Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 28 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 58 różnych placówkach. Usługa powiększenie punktu g kwasem hialuronowym jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk

lekarz

w Twoja Klinika

ocena 5,0 / 5  (4 opinii)
lek. Wojciech Mleczko

ginekolog-położnik

w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (36 opinii)
dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4,7 / 5  (157 opinii)
lek. Kamil Zalewski

ginekolog, ginekolog-położnik

w Ars Estetica Warszawa

ocena 4,6 / 5  (5 opinii)
dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,6 / 5  (10 opinii)
dr n. med. Andrzej Rogoza

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

ocena 4,5 / 5  (3 opinii)
lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek

ginekolog-położnik

w Gabinet MoJa estetyka

ocena 4,3 / 5  (3 opinii)
lek. Jakub Kunkiewicz

ginekolog plastyczny

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

ocena 4,3 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Tomasz Basta

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny, ginekolog

w Intima Clinic

ocena 4,0 / 5  (1 opinii)
lek. Magdalena Korus

ginekolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

dr n. med. Agnieszka Kuczyńska

lekarz

w Twoja Klinika

lek. Patrycja Stańczyk

lekarz

w Klinika Pawlikowski

lek. Jadwiga Homa

ginekolog-położnik, seksuolog

w Gabinet MoJa estetyka

lek. Andrzej Kałamacki

ginekolog-położnik, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny

w Intima Clinic

lek. Anna Nieć (Kij)

ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej

w Intima Clinic

lek. Anna Horbaczewska

ginekolog-położnik, ginekolog, ginekolog plastyczny

w Intima Clinic

lek. Paulina Przyłucka

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

lek. Dorota Pietrzyk

ginekolog

w Revival Clinic

lek. Marek Kowalik

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

w KOWALIKmedica

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym - informacje

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Punkt G lekarze powiększają za pomocą wstrzykiwania w niego preparatu z kwasem hialuronowym, przeszczepionym własnym tłuszczem pacjentki czy rekombinowanym kolagenem. Z reguły efekt - ujędrnienia i uwydatnienia punktu G, a co za tym idzie zwiększenia doznań seksualnych - utrzymuje się od 1 do 2 lat. Zabieg ten można także wykonać pomocniczo przy leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.

Powiększanie punktu G w polskich klinikach chirurgii plastycznej

Klinika Galena w Bielsku-Białej z zakresu zabiegów pozachirurgicznych, które poprawiają jakość współżycia oferuje powiększanie punktu G (poprzez ostrzykiwanie rekombinowanym kolagenem), a także powiększanie, konturowanie i ujędrnianie mniejszych i większych warg sromowych (za pomocą kwasu hialuronowego). Zabiegami takimi i innymi zajmuje się tutaj dr Bogdan Szymala, specjalista  ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1994 roku oraz II stopnia od 2000 roku) oraz ginekologii onkologicznej (od 2009 roku), a także lekarz medycyny estetycznej, którą ukończył w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Z zakresu ginekologii estetycznej szkolił się na wielu kursach.

Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii, Położnictwa i Leczenia Niepłodności Gravida w Płocku oferuje m.in. zabiegi z ginekologii estetycznej, w tym augmentację punktu G za pomocą wstrzyknięcia w niego preparatu Desirial (zawierającego kwas hialuronowy). Ponadto lekarze wykonują tutaj także lifting okolic krocza, labioplastykę (plastykę warg sromowych mniejszych i większych) czy odmładzanie okolic intymnych za pomocą podania do nich kwasu hialuronowego. Jednym z kadry lekarskiej jest tutaj dr Klaudiusz Ciepliński, specjalista  ginekologii i położnictwa (od 2008 roku), który doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywał na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (lata 2001-2008) oraz na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Świętej Trójcy w Płocku.

W Klinice InviMed w Gdyni pacjentka może poddać się zabiegowi uwydatnienia i ujędrnienia punktu G oraz rewitalizacji warg sromowych i pochwy za pomocą preparatu Desirial Plus (zawierającego kwas hialuronowy). Z innych zabiegów ginekologii estetycznej wykonywana jest tutaj laseroterapia laserem MonaLisa Touch oraz hymenoplastyka (odtworzenie błony dziewiczej). Jedną z kadry medycznej jest tutaj dr n. med. Beata Makowska, specjalista  ginekologii i położnictwa (I i II stopnia), która tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2005 roku. Doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywała na oddziale ginekologii i położnictwa w Szpitalu Specjalistycznym im. Wojciecha Adalberta w Gdańsku.

W warszawskiej Holistic Clinic z zakresu ginekologii estetycznej lekarze wykonują m.in. zabiegi powiększania punktu G poprzez wstrzyknięcie preparatu z kwasem hialuronowym. Można się tutaj także umówić na zabiegi laserowego odmładzania krocza, rewitalizację pochwy czy ujędrnianie i obkurczanie warg sromowych mniejszych. Zabiegi takie wykonuje w klinice prof. dr hab. n. med. Tomasz Paszkowski, specjalista  ginekologii i położnictwa (I i II stopnia), który tytuł doktora habilitowanego uzyskał w 1997 roku, natomiast profesorem zwyczajnym został mianowany w roku 2003.

W Klinice Wiatroszak we Wrocławiu pacjentka chcąca powiększyć swój punkt G może umówić się na zabieg wstrzyknięcia w tą okolicę przeszczepu własnego tłuszczu lub preparatu z kwasem hialuronowym. Lekarz wykonuje tutaj także plastykę warg sromowych i pochwy oraz rekonstrukcję błony dziewiczej. Jest nim dr Artur Kucharski, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1997 roku oraz II stopnia od 2001 roku). Doświadczenie zdobywał na oddziale ginekologiczno-położniczym w Szpitalu im. A. Falkiewicza we Wrocławiu. Z zakresu ginekologii estetycznej i laseroterapii w ginekologii doszkalał się na wielu kursach i szkoleniach.

W Klinice Estetyka i Chirurgia Jednego Dnia Ujastek w Krakowie oprócz uwydatnienia i ujędrnienia punktu G specjaliści wykonują także plastykę warg sromowych, plastykę napletka łechtaczki oraz plastykę przedsionka pochwy i samej pochwy. Jednym z kadry medycznej wykonującym takie zabiegi jest dr Paweł Wojas, specjalista ginekologii i położnictwa od 2006 roku, który doświadczenie z dziedziny ginekologii operacyjnej, plastycznej i estetycznej zdobywał na wielu kursach i szkoleniach.

Ile kosztuje powiększenie punktu G w Polsce a ile za granicą?

Kadra w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski Kadra w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

Koszt zabiegu powiększającego punkt G to w Polsce cena 1,6 zł za (np. w Klinice InviMed). Za taki sam zabieg pacjentka w Aesthetic Surgery Centre w Kownie na Litwie zapłaci 210-250 GBP.