Makijaż permanentny - usuwanie laserem

Lekarze wykonujący makijaż permanentny - usuwanie laserem

Posiadamy w ofercie 11 specjalistów w 14 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 25 różnych placówkach. Usługa makijaż permanentny - usuwanie laserem jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Tomasz Konończuk

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Twoja Klinika

10 / 10
lek. Jakub Gęborski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

w Medix

9,7 / 10
lek. Dariusz Grzegorczyk

anestezjolog, specjalista medycyny paliatywnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DreamLift

9,5 / 10
dr n. med. Maciej Krajewski

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Krajewski

9,0 / 10
lek. Ewa Wesołowska-Szepietowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

Katarzyna Korman

kosmetolog

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Irmina Ranosz-Janicka

dermatolog

w Centrum DER-MED Katowice

dr n. med. Katarzyna Osipowicz

trychologia; medycyna estetyczna; dermatologia

w Klinika OT.CO - Mokotów

lek. Urszula Małachowska

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika OT.CO - Mokotów

lek. Daniel Jakubik

medycyna estetyczna; w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Klinika OT.CO - Mokotów

dr n. med. Marek Niczyporuk

dermatolog, wenerolog

w Twoja Klinika

Makijaż permanentny - usuwanie laserem - informacje

Zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego przeprowadza lekarz medycyny estetycznej. Zabieg ten jest przeznaczony dla kobiet, które nie są zadowolone ze swojego trwałego makijażu, lub gdy przebyty zabieg mikropigmentacji należy do nieudanych. Światło lasera za pomocą bardzo wysokiej energii (pulsacja w nanosekundach) przez naskórek wnika do skóry właściwej, docierając do pigmentu i podgrzewając go. Pigment zostaje rozproszony na wiele mikroskopijnych fragmentów, które wydalane są z organizmu drogą naturalnego metabolizmu. Proces ten następuje w kilku etapach, podczas których pigment staje się jaśniejszy, po czym znika. Często konieczne jest poddanie się kilku takim zabiegom, aż do uzyskania oczekiwanego efektu. Drugi zabieg można wykonać po 6 tygodniach od pierwszego.

Pozbyć się makijażu permanentnego w polskich gabinetach medycyny estetycznej

Na zabiegi, usuwające makijaż permanentny za pomocą lasera zaprasza Gabinet Kosmetologii Estetycznej Metamorphosis, mieszczący się w Gdańsku. Wyposażony jest on w nowoczesny laser neodymowo-yagowy Q Switch, który emituje promieniowanie podczerwone o długości fali 1064 nm. Za jego pomocą w gabinecie można pozbyć się nie tylko makijażu permanentnego okolicy oczu, ust czy brwi, ale także plam soczewicowych, melasmy (metoda uzupełniająca) oraz brodawek łojotokowych czy niektórych zmian wrodzonych (tj. znamię Beckera, Ito i plamy mongolskiej).

Usuwanie laserem makijażu permanentnego oferowane jest także przez Klinikę Boroń Permanentne Piękno, znajdującą się w Łodzi. Placówka ta w trakcie takich zabiegów posługuje się laserem ND-YAG, i za jego pomocą może zostać usunięty makijaż trwały brwi, ust czy kresek na powiekach. W zależności od fototypu skóry pacjentki oraz rodzaju intensywności tatuażu specjaliści z placówki ustalają ilość koniecznych zabiegów z wykorzystaniem lasera.

Pacjentka chcąca zlikwidować makijaż permanentny za pomocą zabiegu laserowego może udać się także do przyjmującego w Szczecinie dr n. med. Piotra Zawodnego, specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej (od 2008 roku) i certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej (od 2014 roku), który posiada certyfikat z odbycia szkolenia z zakresu obsługi technicznej i zastosowania klinicznego systemu Harmony XL firmy Alma Lasers (z 2013 roku). W usuwaniu makijażu trwałego posługuje się laserem Harmony XL High Power Q Switch Nd:YAG 1064/532 nm.

Więcej na temat makijaż permanentny - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…