Lipoline Clinic

9,2 / 10   •   Znakomita   •  5 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Lipoline Clinic
 • Zabieg, operacja Lipoline Clinic
 • Pacjenci Lipoline Clinic
 • Kadra Lipoline Clinic
 • Pacjenci Lipoline Clinic
 • Kadra Lipoline Clinic
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lipoline Clinic
 • Pacjenci Lipoline Clinic
 • Gabinet zabiegowy Lipoline Clinic
 • Zabieg, operacja Lipoline Clinic
 • Zabieg, operacja Lipoline Clinic
 • Zabieg, operacja Lipoline Clinic
 • Zabieg, operacja Lipoline Clinic
 • Zabieg, operacja Lipoline Clinic
 • Pacjenci Lipoline Clinic
 • Recepcja, poczekalnia Lipoline Clinic
 • Recepcja, poczekalnia Lipoline Clinic
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy Lipoline Clinic
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy Lipoline Clinic
Katowice, ul. Kościuszki 229
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej • 100 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Oferta Lipoline Clinic jest skierowana do pacjentów pragnących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz chcących wymodelować swoją sylwetkę. Specjalizujemy się w małoinwazyjnej liposukcji laserowej, zapewniającej doskonałe efekty estetyczne i nie wymagającej wielodniowej hospitalizacji. Misją współpracującego z nami doświadczonego zespołu lekarzy specjalistów jest przywrócenie radości z życia i pewności siebie osobom niezadowolonych z mankamentów estetycznych swojego ciała.

W naszej klinice przeprowadzamy nowoczesną lipolizę przy pomocy Palomar SlimLipo3D™, będącą obecnie jedną z najskuteczniejszych i polecanych przez pacjentów metod usuwania tkanki tłuszczowej. Cechuje ją wysokie bezpieczeństwo oraz niewielka liczba powikłań po zabiegu. Pacjenci po laserowej liposukcji nie skarżą się na efekt obwisłej skóry czy problem z jej nierównościami.

Palomar SlimLipo3D™ wykorzystuje promieniowanie laserowe o dwóch różnych długościach fali, które działa bezpośrednio na tkankę tłuszczową, rozpuszczając ją. Ponadto wpływa na kolagen zawarty w skórze, wywołując jego przebudowę. Dzięki temu skóra pozostaje jędrna i pozbawiona nierówności. Zabieg w Lipoline Clinic nie wiąże się z nacinaniem skóry, nie wymaga również znieczulenia ogólnego niosącego za sobą konieczność dłuższej hospitalizacji. Ponadto w porównaniu z chirurgiczną liposukcją jest krótszy i mniej bolesny, a jego efekty są widoczne natychmiastowo.

W Lipoline Clinic rozwiązujemy problemy natury estetycznej zarówno kobiet, jak i mężczyzn, modelując wszystkie partie ciała. Specjalizujemy się w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic podbródka, ramion oraz brzucha. Wyszczuplamy okolice bioder, nóg oraz pośladków. Zajmujemy się leczeniem przerostu piersi u kobiet, ujędrniając je i modelując ich kształt. Pomagamy również mężczyznom, likwidując problem ginekomastii.

Poza zabiegami zmniejszania tkanki tłuszczowej oferujemy naszym pacjentom rewolucyjną procedurę medycyny estetycznej – Efekt Lipoline. Stanowi połączenie laserowej liposukcji z wypełnianiem niedoskonałości skóry za pomocą komórek tkanki tłuszczowej pacjenta. To bezpieczna metoda redukująca objawy starzenia i zapewniająca naturalny efekt końcowy. Wykorzystujemy ją do rewitalizowania i ujędrniania cery, a także do modelowania konturu i kształtu ust. Za pomocą lipofillingu wypełniamy również zmarszczki i blizny (również potrądzikowe) oraz korygujemy asymetrię twarzy.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Specjalistów Lipoline Clinic cechuje dbałość o jak najwyższą jakość wykonywanych zabiegów, dlatego mają do dyspozycji sprawdzony sprzęt światowej klasy. Wszystkie zabiegi wykonywane są metodą Palomar SlimLipo™ 3D, stanowiącą doskonałą alternatywę dla tradycyjnej liposukcji. Jest ona kompleksowym sposobem na pozbycie się tkanki tłuszczowej z jednoczesną niechirurgiczną redukcją „obwisłej skóry”.

