Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący konsultacja chirurgiczna w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 20 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 46 różnych placówkach. Usługa konsultacja chirurgiczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

dr hab. n. med. Tomasz Grzela

chirurg ogólny, flebolog

w Klinika Flebologii

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr Krzysztof Celejewski

chirurg ogólny, flebolog

w Klinika Flebologii

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Naser Dib

chirurg ogólny, flebolog

w Nasmed

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
lek. Piotr Ciszewski

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

ocena 4,6 / 5  (19 opinii)
lek. Oleg Ertuganow

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Dr Ertuganow

ocena 4,0 / 5  (1 opinii)
lek. Piotr Surowski

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Aleksandra Starościak

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Grzegorz Wawrzynowski

chirurg ogólny, flebolog

w Klinika Medyczna Wilmed

dr n. med. Maciej Chwaliński

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Klinika Flebologii

prof. dr hab. n. med. Maciej Skórski

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Klinika dr A. Sankowski

dr n. med. Wiesław Pesta

chirurg ogólny

w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

lek. Anna Wiączek

chirurg ogólny

w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

lek. Alberto Puerto Cardozo

proktolog, chirurg onkolog

w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

dr n. med. Aneta Obcowska-Hamerska

chirurg ogólny, proktolog

w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

dr n. med. Piotr Jackiewicz

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

dr n. med. Krzysztof Szala

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala

lek. Wojciech Lipiński

chirurg ogólny

w Premium Medical

lek. Jerzy Konarzewski

ortopeda

w Gabinet ortopedyczny dr J. Konarzewski

dr n. med. Tomasz Ciąćka

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, flebolog

w Centrum Profilaktyki i Leczenia Chorób Naczyń

lek. Jarosław Cała

chirurg ogólny, proktolog

w ARKMEDIC

Konsultacja chirurgiczna Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja chirurgiczna w 46 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 140 zł w Przychodnia Wilanów, najwyższa to 300 zł, natomiast średni koszt to 186 zł.

Ile kosztuje konsultacja chirurgiczna w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja chirurgiczna w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 60 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja chirurgiczna w innych miastach.

Konsultacja chirurgiczna w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Nasmed Gabinet zabiegowy w Nasmed

Leczenie operacyjne oraz przygotowanie przedoperacyjne wraz z poprzedzającą je diagnostyką, kwalifikacją i profilaktyką, to podstawowe założenia chirurgii, której systematyka medyczna dotyczy wielu poszczególnych dyscyplin. W ich zakresie odbywają się specjalistyczne konsultacje, jakie poprzedzają każdy zabieg.

Chirurgia – w trosce o mniejsze ryzyko

Ortopedią, szczególnie tą sportową, od 1994 r. zajmuje się Klinika Ortopedii Omed, współpracując ze specjalistami m.in. w dziedzinie reumatologii, neurochirurgii czy diagnostyki obrazowej. Spośród licznych metod leczenia, jakie posiada w swojej ofercie, włącznie z rehabilitacją i fizykoterapią narządu ruchu, jedną z najnowocześniejszych jest terapia komórkowa w regeneracji uszkodzonej tkanki chrzęstnej lub kostnej. Operacje z wykorzystaniem komórek chrząstki stawowej są objęte konsultacją chirurgiczną, a zabiegi są wykonywane w Centrum ATTIS, w ramach umowy z NFZ. Klinika dysponuje ponadto diagnostyką laboratoryjną oraz nowoczesnym USG.

Konsultacje specjalistyczne w zakresie chirurgii oferuje także MD Clinic – wielospecjalistyczna grupa medyczna, która swoje usługi kieruje zarówno do dzieci (chirurgia dziecięca), jak i do dorosłych. W tym drugim przypadku szeroki wachlarz możliwości leczenia obejmuje m.in. konsultacje neurochirurgiczne i leczenie dyskopatii, zakrzepicy żylnej oraz chorób układu pokarmowego, włącznie z onkologią. Tu również ustalimy terapię niestabilności stawu skokowego z chirurgiem stopy, specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, dr n. med. Pawłem Kołodziejskim. Klinika posiada ponadto bogate zaplecze diagnostyczne oraz panel wsparcia psychoterapeutycznego.

Na kompleksową obsługę mogą również liczyć pacjenci Europejskiego Centrum Zdrowia Otwock, które zapewnia m.in. konsultacje i kwalifikacje do zabiegów w zakresie chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej, diagnostykę, leczenie oraz kwalifikacje do operacji żył i naczyń, jak również konsultacje specjalistów wraz z pełnym zakresem świadczeń leczniczych i zabiegów chirurgicznych w ramach ginekologii. To wszystko odbywa się w ambulatorium, należącego do struktur Centrum. Placówka, oferuje usługi medyczne od 2004 r. i jest laureatem Laura Pacjenta 2013 w kategorii „Placówka Medyczna” oraz Medalu Europejskiego 2010.

Niewydolność żylna, miażdżyca zarostowa kończyn dolnych oraz teleangiektazja, mogą być tematem konsultacji u chirurga naczyniowego, lek. med. Jana Szczepańskiego, który jest m.in. wieloletnim lekarzem Kliniki Chirurgii Naczyniowej i Angiologii CMKP w Warszawie. Na podstawie prowadzonej diagnostyki m.in. USG Doppler żył kończyn górnych i dolnych, aorty brzusznej oraz zakrzepicy żylnej i zespołu pozakrzepowego, lek. med. Szczepański kwalifikuje do zabiegów operacyjnych i naczyniowych. Konsultacje realizowane są w Prywatnym Gabinecie Diagnostyki Doppler Żył i Tętnic na Bielanach.

Na warszawskim Zaciszu w 1993 r. powstało Centrum Medyczne Enel-Med, gdzie pacjenci mogą skorzystać z kompleksowej oferty konsultacji specjalistycznych, diagnostyki i zabiegów ambulatoryjnych. Zakres usług obejmuje m.in. chirurgię ogólną, w ramach której wykonywanych jest szereg zabiegów operacyjnych w szpitalu Enel-Med, chirurgię naczyniową oraz chirurgię plastyczną, gdzie konsultacje prowadzi i zabiegi wykonuje prof. Józef Jethon. Pomysłodawcą projektu stworzenia placówki jest Adam Rozwadowski, a Centrum od 2004 r. posiada certyfikat ISO 9001.

Na etapie przed i po hospitalizacji, dostęp do konsultacji medycznych dla pacjentów leczonych w Szpitalu Medicover, zapewnia Szpitalne Centrum Konsultacyjne. W ramach jego działalności, usługi swoje świadczą m.in. chirurg naczyniowy, prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar, chirurg onkolog, prof. Edward Stanowski, chirurg plastyczny, dr n. med. Mariusz Kęcik oraz dr Jarosław Strychar – chirurg ręki. Centrum realizuje także konsultacje i opiekę medyczną  w ramach chirurgii dziecięcej. Szpital otrzymał w 2011 r. akredytację Ministra Zdrowia oraz uzyskał Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Koszt wizyty u chirurga w Warszawie i na świecie

Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski

Wysoką cenę konsultacji posiada prywatny szpital Spire Parkway w Birmingham, gdzie w zakresie każdej niemal operacji – od dyskopatii, histerektomii, po usunięcie zaćmy – zapłacimy 200 £ (1040 zł). Niższe koszty poniesiemy na Kostaryce, od 80 $ (264 zł) za konsultację u chirurga ogólnego w Clinica Beraká, w Cartago do 100 $ (330 zł) u onkologa, chirurga ogólnego w Hospital Clinica Biblica w San José. 

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.