Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący obrzezanie

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 35 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 63 różnych placówkach. Usługa obrzezanie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Wiesław Moszczyński

urolog

w Gabinet urologiczny dr W. Moszczyński

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
lek. Piotr Szulc

chirurg ogólny, urolog

w Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc

ocena 5,0 / 5  (4 opinii)
lek. Krzysztof Żychowicz

chirurg ogólny, urolog, androlog

w Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Maciej Pozowski

urolog

w Klinika Nova

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski

urolog

w Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Rafał Olejnik

urolog

w Klinika Nova

ocena 4,9 / 5  (13 opinii)
dr n. med. Naser Dib

chirurg ogólny, flebolog

w Nasmed

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik

urolog, chirurg ogólny

w Chiron

ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Krzysztof Dąbrowski

urolog

w Prywatny Gabinet Urologiczny - dr n.med. Krzysztof Dąbrowski

dr n. med. Agnieszka Burkacka

lekarz medycyny estetycznej, chirurg dziecięcy

w Ars Estetica Wrocław

dr n. med. Elżbieta Oszukowska

urolog, androlog

w CODE Centrum Medyczne

lek. Michele Amico

lekarz

w CODE Centrum Medyczne

lek. Aleksandra Sitko-Saucha

urolog

w Klinika Nova

dr Sebastian Ciszewski

urolog

w Klinika Nova

lek. Paweł Piotrów

urolog

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

lek. Adrian Czekaj

urolog

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

lek. Michał Janiszewski

urolog

w Klinika Pawlikowski

dr n. med. Maciej Jarosz

urolog, androlog

w InviMed Gdynia

dr n. med. Konrad Czajkowski

chirurg ogólny

w Kriomed Czajkowski

Obrzezanie - informacje

Kadra w KCM Clinic Kadra w KCM Clinic

Zabieg obrzezania stanowi dość popularną procedurę medyczną, wykonywaną zarówno ze względów zdrowotnych (zwłaszcza w przypadku stulejki i nawracających stanów zapalnych żołędzi), jak i religijnych czy estetycznych. Obrzezanie polega na usunięciu całości lub części napletka i można wyróżnić dwa podstawowe jego typu: obrzezanie całkowite i częściowe które różnią się od siebie ilością usuniętego napletka oraz sposobem prowadzenia cięć. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, w warunkach ambulatoryjnych, a rehabilitacja trwa około dwóch tygodni, w trakcie których należy powstrzymać się od współżycia seksualnego.

Nowoczesne placówki chirurgi i urologii, doświadczeni lekarze

Zabieg obrzezania ma w swojej ofercie bardzo wiele polskich placówek. Jedną z nich jest warszawskie Centrum Medyczne Malbad, gdzie zabiegi tego typu przeprowadza prof. nadzw. dr hab. n. med. Wojciech Perdzyński. Prof Perdzyński to jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich specjalistów w zakresie urologii i chirurgii dziecięcej, a jego wiedzę oraz umiejętności potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty. Prof Perdzyński przeprowadza zabiegi z zakresu urologii, w tym leczenie spodziectwa i wierzchniactwa, korekcję operacyjną wad i zniekształceń żołędzi, zajmuje się także leczeniem wrodzonego i nabytego skrzywienia prącia oraz wykonuje operacje poprawiające wygląd męskich zewnętrznych narządów płciowych.

Warto wymienić również Specjalistyczno-Zabiegową Przychodnię Medyczną Ars-Medica w Krakowie, gdzie zabiegi obrzezania przeprowadzane są w ramach Poradni Urologicznej. O wysokiej jakości usług, świadczonych w Poradni świadczy dyplom vortalu stulejka pl za zajęcie pierwszego miejsca w rankingu najlepszych gabinetów urologicznych w Małopolsce. Poradnia oferuje swoim pacjentom zabiegi plastyki napletka oraz plastyki krótkiego wędzidełka, ma też w swojej ofercie kompleksowe porady urologiczne i badania ultrasonograficzne. Zabiegi z zakresu urologii przeprowadza grupa wykwalifikowanych urologów o wieloletnim doświadczeniu zawodowym: dr n. med. Jerzy Pilch, lek. med. Mirosław Fortuna oraz lek. med. Jacek Drabina.

Obrzezanie w polskich klinikach

Kolejną doskonałą placówką, mającą w swojej ofercie zabieg obrzezania jest Prywatna Praktyka Urologiczna, prowadzona we Wrocławiu przez lek. med. Piotra Szulca. Dr Szulc jest lekarzem urologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Ordynatorem Oddziału Urologii w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare.

Panowie pragnący poddać się zabiegowi obrzezania mogą udać się również do Kliniki Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed w Poznaniu. Ta nowoczesna placówka oferuje szeroki zakres zabiegów przeznaczonych dla mężczyzn, w tym operacyjne usuwanie ginekomastii, przeszczep włosów oraz liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

W Szczecinie znajduje się Gabinet Urologiczny, prowadzony przez dr n. med. Ryszarda Derletę – absolwenta Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej i specjalistę II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz urologii. Dr Derleta oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu urologii, w tym plastykę napletka, operację krótkiego wędzidełka penisa i laserowe usuwanie kłykcin kończystych.

Z kolei w Łodzi zabieg obrzezania można przeprowadzić w Prywatnym Szpitalu Pulsmed. Specjalistą w zakresie urologii w placówce jest lek. med. Dariusz Dobrowolski, który wykonuje także inne zabiegi operacyjne, w tym operacje wędzidełka penisa, usunięcie wodniaka jądra i polipów pęcherza oraz operację żylaków powrózka nasiennego. O wysokiej jakości przeprowadzanych w szpitalu zabiegów świadczy posiadany przez placówkę Certyfikat ISO 9001-2008.

Pacjenci z Katowic mogą udać się do Kliniki Chirurgii Mazan, która mieści się w nowoczesnym, doskonale wyposażonym budynku – na wyposażeniu kliniki znajduje się m.in. wysokiej klasy śródoperacyjny RTG cyfrowy, a zabiegi przeprowadzane są na bloku operacyjnym, w skład którego wchodzą dwie sale operacyjne i sala stałego nadzoru medycznego. Zabiegi z zakresu chirurgii w placówce przeprowadzają dr n. med. Grzegorz Kowalski i dr hab. n. med. Robert Król.

W Polsce się opłaca wykonać obrzezanie

Gabinet zabiegowy w Klinika Nova Gabinet zabiegowy w Klinika Nova

Zabieg obrzezania w polskich klinikach jest znacznie tańszy niż w placówkach brytyjskich, niemieckich czy amerykańskich: o ile w Polsce obrzezanie można przeprowadzić w cenie 1500-2000zł (np. w katowickim Centrum Estetyki Ciała ceny zabiegu rozpoczynają się od 1500zł), to w London Modern Cosmetic Surgery średni koszt zabiegu wynosi 700£, czyli ponad 3200zł. Podobne są ceny w Niemczech i Ameryce, dlatego zagraniczni pacjenci coraz częściej odwiedzają polskich specjalistów. Pobyt w Polsce stanowi dla nich również okazję do zapoznania się z atrakcjami turystycznymi naszego kraju i do odpoczynku.