Polega na zastosowaniu promieniowania laserowego o dwóch różnych długościach fali. Laser wywołuje jednocześnie lipolizę tkanki tłuszczowej odsysanej specjalną głowicą oraz wzmocnienie skóry i przebudowę włókien kolagenowych. Dzięki temu procedura jest mniej inwazyjna i zapewnia doskonałe efekty estetyczne (skóra jest naprężona, bez nierówności).

W porównaniu z tradycyjną liposukcją zabieg Palomar SlimLipo™ 3D trwa dużo krócej, jest mniej bolesny i wymaga jedynie znieczulenia miejscowego. Ponadto nasza procedura likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej nie wymaga wielodniowej rekonwalescencji. Pacjent tego samego dnia wraca do domu, a po zaledwie dwóch dniach jest zdolny do wykonywania codziennych czynności.


Udogodnienia dla pacjentów

Naszą misją jest przywracanie radości z życia osobom, które nie są w pełni zadowolone ze swojego wyglądu. Zależy nam, by pacjenci czuli się w naszej klinice swobodnie. Zdajemy sobie sprawę, że wizyta w Lipoline Clinic ma na celu pozbycie się kompleksów oraz odzyskanie pewności siebie i poczucia atrakcyjności. W celu zapewnienia odwiedzającym nas osobom poczucia komfortu przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

 • Nowoczesna klinika – zabiegi liposukcji przeprowadzane są w nowoczesnej sali operacyjnej, przy użyciu zaawansowanej technicznie aparatury. Pacjenci mają świadomość, że są objęci profesjonalną opieką, a sama procedura przebiega w dyskretnych warunkach.
 • Komfortowa poczekalnia – do dyspozycji naszych gości oddaliśmy komfortową poczekalnię, w której będą mogli oczekiwać na zabieg w miłej, spokojnej atmosferze. Jest to miejsce doskonale nadające się do wypoczynku i wyzbycia się stresu związanego z zabiegiem.
 • Parking dla pacjentów – pacjenci decydujący się na dojazd do Lipoline Clinic samochodem nie będą mieli problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. W niedalekim sąsiedztwie kliniki znajduje się duży, płatny parking.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Lipoline Clinic w Katowicach.

 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  Jeżeli pacjent zdecyduje się na zabieg, koszt wizyty konsultacyjnej zostanie odjęty od ceny zabiegu.
  100
 • Chirurgia plastyczna


Placówka Lipoline Clinic została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Kliniki.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 5 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Kliniki.pl
9,2
/ 10
Znakomita
5 ocen
4,6 / 5  (5 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(3)
(3)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Ocena Kliniki.pl

"Lipoline Clinic jest specjalistyczną placówką medyczną działającą na terenie Katowic, która zajmuje się zabiegami z zakresu liposukcji różnych obszarów ciała, przeszczepem tłuszczu w wybrane okolice oraz medycyną estetyczną. Stosowaną tutaj techniką liposukcji jest małoinwazyjna i bezpieczna liposukcja laserowa wykonywana na pomocą ultranowoczesnego urządzenia Palomar Slim Lipo 3D. Bardzo dużo klientek pyta o możliwość umówienia się do dr Tomasza Wacławczyka. Zgodnie z opiniami to człowiek, który uważnie słucha swojego pacjenta. Stara się znaleźć metodę, które rozwiąże problem, ale także będzie najodpowiedniejsza ze względu na stan zdrowia pacjenta. Jest profesjonalny i kompetentny. To naprawdę świetny lekarz medycyny estetycznej. Pan doktor niechętnie podejmuje się zabiegu, jeśli nie jest pewny, że ten zabieg na pewno jest idealnym rozwiązaniem dla jego klienta. Rzetelnie i spokojnie tłumaczy na czym ma polegać dana procedura oraz jakie są „za” i „przeciw”. Nie nakłania do żadnych dodatkowych, zbędnych usług. Jako człowiek bardzo sympatyczny. Efekty zabiegów są naprawdę wspaniałe." - Marta G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

5,0
Jestem bardzo zadowolona
Maria , 9 października 2017
5,0 - Maria
Profesjonalizm, punktualność, wysoka kultura osobista personelu.
Zabieg: 
Leczenie nadpotliwości pach metodą MiraDry (październik 2017)
 
Szczegóły
5,0
Polecam dla osob zainteresowanych.
Zadowolona P , 26 lipca 2019
5,0 - Zadowolona P
Odpowiednia opieka przed i po zabiegu, profesjonalizm zespolu medycznego jak rowniez doradcy klienta.
Zabieg: 
Liposukcja podbródka (wrzesień 2018)
Lekarz: 
lek. Tomasz Wacławczyk
 
Szczegóły
5,0
Polecam
Marta , 4 czerwca 2018
5,0 - Marta
Miła obsługa, lokalizacja, wystrój
Dotyczy: 
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (czerwiec 2018)
Lekarz: 
lek. Tomasz Wacławczyk
 
Szczegóły
4,0
Jesli chcesz wygladac pieknie, polecam to
gozia71 , 4 lutego 2019
4,0 - gozia71
Nie mam uwag
Szybka i miła obsługa
Zabieg: 
Powiększanie piersi Aquafilling Bodyline (styczeń 2019)
Lekarz: 
lek. Tomasz Wacławczyk
 
Szczegóły
4,0
Jestem zadowolona z zabiegu
Lipolizie C , 20 listopada 2018
4,0 - Lipolizie C
Profesjonalne podejście do pacjenta
Zabieg: 
Powiększanie piersi Aquafilling Bodyline (listopad 2018)
Lekarz: 
lek. Tomasz Wacławczyk
 
Szczegóły

Zespół

Współpracujemy ze specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat medycyny estetycznej i modelowania sylwetki. Nasz personel cechuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, co pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Dzięki temu zabiegi w Lipoline Clinic są wyjątkowo skuteczne i zapewniają spektakularne efekty estetyczne.

Zabiegami liposukcji w naszej klinice zajmują się specjaliści chirurgii ogólnej i estetycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zespół naszych specjalistów tworzą: lek. Konrad Januszek, w którego kręgu zainteresowań zawodowych znajdują się autogenne przeszczepy tłuszczu oraz lek. Jakub Mazur, specjalizujący się w zakresie dermatochirurgii i medycyny estetycznej.

Do zespołu naszych specjalistów należy również lek. Krystyna Pawełczyk-Pala, doświadczony lekarz medycyny estetycznej i Anti-Aging oraz współtwórca Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. 

lek. Tomasz Wacławczyk

lekarz medycyny estetycznej, kardiochirurg

9,2 / 10

Lek. med. Tomasz Wacławczyk jest lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia medyczne ukończył w 1999 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Od 2000 roku związany jest z Oddziałem Kardiochirurgii Górnośląskie... więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Lipoline Clinic.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Lipoline Clinic
ul. Kościuszki 229
40-600 Katowice (( galeria Libero ) II pietro - wejście z parkingu)

Godziny otwarcia

 • poniedziałek8:00-20:00
 • wtorek8:00-20:00
 • środa8:00-20:00
 • czwartek8:00-20:00
 • piątek8:00-20:00
 • sobota9:00-18:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Lipoline Clinic jest zlokalizowana w Katowicach, w niedalekim sąsiedztwie jednej z głównych tras przecinających miasto. Najbliższy przystanek autobusowy oddalony jest zaledwie o 70 metrów. Dworzec Główny znajduje się w odległości około 3 km. Dworzec autobusowy dzieli od kliniki około 5 minut jazdy samochodem. Dla wybierających podróż samolotem najdogodniejsze połączenie jest z portem lotniczym Katowice-Pyrzowice, oddalonym o około 30 km.


Najczęstsze pytania o placówkę Lipoline Clinic

 • Jakie usługi oferuje Lipoline Clinic w Katowicach?

  Placówka Lipoline Clinic z Katowic posiada w cenniku usług 35 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Lipoline Clinic?

  Lipoline Clinic znajduje się w Katowicach, Katowice, ul. Kościuszki 229. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 32 433 30 88

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Lipoline Clinic?

  Placówka Lipoline Clinic z Katowic otwarta jest średnio 12 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:00 do 20:00, we wtorki od 08:00 do 20:00, w środy od 08:00 do 20:00, w czwartki od 08:00 do 20:00, a w piątki od 08:00 do 20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 09:00 do 18:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.