Klinika Satis

10 / 10   •   Rewelacyjna   •  1 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Klinika Satis
 • Gabinet zabiegowy Klinika Satis
 • Wnętrza, wystrój Klinika Satis
 • Zabieg, operacja Klinika Satis
 • Kadra Klinika Satis
 • Wygląd zewnętrzny Klinika Satis
Warszawa, ul. Trzcinowa 27

Opis placówki

Tworzymy klinikę medycyny estetycznej, która zapewnia pacjentkom nieinwazyjne, bezpieczne i przede wszystkim skuteczne zabiegi. Jako klinika "Satis" chcemy z jednej strony sprawić, by nasza oferta była uniwersalna - tak by każdy mógł znaleźć dla siebie terapię lub zabieg, które są zbieżne z jego potrzebami - a z drugiej, już podczas konsultacji z pacjentem, stawiamy na indywidulane podejście. Każdy jest inny i warto podkreślać tę oryginalność. Dlatego nasi specjaliści wzięli sobie za cel poprawę urody, przy jednoczesnym zachowaniu tego co wyróżnia każdego pacjenta. Chodzi o to, by wydobyć naturalne piękno. Zabiegi, które oferuje nasza klinika, właśnie temu służą. Wybieramy metody, które bez nadmiernej ingerencji w ciało, znacząco je udoskonalają.

Specjalizujemy się w wielu zabiegach odmładzających, których sekret tkwi w odbudowie włókien kolagenowych i dotarciu w głąb skóry i stymulowaniu jej do rewitalizacji. Jakie terapie z zakresu medycyny estetycznej oferujemy? Bardzo popularne stały się zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego. Tzw. wampirzy lifting jest jednym z najbardziej naturalnych zabiegów medycyny estetycznej. Aplikowane w skórę serum jest pobierane między innymi od pacjenta. Tym samym zabieg ten polecany jest alergikom, którzy mogliby dostać uczulenia w zetknięciu z którymś z preparatów. Co najważniejsze, twarz po wampirzym liftingu wygląda doskonale. Już po kilku dniach od zabiegu widoczne są efekty ujędrnienia i odżywienia skóry.

W medycynie estetycznej nieoceniony jest także kwas hialuronowy. Specjaliści z kliniki "Satis" wykonują zabiegu z użyciem tej doskonałej dla skóry substancji. Ona również znajduje się w ludzkim organizmie. W zabiegach tych chodzi zatem o uzupełnienie jej, tak by skóra jak najdłużej pozostawała elastyczna i delikatna. Wielu zmarszczek takich jak bruzdy nosowo-wargowe czy dolina łez można się pozbyć lub wyraźnie je zredukować. 

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Dostępne u nas terapie pozwolą nadać jędrność w wielu obszarach ciała. Bardzo ważne jest, że wykorzystujemy do tego wiele metod z zakresu medycyny estetycznej, przez co wybór jest bardzo duży. 


Udogodnienia dla pacjentów

Pacjentki kliniki "Satis" mogą korzystać z wielu udogodnień, które jeśli nie umilają pobytu w placówce, to z pewnością zapewniają komfort. 

 • przestronne, klimatyzowane i nowoczesne wnętrza - zarówno poczekalnia, jak i gabinety są doskonale i ergonomicznie urządzone
 • nowoczesna aparatura medyczna i korzystanie z preparatów z najwyższej półki
 • wykwalifikowany personel
 • miła atmosfera
 • parking - tuż obok kliniki znajdują się miejsca postojowe
 • przestrzeń przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami - brak progów i schodów
 • atrakcyjna lokalizacja

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika Satis w Warszawie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Leczenie łysienia

  Mezoterapia owłosionej skóry głowy koktajlami regeneracyjnymi
  586
 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna


Placówka Klinika Satis została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Kliniki.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Kliniki.pl
10
/ 10
Rewelacyjna
1 ocen
5,0 / 5
(1 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Opinie pacjentów

(1 opinie)

J
9 czerwca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Klinika Satis, Warszawa
Wszystko w jak najlepszym porządku, zabieg wykonany sprawnie i bezboleśnie :)
Ocena specjalisty:
Lekarz bardzo profesjonalny
Ocena leczenia:
Efekty przerosły moje oczekiwania
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Aby należycie wykonywać zabiegi medycyny estetycznej, trzeba - co oczywiste - zgłębić wszystkie biologiczne tajniki skóry, całego organizmu, substancji - które mają na nie określony wpływ - jak i samą technikę wykonania danej terapii. Specjaliści z Kliniki "Satis" poświęcili bardzo wiele czasu na naukę i co ważne, mimo zdobytego już doświadczenia wciąż się uczą. Dzięki zrealizowaniu swoich szkoleń specjalizacyjnych i ukończeniu wielu cennych kursów są prawdziwymi profesjonalistami, którzy cieszą się zaufaniem pacjentów. 


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Klinika Satis
ul. Trzcinowa 27
02-446 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-20:00
sobota
-
niedziela
-

Dojazd i mapa

Klinika mieści się pod adresem: ul. Trzcinowa 27, 02-446 Warszawa. 


Najczęstsze pytania o placówkę Klinika Satis

 • Jakie usługi oferuje Klinika Satis w Warszawie?

  Placówka Klinika Satis z Warszawy posiada w cenniku usług 60 pozycji, m.in z zakresu: leczenie łysienia , medycyna estetyczna oraz medycyna regeneracyjna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Klinika Satis?

  Klinika Satis znajduje się w Warszawie - ul. Trzcinowa 27. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 53 94

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Klinika Satis?

  Placówka Klinika Satis z Warszawy otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00. W weekend placówka otwarta jest w soboty , oraz w niedziele .

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…