O specjaliście

Dr n. med. Dominik K. Boligłowa w 2008 roku ukończył Wydział medycyny i chirurgii na Katolickim Uniwersytecie Najświętszego Serca z polikliniką Gemelli w Rzymie. W 2018 roku przystąpił do egzaminu i zdobył specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej (we Frankfurcie nad Menem). Rok później uzyskał stopień doktora nauk medycznych za pracę pt.: „Ginekomastia: aspekty kliniczne i chirurgiczne ze szczególnym uwzględnieniem pacjentów postbariatrycznych”.

Doktor Boligłowa to uczestnik licznych staży. Uczył się pod okiem światowych ekspertów w dziedzinie chirurgii plastycznej, doskonaląc swoje umiejętności m.in. w Mediolanie, Rio de Janeiro, Madrycie czy Essen. Regularnie bierze udział w specjalistycznych kursach poświęconych zagadnieniom mikrochirurgii, chirurgii estetycznej nosa i piersi, chirurgii ręki, jak również chirurgii intymnej.

Należy do PTChPRiE i DGPRAEC. Jest autorem szeregu artykułów naukowych i prelekcji wygłoszonych na krajowych i zagranicznych kongresach. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. D. Boligłowa

Dr n. med. Dominik K. Boligłowa wykonuje zabiegi w ramach chirurgii plastycznej, chirurgii ręki oraz chirurgii rekonstrukcyjnej. Specjalizuje się w blefaroplastyce, korekcji nosa, uszu oraz operacjach korekcji i rekonstrukcji piersi przy użyciu tłuszczu własnego oraz implantów. Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii twarzy i narządów płciowych oraz korekcje blizn. W zakres wykonywanych przez niego procedur wchodzą operacje plastyczne powłok brzusznych, liposukcje oraz modelowanie sylwetki.

Doktor przeprowadza drobne zabiegi plastyczne, w tym usuwanie zmian skórnych i podskórnych na twarzy, nowotworów m.in. na powiekach, w kącikach oczu czy na nosie, przeszczepy skóry, korekcje blizn czy uwolnienie blizny przykurczającej. Zajmuje się również chirurgicznym usuwaniem tatuażu. 


Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…