Ceny zabiegu powiększania penisa

Ceny zabiegów powiększania penisa są uzależnione od kilku czynników, przede wszystkim zaś od danej placówki oraz wybranej przez pacjenta metody. Renomowane kliniki z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu takich procedur, z reguły mają wyższe ceny. Poniżej przedstawiamy orientacyjne koszty zabiegu powiększania penisa w Polsce (stan na kwiecień 2021 r.).

Data aktualizacji
Czas czytania
1 min.

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym - cena

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to jedna z najbardziej popularnych technik przeprowadzania tego zabiegu. Ceny zaczynają się już od 1000 zł, jednak warto pamiętać, że im więcej preparatu będzie chciał wstrzyknąć sobie pacjent, tym więcej będzie go to kosztować. Minimum 1000 zł za procedurę trzeba zapłacić m.in. w klinice Beauty Medica w Katowicach. Z większym wydatkiem (od 2000 zł) wiąże się zabieg przeprowadzany we łódzkiej Klinice Pawlikowski. Około 3000 zł powiększanie penisa kwasem hialuronowym kosztuje w katowickiej La Bocca Clinic, jednak w przypadku tej placówki możliwe jest skorzystanie z rat 0%. W krakowskim Szpitalu Dworska ceny kształtują się w okolicach 5000 zł.

Ile kosztuje powiększenie penisa własnym tłuszczem?

Powiększanie penisa z użyciem tkanki tłuszczowej pacjenta jest nieco droższe od zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Wynika to z faktu, że procedura ta jest dwuetapowa - lekarz najpierw musi dokonać liposukcji, aby odessać tłuszcz z wybranego miejsca, a potem dopiero go przeszczepia. Ceny zaczynają się od 3500 zł za zabieg przeprowadzony w położonym w Lubaniu Gabinecie Chirurgicznym Stanisława Sinickiego. Nieco więcej, bo minimum 4000 zł za procedurę należy zapłacić w katowickiej Klinice Magnuccy. Co ciekawe, możliwe jest tu rozłożenie kosztów zabiegu na raty 0%. Chcąc poddać się powiększaniu penisa tłuszczem w warszawskiej OT.CO Clinic, trzeba przygotować się na koszt rzędu 5000 zł.

Operacyjne powiększanie członka - cena

Najdroższym i jednocześnie najbardziej złożonym zabiegiem jest wydłużenie prącia przez przecięcie więzadeł. Taką operację ma w swojej ofercie m.in. znajdujące się w Kamieniu Pomorskim Centrum Medyczne Meritum. Pacjenci zapłacą tu za procedurę około 8000 zł. Z kolei w Prywatnym Gabinecie Urologicznym dra n.med. Krzysztofa Dąbrowskiego za wydłużenie prącia przez przecięcie więzadeł zapłacimy od 7500 zł wzwyż. Placówka jest zlokalizowana w Tomaszowie Mazowieckim.

Wybór metody przeprowadzenia zabiegu zależy od wielu czynników. Cena, choć ważna dla pacjentów, nie powinna być jedynym kryterium wyboru. Każdy zabieg poprzedzony jest badaniem lekarskim i określeniem najwłaściwszej dla danego mężczyzny techniki. Podczas konsultacji może okazać się, że niektóre opcje są u danego pacjenta przeciwwskazane.

Inne przydatne linki


Skomentuj ten artykuł

Komentarze (3)

jan3000 9 lata temu

bardzo ciekawe zagadnienie, chcialbym zobaczyć troche zdjec od pacjentów po zabiegach - wie ktos gdzie mozna takowe obejrzec? Odpowiedz

Lukasz 4 lata temu

Witam Efekt po wstrzyknięciu kwasu znika do 24 miesięcy . Chciałbym się dowiedzieć ,ile kosztuje uzupełnienie kwasu w celu utrzymania efektu ? Odpowiedz

Remuf 6 lata temu

Czy jest możliwość skorzystania z 2uslug. Podciecie wiezadelek i wypełnianie tłuszczem??? Odpowiedz

Akcja
Krok
odyl
Hej,
zaczekaj!
Masz szansę wygrać rower!
Zadbaj o zdrowie. Dołącz do akcji Krokodyl!
Powiększanie penisa kwasem

Wybierz miasto, aby znaleźć placówkę

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…