Rewadent

9,5 / 10   •   Znakomita   •  122 opinii
 • Gabinet Rewadent
 • Gabinet Rewadent
 • Gabinet Rewadent
 • Gabinet Rewadent
 • Gabinet Rewadent
 • Gabinet Rewadent
 • Gabinet Rewadent
 • Gabinet Rewadent
 • Gabinet Rewadent
 • Gabinet Rewadent
 • Gabinet Rewadent
Katowice, ul. Karłowicza 11a
Katowice, ul. Karliczka 31
Katowice, ul. Jankego 46
 • Konsultacja chirurga stomatologa • 70 zł
 • Konsultacja neurologopedyczna • 160 zł
 • Konsultacja ortodontyczna • 80 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum Stomatologii Estetycznej Rewadent to nowoczesna placówka świadcząca kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki, stomatologii zachowawczej, profilaktyki i endodoncji, a także periodontologii, chirurgii, protetyki, implantologii, ortodoncji oraz stomatologii estetycznej. Pełna oferta naszej kliniki obejmuje szereg zabiegów, które możemy przeprowadzić dzięki dostępności zaawansowanych urządzeń medycznych. Wśród nich znajduje się najwyższej jakości sprzęt sygnowany logo światowych marek, m.in. Sirona, OMSGendex, Carl Zeiss oraz Dürr Dental. Nasi stomatolodzy systematycznie doskonalą swoje umiejętności przez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych w kraju i za granicą. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z długoletnim stażem pracy, dla których stomatologia jest nie tylko pracą, ale i życiową pasją.

Przed podjęciem leczenia wykonujemy kompleksową i rzetelną diagnostykę przy użyciu nowoczesnej aparatury cyfrowej Gendex umożliwiającej wykonanie wysokiej jakości zdjęć i szybką ocenę stanu uzębienia. Oprócz zdjęć zgryzowych i przylegających możemy wykonać zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne (niezbędne przy leczeniu ortodontycznym) oraz zdjęcia zatok. Przeprowadzane przez nas zabiegi są w pełni bezbolesne. Oferujemy znieczulenie komputerowe, w trakcie którego procedura podawania środka jest kontrolowana przez specjalny mikroprocesor. Pacjent może śledzić przebieg leczenia dzięki specjalnej kamerze wewnątrzustnej

Nasza klinika wciąż się rozwija, stale inwestujemy w nowy sprzęt i poszerzamy ofertę placówki. Z naszych usług korzystają pacjenci w każdym wieku – także najmłodsi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które rezygnują z wizyty u dentysty z powodu obawy przed bólem, przygotowaliśmy ofertę zabiegów opartych na szeregu technik leczenia eliminujących dolegliwości i dyskomfort. Oprócz wspomnianego już znieczulenia komputerowego stosujemy sedację wziewną oraz abrazję powietrzną.

Większość zabiegów przeprowadzamy w sposób nieinwazyjny, przy zastosowaniu laserów biostymulacyjnych (Litemedics) oraz technologii ultradźwiękowych. Te ostatnie są powszechnie wykorzystywane w leczeniu endodontycznym do oczyszczania kanałów korzeniowych. Aby mieć pewność, że wypełnienie kanałów korzeniowych zostało przeprowadzone prawidłowo i nie wystąpiły żadne ubytki, stosujemy specjalne urządzenie do wypełniania kanałów płynną gutaperką. Każdy kanał korzeniowy opracowujemy zgodnie z jego budową anatomiczną. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie mikrosilnik endodontyczny zwiększający precyzję działań i bezpieczeństwo całego zabiegu.

Osoby poszukujące szybkiego sposobu na odzyskanie naturalnie białego uśmiechu mogą poddać się u nas zabiegom wybielania z użyciem lampy Beyond lub lasera Litemedics, które dają natychmiastowe rezultaty. Do rutynowych zabiegów higienizacyjnych wykorzystujemy piaskarkę stomatologiczną oraz skaler.

Leczymy choroby przyzębia przy użyciu urządzenia Vector Dürr Dental, które całkowicie eliminuje ryzyko uszkodzenia tkanek. W ramach leczenia chirurgicznego oferujemy zabiegi usunięcia korzenia zęba, ekstrakcji czy podniesienia dna zatoki (sinus lift). Wstawiamy również implanty oraz korony, licówki i wkłady porcelanowe.

