa – rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną podarować drugiej osobie coś naprawdę wyjątkowego. Karta prezentowa w formie eleganckiego bonu upoważnia do skorzystania z wybranych zabiegów z oferty Kliniki, będących równowartością określonej przez klienta kwoty pieniężnej. Karta prezentowa upoważnia również do bezpłatnej konsultacji z lekarzem oraz kosmetologiem.

 • Oferta dla firm – nasza Klinika jest otwarta na różne formy współpracy z firmami – organizujemy m.in. luksusowe spotkania VIP, eventy zewnętrzne oraz specjalne promocje dla pracowników.

 • Nowoczesne wnętrza – w trosce o wygodę naszych klientów zadbaliśmy o nowoczesne wyposażenie i elegancki wystrój pomieszczeń, w których przeprowadzane są zabiegi oraz konsultacje.

 • Dla pacjenta zagranicznego – by komunikacja z pacjentami pochodzącymi z zagranicy mogła przebiegać bez żadnych problemów, nasz personel posługuje się językiem angielskim. 


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka w Warszawie.

 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  200
  Konsultacja dermatologiczna
  200
  Konsultacja dietetyczna
  200
  Konsultacja kosmetologiczna
  bezpłatna
  konsultacja kosmetologiczna + badanie skóry - 100 zł
  bezpłatnie
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  100
 • Konsultacje lekarskie online

 • Chirurgia plastyczna

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Dietetyka

 • Masaże

 • Diagnostyka i badania

 • Zabiegi SPA


Opinie z internetu

Placówka Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 64 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

8,5
/ 10
Bardzo dobra
64 ocen z 2 źródeł
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
3,5 / 5  (31 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (33 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Klinika La Perla jest ekskluzywną placówką medyczną znajdującą się w Warszawie, która oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z chirurgii plastycznej i estetycznej oraz medycyny estetycznej oraz kosmetyki Hi-Tech. Warszawska klinika jest jedną z 10 placówek działających w ramach sieci La Perla w całej Polsce. Można tutaj wymodelować i poprawić wygląd m.in. twarzy, okolic intymnych, brzucha, biustu, nóg czy pośladków. Ośrodek odznacza się nowoczesnością i innowacyjnością zwłaszcza poprzez sprzęt będący na jej wyposażeniu, dzięki któremu zabiegi są nie tylko bezpieczne i komfortowe dla pacjenta, ale również małoinwazyjne. Przykładem może być aparat do wodnej liposukcji Body Jet Evo, aparat Radiage (wykorzystywany w trakcie zabiegów plastycznych, do cięcia nie pozostawiającego blizn) czy aparat do zabiegu Cellu Tite, czyli usuwania na trwale cellulitu. Klienci korzystający z usług kliniki twierdzą, że czują się tam bardzo bezpiecznie, a warunki są tam naprawdę komfortowe i panuje sympatyczna atmosfera. Co więcej, opieka nad pacjentem jest wspaniała na każdym etapie procedury medycznej. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Cały personel kliniki, w szczególności zaś pracujący tam specjaliści są bardzo pomocni, a przy tym niezwykle życzliwi i kompetentni." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

5,0
Michał , 11 maja 2017
5,0 - Michał
Zabieg: 
Korekcja odstających uszu (maj 2017)
 
Szczegóły

Zespół

W Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla „Łowicka” udało się zgromadzić doświadczonych i cieszących się uznaniem specjalistów wykonujących swój zawód z pasją i dbałością o etykę lekarską. Znakomita kadra, której umiejętności i ogromna wiedza zyskują odzwierciedlenie w licznych publikacjach, certyfikatach i wyróżnieniach, jest atutem ośrodka, znacząco wpływającym na komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Dodatkowo Klinika La Perla zapewnia konsultacje z dietetykiem, psychoterapeutą bądź profesjonalnym trenerem personalnym.

dr n. med. Aldona Stachura

chirurg plastyczny

9,0 / 10

Dr n. med. Aldona Stachura w 2003 roku rozpoczęła staż podyplomowy w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach–Ligocie. Od 2004 do 2008 r. pracowała jako asystent i rezydent chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Wojewódz... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Wojciech Berendt

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

10 / 10

Lek. Wojciech Berendt ukończył Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Posiada specjalizację w dziedzinie chirurgii plastycznej, ukończoną pod kierownictwem prof. Kazimierza Kobusa i prof. Piotra Wójcickiego oraz chirurgii ogólnej - uzysk... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Agata Szcześniak

lekarz medycyny estetycznej

Lek. Agata Szcześniak jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu, a obecnie kończy szkolenie specjalizacyjne z zakresu dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii S... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Anna Skwarek

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Anna Skwarek jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi.Posiada specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, uzyskaną w 2005 roku. Kontynuowała również karierę naukową, uzyskując w 2004 roku stopien doktora nauk medycznych po obr... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Łukasz Jurski

lekarz medycyny estetycznej

Lek. Łukasz Jurski ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest również absolwentem medycyny estetycznej Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej. Pewną rękę i doświadczenie zawodowe zdobył w Klinice Śląskiego Uni... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Dr n. med. Witold Waśkiewicz ukończył Université Libre de Bruxelles oraz uzyskał w 2015 roku specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Posiada również dyplom w zakresie chirurgii ortognatycznej Uniwersytetu w Lyon... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Filmy

Jak natychmiast odmłodzić skórę? *Zabieg DUAL LIFT* | EFEKTY
BIOLIFT Therapy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 18:00)

Adres placówki

Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
ul. Łowicka 21b lok. 1
02-502 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek9:00-21:00
 • wtorek9:00-21:00
 • środa9:00-21:00
 • czwartek9:00-21:00
 • piątek9:00-21:00
 • sobota9:00-18:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla mieści się w nowoczesnym budynku w zaciszu warszawskiego Starego Mokotowa, przy ulicy Łowickiej 21b/1. Z dworca PKP Warszawa Centralna samochodem można tutaj dotrzeć w niecałe 15 minut, podobnie jak ze stacji Warszawa Zachodnia. Ośrodek leży w niewielkiej odległości również od Lotniska Chopina – dojazd samochodem zajmuje zaledwie 10 minut. Takie usytuowanie czyni z Kliniki La Perla doskonały wybór dla pacjentów na co dzień mieszkających w stolicy oraz dla tych, którzy pochodzą z innych części kraju.


Najczęstsze pytania o placówkę Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka

 • Jak oceniana jest placówka Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka?

  Placówka Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,5 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 64 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka w Warszawie?

  Placówka Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka z Warszawy posiada w cenniku usług 668 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , konsultacje lekarskie online , dermatologia , ortopedia oraz ginekologia estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka?

  Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka znajduje się w Warszawie, Warszawa, ul. Łowicka 21b lok. 1. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 54 54

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka?

  Placówka Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka z Warszawy otwarta jest średnio 12 godzin dziennie, w poniedziałki od 09:00 do 21:00, we wtorki od 09:00 do 21:00, w środy od 09:00 do 21:00, w czwartki od 09:00 do 21:00, a w piątki od 09:00 do 21:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 09:00 do 18:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.