Lekarze wykonujący lifting operacyjny twarzy

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 19 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 41 różnych placówkach. Usługa lifting operacyjny twarzy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

10 / 10
dr Christoffer Ingves

chirurg plastyczny

w Klinika Carella

9,8 / 10
dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Ortopedicum

9,7 / 10
lek. Antoni Krajewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

9,6 / 10
lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

9,6 / 10
dr n. med. Paweł Pisera

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Szpital Pulsmed

9,6 / 10
dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

9,5 / 10
dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Klinika Dr Kratochwil

9,4 / 10
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Marina MedEstetic

9,4 / 10
lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

9,3 / 10
lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w AVIMED, Klinika Galena

9,2 / 10
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,1 / 10
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

9,0 / 10
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

9,0 / 10
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

9,0 / 10
dr n. med. Dawid Groth

chirurg plastyczny

w Klinika Carella

lek. Łukasz Kratochwil

chirurg plastyczny

w Łukasz Kratochwil Chirurgia plastyczna

lek. Wiktor Czyżak

chirurg plastyczny

w Krefft Clinic

lek. Grzegorz Sztolcman

chirurg ogólny

w Klinika OT.CO - Bielany

dr n. med. Rafał Pokrowiecki

chirurg twarzowo-szczękowy

w Klinika OT.CO - Bielany

Lifting operacyjny twarzy - informacje

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Lifting operacyjny twarzy (Rhytidectomia) to inwazyjny zabieg odmłodzający, który przynosi wyraźne i najdłużej utrzymujące się efekty. Jest to operacja podczas której skóra naciągana jest ku górze i tyłowi, a jej nadmiar zostaje usunięty, co powoduje wygładzenie fałd, zmarszczek i bruzd. Dokonuje się również skrócenia powięzi policzkowej, co z kolei napina i wygładza skórę policzka. Cały zabieg trwa od 2 do 5 godzin. Face lifting jest zabiegiem operacyjnym skierowanym do osób dojrzałych, u których widoczne jest wyraźnie opadnięcie tkanek miękkich twarzy (tzw. chomiki po bokach żuchwy), głębokie zmarszczki i zwisająca skóra na szyi. Jest to procedura przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym, więc nie każdy jest odpowiednim kandydatem do liftingu operacyjnego. O tym czy pacjent może być zakwalifikowany do zabiegu decyduje chirurg plastyczny oraz lekarz anestezjolog.

Najlepsze kliniki chirurgii plastycznej w Polsce

Wieloletnie doświadczenie w liftingu operacyjnym twarzy posiada dr n. med. Tadeusz St. Witwicki, specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Jest on założycielem i członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Dr Witwicki odbywał szkolenia m.in. w Pekinie, Glasgow i Los Angeles. Regularnie bierze udział w europejskich zjazdach (m.in. w Paryżu, Rzymie, Mediolanie). Przeprowadza on również w swojej klinice w Warszawie operacje korekcji nosa, plastyki odstających uszu, a także wykonuje liposukcje i wszczepia implanty.

Meritum Centrum Medyczne w Kamieniu Pomorskim to wielospecjalistyczna klinika oferująca szeroki wachlarz zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Operacje face liftingu przeprowadza lek. med. Michał Piotrowiak, specjalista chirurgii plastycznej, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, posiada także certyfikat ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery). Klinika proponuje połączenie liftingu twarzy z jednoczesną korektą skóry powiek, dla jeszcze lepszych efektów odmładzających.

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu jako pierwszy w Polsce otrzymał międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001:2000. Wdrożył również program „Szpital bez bólu” w celu zapewnienia maksymalnego komfortu pacjentów. Oferuje operacje korekty twarzy, w tym lifting twarzy i szyi, plastykę powiek, czy korektę nosa i przegrody. Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej jest dr n. med. Wojciech Wacławowicz, doświadczony specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Bierze czynnie udział w międzynarodowych kongresach, np. X Kongres Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej w 2005 roku w Wiedniu.

Szpital Prywatny Pulsmed w Łodzi przeprowadza zabiegi zarówno z zakresu tradycyjnej chirurgii, jak i chirurgii plastycznej. Klinika należy do międzynarodowej organizacji Cell Society Europe zrzeszającej placówki wykonujące zabiegi z użyciem komórek macierzystych. Operacje m. in. face liftingu, plastyki nosa czy powiek wykonuje dr n. med. Paweł Pisera, specjalista chirurgii plastycznej, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej,Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Oferuje również zabiegi liposukcji, lipofillingu twarzy i usuwania blizn.

W Klinice Kolasiński w Poznaniu wykonamy lifting twarzy metodą MACS Lift (Minimal Access Coronal Suspension), uważany obecnie za najbardziej innowacyjny rodzaj zabiegu, pozostawiający mniejsze blizny. Przeprowadzimy w klinice również tradycyjny face lifting, a także chirurgiczne podniesienie twarzy i szyi z użyciem nici Silhouette Lift lub Happy Lift. Założycielem kliniki jest dr n. med. Jerzy Kolasiński, specjalista chirurg plastyczny, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, American Academy of Cosmetic Surgery, oraz International Society of Aesthetic Plastic Surgery. Jest autorem wielu publikacji a także organizatorem konferencji i szkoleń z dziedziny chirurgii estetycznej i medycyny Anti-Aging zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda

Więcej na temat lifting operacyjny twarzy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…