Chcemy, aby leczące się u nas osoby czuły, że są otoczone opieką i mogą w pełni zaufać lekarzowi prowadzącemu. W trosce o komfort pacjenta w czasie wizyty zainwestowaliśmy w ergonomiczne i doskonale wyprofilowane unity dentystyczne Carving firmy OMS, których parametry są modyfikowane do jego potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Rewadent stale inwestuje w nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz zabiegowy w celu podniesienia jakości usług. Nasi lekarze pracują na urządzeniach takich światowych marek jak OMS, Sirona, Beyond, Carl Zeiss czy Dentsply Maillefer. Przed rozpoczęciem właściwego leczenia przeprowadzamy kompleksową diagnostykę przy użyciu nowoczesnych rentgenów wewnątrzustnego Gendex Expert DC55 oraz pantomograficznego Gendex GXDP-700, które emitują niewielką wiązkę promieniowania, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla pacjenta. W czasie badania korzystamy z precyzyjnego mikroskopu zabiegowego Carl Zeiss Opmi Pico oraz kamery wewnątrzustnej Gendex GX-300, umożliwiającej śledzenie zabiegu przez pacjenta.

Aby zmniejszyć nieprzyjemne doznania w czasie aplikacji znieczulenia, stosujemy system QuickSleeper, czyli nieinwazyjną metodę znieczulenia komputerowego. W leczeniu endodontycznym rutynowo wykorzystujemy endometr  Propex II Dentsply Maillefer oraz silnik endometryczny wave one TM Maillefer, które pozwalają precyzyjnie zmierzyć kanały oraz dokładnie je wypełnić. Do oczyszczenia kanałów stosujemy natomiast Dentsply Maillefer EndoAktivator, urządzenie pracujące w technologii ultradźwiękowej. Nasz bezprzewodowy system do wypełniania kanałów na ciepło  E&Q Master pozwala dotrzeć i dokładnie uzupełnić nawet trudne kanały korzeniowe. Przy wypełnianiu posługujemy się urządzeniem Calamus Dual Dentsply Maillefer.

Do zabiegów higienistycznych wykorzystujemy Vector Dürr Dental, znajdujący zastosowanie również przy leczeniu paradontozy, a także nowoczesną piaskarkę stomatologiczną (EMS AIR-FLOW® handy 2+) i skaler (EMS Mini Piezon). Naszym celem jest całkowita eliminacja bólu w czasie zabiegów.


Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Stomatologii Estetycznej Rewadent mieści się w przestronnym i nowoczesnym budynku, który został w pełni przystosowany do wszelkich potrzeb pacjentów. Z naszych usług mogą korzystać również osoby niepełnosprawne – zarówno fotele, jak i gabinet oraz poczekalnia są przystosowane do potrzeb pacjentów poruszających się na wózku inwalidzkim. Wnętrza placówki są klimatyzowane.

W centrum znajduje się kącik zabaw dla dzieci z przemyślanym wyposażeniem i zabawkami pobudzającymi kreatywność u najmłodszych. W gabinetach dla małych pacjentów znajdują się maskotki oraz przybory dydaktyczne, które pozwalają przełamać bariery i udowodnić dziecku, że wizyta u dentysty może być przyjemnością. Zapraszamy maluchy na wizytę adaptacyjną, na której poznają gabinet oraz zespół. Po zabiegu każdy dzielny pacjent otrzymuje nagrodę.

Nasza placówka bierze udział w programie Nas Troje i więcej, w ramach którego udzielamy rabatu w wysokości 10% na usługi z zakresu m.in. profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej i endodoncji oraz chirurgii. Program obejmuje również kontrolne wizyty ortodontyczne.

Za leczenie w naszej klinice można płacić gotówką lub kartą, a także na raty. Na wszystkie zabiegi stomatologiczne i protetyczne udzielamy 2-letniej gwarancji. Pacjenci zmotoryzowani mogą pozostawić swój samochód na jednym z miejsc parkingowych.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej w Katowicach.

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej świadczy usługi w 3 placówkach w Katowicach. Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że powyższa usługa jest dostępna pod wybranym adresem.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurga stomatologa
  70
  Konsultacja neurologopedyczna
  60 minut
  Tylko pod adresem- ul. Jankego 46
  160
  Konsultacja ortodontyczna
  80
  Konsultacja psychologiczna
  Psychoterapia par
  45 minut
  Tylko pod adresem- ul. Jankego 46
  150
  Konsultacja stomatologiczna
  60
 • Stomatologia

 • Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

 • Masaże


Opinie z internetu

Placówka Rewadent została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,5 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 122 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,5
/ 10
Znakomita
122 ocen z 3 źródeł
5,0 / 5
(4 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(4)
(4)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,3 / 5
(67 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(51 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(4 opinie)

