Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka

4,3 / 5  - 34 opinie
Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Gabinet konsultacyjny Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Wygląd zewnętrzny Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Gabinet konsultacyjny Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Gabinet zabiegowy Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Gabinet zabiegowy Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Udogodnienia dla pacjentów Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Recepcja, poczekalnia Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka
Klinika La Perla - logo

Opis placówki

Klinika La Perla Łowicka znajduje się w nowoczesnym obiekcie, położonym w zaciszu warszawskiego Starego Mokotowa. To właśnie tu, na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym, pracują najwyższej klasy specjaliści. Swoim pacjentom mogą oni zaoferować pełen pakiet usług z zakresu chirurgii plastycznej, nieinwazyjnej kosmetyki Hi-Tech oraz medycyny i ginekologii estetycznej.

La Perla Łowicka to jedna z dziesięciu ekskluzywnych klinik położonych na terenie całej Polski. Firma już od 20 lat cieszy się zaufaniem najbardziej wymagających klientów: gwiazd, polityków i ludzi sukcesu. Pacjenci mogą skorzystać tu m.in. ze znanych na całym świecie zabiegów odmładzających czy procedur modelujących sylwetkę. Możliwe jest również usunięcie włókniaków i brodawek, a następnie poddanie tych zmian badaniom histopatologicznym.

Klinika jest wyposażona w nowoczesną salę operacyjną oraz innowacyjny, najbardziej poszukiwany na rynku sprzęt medyczny.

Klinika La Perla Łowicka jest liderem liposukcji w Polsce. Nasi doświadczeni specjaliści wykonali już setki zabiegów. Oferujemy różne rodzaje liposukcji m.in.:

Body Jet Evo – zabieg liposukcji wodnej. Metoda jest na tyle delikatna, że pozyskana w jej wyniku tkanka tłuszczowa może zostać przeszczepiona w inne rejony ciała, wymagające modelowania, jak na przykład biust czy pośladki. Jako lider liposukcji – w ciągu kilku ostatnich lat wykonaliśmy ponad 700 zabiegów Body Jet, z czego aż 200 klientek zdecydowało się na przeszczepienie pozyskanego tłuszczu do piersi.

Vibro Lipo – innowacyjny rodzaj liposukcji wykorzystujący infradźwięki, które stymulują nerwy, dzięki czemu odczuwanie bólu i dyskomfortu przez pacjentów jest zniwelowane.

Body Tite – to pierwszy na świecie zabieg chirurgiczny liposukcji, który w jednocześnie łagodny, szybki i bezpieczny sposób intensywnie ujędrnia skórę zarówno twarzy, jak i ciała. Specjalna głowica Cellu Tite, służy do trwałej likwidacji cellulitu. Metoda jest uznawana przez lekarzy z całego świata za jeden z najbardziej skutecznych sposobów walki z pomarańczową skórką, dlatego Klinika La Perla jako pierwsza na polskim rynku zaproponowała ją swoim pacjentom, a także Liposukcję Klasyczną i Laserową.

W Klinice La Perla Łowicka dostępny jest pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej. W naszej ofercie jest powiększanie piersi implantami, własnym tłuszczem pacjenta lub metodą hybrydową – jest to połączenie powiększenia piersi implantami w wypełnieniem własnym tłuszczem w celu uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu. Wykonujemy również Lifting twarzy całkowity lub Minilifting, który odmładza wygląd twarzy o co najmniej 10 lat, a czas rekonwalescencji wynosi jedynie 10 dni. Ofertę liftingów uzupełnia Lifting ust, który trwale powiększa i eksponuje usta. Najpopularniejsze zabiegi chirurgiczne przeprowadzane w naszej klinice to również plastyka powiek, korekta nosa, korekta uszu, plastyka brzucha czy ginekomastia – dzięki której mężczyźni odzyskują prawidłowy wygląd klatki piersiowej oraz pewność siebie.

Proponujemy szeroki wachlarz zabiegów ginekologii estetycznej, które mają na celu poprawę wyglądu oraz funkcjonalności miejsc intymnych, a także wpływają pozytywnie na komfort psychiczny naszych pacjentek. Wśród wykonywanych przez nas zabiegów możemy wyróżnić:

 • labioplastykę,
 • waginoplastykę,
 • hymenoplastykę,
 • hymenotomię,
 • perineoplastykę,
 • wypełnienie i rewitalizację warg sromowych,
 • Mona Lisa Touch.

