Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Wolsztyn i okolice

Bezpośrednio Wolsztyn nie dysponujemy placówką wykonującą stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Wolsztyn. Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową można przeprowadzić m.in. w Regionalne Centrum Zdrowia Zbąszyń (20 km od Wolsztyn) lub w NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna Pniewy (45 km od Wolsztyn) gdzie cena za stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową wynosi 1200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Wolsztyn

Wolsztyn posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach.

lek. Marcin Wilczyński

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

ocena 4,7 / 5  (25 opinii)
lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny

w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

ocena 4,5 / 5  (2 opinii)

Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Wolsztyn - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w 4 placówkach Wolsztyn. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 1067 zł.

Ile kosztuje stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Wolsztyn?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Wolsztyn placówkach:

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w innych miastach.