D
24 października 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej, Katowice, ul. Jankego 46
Holistyczne i profesjonalne podejście fizjoterapeutyczne Pana Jacka do mojego zdrowia, pozwoliło nie tylko uporać się z problemem, z którym do niego przyszłam ale też dzięki odpowiedziom na moje pytania i udzielonym radom, pozwoliły uniknąć innych przeciążeń i problemów. Dziękuję. Serdecznie polecam tego specjalistę fizjoterapii !
Ocena specjalisty:
Holistyczne i profesjonalne podejście fizjoterapeutyczne Pana Jacka do mojego zdrowia, pozwoliło nie tylko uporać się z problemem, z którym do niego przyszłam ale też dzięki odpowiedziom na moje pytania i udzielonym radom, pozwoliły uniknąć innych przeciążeń i problemów. Dziękuję. Serdecznie polecam tego specjalistę fizjoterapii !
Ocena leczenia:
Bardzo dobre, ból minął, sprawność powróciła.
Odpowiedź placówki na opinię:
Pani Dario, dziękujemy w imieniu Pana Jacka za pozytywną opinię i cieszymy się, że wizyty w naszej Placówce przyczyniły się do poprawy Pani stanu zdrowia. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Rewadent
Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Ł
22 lipca 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej, Katowice, ul. Jankego 46
Profesjonalne podejście ,spokój lekarza , fachowość.
Ocena specjalisty:
Wspaniały doktor . Profesjonalistka, spokój,fachowiec , a do tego miła uśmiechnięta
Ocena leczenia:
Pani doktor uwolniła mnie od bólu,leczenie tego zęba było już nie możliwe niestety inny lekarz zniszczył mi tego zęba lata wstecz.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

I
28 listopada 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej, Katowice, ul. Jankego 46
Polecam to miejsce ze względu na profesjonalne i ciepłe podejście do pacjenta oraz szybka i miła obsługę. Pełne zrozumienia podejście było kluczem do uwolnienia traumy, której doświadczyłam wiele lat temu w innym gabinecie. Dziękuję
Szkoda, że wcześniej nie trafiłam do tego gabinetu:)
Ocena specjalisty:
Pani dr Renata to ciepła osoba, która cierpliwie tłumaczy cały proces leczenia.
Ocena leczenia:
Jestem Mega zadowolona z dotychczasowych wyników leczenia.
Odpowiedź placówki na opinię:
Pani Iwono, dziękujemy za ciepłe słowa. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wizyty. Zapraszamy na kontynuacje leczenia. Pozdrawiam serdecznie Renata Przytuła-Wypych
Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
11 lutego 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej, Katowice, ul. Karłowicza 11a
Profesjonalne podejscie do pacjenta, Pani doktor wszystko wyjaśniła w łatwy sposob, a wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze. Polecam
Ocena specjalisty
Ocena leczenia:
Odpowiedź placówki na opinię:
Pani Marto, cieszymy się, że wizyta spełniła Pani oczekiwania. Zapraszamy na kontynuację leczenia. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Rewadent
Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Kadra Centrum Stomatologii Estetycznej Rewadent to znakomicie wykwalifikowani specjaliści stomatologii, którzy stale doskonalą swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w krajowych i zagranicznych szkoleniach. Na czele zespołu przeprowadzających zabiegi stomatologów stoi lek. stom. Renata Przytuła-Wypych, kierownik kliniki, która w 2013 roku ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu protetyki na Uniwersytecie Medycznym w Sienie.

W kręgu zainteresowań członków kadry znajduje się m.in. stomatologia estetyczna, implantologia i protetyka oraz nieinwazyjne i bezbolesne metody leczenia. Nasz zespół składa się ze specjalistów wszystkich dziedzin stomatologii, co daje pacjentom gwarancję kompleksowości usług.

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

Lek. dent. Anna Gola wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz endodoncji. Ma dobre podejście do najmłodszych pacjentów, stąd z jej usług chętnie korzystają rodzice małych dzieci. więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

lek. dent. Bartłomiej Borowski

chirurg stomatolog, chirurg twarzowo-szczękowy

Lek. med. lek. stom. Bartłomiej Borowski specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Przeprowadza resekcje zębów, a także usuwa zatrzymane zęby ósme. Specjalizuje się również w bardziej skomplikowanych zabiegach, takich jak resekcje korzeni zębów c... więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

Lek. dent. Mateusz Grądkowski przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz profilaktyki stomatologicznej. Uzupełnia ubytki w uzębieniu za pomocą rozwiązań protetycznych. Ponadto wykonuje zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej ... więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Wybierz placówkę

Poniżej wybierz jedną z 3 placówek Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej:
Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karłowicza 11a
40-145 Katowice

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-20:00
sobota
8:00-13:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-20:00
sobota
8:00-13:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Jankego 46
40-612 Katowice

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-20:00
sobota
8:00-13:00
niedziela
-

Dojazd i mapa


Najczęstsze pytania o placówkę Rewadent

 • Jak oceniana jest placówka Rewadent?

  Placówka Rewadent została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,5 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 122 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Rewadent w Katowicach?

  Placówka Rewadent z Katowic posiada w cenniku usług 124 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia , rehabilitacja medyczna, fizjoterapia , konsultacje oraz masaże - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Rewadent?

  Rewadent znajduje się w Katowicach pod 3 różnymi adresami. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 32 433 36 57

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Rewadent?

  Placówka Rewadent z Katowic otwarta jest średnio 11 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 08:00 do 13:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…