W klinice dostępny jest pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej. Przeprowadzamy szereg zabiegów anti-aging typu botox, redukujący zmarszczki mimiczne na czole, w okolicach ust oraz oczu. Preparaty zawierające toksynę botulinową stosujemy również w korekcji uśmiechu dziąsłowego oraz w leczeniu bruksizmu.

Zapraszamy kobiety i mężczyzn w każdym wieku na zabieg rewitalizacji (mezoterapię), który doskonale kondycjonuje skórę, nawilża ją, odżywia i uelastycznia. Wykonujemy rewitalizację z użyciem komórek macierzystych i czynników wzrostu, stanowiącą naturalny sposób odmłodzenia skóry i poprawę jej kondycji. To najbezpieczniejsza metoda (polecana alergikom), ponieważ wykorzystuje składniki znajdujące się we własnej krwi pacjenta.

Przeprowadzamy zabiegi modelujące na bazie kwasu hialuronowego, w tym powiększanie ust oraz wolumetrię twarzy (niechirurgiczne modelowanie twarzy – podniesienie owalu, przywrócenie gęstości skórze, korekcja kształtu nosa, ust oraz kości policzkowych). 

Stosujemy nici liftingujące i modelujące twarz oraz ciało. W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów oferujemy zabieg korygujący wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu bądź podbródka, a także zagęszczający skórę w rejonie ramion wewnętrznych, kolan, brzucha czy ud (Złote nici), zapewniamy również przywrócenie objętości skóry w okolicy jarzmowej i poprawę wyglądu policzków (Silhouette soft). Wykonujemy lifting twarzy i modelowanie wybranych obszarów ciała, zalecane szczególnie pacjentom, którzy ukończyli 30. rok życia (First lift i PDO). W naszej ofercie znajduje się również zabieg z użyciem nici Happy lift, stosowany u osób pragnących skorygować zniekształcenia nabyte po urazach bądź chorobach oraz odmłodzić wygląd skóry i powstrzymać efekty starzenia. Nieinwazyjnie podnosimy i uwydatniamy pośladki, podkreślamy kości jarzmowe twarzy oraz poprawiamy strukturę twarzy i ciała poprzez zabieg z nićmi doktora Serdeva.

Alternatywą dla nici liftingujących jest zabieg Attiva – to wyjątkowa technologia działająca w oparciu o falę radiową monopolarną i bipolarną. Pozwala dostarczyć intensywną temperaturę w głąb skóry prowadząc do jej wielowymiarowego ujędrnienia, a także wyszczuplenia. Precyzyjnie jesteśmy w stanie zadziałać na miejsca w obszarze twarzy i ciała, na których obserwujemy wiotkość wynikającą z upływu czasu, ale także z utraty wagi, po zabiegach liposukcji lub ciąży.

Przedstawiciele naszej placówki z uwagą śledzą rozwój trendów w międzynarodowej medycynie, by klienci kliniki mieli zagwarantowany dostęp do najbardziej nowatorskich, skutecznych i jednocześnie bezpiecznych rozwiązań oraz technologii.

W naszej bogatej ofercie znajduje się zabieg Ultraformer III, bazujący na wykorzystaniu energii fal ultradźwiękowych, w celu uzyskania efektu liftingu, poprawy wyglądu i napięcia skóry twarzy, a także ramion i brzucha. Dzięki zabiegowi możemy złagodzić owal twarzy i podnieść powieki. Ultraformer III jest zabiegiem nieinwazyjnym i zapewnia długotrwałe rezultaty – bez skalpela.

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla „Łowicka” to nie tylko placówka wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i zatrudniająca wykwalifikowany zespół wybitnych lekarzy, w której dbamy o wygląd pacjentów. Naszym priorytetem jest również dobre samopoczucie i komfort psychiczny osób korzystających z usług kliniki, dlatego zatroszczyliśmy się o piękny wystrój wnętrz i inne udogodnienia mające wpływ na budowanie przyjaznej, gościnnej atmosfery. Do dyspozycji pacjentów potrzebujących dodatkowego wparcia w osiągnięciu swoich celów tak w życiu osobistym, jak zawodowym, pozostają specjaliści: dietetyk, psychoterapeuta oraz profesjonalny trener personalny.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Tym, co wyróżnia Klinikę Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla, jest dostęp do sprzętu medycznego najnowszej generacji. Innowacyjna technologia w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami lekarzy stanowią gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa świadczonych w placówce usług. Ośrodek jest wyposażony, między innymi, w:

 • Body Jet Evo – urządzenie pozwalające wykonywać zabiegi liposukcji wodnej, która stanowi mniej inwazyjną, a jednocześnie bardziej skuteczną alternatywę dla innych technik odsysania tłuszczu. Aparat działa w oparciu o metodę WAL (Water-Jet Assisted Liposuction), która polega na wypłukiwaniu tkanki tłuszczowej za pomocą kaniul ze specjalnym roztworem płynu, uwalniającym komórki tłuszczowe i nie naruszającym przy tym innych struktur. Tkanka tłuszczowa pobrana z problematycznych miejsc jest dobrze zachowana i może zostać przeszczepiona w wybrany przez pacjenta obszar w celu jego wymodelowania i poprawy jędrności,

 • Body Tite – aparat, za pomocą którego przeprowadzany jest łagodny, szybki i bezpieczny zabieg chirurgiczny liposukcji i jednoczesnego ujędrniania skóry za pomocą technologii RFAL, wykorzystującej fale radiowe. Sprzęt posiada również głowicę Cellu Tite, przeznaczoną do efektywnego usuwania cellulitu,

 • Ultraformer – urządzenie do nieinwazyjnego, efektywnego zabiegu redukcji zmarszczek, ujędrniania skóry twarzy i ciała oraz modelowanie sylwetki skoncentrowaną energią fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości (HIFU),

 • Ulthera – sprzęt wykorzystujący moc ultradźwięków do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu,

 • Attiva – aparat do zabiegów ujędrniających i wyszczuplających w oparciu o falę radiową monopolarną i bipolarną,

 • Alma Harmony XL PRO – wielofunkcyjne urządzenie posiadające aż pięć głowic przeznaczonych do wykonywania różnego rodzaju zabiegów: usuwania zmian naczyniowych, rumieni i trądziku różowatego, żylaków, rozstępów, blizn i przebarwień posłonecznych, a także likwidacji zbędnego owłosienia, zmarszczek oraz do resurfacingu, peelingu laserowego i odmładzania skóry,

 • Hydrafacial – hit z USA, ulubiony zabieg gwiazd Hollywood, łączy 4 funkcje: dogłębnie oczyszcza, nawilża, odmładza i rewitalizuje skórę – zabieg idealny przed wielkim wyjściem.

Udogodnienia dla pacjentów

 W trosce o komfort i zadowolenie naszych klientów w Klinice La Perla przygotowaliśmy szereg udogodnień:

 • Leczenie na raty – nasi pacjenci mogą rozłożyć koszty zabiegu na korzystne raty. Wszystkie formalności da się sfinalizować nie wychodząc z domu, a kwota finansowania wynosi nawet do 50 tys. złotych.

 • Pomoc trenera personalnego – do dyspozycji tych klientów, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia w osiągnięciu swoich celów w życiu osobistym, zawodowym oraz w sporcie, jest Mariusz Lenarczyk, certyfikowany trener personalny.

 • Atrakcyjne promocje – zabiegi z oferty Kliniki są obejmowane wyjątkowymi czasowymi zniżkami.

 • Karta prezentowa – rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną podarować drugiej osobie coś naprawdę wyjątkowego. Karta prezentowa w formie eleganckiego bonu upoważnia do skorzystania z wybranych zabiegów z oferty Kliniki, będących równowartością określonej przez klienta kwoty pieniężnej. Karta prezentowa upoważnia również do bezpłatnej konsultacji z lekarzem oraz kosmetologiem.

 • Oferta dla firm – nasza Klinika jest otwarta na różne formy współpracy z firmami – organizujemy m.in. luksusowe spotkania VIP, eventy zewnętrzne oraz specjalne promocje dla pracowników.

 • Nowoczesne wnętrza – w trosce o wygodę naszych klientów zadbaliśmy o nowoczesne wyposażenie i elegancki wystrój pomieszczeń, w których przeprowadzane są zabiegi oraz konsultacje.

 • Dla pacjenta zagranicznego – by komunikacja z pacjentami pochodzącymi z zagranicy mogła przebiegać bez żadnych problemów, nasz personel posługuje się językiem angielskim. 

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka w Warszawie.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna