Katowice, ul. Ściegiennego 49 lok. 1

DENTRUM

5,0 / 5  (29 opinii)  rozwiń
  • Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe od 1000 zł
  • Wybielanie zębów laserem - jednowizytowe od 1200 zł
  • Wybielanie zębów metodą nakładkową od 1000 zł
  • Kosmetyczna zmiana koloru zębazadzwoń
  • Konsultacja stomatologiczna (przedzabiegowa)  100 zł
Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący wybielanie zębów

Posiadamy w ofercie 10 specjalistów w 43 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 117 różnych placówkach. Usługa wybielanie zębów jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Daniel Ciapiński

stomatolog

w DENTRUM

ocena 5,0 / 5  (8 opinii)
dr n. med. Mariusz Kochanowski

stomatolog

w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

lek. dent. Justyna Kubik

stomatolog dziecięcy, stomatolog zachowawczy z endodoncją

w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

lek. dent. Anna Wancel-Wróblewska

stomatolog

w NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna

lek. dent. Paweł Królikowski

stomatolog

w NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna

lek. dent. Małgorzata Zajdler

stomatolog

w NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna

dr n. med. Ewa Jundziłł-Bieniek

chirurg stomatolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

lek. dent. Natalia Prysyazhna

stomatolog

w NOVA Stomatologia

lek. dent. Olga Szymeczko

stomatolog

w NOVA Stomatologia

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

Wybielanie zębów - informacje

Sprzęt medyczny w DENS 1 Sprzęt medyczny w DENS 1

Każdy z nas marzy o idealnie białym uśmiechu. Niestety kawa, herbata czy papierosy powodują powstawanie przebarwień, których nie da się usunąć przy pomocy samego szczotkowania zębów. Z pomocą przychodzą zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, czyli profesjonalne wybielanie zębów.

Razem znajdziemy gabinet, w którym profesjonalnie wybielisz zęby!

Będąc w Krakowie, można skorzystać z oferty Nila Dent Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej wykonuje tu Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, lek. dent. Barbara Czopik. Posiada tytuł specjalisty w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Pracuje jako Asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Instytutu Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest autorem lub współautorem wielu publikacji naukowych, z dziedziny materiałoznawstwa stomatologicznego, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. Pacjentom proponuje wybielanie zębów metodą nakładkową, w której pacjent nakłada w domu na zęby nakładki z specjalnym żelem, lub metodę gabinetowego wybielania zębów, w której efekt uzyskuje się już po godzinie spędzonej na fotelu stomatologicznym.

Stomatologia Dentopolis w Poznaniu to miejsce, w którym zęby wybielane są metodą BEYOND. Sposób ten wymaga jedynie 25- 45 min na fotelu dentystycznym. Zabiegi wykonuje lek. dent. Magdalena Zielnik, która specjalizuje się w endodoncji i stomatologii zachowawczej. Zajmuje się leczeniem zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zakres swoich kompetencji podnosi poprzez uczestnictwo w szkoleniach, takich jak "Mechaniczne opracowywanie kanału korzeniowego, wypełnienie ciekłą gutaperką na ciepło i zimno", "Wkłady z włókien szklanych. Przygotowanie i opracowanie kanału, osadzenie wkładu, odbudowa korony zęba" oraz "Międzynarodowa sesja Naukowo-Szkoleniowa „Dental News V” ".

W Olsztynie w Klinice Stomatologii Estetycznej Sujka, wybielanie zębów odbywa się przy pomocy Akceleratora BeyondDent POLUS, dzięki któremu zęby są wybielone już po 60 min. Zabiegi wykonuje Absolwent Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Gdańsku, lek. dent. Karol Sujka. W 2011r otrzymał dyplom Master in Prosthodontics Uniwersytetu Medycznego w Sienie we Włoszech. Dokształca się w Dr J.Kois Center w Seattle, gdzie uczestniczy w programie "Postęp w Stomatologii poprzez doskonałość".

Gabinet EstheDent w Warszawie ma w swojej ofercie wybielanie zębów przy pomocy popularnej w Stanach Zjednoczonych lampy ZOOM. Zabiegi wykonuje lek. dent. Iwona Fibiger. Jest Absolwentką Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, posiada tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii ogólnej. Zajmuje się przede wszystkim stomatologią estetyczną, endodoncją oraz protetyką. Szczególnie dba o to, żeby wszystkie zabiegi przeprowadzać bez bólu. Od 2010r przeprowadza również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Wybielić zęby podczas godzinnej wizyty w gabinecie, lub przy pomocy metody nakładkowej można w Centrum Stomatologii "Studio Uśmiechu" w Tychach. Pracuje tutaj Absolwentka Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, lek. dent. Agnieszka Kurkowska- Doniec. Bierze udział w licznych szkoleniach, na których zdobywa nową wiedzę i umiejętności. Wymienić tutaj można "Odbudowa zniszczonych zębów za pomocą wkładów koronowo- korzeniowych z włókien szklanych", "Uzupełnienia protetyczne- praktyczne sposoby na funkcjonalne rekonstrukcje" oraz "Konfrontacje włoskich autorytetów stomatologii: Kompozyt czy porcelana- czy jeszcze leczyć endodontycznie czy zdecydować się na implant?"

Ile kosztuje profesjonalne wybielenie zębów?

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne MS Smile Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne MS Smile

W Nila Dent Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie, za zabieg gabinetowego wybielenia zębów trzeba zapłacić 600zł. Taka procedura w London Dental Centre w Londynie to koszt 450£ (około 2500zł). Czterokrotna różnica cen skłania do rozważenia wykonania zabiegu w Polsce. Mieszkaniec Londynu może przylecieć do jednego z polskich miast i w nim wybielić zęby, a następnie zwiedzić okolicę. Krajobraz Polski jest zróżnicowany i każdy znajdzie miejsce, w którym miło spędzi czas. Wybrać można Rynek w Krakowie z dziesiątkami klimatycznych pubów lub połączenie historii i nowoczesności, które mieszają się na każdym kroku w Warszawie. Osoby, które chcą uciec od zgiełku miasta mogą się wybrać do jednego z mniejszych miast, z których można się wybrać na długie spacery na łonie natury.